Cicha broń do cichych wojen – Tomasz Truszkowski

More videos
Views
   
 • czy ten dokument jest autentyczny
 • układy społeczne i gospodarcze są podobne do układów elektronicznych
 • jakie problemy rozwiązuje wojna
 • zalety wojny cichej w stosunku do wojny konwencjonalnej
 • czym jest ekonomia w znaczeniu szerszym
 • celowe wywoływanie szoków ekonomicznych
 • czym są wzmacniacze ekonomiczne
 • czy owce wiedzą, że idziemy na rzeź
 • jak są programowani mężczyźni i kobiety
 • wolna wola czy program

Książka przetłumaczona przez Tomasza Truszkowskiego:

Cicha broń do cichych wojen.pdf

9 komentarzy

 • Rafał
  Reply

  No to skoro Wiemy już że żyjemy w zupełnie zwariowanym systemie to czy w końcu zbierzemy się razem w jakąś ilość ludzi weźmiemy kawał ziemi i zaczniemy budować normalne społeczeństwo normalną społeczność ? Przecież to jest prosty wniosek kiedy w końcu weźmiemy się za to żeby zebrać się kupić 100 hektarów ziemi i zacząć tworzyć normalne społeczeństwo?

 • Kowalska
  Reply

  Smutno, iż widzimy mural odbierając go tylko jako biznes-nowoczesne podejście-co potwierdza siłę teorii przedstawionej. Targówek ma jeszcze jeden mural-jedziemy ul.Świętego Wincentego, za rondem Żaba, na rogu ul.Rogowskiej-lewa strona w kierunku cmentarza Brudnowskiego . Tam również każdy zobaczy to, co do niego przemawia… Pozdrawiam!

 • Wiktoriusone
  Reply

  Znam ten mural z owca i wilkiem przy Radzyminskiej w Warszawie i zawsze zastanawiało mnie kto i za czyje pieniądze go tam namalował…

 • kowalska
  Reply

  Możemy nie szanować twórcę tego dokumentu, ale tkwi w nim wskazówka, którą stosują mocne tego świata-tak zwani słudzy narodu wybierania w demokratycznych wyborach.Tak samo jak całe stado, tak i ta owca decydująca o stadzie-zginie.Dziwie się nawet nie zwykłym obywatelom, lecz kierownictwu tych obywateli-los mają ten sam.Widać to na rysunku znajdującym się na domu dzielnicy Targówek jadąc ulicą Rembelińską w kierunku centrum Warszawy na rogu ulicy Trockiej -lewa strona-„CZŁOWIECZY LOS”. Następny rysunek-ZAGŁADA. Czy każdy poruszającyj się tą trasą wraca na to uwagę i zastanawia się o swoim losie i swoich bliskich? Smutno-odpowiedź jest jasna-stado zostało zmanipulowane-co za tym idzie? Następny rysunek- o tym mówi. Wracając do dnia dzisiejszego-czy nie będzie tak, iż sprzedaliśmy po komunie nasze dobro narodowe za grosz, a teraz sprzedamy im ziemie pod „dobrem” z 98% bonifikatą. Wszystkie zmiany, zgodnie z prawem, upublicznione. Czy ktoś zareagował? Czy ktoś zastanowił się, że to bonifikata nie tylko dla obywateli PL, lecz i dla wszystkich posiadających użytkowanie wieczyste w PL, które dawało olbrzymie dochody do budżetu. Z czego rządzący będą utrzymywać te aglomerację? Może podwyższą podatki, a może to będzie już inny podmiot…może nie mam racji.Nadal uważam, iż opracowanie genialne-DZIĘKUJĘ! Może , nareszcie, ktoś z mocnych tego świata napiszę i zastosuje antydotum, aby nie sprawdziła się wizja następnego rysunku-bo tam nie ma wygranych.Pozdrawiam!

 • agata
  Reply

  „niewielu stać na taki wysiłek” – nawet jeżeli ktoś tam coś tam, to w innym kącie niż ktoś inny. Czyli energia jest tracona stale na to samo: poznanie pierwszej strony. W rezultacie ona będzie rozpracowana perfekcyjnie. Ale tylko ona.
  Rozwiązaniem jest zrozumienie, w jaki sposób możemy się zorganizować, podzielić zadania i konsultować w trakcie. Np. w tym temacie:
  http://renata-derek.esy.es/proi.html

 • Wiatr
  Reply

  Tu chodzi o rozumienie i dostosowywanie się do Praw Naturalnych. Niestety my (jako ludzkość) nie posiadamy wiedzy na ten temat i w konsekwencji jesteśmy tylko „rozgrywani” jak pionki na odpowiedniej szachownicy. Wiedzę posiadają Ci, którzy od setek lat (jest wielce prawdopodobne że od tysięcy), prowadzą nas jak po sznurku, według ściśle ustalonych szablonów. Bez wiedzy odnośnie działania tych praw, odnośnie pełnego dostosowania się do nich- nie zrobimy NIC. Będziemy co pokolenie popełniać te same błędy, niszczyć swój potencjał i tkwić tak naprawdę w martwym punkcie. I absolutnie zgadzam się z Panem Tomaszem: wiedza jest dostępna i można do niej dotrzeć. Ale wiąże się to z dużym wysiłkiem, ze skruszeniem stereotypów i odważnym oraz świadomym wyjściem ze strefy komfortu. Niestety wciąż niewielu stać na taki wysiłek, zatem można a nawet należy przypuszczać, że w tej nierównej walce poniesiemy sromotną klęskę.

 • Pingback: Cicha broń do cichych wojen – Tomasz Truszkowski | 7777777blog

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>