Jak neomarksizm chce unicestwić Polskę – Leszek Bubel i Aleksander Berdowicz

More videos
2 969
Views
   

Hałaśliwa lewacka kupka liderek nareszcie obnażyła swoje prawdziwe cele podczas podburzania części zblazowanego społeczeństwa do ideologicznej wojny. Tej części, której mózg zastąpiła wścieklica macicy. Mówiąc po marksistowsku: dla której „seks jest jak szklanka wody”. Za styl w jakim to zrobiła należy im tylko podziękować. Chamstwo, prostactwo, kłamstwo, nienawiść do patriotyzmu i wszystkiego co w Polsce dla większości Polek i Polaków, co stanowi wartości etyczne i moralne, jest piękne i szlachetne. Zademonstrowała dosadnie i czytelnie. Stało się wiadome co będą robić jak dorwą się do władzy. Po mistrzowsku przypomnieli czym był komunizm w Polsce i czym jest jego obecna neomarksistowska wersja.

Rodaku UŻYWAJ MÓZGU, TO NAPRAWDĘ NIE BOLI!!!

Leszek Bubel
prezes Stronnictwa Narodowego
red. naczelny tygodnika Tylko Polska

Ilość wejść: 2 969, w tym dzisiaj: 1

38 komentarzy

 • gruza
  Reply

  Co za bzdety. Ideologia KK jest ideolgią życia? „Moralność” KK jak ją nazywacie ma się nijak do Prawa Duchowego. I o której ideologii mowa? Tej z biblii czy tej z praktyki (gdzie np w biblii jest iż należy chrzcić małe dzieci?). Gdy weźmiemy biblię jest ona wewnętrznie sprzeczna i w samym NT udowodniono 14800 zmian, dopisków, skreśleń.

 • Ewa
  Reply

  Po obejrzeniu filmu i przeczytaniu komentarzy prawie udusiłam się od wylewającej się tu nienawiści.
  Niestety, wygląda na to, że prawdziwy cel jaki miały osiągnąć te protesty został zrealizowany.
  W tym wszystkim tak naprawdę nie chodzi o aborcję, rację kobiet, kościół, Jankowskiego itd.- chodzi o to by skłócać Polaków.
  Ludzie dorośnijcie wreszcie do jasnej cholery!

 • Atka
  Reply

  Pitu pitu o niczym..słowotok..to też cecha lewactwa..niestety. Żal mi was kobiety, bo dałyście się wpuścić w płynące rynsztokiem g***o. Słuchając tych waszych wypowiedzi aż się przykro robi, zwłaszcza jesli obok stoją wasze dzieci. Jakbyście chciały powiedzieć im w twarz – żałuję, że cię nie wyskrobałam. Jestem kobietą, więc argument o bolącym chuju mi zwisa. Aborcja to trudny temat, trudna decyzja (chociaż wasza przodownica ostatnio otwarcie mówi, że chce aborcji na życzenie – taka to wasza walka o wolność wyboru), jeśli jest trudna decyzją nie powinno się karać. Ale zawsze jest morderstwem. I możecie próbować to zagłuszyć swoim wypierdalać, ale nic to nie da. Żal mi was…ps. gdzie wasze hasło „moje ciało-moja sprawa” gdy chodzi o przymus szczepień? Nagle nie działa? I gdzie tu logika i prawo wyboru? Najbardziej obnaża to waszą hipokryzję.

 • Obserwator
  Reply

  Cytuję ostatnie zdanie Jsz

  „Naprawdę katolicyzm jest najbardziej ludzką religią i najbardziej dbającą o prawa człowieka i powinniśmy go bronić bo zostaniemy niewolnikami”.

  Znam różne techniki manipulacji, dezinformacji i kłamstw. W każdej dezinformacji, zwykle bywa chociaż kilka procent prawdy, ale powyższe zdanie nawet mnie zaskoczyło, gdyż w moich badaniach jest to ewenement, bowiem zawiera 100% kłamstw. Można by było domniemywać, że kompletnie nie znasz historii KK, więc nie wiesz co piszesz, a wiec można by Ci wybaczyć. Ale skoro w pierwszym komentarzu (na samym dole) jest wyjaśnione, że za wszelkim złem na tym świecie stoi „Wielka Nierządnica” (zawsze, wszędzie i we wszystkim), to w/w zdanie w stu procentach obnaża kim jesteś, a więc wiadomym jest ile masz czasu i jakie jest Twoje przeznaczenie.

