Regenerację można wspomagać prawidłowym doborem dodatków – Krzysztof Rogowski

More videos
Views
   

4 komentarze

 • Waldemar
  Reply

  Alex, jeżeli dobrze zrozumiałem to potwierdzasz działąnie tego środka odmłądzającego bo przetestowałeśgo na swoim pieksu. A w twoim przypadku to też działa?

   • Waldemar
    Reply

    Ten preparat kosztuje 12 tys. zł. To o co tak naprawdę chciałbym zapytać czy warto. Pytanie o twoje i doświadczenie. Czy działanie jest warte tej ceny?

    • Alex
     Reply

     Nie 12 tylko 13. Ja skorzystałem z kuracji już 2 razy i osobiście uważam, że warto bo czuję się wewnętrznie odmłodzony. Nasze organy są notorycznie źle odżywione a przez to się starzeją. Jeśli komórki są odżywione prawidłowo, to potrafią żyć wiecznie, potwierdziły to eksperymenty.
     Widziałem 32-letniego chłopaka na wózku inwalidzkim z porażeniem mózgowym dziecięcym, który od urodzenia musiał być w pełni obsługiwany. Po kilku kuracjach potrafi już obsługiwać łyżkę i widelec, i mówi wyraźnie. Czy to duży koszt czy mały? Ja staram się propagować metody profilaktyczne, dzięki którym nie będziemy musieli za kilka lat korzystać z usług systemowej tzw. „Służby Zdrowia”, bo to wcale zdrowiu nie służy 🙂

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>