Dekret Aleksandra Macedońskiego i prawo zadeklarowane – Olga Puszczyńska

More videos
Views
   


Wątki rozmowy:
– procedura odmowy udziału w spisie powszechnym
– albo prawo naturalne albo technokracja
– dokument Fundacji Rockefellera Rockefeller Foundation.pdf
– czarny i biały dzienniczek
– wykład Billa Gatesa w roku 1997
– co oznacza postawa roszczeniowa
jak odmówić udziału w spisie ludności: odkrywamyzakryte.com/jak-odmowic-udzialu-w-spisie-ludnosci
– informacja o rzekomym „łańcuszku”: innpoland.pl/odmowa-udzialu-w-spisie-powszechnym-prawnicy-tlumacza-czy-to-dziala
– czym jest „prawo zadeklarowane”
– do czego służą formalne ogłoszenia publiczne
– formy niewolnictwa
– czym jest Dekret Aleksandra Macedońskiego
– gdzie odnaleziono Dekret Aleksandra Macedońskiego

Poprzednie wykłady Olgi Puszczyńskiej:

1. ŻYWA WOLNA ISTOTA deklaracja życia od podstaw do realizacji w życiu
2. Historia i cel spisów ludzkości w Polsce, tekst Deklaracji Wolnej Istoty
3. Dekret wolnej istoty
4. Droga do Wolności jako Żywa Istota 1-11 dzień, deklaracja życia od podstaw do realizacji w życiu
5. Żywa Wolna Istota 11-22, Kreowanie Rzeczywistości, Metoda Wybaczania, odpowiedzi na pytania
6. DEKLARACJA SAMOSTANOWIENIA, DOWÓD WOLNEGO CZŁOWIEKA
7. Deklaracji Samostanowienia i Samoidentyfikacji
8. OŚWIADCZENIE PRAW DO ZASOBÓW

Kontakt do Olgi Puszczyńskiej: facebook.com/Olga.Puszczynska

23 komentarze

 • Vonski
  Reply

  Powiem tak. A opieram swą wiedzę na danej chwili więc moje poglądy mogą się zmienić..

  Na tą chwilę. Skorzystałem z rady odnośnie samego aktu urodzenia. Nie dlatego iż wierzę w to co mówi pani Olga a dlatego, że i tak mi się to przyda.
  Badałem wiele angielsko-języcznych stron odnośnie prawa zwyczajowego jakim objęte jest większość anglojęzycznych krajów i mogę coś niecoś tutaj połączyć w kropki jednak..
  Pani Oldze nie wierzę zbytnio ponieważ podszyte jest to dziwnymi działaniami. Przykładowo Alex robi to wszystko bezinteresownie.. najlepiej jak potrafi. Nikt z nas nie jest idealny i ja to na tyle rozumiem.
  Jednak pani Puszczyńska zachowuje się trochę jak Marcin Vam aka Pol Lechicki, który to rzeźbi ludzi i to na niemałe pieniądze na ich naiwności. Nowy temat – sprzedaje książkę 'prawo naturalne’ w polskiej wersji na nowo otwartym portalu 'akademii suwerena’. Mówi, że nie sprzedaje a co łaska 280 PLNów wzwyż za kota w worku.
  Czytam dużo książek i nigdy nie zapłaciłem za żadną więcej niż 600 PLN ale to szczegół.

  Porównując obie osoby widzę ten sam schemat. Wiem.. ale nie powiem (i tutaj włóż kokardkę).
  Jak jeden tak drugi otacza się wielką tajemnicą a gdy zapytasz wprost.. nie uzyskujesz kierunkowej informacji tylko jakieś podpuchy.
  Pisałem z panią Olgą kilkukrotnie i dopiero po czasie poskładałem to w całość. Każdy może sam spróbować.

  Dla mnie prawa wszechświata czy naturalne opierają się na (nie światłości i ciemności) bezinteresowności. Przykładem jest Alex.
  A patrząc na panią O.P. odrazu dostrzegam, że szuka bardziej wyznawców aniżeli rad dla innych.
  Jeśli ktoś przeanalizował z pierwszego choćby wniosku te paragrafy to niektóre z nich nie mają sensu. Oczywiście odnoszą się do powyższej sprawy ale może jeden można rzetelnie dopasować do udzielania rad urzędnikom państwa.