  • Alex
   Reply

   Nie napisałeś do kogo kierujesz swój komentarz.
   Dodam jeszcze raz, że obecnie kościół jest bardzo podzielony. Część hierarchii kościelnej została przejęta przez „ciemną stronę mocy, tą satanistyczną, co widać nawet wyraźnie w Watykanie (chociażby satanistyczny wygląd budynku Vatican Hall), ogromny handel dziećmi do Włoch (Paweł Bednarz mówił o tym wielokrotnie), itp. Jest bardzo niewielu księży, którzy odczuwają swoje „księżostwo” jako swoją misję dla ludzi.
   Natomiast dobrzy ludzie przez wieki nie mieli innego wyjścia i wierzyli w to, co było im podawane na tacy.
   Ten Twój cytat o katolicyzmie oczywiście, że jest fałszywe, bo uwzględnia tylko aspekty ziemskie. W dawnych czasach katolicyzm rzeczywiście sprzeciwiał się niewolnictwu (przynajmniej na zewnątrz, bo ludzie bywali różni). Natomiast to zdanie pomija zniewolenie duchowe: ślubowania, wpływ sakramentów na czakramy i inne, o których nie wiemy.

 • jsz
  Reply

  Bardzo prosto napiszę, to co lewacka strona ubiera w idiotyczne, nielogiczne slogany….a nawet tutaj bezmózgi usiłują chamsko to zakrzyczeć. Po prostu babony przyznajcie się, że dzieci wam przeszkadzają, bo to odpowiedzialność, koszt i ograniczenie totalnej swobody. Naprawdę idiotki wezcie to na klatę a nie dorabiajcie jakieś bzdurne usprawiedliwienia o zlepkach komórek i płodach ( pewnie krzeseł a nie ludzi). Żenujący jest poziom umysłowy tych idiotek, które jednocześnie rozpływają się nad zwierzątkami ale w swojej głupocie też skazują je na śmierć. Zakaz hodowli zwierzat futerkowych to po prostu ich wymordowanie, zakaz dojenia krów to śmierć w męczarniach, bo samo cielę waży co najmnie 3 razy mniej niż krowa dziennie mleka daje, więc chyba kosmita miałby resztę wypijać aby do zapalenia wymienia i śmierci nie doprowadzić. Niestety wszędzie propaganda lewacka gra na emocjach idiotek, mężczyzn jako bardziej logicznych piętnując i ograniczając. Jako do bólu logiczna kobieta widzę to dokładnie i często młodych „uświadamiam” . Co prawda cień nadzieji jest w tym, że te idiotki jednak potrzebują usprawiedliwienia dla swoich działań, ale straszne jest to, że jak zrozumieją w końcu idiotyzm swoich argumentów to stwierdzają, że nie będą się tym zajmować, bo nic nie są w stanie zmienić. I tu jest przewaga mężczyzn jako wojowników nad kobietami, które w większości tylko dla siebie wygody szukają. A przypominam, że samice są w większości gorsze od samców, bo w otwartej walce wygrać nie mogą, więc uciekają się do kłamstw, pomówień i oszczerwtw.
  I trzeba bronić katolicyzmu, bo to ostatnia ostoja twałych wartości, dlatego naprawdę nie rozumiałam twoich Alex ataków na tę instytucję. Oczywiście, każda organizacja rodzi wypaczenia, a już szczególnie jeśli jest specjalnie zawłaszczana, ale to nie może do końca przekreślać dorobku. Mimo wszystko wolę katolicyzm niż np. prawo istniejące jeszcze na początku XX wieku w Chinach, gdzie mąż mógł mieć 4 zony i skazać je na śmierć i bezkarnie zabić jeśli powziął podejrzenie że któraś go zdradza, a za swoje winy mógł wystawić na śmierć jakiegoś swojego podwładnego za małą rekompensatą dla rodziny. Naprawdę katolicyzm jest najbardziej ludzką religią i najbardziej dbającą o prawa człowieka i powinniśmy go bronić bo zostaniemy niewolnikami.

  • Alex
   Reply

   Nigdy nie powiedziałem, że katolicyzm jest ostatnią ostoją czegokolwiek. Katolicyzm był ostoją dla milionów ludzi i nadal jest dla wielu. Natomiast ja nigdy nie atakowałem katolicyzmu dla samego atakowania, tylko ujawniałem jego ciemne strony. Każda instytucja składa się z ludzi, a ludzie są różni. Więc można atakować zarówno ludzi, którzy są dwulicowi oraz same podstawy katolicyzmu, które są niespójne w wielu miejscach. Natomiast należy docenić to co napisałem w filmie: kościół przez wieki był ostoją patriotyzmu w Polsce i ponieważ jest zagrożeniem dla planów satanistycznych globalistów, to w tym miejscu należy go bronić. Bardzo trudna jest jednoznaczna ocena czegoś, co jest tak wielkie i ma zarówno aspekty pozytywne, jak i negatywne.

 • jola
  Reply

  Aleksandro wspolczuje Ci bardzo .Tyle jadu wylewac moze tylko bardzo nieszczesliwy czlowiek.Jeszcze raz duzo szczescia Ci zycze.

