Współczesne niewolnictwo, plany Żydów przeciw Żydom i palenie zielarek – Grzegorz Braun

More videos
Views
   
  • czy Polska należy do Polaków
  • art. 220 Konstytucji RP
  • nadreprezentacja Żydów w Polsce
  • żydowskie demonstracje w Nowym Jorku przeciwko Izraelowi i jego zbrodniom
  • koncepcja Judeopolonii
  • czyim pomysłem był holokaust
  • książki Edwina Blacka
  • 6 milionów Żydów
  • księgi oświęcimskie przechowywane w Moskwie
  • współpraca Watykanu z Hitlerem – link 1, link 2
  • kto dążył do wojny
  • mapa Gomberga
  • ile lat ma Polska
  • podbój rdzennej ludności obu Ameryk
  • kto skazywał i mordował zielarki
  • logo Światowych Dni Młodzieży
  • co wolno katolikowi negować
  • Jan Paweł II propagował NWO już w 1978 roku – posłuchaj jego wypowiedzi
  • dawne i współczesne niewolnictwo

203 komentarze

  • Anna
    Reply

    Z jednej strony szanuję p. Grzegorza za to, że bronił Polaków przed covidiańskim reżimem i głośno mówił prawdę na temat tzw. pandemii, ale z drugiej strony przeraża mnie i zniesmacza jego zaczadzenie katolicyzmem.
    Ukończyłam teologię katolicką, doktrynę znam bardzo dobrze i WŁAŚNIE DLATEGO, ze względu na swoją wiedzę mogę powiedzieć, że w kościele katolickim nie ma ani grama prawdy. Mówię to z pełnym przekonaniem i czystym sumieniem. Byłam zaczadzona tą religią w podobnym stopniu, a jednak odrzuciłam ją z racji tego, że prawda była dla mnie zawsze najważniejsza.
    Dogmaty są konstruktami,wprowadzanymi przez kolejnych papieży wówczas, gdy było to wygodne dla Kościoła, tu akurat p. Grzegorz ma rację – było to robione po to, by uciąć wszelkie dyskusje na temat, którego dany dogmat dotyczył: „Roma locuta, causa finita”, czyli „Rzym (rozumiany jako papież) się wypowiedział, sprawa skończona”. Wynika to bezpośrednio z ogromnej pychy katolików zarówno świeckich jak i duchownych, przekonanych (zresztą zgodnie z kościelną doktryną), że nie ma zbawienia poza kościołem katolickim i jedynie on ma monopol na prawdę. Ta arogancja katolicyzmu zawsze (nawet gdy sama deklarowałam się jako katoliczka) budziła we mnie głębokie obrzydzenie.
    Co do inkwizycji, to nie mogę się zgodzić z p.Grzegorzem, który bagatelizuje jej działalność. Najwięksi, znani z historii inkwizytorzy to dominikanie, bez wątpienia katolicy. Owszem, procesy czarownic miały także miejsce wśród protestantów, jednak oni mieli przynajmniej „odwagę” wykonywać je osobiście, natomiast inkwizycja katolicka robiła to w białych rękawiczkach, tzn. proces (czytaj: przesłuchanie wraz z torturami) i wyrok znajdowały się po stronie kościoła, natomiast wykonanie ci „dzielni” obrońcy doktryny pozostawiali władzom świeckim. Ponadto procesy te dotyczyły nie tylko czarownic, ale też innowierców, także protestantów. W Polsce nie było to przypisane kościołowi tylko dlatego, że sprzyjający katolicyzmowi królowie wydawali dekrety, zezwalające szlachcie na „własnoręczne” tępienie „kacerzy” (tak pogardliwie nazywano wówczas protestantów) na własnych ziemiach.
    Warto też wspomnieć o predystynacji: owszem, katolicyzm nie wyznaje tej doktryny, a mimo to dla kobiet nie widzi innego przeznaczenia jak los rozpłodowej samicy, ewentualnie inna służba uprzywilejowanym mężczyznom, np. los zakonnic, który oprócz modlitw sprowadza się do prania księżowskich gaci, sprzątania i gotowania. Maryja jest tego częścią. Jest to bogini, którą kościół postanowił zapewnić swoim wyznawcom, ponieważ w starożytności kult bogiń był bardzo silny – kościół widząc, że nie jest w stanie go wyplenić, dał katolikom boginię, ale taką, która w przewrotny sposób będzie poniżać kobiety i wskazywać im „właściwe” miejsce (oczywiście według kościoła). W przeciwieństwie do innych bogiń, także dziewic, jak Atena czy Artemida, które były silne, mądre, piękne i kobiece, Maryja jest uległą dziewczynką z klatką piersiową płaską jak deska i zasłoniętymi włosami (symbol podporządkowania mężczyźnie).
    Nie mogę się też zgodzić w kwestii niewolnictwa – katolicyzm zawsze je popierał, zresztą Nowy Testament nie potępia niewolnictwa, wręcz zaleca niewolnikom posłuszeństwo względem ich panów. Ponadto kolejni prymasowie Polski i panujący ówcześnie papieże nie tylko poparli rozbiory naszego kraju, ale także potępiali wszelkie powstania przeciwko zaborcom. W okresie komuny tylko współpraca z władzami pozwoliła kościołowi nadal trwać i rozwijać się na naszych ziemiach.
    W dodatku, czego p. Braun także nie powiedział, to choćby bitwa pod Grunwaldem była w istocie nie lokalnym konfliktem z Krzyżakami, a krucjatą przeciwko Polsce i Litwie, ogłoszoną przez papieża, o czym świadczy udział rycerzy z całej Europy, którzy na to wezwanie odpowiedzieli. Tyle w kwestii powiązania patriotyzmu z katolicyzmem.
    W bardziej globalnej skali istotny jest wpływ kościoła na zamożność poszczególnych krajów: jak to jest, że tam, gdzie dominuje katolicyzm, najczęściej panuje ubóstwo, a kraje protestanckie są bogate? Sądzę, że jest to związane z postrzeganiem pracy: w katolicyzmie praca przedstawiana jest jako kara, dopust boży, natomiast protestanci cenią sobie pracę i widzą ją jako coś, co uszlachetnia i wzbogaca życie. Ponadto tamte kraje nie są nieustannie dojone przez pasożyta w postaci kościoła katolickiego.
    Muszę też wspomnieć, że choć kościół za źródło swoich dogmatów uważa biblię na równi z tradycją, to tak naprawdę interpretuje tę księgę tak, jak mu akurat pasuje. Przykładem mogą być choćby sakramenty, których w kościele katolickim jest 7, a biblia wymienia tylko 3 z nich: chrzest, komunię i namaszczenie chorych – reszta jest co najmniej mocno naciągana.

