Globalny reset walut i rakietowe konie trojańskie – Krystyna z Atlanty [17]

More videos
Views
   

– Ron CodeMonkeyZ
– John McAfee
– audyt w Arizonie
– ujawnianie dowodów związanych z handlem dziećmi
– pociski rakietowe Club-K / Projekt Pelikan GreatNewsReport.com/shipping-container-nukes
– ISO 20022 i kryptowaluty z pokryciem w drogich metalach
– GCR – globalny reset walut
– Basel III
– rolnicy w USA są zmuszani do niszczenia własnych upraw theblogginghounds.com/2021/05/19/government-trying-to-create-food-shortage-paying-farmers-to-destroy-crops-threatening-no-farm-subsidies-if-they-refuse

Linki do wszystkich odcinków z Krystyną:
1. porozmawiajmy.tv/plany-fundacji-rockefellera-na-20-lat-od-roku-2010-krystyna-z-atlanty
2. porozmawiajmy.tv/zlote-panaceum-krystyna-z-atlanty
3. porozmawiajmy.tv/mms-i-wygrany-proces-przeciwko-producentom-szczepionek-krystyna-z-atlanty
4. porozmawiajmy.tv/antifa-i-inne-wirusy-krystyna-z-atlanty
5. porozmawiajmy.tv/olej-orme-ziemia-okrzemkowa-i-duchowe-konsekwencje-szczepien-krystyna-z-atlanty-5
6. porozmawiajmy.tv/agenda-21-pedogate-i-glos-ojca-pio-krystyna-z-atlanty-6
7. porozmawiajmy.tv/jak-sie-wyczyscic-z-metali-ciezkich-zlikwidowac-siwizne-wlosow-i-zacme-krystyna-z-atlanty-7
8. porozmawiajmy.tv/jak-sie-krecic-dla-zdrowia-z-mudrami-jezusa-krystyna-z-atlanty-8
9. porozmawiajmy.tv/amalgamaty-rteciowe-wybielanie-zebow-i-porody-lotosowe-krystyna-z-atlanty-9
10. porozmawiajmy.tv/jak-sterowac-pogoda-i-zakwitnac-kwiata-krystyna-z-atlanty-10
11. porozmawiajmy.tv/harmonizacja-przestrzeni-na-wiele-kilometrow-dookola-krystyna-z-atlanty-11
12. porozmawiajmy.tv/spirala-antykoncepcyjna-i-wypadniecie-systemu-krystyna-z-atlanty-12
13. porozmawiajmy.tv/zloto-i-krzem-pierwiastki-oczyszczajace-i-regenerujace-organizm-idalia-raganowicz-krystyna-z-atlanty-i-kinga-wojtczak
14. porozmawiajmy.tv/wlew-dozylny-i-przepowiednia-nostradamusa-o-wawelu-krystyna-z-atlanty
15. porozmawiajmy.tv/entuzjazm-wyborczy-i-recepta-na-stukniety-palec-i-grype-krystyna-z-atlanty-15
16. porozmawiajmy.tv/sabmyk-dozylny-mms-i-zamki-wokol-krakowa-krystyna-z-atlanty-16
17. porozmawiajmy.tv/globalny-reset-walut-i-rakietowe-konie-trojanskie-krystyna-z-atlanty-17
18A. porozmawiajmy.tv/przepowiednie-cena-srebra-i-tajemnice-ukluc-cz-1-krystyna-z-atlanty-18a
18B. porozmawiajmy.tv/przepowiednie-cena-srebra-i-tajemnice-ukluc-cz-2-krystyna-z-atlanty-18b

45 komentarzy

 • Bartuś
  Reply

  Krysiu wspaniały wywiad. Żeby widziec trzeba otworzyc oczy. Jak sie nie podoba to idźcie sobie do Koniecznego, Gancarza i innych „profesorów” od crypto. Mam tą przyjemność że ogladam to po czasie i nie widze jednej rzeczy, która by sie nie sprawdziła. Pozdrawiam serdecznie 🙂

 • Raf
  Reply

  Fajnie pieknie ja tez zawsze jestem za Trumpem i liberalami ale przeciez Trump tez robi jak ma kazane i na uklady niekture idzie albo musi isc. Nie podoba mi sie ze jego corka przeszla na judaizm i jej maz jest w Kaballa i ona pewnie tez. Tez Trump z zydami bardzo przestaje. Jest po drugiej stronie o stokroc lepszej niz pedofilska szajka hilary czy demokratow. Ale nie kladlbym w nim juz za duzej nadzieji, dla was Amerykanow to na pewno duzo lepiej z Trumpem.