 • Kinga
  Reply

  Aleks, zgadzam się z tym w całej rozciągłości. Mi się od tych protestów robiło niedobrze, bo takiej skali lewackiego ogłupienia jak żyję nie widziałam. Prawdą jest, że niestety dobre 90% uczestniczek (i uczestników) nie ma zielonego pojęcia kogo i co tutaj poparło. U wielu zadziałał głupi owczy pęd, bo zobaczyli w mediach, że protest jest szeroko reklamowany przez celebrytów.

  Odnośnie logo, małe sprostowanie. Ich logo to wcale nie jest runa Sowilo, Owszem, SS używało tego znaku runicznego, tak! Logo strajku ma na dole zwężenie, które czyni z niego zwykły najzwyklejszy piorun. Energetycznie to zupełnie inna bajka.
  W zasadzie ta hałastra nawet by nie mogła używać sobie runy Sowilo, bo by im w pięty poszło. 😀 Runa Sowilo to mocna energia męska, z pewnością nie byłaby kompatybilna z wojującymi feministkami i tą smarkaterią.
  Pozdrawiam! 🙂

 • CocoLoko
  Reply

  Aleks ja z innej beczki, co to się dzieje NTV zdjęli z yt? Szukam i nie mogę znaleźć, kurde atak na niezależne tv? Jakim bezprawiem? Masakra, mam nadzieję, że nie będą blokować was i innych alternatywnych mediów 😯😕😞

 • Michaś
  Reply

  A przeczytałem wszystkie wasze komentarze, też jak niektórzy byłem na warsztatach Aleksa i Leszka w Makowie, śledzę ten kanał od początku i nadal co jakiś czas, zaglądam tutaj z ciekawością co i kogo nowego Aleks odkrył. Bardzo cenię jego wiedzę i wytrwałość. Dzięki za otwarcie mi oczu na wiele rzeczy, których wcześniej nie dostrzegałem. Trzymajcie się ramy przy tym nadchodzącym wielkim misterium czy otwarciu wrót, jak to niektórzy nazywać lubieją 😉
  P.S Jestem pewien, że szybko zapomnimy o dotychczasowych problemach i sporach w czasach Agendy 2030 😉

 • Aleksandra
  Reply

  Serdecznie dziękuję Alexowi za jego wszystkie video. Zgadzam się również i z tym. Obserwując to, co się dzieje w Polsce moje serce krwawi. Protesty, które widziałam na fb i YouTube (nie mam telewizora) utwierdziły mnie, że nie był to protest o prawa kobiet do aborcji tylko w przypadku poważnego uszkodzenia dziecka w łonie matki. Prawie wszystkie banery typu „Moja macica-mój wybór” i wrzeszczące kobiety wyrażały swoją chęć do aborcji na życzenie. Droga kobieto, jak możesz twierdzić, że „Twoja macica – to Twój wybór?” Przecież dziecko jest poczęte przez 2 osoby, mężczyznę i kobietę. Nie jesteś właścicielką tego dziecka. Dziecko rosnące w Twoim brzuchu ma materiał genetyczny z dwóch rodów – mężczyzny i kobiety. Także takie gadanie, że „mój brzuch-mój wybór” niewiele tu wnosi. Warto zapytać ojca dziecka czy wyraża zgodę na aborcję. Panowie też przecież jako ojcowie mają tu coś do powiedzenia. Niestety coraz mniej w obecnym świecie, w którym sądownie separuje się dzieci od ojców. Co z kolei przyczynia się do tego, że młody chłopiec lub dziewczynka, wychowywani bez ojca, doświadczają wielu problemów psychologicznych w dorosłym wieku. Dziewczynki są niepewne siebie i mają zaniżone poczucie własnej wartości, a chłopcy są zniewieściali i nie mają pojęcia co to znaczy być prawdziwym mężczyzną. W trudnych czasach przyszło nam żyć i dbać o prawdziwy sens słowa rodzina.

 • Zibi
  Reply

  Dzięki Panie Leszku i Alexie za podjęcie – jak widać po wypowiedziach, wyjątkowo kontrowersyjnych tematów. Ufam, że PRAWDA nas wyzwoli …

 • Janek
  Reply

  W tym kraju brakuje wyważenia…….Albo jedna skrajność napastliwie czegoś żąda, albo kolejne robią to samo. Typowe dla tego „piekiełka”.

 • Janek
  Reply

  Wow…..Alex……..Otrzymałeś kiedyś w życiu jednocześnie tyle nominacji, orderów i odznaczeń co w tych dwóch komentarzach? 😉

 • Jacek1
  Reply

  Witam!
  Ks.Jankowski w filmiku na zdjęciu jako „ostoja patriotyzmu”…. według IPN był niezarejestrowanym współpracownikiem SB o pseudonimach „Delegat” i „Libella”…a czy molestowanie dzieci też było związane z jego patriotyzmem??? Jak można zamieścić film z takim „patriotą” Alex ???

