Wedukacja, czyli słowiańska praweda Tomasza J. Kosińskiego

More videos
Views
   

Wątki rozmowy:
– pochodzenie Słowian wg najnowszych badań
– zepsucie Rodzimowierstwa
– kiedy powstał język praindoeuropejski
– związek Filipin ze Słowiaństwem
– książki Tomasz Kosińskiego

Biogram na Wedapedii (zdjęcia i filmiki): wedapedia.pl/wiki/Tomasz_Kosiński
Autorska strona na FB: facebook.com/tomaszjkosinski
Profil na Academia: independentresearcher.academia.edu/TomaszKosinski
Profil na Researchgate: researchgate.net/profile/Tomasz-Kosinski
Kanał YT Wedukacja: youtube.com/@Tomasz.J.Kosinski

11 komentarzy

 • część całości
  Reply

  I wiek Naszej Ery. Wędrówka Ludów opisywana przez Histeryków okupacyjnych zacznie się dopiero za 3 stulecia. Ostatni z Cesarzy Rzymskich który dokonuje podbojów Ziem po północnej stronie Dunaju Cesarz Trajan (97-117 n.e) .chwali się swoim podbojem wystawiając w tzw. Kolumnę Trajana. Uwidacznia na niej swoje zwycięstwo przedstawia Daków jako waleczne plemię a jej wojów całkowicie odzianych w zbroje łuskową wraz z końmi. Według Histeryków 3 wieki później Plemiona za Dunaju i Renu to dzikusy, golasy co z pałą wystrugana w lesie oderwani od sochy pokonują świetnie wyposażone i opancerzone w stal legiony. Nikogo to nie dziwi że zamiast postępu technologicznego następuje na terenie białej plamy regres i małe niezorganizowane plemiona uwsteczniają się i jak małpiszony na golasa atakują Rzymskich obrońców pokoju. Kolejny Hadrian ma już dość potyczek z „golasami” buduje umocnienia na linii Ren, Dunaj i zmienia całkowicie taktykę Rzymu podsycając wzajemne animozje, judząc i szydząc oraz wciska swoich na salony dzikusów.

 • część całości
  Reply

  Na kanałach Słowiańskich ostatnio spotykam się z opowieściami tych co podszywają się pod Słowian i chcą pisać historie od nowa że zanim na tereny od Łaby do Dniepru przybyli Słowianie to tereny te zajmowali Goci czyli obecni Skandynawowie. To że obecna populacja gotów Skandynawów zmieściłaby się na znaczku od listu ze swoja obecną populacją ludności 20 milionów to wina Słowian którzy w wyniku najazdów i wojen przetrzebili wielką wtedy populację Gotów. Jednak ta teza ma się nijak do opowieści o Gockich podojach Rzymu. Tak jak nie ma żadnych dowodów archeologicznych na masowe wymieranie Gotów. Tak samo nie ma na wyżynie Palestynskiej żądnych dowodów na tezy Biblijne o wielkim i silnym państwie Izraelitów a wszystko co jest odkrywane wskazuje na wysoko rozwinięta cywilizację Filistyńską i późniejszą Fenicką. Na wyżynie Palestyńskiej odkrywane są jedynie ślady ludów koczowniczych, pasterzy kóz i ślady po namiotach.

 • Katrina
  Reply

  Troszkę razi w oczy to, że Słowianin zaprzeczający, że Słowianie pochodzą z Azji, wyemigrował do …. Azji. Ogromny dysonans.

 • Paul
  Reply

  droga krzyżowa i ukrzyżowanie Jezusa,jak to się ma do pracy z ciałem i punktami energetycznymi w ciele? słowa,myśli, czyny=rany swoją drogą i tak wszystko jest w głowie ale może taki rytuał drogi krzyżowej i ukrzyżowania mógłby w czymś pomóc ochotnikowi jeśli nie umie załatwić tego na poziomie słów