 • ario
  Reply

  chaos,pani gospodyni sie nudzi,wierzy w quanony i inne brednie,powstało to dla zmyłki,czeka nas cyfrowy gułag,programowalny pieniądz,jesli sie ludzie nie obudzą ,liczycie zawsze na kogoś……….

 • Zibi
  Reply

  Pani Krysiu, dzięki za tytaniczna pracę i uroczy sposób podania niezwykłych info… Pozdrawiam serdecznie.

 • Julian
  Reply

  Pani Krystyno dziękuję za to co Pani robi po każdy przebudzony jest na wagę złota, bo dla nas to wszystko jest jasne jak słońce

 • Michał J
  Reply

  Na koniec Alex mówi że ma nadzieje że niektórzy skorzystają finansowo na tym wykładzie.
  Według mnie nie ma tu żadnych konkretnych info żeby można było z tego skorzystać, ale ten film może być początkiem dla wielu osób do dobrej kasy, bo właśnie w tej chwili można sobie to zagwarantować.
  Od zawsze wiadomo że najważniejsza jest informacja, kto ma dostęp do info wcześniej i potrafi z niego skorzystać może stać się bogatszy.
  Chciałem Wam powiedzieć że jest już firma która stworzyła kryptowalutę, która daje człowiekowi przede wszystkim wolność, dzięki temu że nie musimy należeć do żadnego banku, ponieważ daje nam legalny IBAN i kartę do niego, powiem więcej połączyła oba światy, świat krypto oraz świat bankowy, gdzie na jednym ich urządzeniu – tablecie – możemy przechowywać jednocześnie krypto i zwykłe waluty.
  – utworzyła swój własny niezależny zdecentralizowany blockchain, to bardzo ważna informacja ponieważ ogromna większość platform pracuje na kogoś blockchainie.
  – mamy od czterech miesięcy strategicznego partnera firmę OCS IOnternational, to jest bank OCS, a jak jest różnica między ocs a innymi bankami? Jest taka że ten bank ma bardzo proste rozwiązania i są nastawieni na przyszłościowe rozwiązania i mają bardzo duże zasoby jeśli chodzi o świat krypto.
  – nie pracujemy na systemie Aos ani androidzie ani innym znanym wam systemie. Ponieważ mamy swój włąsny system operacyjny, powód do tego to jest bezpieczeństwo, jest to najbezpieczniejsze miejsce na świecie, druga wazna rzecz nie potrzebujecie systemu weryfikacji, ponieważ cały system jest zdecentralizowany i jesteście jedynymi osobami które maja do tego dostep.
  – Krystyna ma coś w postaci pendrive, my mamy w postaci tabletu, posiada on wbudowane dwa systemy operacyjne, to wpływa na bezpieczeństwo. Te procesory a dokładniej nr 2 jest odpowiedzialny za przechowywanie informacji kluchy haseł itd., i ten procesor nigdy nie jest w sieci, te różne platformy są podłączone zawsze do sieci i otrzymujemy zawsze hasła czy potwierdzenia przez internet lub sieć, jeśli coś jest w internecie jest możliwość że ktoś to znajdzie. Z tego właśnie powodu ten system bezpieczeństwa pracuje w offline bez podłącznia do internetu. Drugi procesor jest odpowiedzialny za wasze środki, ponieważ sprzedajemy hardware, czyli urządzenie komputerowe, nie potrzebujemy żadnych licencji, co każdy z was będzie chciał z tym tabletem zrobić, do was należy decyzja, powiem wam tylko tyle ze nie można słuchać muzyki i oglądać filmów, ponieważ ona ma właściwy dla siebie cel.
  -jedna z bardzo ciekawych rozwiązań jest możliwość posiadania swojego własnego wirtualnego IBANu, gdzie dzięki temu rozwiązaniu zmieniamy cały system legalności, legalny finansowy system na świecie, dlatego że każdy z was wraz z posiadaniem 'tabletu-koparki’ zaczyna być posiadaczem swojego banku, tym samym stając się użytkownikiem ale i właścicielem swoich zasobów, to jest bardzo ważne, ponieważ czas najwyższy aby ludzie mieli kontrole nad swoimi środkami. Dam wam jeden mały przykład, pomyślcie o chinach, ich cyfrowa waluta juan jest tak skonstruowana, że powoduje możliwość kontrolowania przepływu i użytkowania tej waluty przez każdego człowieka w chinach. Unia Europejska próbuje skopiować ten system i stworzyć cyfrowe euro, właśnie w tym samym celu żeby kontrolować nas, a wtedy jesteśmy w kłopocie. Dlatego jest to ważne żeby mieć niezależny zdecentralizowany system, gdzie ludzie mogą kontrolować swoje zasoby i robić biznes jeden z drugim.
  – tablet – koparka – czerpie prądu miesięcznie za około 10 zł a bitcoin liczony w setkach.
  – moneta jest już notowana na dwóch giełdach krypto, do końca roku ma być na 5, dodatkowo od nowego roku startuje ze swoją giełdą.
  jest jeszcze wiele zalet tego innowacyjnego projektu, ale to nie jest Polska firma.