  • Alex
   Reply

   Prof. Peter Raina napisał dwie książki, w których udowodnił, że Jankowski był pomówiony o te czyny. Dwa żonkilowe śledztwa zostały umorzone, pomimo dużego parcia, aby mu dowalić. Nie udało się, więc jedynie GW media mogły sobie poszczekać.
   Tą kwestię już wyjaśnialiśmy: https://youtu.be/4yWVddGbZCA

   • Jacek1
    Reply

    Prof.Raina nic nie wiedział o „drugim życiu Hitlera” [Twoja audycja],tak więc ma on dość zawężony światopogląd,a do tego był bliskim przyjacielem kard.Wyszyńskiego [który w latach 1932 – 1938 był redaktorem „Ateneum Kapłańskiego”,które bardzo pozytywnie wypowiadało się o Hitlerze].”Żona Cezara musi być poza podejrzeniami” – nie wypada,nie można,po prostu zwykła uczciwość wobec [nawet ewentualnych] ofiar Jankowskiego nie powinna Ci pozwolić zamieścić filmiku z jego udziałem !!! Alex.miałeś już wpadkę z „hrabią Potockim”,przed którym ostrzegali Cię internauci,to mało? Chcesz aby Twoja wiarygodność przestała mieć znaczenie? Co się z Tobą Alexie dzieje???

    • Alex
     Reply

     Prof. Raina oparł swoje książki o oficjalne dokumenty procesowe związane z ks. Jankowskim. Wszystko tam opublikował. Potem Gazeta Wyborcza wycięła kawałki tekstu, zmanipulowała i opublikowała aby go oczernić. Inne media przedrukowały te teksty, a ludzie łyknęli. Już wielokrotnie ludzie się ze mną kłócili odnośnie rzekomych ofiar Jankowskiego, ale jakoś nikt nigdy nie podał mi konkretnego przykładu ofiary. Uwaga! Chodzi o autentyczną ofiarę, a nie tą kobietę, która najpierw go szkalowała swoimi opowieściami, a potem wycofała swoje zeznania i nawet żonkilowa prokuratura nie była w stanie kontynuować tego wątku.
     Wiele razy powtarzałem, że z Potockim nie popełniłem błędu, tylko miałem swój plan aby sprawdzić czy on rzeczywiście zrobi coś dla Polski tak jak obiecał. Stwierdziłem, że nie można marnować takich okazji. Potem zawiodłem się na nim, okłamuje ludzi, więc teraz niech zniknie.
     Jak popełniam błędy, to się do nich przyznaję, bo jestem człowiekiem. Prof. Raina miał prawo nie wiedzieć, bo on opierał się na dokumentach, a pierwsze wydanie tej książki było w roku 2005. Natomiast History Channel przeprowadził swoje śledztwo w latach 2015-2018.
     Nawet jeśli ktoś pozytywny był w kierunku Hitlera do roku 1938, to jeszcze nic nie znaczy. Przecież każdy dyktator sieje propagandę, że jest dobrym człowiekiem. Jakieś powody musiały istnieć, że go tak postrzegano. Wtedy ludzie nie znali jego wszystkich planów. Nie interesowałem się życiem Wyszyńskiego, jednak nigdy nie zarzucono mu działań antypolskich, a wręcz miał dużo zasług w oddziaływaniu przeciwko komunie.

     • Jacek1

      Co do historii o Hitlerze w Argentynie,materiały znajdowałem już dawno przed 2015 rokiem,więc to nie usprawiedliwia Reyny [ jako znawca tematu powinien być na bieżąco].
      O Jankowskim mówili również byli działacze „Solidarności”,że mogło coś być na rzeczy,że słyszeli ale nie reagowali,że teraz żałują… Chyba nie zrozumiałeś powiedzenia o żonie Cezara – takich postaci jak Jankowski się nie promuje !

     • Alex

      Prof. Raina miał prawo nie wiedzieć o drugim życiu Hitlera. Być może po napisaniu tej książki nie interesował się już tym tematem.

      O Jankowskim – nazwiska i dowody poproszę jeszcze raz. Takich bajek też już dużo słyszałem. W takim razie odpowiedz na krótkie pytanie: Dlaczego prokuratura dwukrotnie umorzyła śledztwo? I koniec dyskusji! Same plotki z Gazety Wyborczej nie są dowodem. Żonkile mszczą się na Jankowskim pośmiertnie za to co zrobił dla Polski.

 • Jacek1
  Reply

  Witam!
  Co do tej „nieszczęsnej” błyskawicy – można ja również dostrzec na odznace korpusu wojsk łączności,Grup Szturmowych Szarych Szeregów,Jednostki Wojskowej GROM…..