  Jak już wspomniałem.. Mnie się ten akt urodzenia i tak przyda więc za przypomnienie pani Oldze podziękuję. Jednak cała reszta… to budowani autorytetu.

  Pol lechicki mówi co łaska a ona przyłącz się do mnie, jam jest światłem. Nie wiem jak wyglądają jej warsztaty w W-wie. Być może są odpłatne chociaż nie o takiej zapłacie pomyślałem z początku.

  Niech każdy zrobi wszystko tak jak mu pasuje. Najlepiej bez pośpiechu bo ta sztuczna panika wywołuje tylko masę błędów, za które będziecie na końcu winić samych siebie.

  A pani Oldze proponuję odpowiadać wprost na pytania, które pojawiają się zarówno w mailach jak i pod filmami jakie zamieszcza. Zwłaszcza, że powtarzają się one zarówno u Aleksa jak i Pauliny i innych miejscach.

  Ten kto chce naprawdę pomagać znajdzie czas na każdą odpowiedź.. a ten kto pozoruje działania jest po prostu fałszywy.

  Powodzenia wszystkim! Wystrzegajcie się nowych guru. Jest ich teraz pełno w sieci a wy jesteście łakomymi kąskami. Taka moja bezinteresowna rada

  • Vonski
   Reply

   Małe sprostowanie. Kwota książki za jaką najwięcej zapłaciłem wynosiła 60 a nie 600 zł.
   Do bezinteresowności w prawach naturalnych dodałbym też brak autorytetów bo myśl mi urwało.
   Na tym bazowałbym taki świat. Niekoniecznie wynik wszystkiego musi być uczciwy ale zamiary takie powinny być.
   Pomagam znaczy staram się opierając to na prawdzie. Nie szukam wymówek bo osiągnęłam wyższy stopień wtajemniczenia.
   Jeśli chce się zmienić świat to zmieniajmy świat a nie to co nam pasuje.. Kiedyś ktoś przekazał mi bardzo słuszną uwagę.
   ” Jesteśmy jako rozumne istoty odpowiedzialne poprzez poziom naszej wiedzy i/lub świadomości w danym momencie życia wykorzystywać ją w taki sposób by wspierać tych mniej świadomych. Tyczy się to zarówno dzieci, dorosłych jak i zwierząt” – co doskonale obrazuje pierwsze spotkanie Jake’a z Neytiri gdy napada na nich stado (powiedzmy) wilków i jej słowa po ich odpędzeniu.
   Jeśli ktoś czuje się „silniejszy” w danej dziedzinie to powinien wykorzystać swoją wiedzę i zaczerpnąć cierpliwości aby pomóc temu/tym kto jej jeszcze nie posiada. To jest system jaki ja rozumiem i dlatego (wydawało mi się) przyciągnęły mnie te wszystkie filmy pani Olgi. Niestety nie odczułem tego od niej czy to z braku sił, wyobraźni czy innych powodów więc moje dalsze myśli same (bez jej pomocy) już dopisały do tego resztę.
   Jeśli chcesz pomagać to znajdziesz sposób. A jak nie to (za przeproszeniem) celebrujesz i papugujesz innych. Czyli nie jesteś właściwą osobą. Nie jesteś prawdziwa

 • Wojtek
  Reply

  Może ktoś podrzucili link z numerem międzynarodowym KRS , czyli że Polska jest firmą i numer działalności GUS bo to też jest firma zarejestrowana za granicą ?

 • Kvemqi
  Reply

  Znalazłem tekst pani Olgi „DEKRET ALEKSANDRA MACEDOŃSKIEGO – RASA SŁOWIAN JEST SUWERENNA!” na odkrywamyzakryte.pl. Dość szybko odnalazłem też źródło „dekretu”, wklejając w yandex.ru nr dokumentu jaki znajduje się w tekście pani Olgi.
  Wyszło na to, że ten cały dekret został opublikowany i podpisany przez prezydenta ZSRR – С.В. Тараскин (Sergey Taraskin). Tak, najwidoczniej Rosjanie też mają swojego „Potockiego” różnica jest taka, że Potocki ma jakiś posłuch (kilkanaście tysięcy wyświetleń) a pan Sergey po kilka tysięcy wyświetleń. Jakiś czas temu został zatrzymany przez rosyjskie służby. Jak dla mnie grubymi nićmi szyte. Niemniej nie znam zbyt dobrze rosyjskiego i może ktoś obeznany pokusi się na lepszy research. Pozdrawiam pięknie ekipę porozmawiajmy.tv 🙂

  Dołączam rzekomy dekret z „tajnego źródła”. Już nie trzeba nosić czapeczki…
  http://www.ivan2052.narod.ru/images8/2014_03_05122436SU_MSK.pdf

 • Maur
  Reply

  Mieszkam w UK i podałem dane do spisu jest szansa żeby to wycofać jakaś deklaracje inna wysłać ?