  Już na koniec Światowe Forum Gospodarcze przewidują że do 2027 roku obrót z tokenizacji będzie wynosił 24 kwintyliony dolarów, co zrobiła firma, uprościła, udoskonaliła cały proces tokenizacji, nie wymyśliła tokenizacji ale stworzyli system dzięki któremu tokenizacja będzie możliwa w dużo szybszy i prostszy sposób. Tym samym firma jest na przedzie wszystkich innych, czyli wyprzedza wszystkich. Z technicznego punktu widzenia, ale również z legalnego, prawnego punktu widzenia. Bo jeśli firma miałaby tylko techniczne rozwiązanie a nie miałaby tej prawnej strony opracowanej to nic by nie dało. Całe te procesy tokenizacji generują zysk. I ten zysk ma wpływ na wartość naszej monety, która wystartowała w kwietniu z wartością około 0,02 dolara, po dwóch miesiącach było już 0.6 dolara, ostatnio troche spadła ponieważ cały świat krypto leci..

  Powiem wam jak to wygląda na dzień dzisiejszy. Firma oferuje wiele rodzajów „koparek” od 100E do 330 000E. Z tego powodu że jest duże zainteresowanie tym projektem w tej chwili od początku lutego kupiono już ponad 30 000 „koparek”. Dam przykład Koparka za 2 000E kupiona w lutym-marcu biła 100 monet dziennie ale tak że przez cały rok spadnie o połowe czyli do 50. Tym samym możmy sobie policzyć że średnio przez 365 dni będzie biła 75 monet, czyli policzmy 75×365= ponad 27 tys monet. Przez to że jest duże zainteresowanie projektem w tej chwili ta koparka za 2000E bije już około 45 (dla nowych) na dzień i przez rok spadnie o połowe do 22. Średnia około 33, 33×365=ponad 12 tysiecy.

  Kto się interesuje krypto to wie do jakich wartości potrafią dochodzić monety krypto. Według mnie najpóźniej za 5 lat (może nawet za 2 lata) nasza moneta osiągnie wartość 100 dolców (oczywiście może to być również 1000 albo i więcej). Wystarczy tylko spojrzeć co się działo z monetą giełdy bajnans jak wystartowała w 2017. Pomyślcie 100d (albo 1000) x 12t monet przez rok.

  Jeśli Alex uznasz ten wpis za reklamę, usuń go.

