Jak świadomie kreować rzeczywistość – Piotr Kaliński

More videos
Views
   

Z Piotrem Kalińskim rozmawiamy o różnych aspektach świadomej kreacji rzeczywistości. Ponieważ rozwój świadomości związany jest między innymi z łamaniem paradygmatów i rozpuszczaniem programów umysłowych, te 55 minut rozmowy może zainicjować w Tobie wzrost innego spojrzenia na rzeczywistość. I nic ponadto! Nie znajdziesz tu żadnej konkretnej techniki na rozwiązanie swoich „życiowych problemów”. Natomiast, jeśli dobrze się wsłuchasz, to usłyszysz, że to Ty możesz być twórcą wielu technik i sposobów na radzenie sobie z sytuacjami, dzięki czemu zapomnisz o słowie „problem” i uświadomisz sobie, że świat zewnętrzny, jest dokładnie taki sam, jak Twój świat wewnętrzny.

Strona www: www.PlatformyTransformacji.com

21 komentarzy

 • Pingback: Porozmawiajmy TV - Jak świadomie kreować rzeczywistość – Piotr Kaliński | Białczyński

 • Pingback: Jak świadomie kreować rzeczywistość | Okrągłe Miasteczko | Domy Kopuły SmartCity Cohousing

 • Grzesiek
  Reply

  Tutaj prygotowuje fundament pod reklame Dwupunktu, jaka ma nastapic pozniej. Kamien wegielny pod wspolprace reklamowa zostal polozony, a bio-roboty juz nieco zaznajomily sie z przemilym panem Piotrem i nabraly zaufania- to znaczy portwel siedzi juz nieco luzniej w kieszeni.

 • GrazynaNY
  Reply

  Zamiast walczyć z ciemnością – zapal światło

  Zamiast narzekać na swoje wady i słabości – znajdź choć jedną dobrą, pozytywną, jasną stronę swojej osoby i skup na niej całą swoją uwagę.

  Zamiast nienawidzić swojego ciała – zacznij o nie dbać każdego dnia: ćwicz codziennie, jedz to, co Ci służy, a nie tylko to, co lubisz, a co wypełnione jest chemią

  Zamiast kłócić się z bliskimi – znajdź chwilę, usiądź w samotności i poszukaj w tych ludziach czegoś dobrego. Mają to. Może będziesz pierwszą osobą, która to dostrzeże i przy najbliższej okazji im to powie. Bądź taką osobą.

  Zamiast martwić się o bliskich – wysyłaj im codziennie mnóstwo myśli pełnych miłości, światła, uczuć spokoju i poczucia bezpieczeństwa. Choć może są daleko, Twoje przesyłki do nich dotrą w tej samej chwili, w której je stworzysz.

  Zamiast zastanawiać się, czy dasz radę zrealizować zamiary, marzenia czy plany – zacznij jeszcze dziś, robiąc jeden mały krok w ich kierunku. Jeśli dziś dasz radę go postawić, jutro uda Ci się postawić następny, a pojutrze jeszcze jeden. Każdego dnia będziesz mądrzejszą osobą od tej, którą byłeś dnia poprzedniego.

  Zamiast krytykować innych i pouczać, jak mają żyć – poświęć cały ten czas sobie i swojemu życiu. Na pewno masz nad czym pracować, co udoskonalać, z czego się oczyszczać i uwalniać.

  Zawsze można zrobić coś dobrego.
  Każdy może być wysłannikiem światła, bo nosimy je w sobie. I choć szalejące życiowe zawieruchy sprawiają, że gubimy je z oczu nieraz na wiele dni, może miesięcy, to ono wciąż w nas jest.

  Zatrzymaj się dziś na chwilę. Wsłuchaj się w dźwięki, które Cię otaczają. Poczuj zapachy. Naprawdę ZOBACZ to, co jest wokół Ciebie.

  I pozwól sobie po prostu Być. Takim, jakim jesteś i tu, gdzie jesteś. Tu jest światło i jest ono w Tobie.

  • GrazynaNY
   Reply

   Sorry, sprostowanie: autentyczna rozmowa jest w ksiace Jana van Helsing: „Tajne Stowarzyszenia 3, Wojna woluntariuszy” a nie jak podalam „Rece precz od tej ksiazki”.

 • Mika
  Reply

  Wspaniały wykład/wywiad , „świat zewnętrzny, jest dokładnie taki sam, jak Twój świat wewnętrzny”…
  dziękujemy i pozdrawiamy 🙂

 • Mirosław
  Reply

  Genialna rozmowa…mówie jak najbardziej poważnie…. -” Obserwuj swoją myśl.. – A ta myśl jeszcze przeszkadza mi obesrwowac moja myśl „… Też tak mam, wręcz notorycznie…i te stado pijanych małp również….

  • GrazynaNY
   Reply

   W Tobie tez Elzbieto…..TYLKO JA ODKRYJ

   „Jest bardzo trudno zrozumieć co ktoś inny doświadcza. Nie ma wystarczającej ilości słów, aby naprawdę wyrazić, co ktoś inny przeżywa. Istoty fizyczne chcą, aby sprawy wyglądały tak samo. Chcą, żeby ludzie myśleli tak samo. Pracujecie raczej ciężko nad tym, aby wszystko było do siebie podobne, ale nigdy nie wygracie tej walki, ponieważ z Niefizyczności, różnorodność jest uważana za najkorzystniejszą część tej gry. ” Abraham-Hicks
   .

 • Monika
  Reply

  Bardzo ciekawy wywiad. Dziękuję Ci Alex za tą stronę i za te wszystkie informacje na niej zawarte.
  Pozdrawiam 😉

 • GrazynaNY
  Reply

  Bardzo ciesze sie, ze moge pomoc, tym bardziej, ze sama przeszlam totalna metamorfoze i od zycia pelnego stresow, zabieganiai burzy w mozgu a co za tym idzie w rodzinie……przeszlam na totalny wewnetrzny spokoj i wielka radosc odczuwania zycia, w kazdym jego aspekcie.

  „Szczęście jest twoją naturą. Nie ma nic w tym złego, aby go pragnąć. Co jest niewłaściwym, to poszukiwanie go na zewnątrz, gdy jest ono wewnątrz was. „~ Ramana Maharishi

  „Wszechświat jest obfity we wszystko, co chcesz. On cię nie testuje,tylko dobrotliwie dostarcza ci. Ale ty jesteś instrumentem. Ty definiujesz i robisz to poprzez swoje radosne oczekiwanie. Jeśli masz też emocję, którą chcesz wspierać, to ci posłuży bardzo, bardzo dobrze. Jest to pozytywne oczekiwanie. Jest to podekscytowana antycypacja”. Abraham-Hicks

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>