Nie przyjmuj mandatów i nie daj się zlicytować – Tomasz Parol

More videos
Views
   

– jak nie dać się zlicytować w przypadku bankructwa
– masowe zwalnianie managerów z firm finansowych
– jakie są zmiany prawne dotyczące e-sądu
– komornik może być doręczycielem wyroku
– na złożenie sprzeciwu do wyroku nakazowego za wykroczenie, masz 7 dni
– na złożenie sprzeciwu do nakazu zapłaty z powództwa cywilnego, masz 14 dni
– jak firmy windykacyjne fałszują dokumenty
– jak się bronić przed oskarżeniem o brak maseczki
– jak prawnie uderzyć w policjanta, który łamie prawo
– Niemcy w III Rzeszy tylko wykonywali rozkazy
– czy istnieje jakiś algorytm przeciwko przymusowi noszenia maseczek
– nowe przepisy dotyczące pieszych
– nie patrz w telewizor

Kontakt:
anuluj-mandat.pl
anuluj-dlug.pl

11 komentarzy

 • Katarzyna
  Reply

  Drodzy, ciut nie na temat, ale cóż. Czytajcie Konstytucję Rzeczypospolitej, to powinno być naszym obowiązkowym zadaniem! Czytajcie dla siebie i bliskim, wówczas o wiele łatwiej będzie nam zrozumieć oraz pomóc zrozumieć bliskim, na czym KONKRETNIE polega łamanie naszych praw, i ludzkich, i obywatelskich. Zostaliśmy wytresowani by myśleć, że wolność to setki kanałów w telewizji, tysiące sklepów i restauracji do wyboru, wycieczki zagraniczne, samochód taki, mieszkanie siakie… Konstytucja jest niedoskonała, ale GWARANTUJE NAM pewne prawa, które obecnie bezpardonowo są łamane, ponieważ MY SAMI nie znamy naszych praw, naszej Konstytucji… Polecam szczególnie wgryzienie się w treść artykułu 30 „Zasada ochrony godności człowieka”, który stwierdza: „Przyrodzona i niezbywalna godność człowieka stanowi źródło wolności i praw człowieka i obywatela”. CZŁOWIEKA I OBYWATELA, Drodzy! Z zapisu tego wynika czarno na białym, że „człowiek” i „obywatel” to dwa osobne byty. Gdyby te dwa słowa były synonimami, to zapis brzmiałby: „człowieka lub obywatela”, albo „człowieka”, albo „obywatela”. A zatem, kim jest człowiek, a kim albo czym obywatel? Zdrawiam!

  • Jacek1
   Reply

   Witam!
   Myślę,że Konstytucja w ten sposób chroni człowieka,który nie jest obywatelem naszego kraju [ patrz człowiek – obywatel i prawa człowieka – prawa obywatela wg Słownika PWN ] – to tak „prawnie”,a o innych aspektach można dyskutować…

 • Ja_chyba
  Reply

  Nie przesadzajmy, że to co się dzieje było niespodziewane. Ja już rozpocżąłem przygotowania na początku 2019 roku. Zgromadzenie gotówki, sprzedaż nieruchomości, przeniesienie się do innego kraju, sprzedaż rzeczy które nie łatwo wywieźć z kraju. Atmosfera w Polsce była tak gęsta, naelektryzowana i nerwowa jakiej przez ostatnie 30 lat nie było.

 • Jacek1
  Reply

  Witam!
  Pan Tomasz mówi w pewnym momencie,że jeżeli nie będziemy odpuszczać,walczyć o swoje prawa i zasady i nawet przegramy,to będziemy mieli satysfakcję że zdemaskowaliśmy system i bełkot prawny instytucji,czyli że zwyciężymy moralnie.W ostatnim czasie wiele razy pisałem do prezydenta[z reguły nie odpisuje,a jeżeli to jakiś sekretarz],MZ i Premiera w sprawie nakazów i zakazów.Nawet jeżeli wykazywałem ich absurd,to odpowiedzi były na poziomie przedszkola,stosowano „spychologię”,przerzucając odpowiedzialność na inną instytucję – z której wyjaśnienia były poniżej przeciętnego ilorazu inteligencji.Nie mam poczucia „moralnego zwycięstwa” i satysfakcji .Mam poczucie złości,bezradności,skoki ciśnienia i rozstrój nerwowy [ a tzw.”oni” nic sobie z tego nie robią]. To powoduje niechęć i apatię – o co zapewne chodzi – „samotni jeźdźcy” wygrywają tylko w westernach…

  • JAN
   Reply

   „Samotny Jeździec” dlatego JEST Samotny, bo nie istnieje dla NIEGO nic prócz NIEGO SAMEGO i PRAWDY, którą JEST SAM dla SIEBIE. JEST Drogą, którą JEDZIE[IDZIE] i ŻYCIEM, które WIEDZIE. ON wygrywa bo GRA główną rolę w SWOJEJ własnej GRZE i nie reaguje na sieć uwarunkowań ze świata zewnętrznego. JEST WOLNY i kto pojedzie tak jak ON, ten JUŻ JEST WOLNY. Czy jest w ogóle jakiś sens zwracać SWOJĄ uWAŻNOŚĆ i eMOCje na jakiś bez sensu bełkot???[na chyba NIE!]Bo tylko wtedy CIEBIE dotyczy.
   Powiecie: – no bo żyjemy w społeczeństwie, które…itd;
   – STOP! tam nie idziemy!
   BĄDŹ PRAWYM SAMOTNYM JEŹDŹCEM[nie zajmuj się społeczeństwem jako motłochem] a napotkanym istotom dawaj przykład i czyń im tak, jak chcesz, aby TOBIE czyniono. ZOBACZYSZ wokół SIEBIE wielu SAMOTNYCH JEŹDŹCÓW i ponad pojmowaniem motłochu, bez przywództwa i pośrednictwa zewnętrznego będziecie hARmonijną JEDNOŚCIĄ.

 • Alina Orłowska
  Reply

  Mój komentarz dotyczy video z gościem, p.Tomaszem Parolem. Dziękuję za ten wielce pouczający materiał dla nas anty-kowidian. Panie Aleksie, o ile to możliwe, proszę o kolejny wykład p. Tomasza nt. ustawy o „narodowym” spisie ludności i mieszkań, bo to zakrawa na początek wywłaszczenia nas z dachu nad głową, nie mówiąc już o poważnych zastrzeżeniach do ilości danych wrażliwych, groteskowości pytań ankiety i wielu innych zastrzeżeń do ustawy. Szczególnie interesuje nas zorganizowana odmowa w spisie np. – wiele osób podpisanych pod logicznie napisaną petycją do GUS, zawierającą sprzeciw. W oczekiwaniu na taki temat Serdecznie pozdrawiam.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>