 • Robbie
  Reply

  Tam kilka waznych info xrp to crypto na ktorym prawdopodobne beda budowac wirtualna euro sluchy chodza ze zaczna od francji

  A koniec sierpnia to wyglada tak teraz 9 lipca bedzie robiona symylacja cyberataku to samo co 201 zrobili w pazdzierniku z wirusem pazdziernik byla symylacja I grudzien byl juz wirus moze nam wylacza teraz caly system platniczy zeby pokazac ze do wymiany na cbdc central bank digital currency
  Prosze dopytaj o xrp Bo to bardzo wazne

  • Robbie
   Reply

   Jeszcze bym tylko Dodal ze niestety xrp to twor jp morgan I dlatego bardzo watched zeby to mialomiec zabezpieczenie w zlocie bo bylo by to pierwszy raz w historii gdzie jp pomogl sweat naprawde watpie w to bo znam dobrze w Co byli zamieszani

  • Robbie
   Reply

   Xrp to jp Morgan nie wierze ze zrobia pokrycie w zlocie chiba ze na chwile zeby ludzi przkonac do cyfrowych walut a ponies wprowqsza cbdc jp Morgan jeaaczw nic nie zeobil korzystnwgo dla ludzi

 • XMR
  Reply

  Baardzo sympatyczna Pani ! Tematów. Sporo i moim skromnym zdaniem takie nagranie powinno być podzielone np. Na dwa nagrania.
  W mojej opinie dobrzy patrioci i różne kapelusze to ewentualnie kolejna manipulacja aby dać wiarę ludziom którzy chcąc coś zmienić w zamian dostają aplikacje twitter która oczywiście służy do manipulacji oraz badania opinii publicznej. Druga bardziej zaufana to telegram ale tam wielu ludiz jest zbyt nakręcona i zasilają matrix poprzez walkę z nim. Straszą się szczypawkami, końcem świata oraz rozpływaja w tęsknocie za tym co było, tak jak by wcześniej było normalnie. Jeszcze nie dawano cały świat się wkurzał na Donalda a teraz wzdychają na myśl o marionettce.
  Bitcoin i kopalnie akurat same Chinynto nie wszystko a nawet gdyby przestano wydobywać Bitcoin to świat się nie zawali jego cena mogła by nawet wzrastać właściwie tak by się stało ponieważ jego magoa polega na tym że ilość jest ograniczona i w pewnym monecie zostanie wydobyty w całości.
  Dzięki temu nie będzie oddawania go tak jak można to robić w przypadku pieniądza sieciowego.

  Jeśli chodzi o krypto to warto zastanawiać się nad Montero ale to dla tych którzy interesują się prywatnościa w Internecie nawet Alex zrobił o tym dobre nagranie : jak zachować prywatność w internacie.
  Nowy Internet ? Aż się boje ! Nie ma złego i dobrego jest raczej totalna ignorancja użytkowników brak wiedzy po prostu potrafią skorzystać i tyle.
  Chcesz wiedzieć jak działa Internet ? Znajdź książkę
  „Pamięć nieulotna” tam jeat sporo o inwigilacji albo na telegramie masz fajny zbiór na grupie zmieniamy Internet dzięki nim moja dziewczyna sama poprosiła o inatalacje Linux na jej komputerze a wcześniej nie mogłem przekonać. Myślała, że jestem zbyt naweiedzony w tej kwesti.
  Jeśli chodzi o kryptowaluty wszystko jest w Internecie a Internet to nie tylko FBi Google.
  Są filmiki jak założyć portfel krok po kroku gdzie kupić krypto itd. Są kanały na których robią nagrania fo tydzień tłumacząc sytuację na rynku.
  Tego nie da się przekazać w komentarzu, zacznij szukać, edukuj się.

