Problem z filmem Patryka Vegi o handlu dziećmi – Carine Hutsebaut i Paweł Bednarz

More videos
Views
   

The Problem with Patryk Vega’s Film about Child Trafficking – Carine Hutsebaut i Paweł Bednarz

Carine Hutsebaut is an independent therapist for victims of sexual abuse and sex offenders. She is also an expert at the Justice Department Brussels, Internship at FBI – Academy of Behavioral Profiling California (USA), American University Washington, Centre International de Sciences Criminelles – Université René Descartes Paris V.

Paweł Bednarz is an independent Polish activist fighting for delegalization of foreign adoptions, which are really a legalized form of child traffiking.
———————————-
Carine Hutsebaut jest niezależną terapeutką zajmującą się ofiarami przemocy seksualnej oraz sprawcami tej przemocy. Jest ona również ekspertem przy Departamencie Sprawiedliwości w Brukseli, odbyła staż w FBI – w Akademii Profilowania Zachowań w Kaliforni (USA), studiowała na Uniwersytecie w Waszyngtonie, oraz w Międzynarodowym Ośrodku Nauk Kryminalnych przy Université René Descartes Paris V.

Paweł Bednarz jest niezależnym aktywistą walczącym o delegalizację adopcji zagranicznych, które w rzeczywistości są jedynie formą zalegalizowania handlu dziećmi.

Websites:
timetotalkaboutit.org
facebook.com/carine.hutsebaut
fundacjadobregopasterza.pl
facebook.com/Pawel.Bednarz

16 komentarzy

 • SPARTAKUS
  Reply

  Vega miał ruszyć gniazdo,na różnych szczeblach,ma to pokazać umoczenie rożnych instytucji (koincydencja)

 • Aga
  Reply

  jak zwykle potrzebny film. świetna robota. dziękuje Bogu za takich ludzi. Stojacych na straży prawdy i dobra.

 • Wanda Andersen
  Reply

  Aleksander Berdowicz to MESTER w robieniu interwjuer.
  Carine Hutsebaut: Dziekowac Bogu, ze tacy ludzie zyja jeszce na ziemi.
  Pawel Bednarz: Czlowiek odbiera go jako apostola Jezusa, a moze nim jest?

 • ewa
  Reply

  ODPOWIADAM PYTAJACYM:
  Wasze pytania świadczą o tym, że nie przeczytaliście mojego komentarza.
  Odpowiedzi na wasze pytania są w moim wpisie i powtarzanie ich dla mnie jest bezcelowe bo jeżeli nie zrozumieliście co napisałam to już nie zrozumiecie,
  Tak więc albo przeczytajcie mój komentarz dokładnie a wasze pytania znajdą odpowiedzi albo weźcie drobne srebrniki od tych pod dyktando których napisaliście swoje komentarze i idźcie kupić sobie pocieszajkę.
  Jednakże wpisy pod moim komentarzem są najlepszym dowodem jak bardzo rodziny skazanych w sądzie z okresu międzywojennego do dnia dzisiejszego NIENAWIDZĄ tego co polskie.

 • Robert Zamyslawski
  Reply

  10 grudnia 1948 roku uchwalono Powszechną Deklaracje Praw Człowieka która ma moc prawną i obowiązuje po dziś dzień .
  Deklaracja została udostępniona i przetłumaczona na wiele języków i warto się z nią zapoznać i sobie wydrukować .
  Artykuł 4 i 12 wyraźnie mówi że nie wolno samoistnie ingerować w sprawy rodzinne i nikogo karać czyniąc go niewolnikiem oraz zakaz handlu niewolnictwem.
  Według Prawa naturalnego odbieranie dzieci rodzicom jest zakazane , w sytuacjach wyjątkowych dziećmi opiekują się inni członkowie rodziny !