 • Aleksandra URBANOWSKA
  Reply

  Ty obrzydliwy mały człowieczku, to są wielotysięczne tłumy demonstrantek w każdym polskim mieście a ty nazywasz nas jakimiś lewaczkami? Polska policja bezwzględnie bije i niszczy polskie kobiety na ulicach a ty nazywasz mnie lewaczka? Ty ohydny mały człowieczku, szkolony zabojco, ty się śmiesz w alternatywnej telewizji przynzawac do tego że szkolono cie naw ojskowego NA MORDERCE LUDZI? I oceniać innych. Zdechnijcie już, WYMRZYJCIE. Zostawcie normalnych ludzi w spokoju. Apage apage siedz sobie w tym swoim prawicowym świecie przemocy, uprzedzen, o ciągaj łaskę trumpowi i wykatapultuj się na jakąś inną planetę. Gdyby nie lewica to byś nadal siedział w brudnym gnoju i wyjadał ziemniaki których nie zauważyły ptaki podczas wydłubywania. Ty psichuju z awansu społecznego, który nawet nie wie komu ten awans zawdzięcza.

   • Jacek1
    Reply

    Drogi Alexie!
    Teraz to już przegiąłeś i Wiesz,że możesz stracić wielu widzów.Ta pani użyła tzw.nieprzyzwoitych słów,ale się jej nie dziwię.Być może te marsze to była prowokacja,ale; 80 – letnia moja sąsiadka idąca w nim z trzema córkami,małżeństwa młodsze i starsze w nich idące,pojedyńcze starsze osoby [mężczyzni i kobiety],starsi ludzie machający z okien,3000 ludzi [wg.policji] – to wszystko w 15.000 miasteczku to „zapach żonkili”??? Ci ludzie szli tam również dlatego,żeby zaprotestować wobec rządu PIS,który zabrał im również wolność [maseczki,mandaty,obostrzenia,zakazy wesel etc.etc].Muszę to napisać [możesz sobie o mnie pomyśleć co chcesz, a pewnie i tak to spłynie po Tobie] – zawiodłem się na Tobie,Alex! Poznałem Cię na spotkaniu u Leszka Jakóbka,byłeś „super gościem”,Kriya Yoga,otwarty umysł,wiedza ezoteryczna…Oglądam Twój kanał od początku jego istnienia,ale nie wiem czy będzie tak dalej…

    • Alex
     Reply

     Halo! Przecież to są dwa różne protesty. Ten film dotyczy protestów z logo pioruna, flagami tęczy i wulgarnymi okrzykami. To jest protest przejęty przez obce siły antypolskie. Chyba to jest oczywiste.

     Natomiast protesty antymaseczkowe są jak najbardziej oddolne i ja też w nich uczestniczyłem. Tu było niewiele wulgaryzmów.
     Nie rozumiem jak można mylić te dwa różne protesty. Łatwo je odróżnić po tym czy uczestnicy byli w maseczkach czy bez. Mamy protestować przeciwko chorym restrykcjom i zabieraniu wolności, a nie przeciwko życiu. Przecież to są dwa PRZECIWNE BIEGUNY!!!

     • Jacek1

      A ja właśnie uczestniczyłem w proteście „z piorunami” i go opisałem.Na tym proteście nie było tęczowych flag,a wulgaryzmy [coś Ty taki delikatny,Ty oficer ?] to wyraz niemocy i niemożności oddziaływania oficjalnego sprzeciwu[petycje,listy itp],po prostu dość „białych rękawiczek” i trzeba komuś przywalić w r..ja [nie napiszę wulgaryzmu]Na protestach antymaseczkowych promuje się Konfederacja i G.Braun,a co do protestu przeciw życiu – każdy ma prawo wyboru,dlaczego Ci zależy czy ktoś będzie zbawiony czy nie,czy to Twoja sprawa? Mamy wolną wolę i to ja a nie Ty będę z tego rozliczony – oficjalnie nie jesteśmy jeszcze państwem wyznaniowym.

     • Alex

      Ludzie mogą sobie protestować jak tylko chcą. Nie jestem delikatny. Chodzi mi przede wszystkim o zwrócenie uwagi na to kto za tym stoi i jakie są zamiary tych manipulatorów.
      Ich zamiary są jasne, chcą depopulacji Polski i w tym przypadku posłużyli się kobietami. Jestem przeciwko zgniłej i zjudeizowanej hierarchii kościelnej, natomiast wiem, że istnieje pewien procent księży, którzy są patriotami, a takie protesty z piorunem nie oddzielają jednych od drugich. Wszystkich wkładają do jednego worka i walczą przeciwko tym, którzy byli wzorem patriotyzmu dla milionów Polaków przez wieki. W ich strukturach są wilki w owczej skórze, celowo tam wrzuceni aby zniszczyć Polskość poprzez zniszczenie tego, co dla milionów ludzi jest wzorem etyki. Czy Ty tego nie pojmujesz? Te zmanipulowane kobiety atakują niewłaściwego wroga!
      Jest takie powiedzenie pewnego hinduskiego mędrca: „Gdy wskazujesz małpie księżyc, to małpa będzie patrzyć na palec”. I tak właśnie jest w tym przypadku. Żonkile organizują protesty kobiet, aby Polacy swoimi rękami zniszczyli głównego żonkilowego wroga. A wcześniej wprowadzili tam ludzi, którzy robią smród wewnątrz organizacji. Widzę, że to trudny temat.