    Ostatnia, najświeższa sprawa, dotyczy fałszywej pandemii i zachowania kościoła w obliczu covidiańskiego zamordyzmu: pomimo tego, co mówi p. Braun (że kościół zawsze sprzeciwiał się wszelkim reżimom), kościół katolicki z papieżem na czele poparł te bezprawne represje, a nawet sam w nich uczestniczył. Faktem jest, że kościół dużo zrobił dla współczesnej medycyny (astrahując od tego, ile jest obecnie warta), jak choćby zakony szpitalników czy zakony, specjalizujące się w zielarstwie, jak np. bonifratrzy. Katoliccy duchowni zawsze sprawowali swoją posługę podczas epidemii chorób, a także osiedlali się w enklawach ludzi chorych na zakaźne, nieuleczalne dawniej choroby, takie jak trąd. Mimo wszystko faktycznie wierzyli w jakieś życie wieczne, nie bali się zarażenia i śmierci. Jednak gdy wprowadzono covidianizm, kościół nie protestował, a wprost przeciwnie: dołączył do represji, mało tego, zastąpił swoje rytuały covidiańskimi, czyli szczepionka zamiast komunii, płyn odkażający zamiast wody święconej, dystans i lockdown zamiast wspólnoty. Papież zamknął bramy Watykanu przed niezaszczepionymi, a przyjęcie tego podejrzanego preparatu nazwał aktem miłości bliźniego. Niestety, ale duchowni katoliccy zafundowali swoim „owieczkom” ohydną zdradę. Nie rozumiem, jak po czymś takim ktoś nadal chce być katolikiem. Film jest z 2016 roku, więc został nagrany na długo przed fałszywą pandemią, ale coś mi mówi, że katolickie zacietrzewienie pana Grzegorza nawet pomimo tak bolesnej zdrady ma się dobrze. Indoktrynacja zaopatrza fanatyka w filtr, przez który przepuszcza tylko to, co uważa za pozytywne w swoich przywódcach duchowych i jednocześnie uodparnia na oczywiste draństwa z ich strony, zupełnie je ignorując.

  • Alex
    Reply

    Braun tak pierdoli że nie można tego słuchać, kk od początku był organizacją satanistyczną,uwikłany zawsze i wszędzie w czarny kult, grabież i zniewolenie ludzi

  • Beata
    Reply

    Oglądnęłam dwa razy , jestem porażona stopniem zaawansowania obrony KK przez Brauna!!! Za ile „srebrników” sprzedał się żeby tak płomiennie przemawiać ??? No a z tym prawieniem o tym jak to kler musi opływać w kasę to już przegiął !!! Stracił w moich oczach resztę szacunku ….

  • Skast
    Reply

    tak sobie słucham to drugi raz i myślę czy on ma pojecie o czym mówi przecież podczas powstania tej jebanej inkwizycji! protestanci nie istnieli tylko później się pojawili jakby chciał winę kościoła katolickiego zrzucić na protestantów

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>