Zjednoczmy się przeciwko krakowskiej mafii – dr hab. Józef Rawicz Popławski i dr Zbigniew Kękuś

More videos
Views
   

Dr Józef Rawicz Popławski i dr Zbigniew Kękuś doznali krzywd ze strony krakowskiej sitwy prokuratorsko-sędziowskiej. Domyślamy się, że pokrzywdzonych jest bardzo wielu. Dlatego prosimy o zgłaszanie się do Fundacja Support Center w celu podjęcia ewentualnych wspólnych działań prawnych.

Fundacja Support Center to fundacja przeciwko bezprawiu Prokuratur, Sądów, Służb Więziennych i Funkcjonariuszy Państwowych.
Powstała z myślą o tych, którzy zawiedli się na polskim wymiarze sprawiedliwości i którzy wobec bezkarności funkcjonariuszy państwowych czują się bezsilni i oszukani.
Funkcjonariusze państwowi wykorzystując immunitet i nieznajomość prawa przez obywateli są przekonani o swojej bezkarności, przez co coraz częściej mamy do czynienia z tendencyjności, nierzetelnością, niesprawiedliwością wyroków, które są świadomie wydawane z naruszeniem prawa. Fundacja Support Center mówi stop bezprawiu i pragnie pomóc wszystkim tym, którzy przyszli do Sądu czy Prokuratury po sprawiedliwość a otrzymali wyrok.
Wypowiadamy walkę nierzetelnym funkcjonariuszom państwowym, aby każdy, który dopuszcza się przestępstwa naruszenia prawa zrozumiał, że obowiązuje ono wszystkich obywateli bez względu na pozycję społeczną.

Strona i kontakt do dr hab. Józefa Rawicza Popławskiego: jrp.hg.pl

10 komentarzy

 • PO POLSKU
  Reply

  Słucham i MYŚLĘ…. że fakty to jest i PRAWDA

  Jestem TU
  mam OCZY_ widzę
  Nie mam wady UcHA:) _ ODBIERAM
  USTA – słowa – mowa..
  …. brawo Wy…..
  GADAJMY pogadajmy… duŻo
  byle jawnie na forum ankiety online
  JEST technologia na POLSKA be$ gotówkowa
  to i na otwarte debaty jak ALERTY O POGODZIE
  kończe.. CIESZYĆ I RADOWAĆ
  Suweren czy oBYWATEL. ??

 • Anna
  Reply

  Dwaj doktorzy, elita społeczna, płaczemy za straconymi elitami w Katyniu. Na naszych oczach niszczy się elity naszego kraju za ogólnym przyzwoleniem. Tragedia narodu polskiego!

 • Krasula
  Reply

  jak by mi płacili, to też bym klepała paciorki, że 6 mln moich braci zginęło w holokauście, ale mi nie płacą, więc nie rozpaczam
  Krasula ocalona z holokaustu

 • Ireneusz Mikulak
  Reply

  To gołym okiem widać że że metody stalinowskich oprawców nadal są stosowane i coraz bardziej nasza wolność jest zagrożona . Działa drugie a może już trzecie pokolenie oprawców którzy gnębili naszych ojców i dzadków ,I CAŁY CZAS PRZY WŁADZY TEN KRWIOŻERCZO- ŻYDOWSKI SYSTEM FUNKCJONUJE.
  JAK WALCZYĆ Z ZAJADŁYMI WROGAMI POLSKI I POLSKOŚCI.
  SERDECZNIE POZDRAWIAM PANA JUZEFA i PANA ZBYSZKA to PRAWDZIWI POLACY KTÓRZY WALCZĄ Z ŻYDOWSKĄ AGENTURĄ OD LAT .

 • krasula
  Reply

  można stworzyć państwo na wzor watykanu np z ziemią w doniczce, w którym mielibyśmy normalne prawa

 • krasula
  Reply

  tym funkcjonariuszom państwowym nie ma co mowić na pan, skoro przekraczają wasze granice
  ja nie musze mówić na pan osobie, która na to nie zasługuje

 • Marek
  Reply

  Słusznie to określono – to ,,symbioza” pasożydów – jak rak pożera i zabiera nam wolność , prawość i naturalne prawo do życia w świecie natury ziemi – naszej matki

 • Zibi
  Reply

  W XIX wieku rosyjski pisarz Nikołaj Gogol (w wikipedii nie istnieje) powiedział: w naszym miasteczku sami porządni ludzie a i pan prokurator – tez świnia … Wielki szacun dla Panów ale prze to co Was łączy chciałoby się wychylić flaszkę i mówić sobie na TY, bo Wasi „oprawcy” bez wątpienia są zażyłymi kolesiami . Niechaj Moc będzie z Wami …

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>