Ludowe metody leczenia chorób uznawanych za nieuleczalne – Aliaksandr Haretski i Antoni Kwiecień

More videos
5 293
Views
   

Przedstawiamy wykład Aliaksandra Haretskiego i Antoniego Kwietnia, który został przeprowadzony podczas konferencji „Skuteczne metody leczenia raka”, Warszawa, 11 lutego 2017. Antoni Kwiecień jest żywym dowodem na skuteczność stosowania metod ludowych w leczeniu chorób zwanych „nieuleczalnymi”.

Inne rozmowy z Aliaksandrem Haretskim:
Porozmawiajmy.tv/?s=Haretski

Strona Europejskiej Akademii Medycyny Ludowej:
www.MedycynaLudowa.com

Ilość wejść: 5 293, w tym dzisiaj: 1

3 komentarze

 • Astre
  Reply

  Chorób nie ma !
  To Newtonowska ideologia powtarzana od wieków. Może i komuś pomogą jakieś tam ludowe metody leczenia ”chorób”, ale raczej na chwilę, może czasem zdarzyć się, że na kilka lat, a temat tzw. ”choroby” powraca niczym bumerang. Nowoczesna nauka, którą również ostatnio Jurek Zięba rozpowszechnia mówi wprost o tym, że przyczyną utraty zdrowia jest sposób Twojego myślenia. A, więc zgodnie z dzisiejszą definicją awangardowej nauki – choroba to w istocie nic innego jak przeniesienie emocji/stresu/cierpienia na poziom ciała, a zmiana ekspresji genów jest na tyle poważna, że nie pomogą żadne metody. Metodą są wyższe ludzkie uczucia, jak to się mówi – piękno serca Twego…. Strategia jest więc taka, że zamiast walczyć z ludźmi, z politykami, nazistami, żydami i z czymkolwiek innym, w otaczającym świecie – zmienisz ten świat jedynie poprzez uczucia…. Wiadomo również, że uczucia, zwłaszcza wzniosłe uczucia to (switch), czyli przełącznik, który włącza kolejne sekwencje DNA. Teraz możesz wybrać pomiędzy bezwartościowymi treściami np. autorstwa Leszek Bubel, tudzież wieloma innymi, a które prowadzą Cie ruchem przyśpieszonym na pobliski cmentarz, lub tym co prowadzi Cie do głębszych obszarów istnienia i zrozumienia, tego kim jesteś i co tu robisz ?
  Zatem masz wybór.
  A, teraz J.Zięba….
  https://www.youtube.com/watch?v=kqfVLiSlFNk

 • Pingback: Konopie - cud w zasięgu ręki - Agnieszka i Roman Szewczyk - Gaja TV

 • Marecki
  Reply

  Niestety książka nie jest dostępna pod podanym adresem. Widnieje tam teraz informacja: „Informacja stanowi tajemnicę przedsiębiorstwa i jest dostępna tylko dla pacjentów Centrum Regeneracji Organizmu.” No cóż, szkoda.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>