     • Jacek1

      Masz rację,skończmy dyskusję – o przyczyny umorzenia zapytaj prokuratora,w swych wywodach posługujesz się podobną retoryką jak w przypadku ataków na Ciebie,związanych z „hrabią Potockim” [nie rozumiecie,czego nie pojmujesz,zmanipulowanie,niewłaściwy wróg,same plotki…] Myślę,że znów się mylisz i jak prawda kiedyś zostanie ujawniona [patrz Gulbinowicz],to napiszę do Ciebie,a Ty znów powiesz „Jak popełniam błędy, to się do nich przyznaję, bo jestem człowiekiem”,ale czy to wtedy [znów] wystarczy?

     • Alex

      Akurat o Gulbinowiczu wiedziałem już 25 lat temu, że to niegrzeczny człowiek. Miałem w rodzinie kogoś, kto się uczył w Urszulankach we Wrocławiu i z pierwszej ręki dostałem trochę informacji o tym panu.
      Całą logikę przedstawiłem w filmie. Ponieważ uczestniczyłeś w protestach z piorunem, to ich bronisz. Zdejmij proszę kilka warstw intencji ich organizatorek, to zobaczysz co gnije pod spodem. Na pewno nie chodzi im o dobro kobiet.

 • Aleksandra
  Reply

  Niestety ale dostajesz Aleks od subskrybowanie. Boli chujek byłego wojskowego, oj boli, że kobiety w końcu wstały I powiedziały co myślą a tym zaprzanskim, śmierdzącym niepranymi męskimi skarpetami, zacofanym kraju. Boli cie Aleks bo jak większość polskich mężczyzn jesteś rozczulającym się nad sobą śmiesznym samczykiem, który nawet w jednym ze służbowych wideo użalał zie nad sobą, że kobieta mu zwróciła uwagę, że półeczkę krzywo powiesił. Ojejkujejku jejku biedaczek, kobiecie się nie spodobało coś co zrobił. Polskie telewizje alternatywne są pełne takich prawicowych żałosnych treści, bo tego was uczył tatuś antysemita i dziadziuś antysemita, który z zimna krwią mordował Żydów podczas i po wojnie, żeby teraz krzyczeć że o co im wszystkim chodzi. Idź już lizać jajka Potockiemu lepiej, bo to arystokrata i prawowity właściciel chłopów panszczyznianych a nie żaden neomarksista, co chce równości… Oh wait, to oszust. A który arystokrata to nie oszust? Ty jesteś Aleks tak w tym matriksie osadzony jak góral bijący konie w drodze do morskiego Oka. Polscy mężczyźni to brudne, zachlane, przemocowe świnie i niedługo już nawet Ukrainki na was patrzeć nie będą bo kamień na kamieniu tu nie zostanie.

 • Iwona
  Reply

  Mówili o proteście w BBC. Nie mieści mi się w głowie jaką mamy młodzież i młodych dorosłych. Zero odpowiedzialności za swoje czyny. Brak moralności i etyki. Nie jestem żadnego religijnego wyznania ale jestem za życiem. Jest we mnie cząstka boska ale nim nie jestem i nie mam prawa decydować o czyimś życiu czy śmierci. Te malutkie istotki nie proszą się na świat,to ich rodzice powołali ich do życia i powinni brać odpowiedzialność za to. Ja przeszłam traumę,po ataku nie byłam pewna ktomjest ojcem(mialam wtedy chłopaka). W przychodni lekarka powiedziala mi ,że mogę usunąć lub po porodzie zostawić w szpitalu i nikt mnie nie bedzie winić. Ale to było dla mnie takie obraźliwe,że powiedzialam jej,że ja zachowam to dziecko i wychowam. Nawet ani razu mi nie przeszło przez myśl by pozbyć sie ciąży a miałam wtedy 19 lat. Trauma pozostala na całe życie bo boję się panicznie każdego mężczyzny. Mam wspaniałą córkę i cudownego wnuka za którego w obronie jego życia mogłabym zabić napastnika. Ludzie powinni przeczytac Anastazje,ona świetnie określiła kiedy powinno się tworzyć nowe życie. A tutaj link do bbc https://youtu.be/crGnIkN4RBI

 • Obserwator
  Reply

  Zamieszczam kilka wybranych i mało znanych aspektów degradacji rasy ludzkiej w świetle Biblii, która choć wielokrotnie była fałszowana, to jeszcze można się w niej doszukać sporo prawdy, dotyczącej także tego, co się dzieje w Polsce i obecnych protestów proaborcyjnych.
  – – –
  Najkrócej jak to tylko możliwe, można temat przedstawić w 8. różnych, lecz spójnych aspektach i 9. wniosku końcowym.