  Oczywiście że przyjdzie wymiana na krypto bo technologia się rozwija idziemy z dachem postępu i każdy praktycznie już ma smartphone teraz trzeba zniszczyć gospodarkę czyli stworzyć problem i dać rozwiązanie tak jak zawsze.
  Niestety jeśli rządy stworzą scentralizownae kryptowaluty to będzie większa kontrola niż w przypadku pieniądza tego który znamy. Na początku będzie radość że można łatwo płacić smartphone to może okazać się takim dnem jak FB jeśli ludzie nie z rozumieją jak to działa.
  Nowy Internet z logo w którym jest złota gwiazdka hmmm może jeszcze taki Chiński model ? No już wiele nam nie brakuje Informacje są zbieranie prawie jak w Chinach tyle że jeszcze nie czujemy oddechu na plecach.
  Na starym smartphone mam właśnie LineageOS łącze się za pośrednictwem TOR i tam mam portfel.
  A normalnie używam GrapheneOS oczywiście że bez Google.
  Jeszcze raz na koniec dodam warto interesować się ktypto bo to nas nie ominie zamiast myśleć o ciemności…

 • marion
  Reply

  niestety Krystyna bardzo chaotycznie mowi i niewyraznie, nie popiera sie skad posuada pewne informacje… a nie o to chodzi by ludzi straszyc czy zwodzic czyms co nie ma okrycia w faktach…
  Jesli GESARA ruszyla w Iraku to gdzie sa te dowody?
  Mało konkretne sa dane, kto za kim stoi, aby miec pewnosc, co jest prawda a co sciemnianieem dalszym.
  Skoro globalisci padaja przedz dzialania patriotow, to ddlaczego w Polsce nie widzimy zadnych sygnalow?
  Nic nie wspomina sie o Kim, ani projektach, ktore maja dawac wolna energie, nowe technologie medyczne…
  bardzo chaotyczny wyklad!

  • Ewa
   Reply

   Siądź i zrób lepiej.
   Na początku filmu Alex mówi skąd są te informacje.
   Chaotycznie, pfff. Krysia ma taki swój chaotyczny urok, no i…?
   Ja Krysi jestem wdzięczna za czas, jaki dla nas poświęciła, a czy się sprawdzi (jak powiedziała kilkukrotnie) zobaczymy.

 • Maks
  Reply

  Raz już zainwestował w zwycięstwo Donalda T. teraz interesuję się crypto i zrobił mi się mętlik. Mógł by ktoś sprostować crypto FLR ? nie ma takiej na rynku, może jest tam literówka? Co do przenośnego portfela sprzętowego zgadzam się w 100% Pozdrawiam

  • Anon
   Reply

   Kolejna podsłyszana prawda Krystyny. Usłyszała coś, czego nie kuma za grosz i opowiada reszczie. Portfel sprzętowy jest tak samo bezpieczny jak ten software’owy Exodus. Jak masz Seedy, słowa klucze (12, 16 lub 24 słowa) to nikt Ci tego nie rozkoduje. Tak czy siak wszystkie operacje są zapisane w blockchain i musisz mieć dostęp do sieci by zrobić operację przelewu. Jak wyłączą cały net na całym świecie to tak samo Exodus (software) jak Ledger (który jest z resztą niebezpieczny w tej chwili bo wyciekły dane wszystkich klientów, a są inne lepsze) jest nie do użycia. Portfel Hardware to mit i bajka dla dzieci. JAk zapamiętasz hasła to mozesz przekraczać granice, możesz przechodzić rewizje… nikt nie będzie wiedzieć że masz zgromadzone crypto. Jak zabiorą Ci Ledgera to co zrobisz?

   • Maksymilian
    Reply

    Jak ktoś Ci się włamie na Exodusa to tam jest opcja przypomnienia 12 słów. Na portfelu sprzętowym są generowane słowa które sobie zapisujesz. Krystynie może bardziej chodziło o to żeby nie trzymać crypto na giełdzie ponieważ nie jedna już została shakowana poza tym pieniądze tam trzymane nie są Twoje. Pozdrawiam

 • Grzegorz
  Reply

  Cześć. O ile my tutaj w Europie, czy innych wschodnich landach nie mamy dostępu do broni, to dziwi mnie to, ze uzbrojona po zęby Ameryka zamiast wziąć swoje „argumenty” w dłoń i przedstawić je w sposób, jaki funkcjonował jeszcze niedawno, to ściska co najwyżej w garści coś raczej już bardzo miękkiego i sflaczałego. A tym na pewno nie wyegzekwują swoich praw 😉 Pozdrawiam serdecznie

 • Konrad Krupa
  Reply

  polacy zadnego zlota nie kupili to rzad kolesi sobie kupil zloto za pieniadze polakow i sie tym zlotem podzielil, ale przecietnego kowalskiego to nie interesuje bo wazne zeby srubki w fabryce byly przekrecone.

