Pozaziemskie pochodzenie naszych języków – Istvan Lőcse

More videos
Views
   

6 komentarzy

 • JON
  Reply

  A w ogóle to nie ma wszystkich tabliczek bo służby specjalne zajumały większość. A na nich co tam dopiero było napisane…………Ludziska!!!………… Ale ich nie ma. Amba fatima.

 • JON
  Reply

  Jestem Węgier- moim przyjacielem jest Swerdlow. Odkryłem Izoki który mówił to samo co Swerdlow. Oczywiście mówił wcześniej (w czasie) a Swerdlow to potwierdził – mówi podobnie. Ale Izoki prawdopodobnie nie żyje. Jak Swerdlow stał na platformie………….itd….To widział i czuł coś……..Ale niech sam powie….

 • JON
  Reply

  Nie to żebym podważał czyjś autorytet……Ale czy nie należałoby się temu przyjrzeć uważniej?
  Swerdłow- Węgier z Tarnsylwanii………..Izoki………Kto jest w stanie to przeanalizować na podstawie źródeł? I jakich źródeł? Czy ktoś to w Polsce zrobił już?…….Bo mam takie wewnętrzne odczucie, że nie.
  Może konferencja w formacie magrav? Zwolennicy i przeciwnicy?

 • Marcjan
  Reply

  Rewelacyjna prelekcja Istvana Lőcse! Nie po raz pierwszy z resztą przedstawił znakomitą wiedzę, tym razem o pochodzeniu języków na ziemi. Szkoda, że nie miał czasu na wyjaśnienie symboliki na poszczególnych tabliczkach. Język węgierski brzmi jak by pochodził z innej planety. Może dlatego jest podobny do tych zapisów pochodzących z innych rejonów Ziemi! Alex może kiedyś zrobisz rozmowę z Istvanem via Skype, podczas której będzie mógł uzupełnić to czego nie dopowiedział na konferencji?

  • Radek
   Reply

   Możesz podać źródło informacji dotyczącej wzrostu Chrobrego?Na ostrowie lednickim odkryto szkielet 2 metrowej kobiety ale o Chrobrym nie słyszałem;-)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>