Ostatnie miesiące Hitlera – prof. Peter Raina

More videos
Views
   

12 komentarzy

 • Iwona
  Reply

  Też uważam, że Berdowicz jest niesamowity, niezależny w myśleniu, umie przyznać się do błędów i zakończyć relację z ludźmi niegodnymi. Potrafi wyrazić swoje zdanie i wiedzę nawet wobec pseudoautorytetu , jakim jest jego rozmówca. Przestałam go słuchać w momencie, kiedy stwierdził, że Hitler popełnił samobójstwo w Berlinie w 1945 r. i że nie był szalony – przecież był – chory psychicznie i opętany. I to roztkliwianie się nad jego „człowieczym cierpieniem” – masakra. Jest to niesamowite, że Alex zaprasza do siebie również osoby, z którymi się nie zgadza. Również Alex nie odpowiada na szkalowania ze strony „demaskatorów”, bardzo to podziwiam.

 • Radosław Olszak
  Reply

  Szczyt bufonady Berdowicza. Zaprosić poważnego profesora który napisał poważną książkę i zamiast o tej książce to próbować przekonać profesora do teorii z kategori szurlandia że hitler żył w argentynie

  • Alex
   Reply

   Tak, Panie Profesorze Radosławie. Widzę, że dążenie do poznania prawdy nie ma znaczenia, najważniejsze są oficjalnie przyjęte wersje historii. Wesołych Świąt!

 • Iwona Ara
  Reply

  Profesor jest niedoinformowany, bo Adolf zyl do lat z 60 tych i mial 3 corki z Ewą Braun .Angela Merkel to jedna z jego corek.

 • Uschi
  Reply

  Obejrzalam na Bitchute Polowanie na Hitlera. Ciekawy serial. Nie udalo mi sie tylko zobaczyc odcinka S1 E4 i S2 E6. Nie rozumiem dlaczego. Probowalam bezposrednio na stronie Zakazana Wiedza, tez bez skutku. Moze ktos podpowie mi inna strone z tym serialem?

 • Jacek1
  Reply

  Prof.Raina to bardzo ciekawa postać [https://www.znak.com.pl/ksiazka/bliski-szpieg-peter-raina-32353],szkoda że wywiad krótki – Alex,gratulacje za „inne spojrzenie na losy Hitlera po II WŚ”,przedstawione Rainie.

 • Anna
  Reply

  Brawo p. Aleks za wnikliwe drążenie tematu i nie poddawanie się presji tzw.”autorytetu” Podziwiam i doceniam Pana bezkompromisowość. Pozdrawiam serdecznie Pana i P. Dorotkę , piękną istotę przy Panu.

 • Ada
  Reply

  Irving David – Tajne Dzienniki Lekarza Hitlera:
  https://docer.pl/doc/nn50sx

  „Dzienniki lekarza Adolfa Hitlera Morella to fascynująca lektura. Nie są one wyłącznie beznamiętnym zapisem medycznym, zawierają refleksje dotyczące ówczesnych wydarzeń, informacje o intrygach knutych w otoczeniu Hitlera i o poczynaniach wodza Trzeciej Rzeszy. Czy Morell był zwykłym oszustem i szarlatanem, czy też zdolnym medykiem, któremu przypadło w udziale leczenie najtrudniejszego pacjenta w historii? Odpowiadając na to pytanie David Irving prezentuje po raz pierwszy pełny portret medyczny Adolfa Hitlera”.

  „Wojna Rudolfa Hessa” – David Irving:
  https://odk.pl/wojna-rudolfa-hessa,673.html

  „Kolejne, nowe, prawie rewolucyjne spojrzenie na sylwetkę Rudolfa Hessa. Na podstawie tajnych zapisków lekarzy opiekujących się przebywającym w niewoli Hessem, jego listów do króla Jerzego VI, oraz nieznanych wcześniej faktów, David Irving przedstawia historię człowieka, który pragnął tylko pokoju, a stał się podmiotem i ofiarą gry politycznej, stracił zdrowie, wolność, a po wielu latach – życie”.

  Wszystkie książki w j. angielskim w formacie pdf David Irving udostępnia bezpłatnie na swojej stronie internetowej:
  Hess: The Missing Years 1941-1945:
  http://www.fpp.co.uk/books/Hess/Hess_2010.pdf
  Hitler’s War:
  http://www.fpp.co.uk/bookchapters/HW/index.html

  PS. David Irving też uważa, że Hitler popełnił samobójstwo, na podstawie zeznań świadków.

 • Janek
  Reply

  Pan „Autorytet” az woni od instrukcji w jaki sposob ma byc napisana ksiazka, zeby nie powiedziec, ze jedyny wklad jaki wniosl, to swoj w niej podpis.
  Brawo Alex, trzeba konfrontowac nawet najwieksze „guru” poszczegolnych tematow. Duzo zdrowia!

 • Ada
  Reply

  Zróbcie wywiad z legendarnym już Davidem Irvingiem (póki żyje), który napisał między wieloma innymi książkę „Wojna Hitlera”. To doskonały historyk, znawca III Rzeszy i II w.ś., który całe życie spędził w archiwach i robił wywiady z żyjącymi osobami mającymi bezpośredni kontakt z Hitlerem.

 • Przebudzonko
  Reply

  Cieszę się, że nie przemilczałeś tematu ucieczki Hitlera i czaszki. Wiele osób pewnie w obliczu autorytetu wolałoby siedzieć cicho. Wspaniale że jesteś ponad tym.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>