Zamierzam kandydować na prezydenta w wyborach 2020 – Leszek Bubel

More videos
Views
   

– czy Zbigniew Ziobro ogląda nasze nagrania
– czy masz kwalifikacje na to stanowisko
– czy hejterzy mogą pomóc
– kto sfinansuje kampanię wyborczą
– Stronnictwo Narodowe
– czy program partii jest ważny

5 komentarzy

 • Pingback: Zamierzam kandydować na prezydenta w wyborach 2020 – Leszek Bubel | 7777777blog

 • Prawda....
  Reply

  TO KIEDY I JAK MOŹNA ZACZĄĆ , , BEZ POSTAWIONYCH , PIONKÓW Z WATACH BESPIECZNIACKICH , MOSADZIAKÓW , CIA CHŁOPÓW UKRAIŃCÓW I WSZELKIEJ SWOŁOCZY ,….NIESTETY TA POLSKA NIE MOŹE SIĘ DZWIGNĄĆ , Z KOLAN BO LUDZIE SĄ NIEMRAWI I DAJEMY SIĘ DYMAĆ IM WSZYSTKIM , TE PODSTAWIONE TELEWIZJĘ INTERNETOWE Z TYMI CIENKIMI AGENTAMI LASUJĄ MUZGI GAWIEDZI INTERNETOWEJ ,…..TEN SYFFFFF TRZEBA KWASEM FOSFOROWYM WYPALIĆ A WTEDY RUSZYMY Z ODZYSKIEM POLSKI ……., WSZYSTKICH NAS NIE DADZĄ RADY WYBIĆ……MY ICH WYRĄBIEMY. …MAM RACJĘ. ..?!

 • Paweł
  Reply

  Być może jestem przewrażliwiony, ale słuchając tego wywiadu do moich uszy spośród wielu pięknych wierszy dotarły hasła o promowaniu karier politycznych, walce (a tam gdzie walka zawsze są ofiary), o wywaleniu 5-10 milionów po to tylko żeby komuś dokopać.
  Ehh… polityka to bagno.
  Pomimo wielu lat ignorowania polityki, widzę że jest ona elementem, który nie przestaje istnieć tylko dlatego że przestałem się nią interesować. I choć na wielu płaszczyznach moje życie, właśnie przez rozbrat z polityką stało się łatwiejsze i przyjemniejsze, to zupełne ignorowanie tej przestępczej koncepcji (tak, tak, dokładnie tej którą zowie się państwowością – każdy tak zwany kraj to nic innego jak strefa wpływów organizacji przestępczych) nie dało mi pełnego spokoju.
  Dlatego też obserwując to co dzieje się w tak zwanej polityce, pewien jestem, że żadna partia polityczna nie przyniesie zmian. Żadne ruchy narodowe i żadne wiosny czy też inne Korwiny. Jestem bardzo krytyczny w stosunku do wszystkich pomysłów mających na celu choćby najbardziej racjonalną zmianę. Przez to podejście, albo dzięki niemu 99% polityki i polityków przestało dla mnie istnieć – jako coś realnego, prawdziwego, autentycznego. W tym jednym procencie po wielomiesięcznych obserwacjach zostały takie projekty jak „republika Ślężańska” – choć jestem sceptyczny do tego projektu to uważam że ma on sens, lub projekt 1polska.pl – gdzie wiele wskazuje na to, że ten powodzenie tego sukcesu zależy od ludzi (wiem że to mogło zabrzmieć dość zabawnie, bo przecież wszystko zależy od ludzi. W tym przypadku jednak w przeciwieństwie do partii politycznych ludzie od których zależy sukces nie są szefami partii, a ich pracodawcami).
  Dlatego Alex, taka mała prośbo-sugestia, porozmawiaj z tym człowiekiem. https://www.youtube.com/watch?v=Zq5bjUHpw4g Porozmawiaj z nim tak jak z każdym innym, bez taryfy ulgowej.

 • egomaniak
  Reply

  Przepraszam, narazie przeczytałem nagłówek. Różne rzeczy robię siedzę do późna, nie umiem chodzić spać wcześniej niż o 2 i tak mam od…zawsze
  Sory, ale jak Jak chcesz Panie Leszku się przebić na tle tych świńskich mord z „politycznej” sceny?!?! Jak Potocki? Panie Potocki gdzie są te pieniądze co niby W-wa miała dostać jak Pana prezydentem wybiorą. Podobno tą Gigantyczną kwotę miała przejąć anglia i co się stało. Gdzie te pieniądze?wogóle były?! Pan Potocki super, rewelacyjny mówca. szacunek naprawdę ale poza tym Co można zrobić więcej.
  Pisałem nie raz, nie dwa nawet. Ale Ego niektórych przerasta ich samych, gdy taki ja niby ktoś zwykły piszę, że mam receptę jak można się przebić. Gotowy wzór mam do podania. Próbowałem nie raz. Ale Ego nawet takich osób co prowadzą te Tv youtube i strony, nawet oni mają to ego.
  Panie Leszku próbuj Pan, powodzenia. Tyle tego będzie, co po objazdowym wesołym miasteczku. Film obejrzę może ma Pan złoty przepis, to przepraszam, a może tytuł to tylko tak dla jaj jest, to już wogóle o czym ja piszę.
  Dziadostwo, żydostwo, kure…wo, pomóżcie! ile można!
  Pozdrawiam i kłaniam się w pas.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>