 • ewa
  Reply

  czII drugi powód dla którego powstał ten film to było zdyskredytowanie kościoła w Polsce. Polski Kościół piętnował satanistów i został całkowicie przejęty przez tych satanistów przed drugą wojną światową. Afera że księża są pedofilami była przygotowywana od około 80 lat. 80 lat temu w procesie skazano kilku satanistów na podstawie zeznań kilku księży katolickich. Ten film to jest odwet za tamten proces. Polscy księża zeznawali pomimo tego, że papież wydał im zakaz brania udziału w tej sądowej sprawie. Z tego samego powodu Lepper „popełnił samobójstwo”. On chciał ujawnić to, że sataniści w Polsce w klasztorach maltretują polskie i rumuńskie dzieci w tym niepełnosprawne. Składają dzieci w ofierze, Wg ich wierzenia skatowane dziecko przyjmuje na siebie winy satanistów i oni pomimo że popełniają potworne przestępstwa to dzięki tej ofierze już nie ponoszą za to winy.

  • Marek Kiel
   Reply

   Czy Pani Ewa przyjmuje do wiadomości, że nie ma czegoś takiego jak dyskredytowanie kościoła, czy raczej jego odwiecznych patologii. Ci co stworzyli kościół, a z nim współobecne religie (wszelkie) – moim zdaniem – mieli za cel długofalowy antagonizowanie ludzi i dzięki temu łatwiejsze przejęcie kontroli nad ludźmi. Nie można dyskredytować czegoś, co w ogólnie rozumianych pojęciach jest już wielce naganne i godne potępienia. Bardzo często spotykam się z irracjonalną „obroną” kościoła (szczególnie w Polsce), gdzie kościół postrzega się, jako siedzibę Boga. Nic bardziej mylnego (moim zdaniem), bo wg wiary chrześcijańskiej Bóg jest wszędzie, nie tylko w kościele. Bóg nigdy nie potrzebował pośredników w czynieniu świata poza wyjątkiem Jezusa, ale to inny temat.
   Obnażanie zła, które pod płaszczykiem bogobojności czynią ludzie związani z kościołem, nie jest niczym nagannym, a wręcz potrzebnym. Można ich zwać jak się chce, ale trzeba zawsze podkreślać ich związek z „kościołem”, gdyż wykorzystują ten związek do omamiania ludzi. Stanowią większość w całej hierarchii kościelnej.
   Trzeba zadać sobie pytanie: czy Jezus wspominał kiedyś o potrzebie budowania kościołów, ile lat minęło od śmierci Jezusa do wybudowania pierwszego kościoła? Komu na tym zależało i jakie przyświecały mu długofalowe cele? Temat rzeka. Pozdrawiam.

   • joanna
    Reply

    Marku, to prawda, ale my , zyjacy w kraju katolickim, nie wiemy , ze nie tylko KK , ale wszystkie postaci religijne – to egregory, w tym Jezus. polecam goraco sesje regresingu Lucio Carsi/pisownia bez odmiany/,Anioly , archanioly , matka boska i inne postaci – to wylacznie egregory, ktore czerpia z nas energie….

  • Jacek1
   Reply

   Witam!
   Czy mogłabyś się odnieść do trzech spraw z Twojej wypowiedzi:
   – zdyskredytowanie kościoła tzn.konkretnie o co Ci chodzi?
   – afera,że księża są pedofilami tzn.wg Ciebie nie ma takich przypadków?
   – czy możesz napisać więcej konkretów [z odnośnikami] o procesie z przed 80 lat?
   Pozdrawiam

   • ewa
    Reply

    mogłabym napisać ale napisałam już tyle razy a każdy wpis jest usuwany, że nie widzę sensu.

    • Jacek1
     Reply

     To może jednak napiszesz jeszcze raz…Tak na poważnie – Alex nie usuwa wpisów,chyba,że są wulgarne albo nie na temat.Uważam,że temat jest bardzo poważny i wszelkie wątpliwości należy rozwiać.Poruszyłaś różne wątki,bądź zatem konsekwentna.

    • Jacek1
     Reply

     Witam!
     Nie ma czegoś takiego jak „archiwum Państwa Polskiego”.Podaj proszę konkretny link do archiwum,w którym znajdę odpowiedz na moje pytanie.

 • ewa
  Reply

  Pan Bednarz ma rację, film miał odwrócić uwagę od problemu który zaczął wypływać : katowanie niepełnosprawnych dzieci w DPS-ach prowadzonych przez zakonnice. I ten zamiar się udał. Materiały które pokazywały potworne katowanie dzieci niepełnosprawnych zostały niezauważone a autorów filmów usunięto, materiały też.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>