Posiedzenie sądowe w sprawie handlu dziećmi, 17.01.2019 – Paweł Bednarz

More videos
Views
   

17.01.2019 odbyło się:
– posiedzenie sądowe niejawne w sprawie nie podjęcia zawiadomienia o przestępstwie handlu polskimi dziećmi przez prokuraturę w Warszawie,
– rozpoznanie zażaleń na odmowę wszczęcia dochodzenia lub śledztwa oraz umorzenie postępowania przygotowawczego (art 306 par. 1 i 2 k.p.k.).
II Kp 2947/18
Sąd Rejonowy Warszawa Śródmieście
PR 1 Ds 1041.18
SSR: Urszula Gołębiewska-Budnik
Prokurator: Hanna Stachowicz (nie stawiła się)

4 komentarze

 • Piotr
  Reply

  Super rozmowa, a kiedy postanowiliście zapuścić te brody? Wtedy co wszyscy w Polsce…?😂 Czyli w czasie kiedy ruszył temat uchodźców 😜. Pozdro.

 • Piotr
  Reply

  Szanowny Panie Bednarz. Sady leca sobie z Panem w kulki. Wszystko jest przygotowane do umorzenia. I wspomni Pan moje slowa bo tak bedzie.

 • Piotr
  Reply

  Sedzina jak zwkle zastosowala ten sam trik co u Pana Jana Komora. Nawet nie chciala przyjac wniosku. Po prostu juz wiadomo, ze zepchnie wszystko do kosza. Ciekawe czy te babsko sama ma dzieci?

 • Dawid
  Reply

  Popieram działania mające na celu ochronę dzieci przed takimi nieszczęściami (mimo tego że to i tak jest tylko matrix – my tu jesteśmy tylko aktorami odgrywającymi swoje role i myślimy że to wszystko jest na serio, a i tak każdy doświadczy tego czego ma doświadczyć i nikt nie jest w stanie tej osoby przed tym ustrzec – no chyba że jej życiowy kontrakt stanowi inaczej), ale Pan Bednarz chyba nie do końca jest świadomy źródła tych wszystkich problemów jakim są religie. Nie chcę ingerować w czyjąkolwiek wiarę, no ale jak można być zdziwionym że KK wie o tym i nic z tym nie robi, skoro mordowanie, składanie ofiar, niewolnictwo, itp. to są podstawy tej wiary? Wystarczy poczytać Stary Testament, ewentualnie wpisać w google „przerażające cytaty z biblii” by się o tym przekonać. Nie wątpię w dobre chęci tych ludzi, ale to trochę taka próba leczenia objawów, a nie likwidowanie źródła problemów. Nie można oczekiwać pozytywnych rezultatów w momencie gdy ślepo popiera się coś co zachęca do takich czynów, a KK sprytnie żeruje na niewiedzy swoich wyznawców, bo nikt tych ksiąg nie czyta, więc po cichaczu robią wszystko zgodnie ze swoimi założeniami. Tym bardziej więc mówienie o jakimkolwiek przebudzeniu i prawdzie jest w moim odbiorze co najmniej dziwne… No ale tak czy siak – oby takich incydentów z udziałem dzieci było jak najmniej.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>