  1. Z czego wynika ciągła walka ludzi ze złem?
  W Biblii są przedstawiane dwie rasy. Pierwsza to „Dzieci Niewiasty” czyli ludzie, przedstawiani także jako dobre ziarno pszenicy. Natomiast demoniczne „plemię żmijowe” jako; chwasty, kąkol lub plewy. Są one reprezentowane są przez prostytutkę zwaną „Wielką Nierządnicą”, która skupia m. in. całe; duchowieństwo, politykę, finansierę, prawników, dziennikarzy, lekarzy, farmaceutów, naukowców, nauczycieli i in. Obydwie rasy mają żyć na Ziemi wspólnie, aż do czasu „żniw”, które oddzielą dobre ziarno od żydowskich plew (Mateusza 13,24-30), więc „Wielka Nierządnica” oraz „Bestia”, którą jest państwo Izrael, zostaną raz na zawsze zniszczone (Obj. 17 i 18). Rasa ludzka jest także przedstawiana w Biblii jako owczarnia. Znaki wskazują, że to już ostatnie lata starego demonicznego systemu.

  2. Jakie są cele gadów wdzierających się ludzkiej owczarni?
  Naturalne zapłodnienie i poród jest legalnym wejściem do ludzkiej owczarni. Rozwieranie szyjki macicy jest otwieraniem bramy na świat, do ludzkiej owczarni. Dlaczego ta brama jest tak ważna wskazuje Biblia (Jana 10):
  10,1 „Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Kto nie wchodzi do owczarni przez bramę, ale wdziera się inną drogą, ten jest
  złodziejem i rozbójnikiem.
  10,10 Złodziej przychodzi tylko po to, aby kraść, zabijać i niszczyć”.

  3. Dlaczego ludzie płodzą gady?
  Z pkt. 2 wynika, że wszystkie inne, nienaturalne demoniczne techniki np. in vitro, służą rozsiewaniu chwastów. Mechanizmy działania prawa telegonii, czy np. gadziego prawa pierwszej nocy są objęte ścisłą tajemnicą, aby ludzkość nie poznała prawdy i całkowicie zapomniała o kulturze poczęcia. Służą temu m. in. alkohol, pornografia, prostytucja i ruchy LGBT. Kobiety zapłodnione, zwykle nieświadomie, przez istoty demoniczne, rodzą np. gady. Wg. terminologii biblijnej są to wilki w owczych skórach (Mt 7,15-16). W ciąży, zdecydowana większość wad i chorób, jest spowodowana właśnie przez zapłodnienie przez demona.

  4. Czy ciąże mogą znikać?
  Współczesne badania (ukrywane przed ludźmi) m. in. o pojawiających się i znikających ciążach niewiadomego pochodzenia, wyraźnie wskazują, że niemal wszystkie problemy matki i płodu w okresie prenatalnym i w czasie porodu wynikają z różnego rodzaju ingerencji demonów, które ciała kobiet wykorzystują do orgii seksualnych lub je zapładniają jako surogatki i to w różnym wymiarze „czasu pracy” np. tylko; do poczęcia, tylko do porodu lub do wychowywania swoich pasożytniczych demonów i hybryd, aż do ich śmierci, aby wygenerować w rodzinach maksymalną ilość, szeroko rozumianego cierpienia, pomimo, że w już okresie prenatalnym można wykryć różne wady płodu. Innymi skrajnymi aspektami takiego cierpienia jest np. uporczywe „leczenie” podtrzymujące życie dzieci, czy odmawianie starcom prawa do samostanowienia w sprawie swojej eutanazji.

  5. Jaka jest prawdziwa rola lekarzy i farmaceutów?
  Szeregowi lekarze i farmaceuci w ogóle nie znają lub udają, że nie znają praw duchowych. Nieliczni, którzy mają większą wiedzę, wiedzą także kim są, więc także i oni przenigdy nie powiedzą o tym ciężarnej, gdyż sami są demonami lub ich hybrydami ukrytymi w ludzkim ciele. Większość trucicieli, czyli lekarzy i farmaceutów, spod znaku jadowitego węża, wygląda jak ludzie, ale nimi nie są. Główne cele medycyny i farmacji są w Biblii wskazane w słowie „czary”, czyli w tłumaczeniu Biblii z greckiego, „farmakeia” oznacza – trucicielstwo, czary, magia. Zaś „farmakos”, wg słownika grecko-polskiego to – truciciel, guślarz, magik. Prawdziwe znaczenie tych wyrazów jest celowo fałszowane, więc Biblia wyraźnie wskazuje, że demoniczna Wielka Nierządnica, kierowana przez żydostwo, obejmuje m. in. religie, bankowość, medycynę, farmację. Ze względu na pochodzenie, tę prostytutkę, z którą nierządu się dopuścili królowie ziemi (Obj. 17:1) Biblia nazywa także „Babilon Wielki” i nakazuje wyście z niego, abyście nie mieli udziału w ich grzechach (Obj. 18,4), gdyż jego przedstawiciele wg. Obj. 9:21 „nie odwrócą się od swoich zabójstw, swych czarów, swego nierządu i swych kradzieży”.