 • Konrad
  Reply

  krypto nie jest przechowywane w zadnym portfelu, krypto jest zawsze na blokchain, portfel sluzy jedynie do utworzenia adresu i hasla oraz do dokonywania zapisu na blockchain, goracy portfel jest podlaczony do internetu a zimny tego polaczenia nie ma, szkoda wydawac pieniadze na portfele bo mozna uzyc starego telefonu w ktorym nie ma karty i nie jest podlaczony do internetu, pozdrawiam. dla polakow to szkoda czasu na takie info, ten narod woli biede klepac wiec takie rzeczy malo kogo a wlasciwie mozna smialo napisac ze nikogo nie interesuja.

  • Www
   Reply

   Konrad dasz jakąś instrukcje jak utworzyć taki portfel na telefonie. Czy w razie popsucia tego telefonu będę mógł odtworzyć ten portfel na innym urządzeniu? Dzięki

  • Bartuś
   Reply

   Niestety nie sposób sie nie zgodzić. Każdy tylko narzeka i krytykuje. Ciekaw jestem Waszych głupich min dziś, kiedy chyba wszystko z tego sie sprawdziło.

 • Anon
  Reply

  Szanuję Krystynę, ale błagam niech nie robi z siebie wariatki gadając o krypto o których nie ma zielonego pojęcia! „Ja to mówię, bo w to wierzę”, wiara to nie wszystko… Jak Chiny zbanują BTC to nic się takiego nie zmieni, kopalnie przeniosą się w inne miejsca, co już się dzieje. Tama, czy inny kataklizm tego nie zmieni. Kopalnie były i będą bez względu na okoliczności. BTC, LTC i coś jeszcze padnie, co za bzdura… Jeszcze że są stosowane do czarnych interesów… No proszę, a inne nie, dolar, euro nie? To znaczy że waluta jest zła, czy ludzie są źli? Ciągłe mylenie terminów, co wprowadza nieobeznanego w temacie słuchacza w błąd! Jak można gadać takie rzeczy nie mając zielonego pojącia o czym się gada… Efekt głuchego telefonu… Jeśli reszta info o których mówi jest taka sama, to jest totalna masakra…

  • Konrad
   Reply

   kto bedzie zainteresowany to sobie znajdzie info i sprawdzi o co chodzi, btc moze pasc nie ze kopalnie zaleje ale ze btc jest energozerny i jego tworzenie i obsluga kosztuje zbyt wiele energii.

   • Anon
    Reply

    Sam jesteś energożerny 😛 Kolejny mit, zanim zaczniesz wypisywać kolejne bzdury zobacz jakie jest zużycie energii przez banki, obsługę płatności FIAT, a jakie BTC. Szkoda że nie mogę wstawić wykresu. To jest właśnie przykład jak robi się baranki i owieczki w bambuko przez mediaprostytutki jak Elon i jemu podobni. Nie spać ludzie! Szukać info a nie opierać się na gównoprawdzie!!!

  • HENIEK
   Reply

   Szkoda że nikt tu nie wspomniał że Chiny juz zbanowaly kopalnie i tranzakcje na crypto i koplanie sie przenoszą do innych krajów .

   Odnośnie co ta pani mówi to bzdury mieszkam w UK i to co ona wygaduje odnosnie wysp to oderwane od rzeczywistości brednie .

 • Piotr W.
  Reply

  No nareszcie! jest nasza kochana Krystyna z Atlanty 🙂 Już miałem się pytać Alexa co z Krystyną bo od prawie 4 miesięcy ani widu, ani słychu 😉 Dziękuję że jesteście i że dzielicie się z nami ciekawą wiedzą. Pozdrawiam!

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>