Uzdrawianie rekonektywne i nanotechnologia – Jarosław Andrzejewski

More videos
Views
   

5 komentarzy

 • Pingback: Zaproszenie - spotkanie z fenomenem rekoneksji

 • Mika
  Reply

  O glutationie jest mnóstwo informacji !
  Glutation- produkują go w komórki organizmu wykorzystując jako wyjątkowo skuteczne narzędzie obrony wewnątrzkomórkowej. Ten trójpeptyd (rodzaj białka) jest wytwarzany w obecności witaminy C z prekursorów w postaci trzech aminokwasów: kwasu glutaminowego, glicyny oraz cysteiny. W organizmie ludzkim białka bogate w cysteinę najliczniej występują w wątrobie. Substancje niezbędne do produkcji glutationu w postaci wymienionych aminokwasów oraz naturalnej witaminy C należy dostarczać komórkom z zewnątrz w pokarmach, bowiem ORGANIZM NIE JEST W STANIE PRZYSWAJAĆ GLUTATIONU PODAWANEGO Z ZEWNĄTRZ (obecnie nie wyprodukowano jeszcze odpowiedniej postaci takiego łatwo przyswajalnego egzogennego glutationu).
  Dlatego substancja ta musi zostać wyprodukowana przez samą komórkę.
  Glutation jest przede wszystkim silnym antyoksydantem, którego polem działania jest wnętrze komórki.
  Jest także szczególnie cenny jako antyoksydant neutralizujący wolne rodniki w wątro-bie, mózgu, nerkach i oczach – narządach, w których powstaje ich najwięcej i które są najbardziej narażone na ich destrukcyjne działanie, co objawia się m.in. uszkodzeniami wątroby, chorobami neurodegeneracyjnymi układu nerwowego (Alzheimera, Parkinsona, SM itp.)
  Istnienie glutationu – tej wspaniałej substancji oznacza, że każda komórka naszego ciała dysponuje możliwością skutecznej obrony przed zagrożeniami. Wysoki jego poziom zapobiega powstawaniu wielu chorób oraz wspomaga leczenie tych, które już wystąpiły. Do wytwarzania glutationu organizm powinien jednak posiadać wystarczający potencjał najwyższej jakości składników – w tym witamin i składników mineralnych.
  Zapasy glutationu w organizmie silnie zubaża:
  długotrwałe stosowanie niektórych leków – np. paracetamolu,
  niedostateczne zaopatrzenie w selenometioninę,
  niewłaściwa dieta oparta na węglowodanach (cukry), mięsie i tłuszczach zwierzęcych zawierających bardzo mało tlenu,
  niskowartościowa żywność zawierająca chemiczne dodatki,
  stres,
  szeroko pojęte zanieczyszczenia środowiska.

  Dlatego tak bardzo ważne jest odżywianie tym co daje nam Matka Ziemia i przyroda.
  Panie Jarosławie łuszczyca jest wyleczalna, tak jak i wiele innych chorób,
  – odpowiednia dieta i odżywianie organizmu wzmacnia układ immunologiczny i „cuda” same się dzieją 😉
  pozdrawiam wszystkich cieplutko

 • GrazynaNY
  Reply

  W kontekscie tej rozmowy i nie tylko zamieszczam krotki text, z ktorego kazdym slowem sie utozsamiam i jako osoba, ktora sama sie uzdrawia, jesli zaistnieje taka potrzeba…..polecam Wam Wszystkim, ktorzy jeszcze tego nie zrobili, po prostu: ZMIANE SPOSOBY MYSLENIA…….

  „Paradygmat, ze ktos wami manipuluje, macie tak mocno zakorzeniony w sobie, że reagujecie w chwilach niepewności bądź zaskoczenia pretensją.. Tymczasem manipulowani jesteście od tysięcy lat i to tak dokładnie i tak skutecznie, że odpychacie rękę, którą się do was wyciąga, by w odpowiednim momencie pomóc wam, abyście mogli się wydobyć z tej żałosnej i tragicznej iluzji, która pożera wasze serca i umysły.

  Twój wniosek, że nie ma wystarczająco czegoś – czy to ziemi, czy pieniędzy, czy klarowności – wynika z twojego nieświadomego uczenia się i jest wibracją, która utrzymuje cię z daleka od tego, czego chcesz.

  Nie ma ograniczeń. Jeśli zidentyfikujesz pragnienie czegoś, Źródło rozpoznaje to twoje pragnienie i natychmiast zaczyna ci je dostarczać. I zamanifestuje się to w różnorodności, w pełni i w sposób w jaki ty i tylko ty uczysz się zezwalać.”
  Abraham – Hicks

 • Zofia
  Reply

  Dziekuje za informacje z wlasnego doswiadczenia, ktore jak widac sa pomocne w uzdrawianiu.
  Alex dziekuje za ciekawe filmiki i serdecznie pozdrawiam.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>