  6. Skąd się biorą różnego rodzaju zwyrodnialcy?
  Wzrost populacji gadziej, określanej w m. in. jako chwasty, pomiot szatański, nasienie węża, plemię żmijowe itp. wynika z wykorzystywania niczego nieświadomych córek człowieczych, do rodzenia różnych demonicznych hybryd. Urodzenie takiej hybrydziej istoty w ludzkim ciele może się objawić na różnych poziomach np. jako czysty reptilianin lub inny gad, insekt, płaz itd. lub pasożyt z zespołem Downa lub hybryda całkowicie niezdolna do samodzielnego przeżycia. W sytuacji, gdy ciężarna podejmuje wiadomość, że płód ma poważne wady, ma prawo sądzić, że jest to skutkiem zapłodnienia przez demona i powinna mieć prawo do decyzji, czy takie „nasienie węża” usunąć poprzez aborcję, nie robić nic, bo taki wgrali ciężarnej demoniczny program karmiczny, czy też nastawić gadom drugi policzek.

  7. Kto ustanawia prawa dla ludzi?
  Ustawa „aborcyjna” jak i całe prawo stanowione przez prawników udających ludzi, nie jest prawem ludzkim, lecz demonicznym prawem morskim i jest wprowadzane przez demony i ich hybrydy ukryte w ciałach niemal wszystkich prawników. Głównym celem ich pracy jest stopniowe obracanie praw naturalnych i resztek rodowych norm społecznych o 180 stopni i takie ich zagmatwanie, aby tylko oni mogli w tym bagnie lawirować dla osiągnięcia swoich demonicznych celów. Jednym z przykładów niech będzie zmanipulowany sens i podprogowy przekaz biblijnego przykazania „Nie zabijaj”.

  8. Po czym rozpoznać psychopatów?
  Zasłaniają się maskami, ale można ich rozpoznać po znakach, barwach i po ich owocach. Wobec powyższych wskazówek, może warto szerzej zapoznać się z prawami duchowymi, w oparciu o które następuje materializacja w świecie widzialnym (3D). Protestowanie jest odgórnie sterowane i to pod znamiennym znakiem błyskawicy, czyli Szatana (Łk. 10,18), który pełnił funkcję lucyfera, więc jego misją było nieść z niebios na Ziemię światło (oświecenie) dla ludzi. Jednakże jego pycha, spowodowała jego upadek (Iz 14,12 „Jakże to spadłeś z niebios, Jaśniejący, Synu Jutrzenki? Jakże runąłeś na ziemię”. Upadek ten zamiast oświecenia ludzkości, przyniósł podziały, nienawiść i zniszczenie. Łatwo jest więc rozpoznać kto kim jest i spod jakiego jest znaku lub flagi, a najpewniej, nie po słowach, lecz po jego owocach (Mt 7,15-20). Jednak warto także wiedzieć, że czarno-czerwone barwy Szatana mają najniższą możliwą wibrację. Natomiast tęcza jest ukradziona Bogu przez LGBT i także symbolizuje pełnię, ale już nie Boską, lecz tą najbardziej ohydną ( Rz 1,26-32), więc co czeka zboczeńców LGBT (1 Kor 6,9). Natomiast pojedyncza błyskawica (S) jest symbolem łagodnego zwyrodnienia, zaś podwójna błyskawica to już zwyrodnienie całkowite np. SS, co jest znane jako; Gestapo, Szwadrony Śmierci, Synagoga Szatana i in. Obecna polaryzacja społeczna w dniach ostatnich jest konieczna, bo nie można mieć dwóch panów, czyli każdy musi wykazać po której jest stronie, aby odpowiednio otrzymać „Pieczęć Bożą” (Ap 7,2-3) lub „Znamię Bestii” (Ap 13,16-17) za swoje uczynki (2 Tm 3,1–5).

  9. Wniosek.
  Reasumując, bez znajomości praw życia i kreacji, np. protestowanie „przeciwko” powoduje skutek odwrotny, czyli zasilenie tego, przeciwko czemu się protestuje, a destrukcyjne egregory i tak zniszczą swoich żywicieli. Jeżeli już ktoś ma pragnienie manifestowania, to znacznie lepiej jest zamiast „przeciw”, opowiadać się „za”, czyli świadomie kreować tzn. nasycić przestrzeń świadomości zbiorowej tym czego pragniemy. Myśl ta zawiera się w słowach – „proście, a będzie wam dane” (Mt 7,7-8).

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>