 • Maniek
  Reply

  Warto dodac do tego słynną tzw.Formułę Radbrucha.Jest krótka i rzeczowa i co najważniejsze zgodna
  z prawem naturalnym.

 • Atka
  Reply

  A jak ktoś zrobił błąd i już wziął w tym udział (podając minimalną ilość informacji)? Da się coś zrobić?

 • Kinga
  Reply

  Pani Olga jest z zawodu cyrkowcem, ludzie. Dlatego podchodzi do życia z humorem typowym dla wychowawców przedszkoli.
  Znacie np.nauczycieli, specyficzni ludzie, ale poważni. Osobiście wolę Panią Olgę z jej luzem.
  Albo czynni lub w spoczynku – policjanci/milicjanci lub wojskowi..
  Mnie bardzo interesuje to, co mówi i jestem wdzięczna za dzielenie się wiedzą. To jest sednem.

 • zofi
  Reply

  szkoda, że pani Olga tak stale chichocze. Chciałam pokazać te treści synom, ale nie przyjmują jej przekazu z powodu tych chichotów. Czemu nie mówi spokojnie? Rozumiem, że ma taki styl, ale w wypowiedzi publicznej trzeba jednak zadbać o odpowiednią powagę do poważnej treści

  • Kinga
   Reply

   Tak. Nastolatki i młodzi dorośli – są bardzo krytyczni, oceniający i chcieliby mieć wszystko podane na tacy. Też mam ten problem z moimi dziećmi. Sami nie szukają, nie dowiadują się, ale lubią stawiać na swoim i „pyskutować”.
   Einstein też nie zawsze był poważny a wszyscy go słuchali. Itd.

 • Katarzyna
  Reply

  Bardzo was wszystkich szanuję i dziękuje za to, że Pani Olga poświęciła tyle czasu aby zgłębić wiedzę i nam ją przekazać… jest tylko jedno ale… forma przekazania tej wiedzy jest po prostu tragiczna. No nie mogę tego przekazać dalej. Nie będą ludzie chcieli wysłuchać kogoś kto mówi o tak poważnych sprawach ciagle chichocząc, zakładając kokardki na głowę i robiąc pomyłki. Ja wiem, że jest taka konwencja, że się czepiam… No ale niestety nie prześle dalej. Wstydzę się. Ludzie nie posłuchają. Nie z braku świadomości czy chęci. Konwencja przekazu ich zniechęci.

  • Aneta
   Reply

   Moim zdaniem jest już dość dużo materiałów, gdzie w poważny i „grobowy” sposób ktoś przekazuje wiedzę, miło obejrzeć coś tak pozytywnego oraz prostego. Szkoda, że tak mało ludzi ceni pozytywnie i z humorem przekazane informacje. Jak ktoś ma w swoim życiu spokój i szczęście, to również jego wypowiedzi będą miały taki charakter. Szkoda, że Pani się wstydzi takich treści.

  • Kinga
   Reply

   To jest problem tych ludzi. A osoba z wiedzą i chcąca ją przekazać, może to robić w taki sposób jaki jej pasuje.

  • Tomek
   Reply

   Cieszy mnie, że wygląda na to, iż nie korzystasz z me(n)diów głównego nurtu, gdzie nigdy nie podają źródła…

 • Elzbieta
  Reply

  Dzieki Olga, jak wiesz mieszkam na stale w Holandii, ale odmowe do GUS-u wyslalam, na Twoim przykladzie z prosba o odpowiedz pisemna do Holandii.
  Sprawdzilam moje dokumenty, jak paszport, prawo jazdy, wpis mam tylko pierwsza litere z imienia i nazwiska duza, pozostale mala. Ciekawe.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>