 • część calości
  Reply

  Sławianie i biała plama z map Rzymu.
  Rzym systematycznie sporządzał spisy ludności to wiemy z ich przekazów. Wiemy że w okresie swojej największej Potęgi I wiek Naszej Ery jego siły militarne liczyły 35 legionów a populacja 50 milionów mieszkańców. Każdy legion z tego okresu to 6 tysięcy zawodowych zabijaków odzianych w stal i służących Rzymowi 20 lat (liczebność wraz z kohortami pomocniczymi). Jak były rozmieszczone Legiony w Imperium? Tego w szkołach nie uczą. 1 Legion straż przyboczna Cesarza Rzym, 3 Legiony Azja mniejsza (dzisiejsza Turcja, Syria, Palestyna, kolejny Afryka. Jeden w Hiszpanii, trzy wyspy brytyjskie. 27 Legionów było rozmieszczonych wzdłuż białej plamy z map Rzymu na linii rzek Ren, Dunaj. 162 tysiące obrońców pokoju było rozlokowanych na południowych rubieżach białej plamy. Broniło Rzym przed małymi niezorganizowanymi plemionami. Lub jak spoglądnąć na to oczami obecnego obywatela Iraku. Tyle liczyły siły inwazyjne pasożytów w celu pozyskania kolejnych niewolników. Jak wyglądała Logistyka w tamtych czasach, czyli zabezpieczenie Legionów w żywność i wszystko co niezbędne do ekspansji? Wyposażenie Legionista niósł na plecach swoich a żywność dla siebie koni i tych co podążali za legionami pozyskiwało się od miejscowej ludności na drodze rabunku lub wymiany towarowej. Co widoczne jest nawet obecnie jak aprowizowane są siły inwazyjne DC Washington w Polsce i jakie ich obowiązuje prawo. Kto ich utrzymuje to wiecie.
  Pamiątka po czasach minionych jest Nazwa stolicy Słowacji BratySława, o rzece Lech i Lechfeld, Wsi Lech w Austrii nie będę pisał. Nie wiem czy wiecie ale obecna populacja Gotów to 20 milionów mieszkańców rozlokowanych w 3 europejskich -Skandynawskich krajach. Jak duża była to populacja w 1-4 wieku Naszej Ery obliczcie sami i porównując to populacji Słowian zamieszkałych obecnie od Łaby po Dunaj i Bug a jak dodacie do tego 3 kraje które z Rusi wyrosły to utworzy się wam właściwa proporcja która wtedy była w Europie pomiędzy Skandynawami i Słowianami. Bo w to że My bardziej ruchliwi jesteśmy od nich to chyba nie wierzycie. Według obecnej narracji to Oni samodzielnie złupili Rzym kilkukrotnie i rozbili 3 legiony w lesie Teutoburskim w okresie największej potęgi Rzymu.

 • część całości
  Reply

  Jak wędrowcy się rozeszli po tym łez padole niosąc wiedzę po ich śmierci zaczął dziać głuchy telefon ( zapewne z przedszkola każdy wie na czym to polega) Każde wierzenie ludzkości jak się z nim zapoznać to przekręcona i przeinaczona wiedza wedyjska. Mozliwym że i ona uległa modyfikacja na psestrzeni wieków. Nawet nauka ludzka obecnie zaczyna potwierdzać to co przekazywali niosący Wiedzę. Kościół Katolicki także zaczął bawić się w wiedunów i nazwał ich apostołami, pasterzami ale Prawda była już przekręcona tak że jedynie w zarysie odpowiada pierwotnemu przekazowi. Nie ma się czemu dziwić w kalijudze pamięć ludzka już nie taka a do tego pycha zaślepia większość istot ludzkich. Pierwszy znany Budda także prawdopodobnie był genetycznym Słowianinem biorąc pod uwagę kastowość w Indiach obecnie a tym bardziej 2500 lat temu. Był on przeciwny kastowości, do swojego zboru (sangi) przyjmował ludzi z różnych kast. Był także pierwszym który nie wywyższał mężczyzn nad kobietami. Kobiety także były wyświęcane na mnichaa w jego czasach i miały swoje sangi (zbory).

 • część całości
  Reply

  Jest kalijuga według Wed pochodzących od Wiedunów. Wraz z zagłębianiem się w nią zło będzie się rozrastać. Co to oznacza? że będzie schodzić tu coraz więcej Jaźni z poziomów piekielnych i prawdą jest jak mówił pewien Rabi że coraz więcej istot ludzkich się odradza z ich plemienia. Czytaj coraz więcej jaźni z poziomów piekielnych schodzi na ten padół łez. Jak powiadają Wedy przed końcem Kalijugi przybędzie ostatnie wcielenie boga Wisznu Kalka Awatar i to co plugawe wypali a co szlachetne pozostawi nadając ludzkości nowe ciała i długowieczność dochodzącą do 100 000 lat. Nastanie kolejna SatjaJuga Do tego czasu Prawda i szlachetność są w mniejszości w tej iluzji nazwanej przez Wedunów snem Brahmana. Snem jednej Jaźni która podzieliła się na wszystko co jest aby doświadczyć. Waz ze śmiercią Brahmana (zanikiem wszechświata jego galaktyk w horyzontach zdarzeń) jego energia zostanie przekształcona w wyższym fraktalu tak jak Nasze Jaźnie są transformowane w niższym.

 • część całości
  Reply

  Dlaczego Polak polakowi wilkiem? bo elyty to podstawiańce są które klepia to co okupant narzuca. Przecież jak wyraził się pewien Szymon Pere… na Uniwersytecie Jagiellońskim „przecież Historie możemy napisać od nowa” za co owocne oklaski dostał. Kto te jego „mądrości” oklaskiwał to sami sprawdźcie na nagraniach umieszczonych w Internecie a co puszczone było w Ppolskiej TV na kanale 1

 • Greg
  Reply

  witam serdecznie wszystkich widzow and Pana Alexa. dobra robota, dzieki za wasze programy dla nas wszystkich widzow. Pozdrawiam cala Polonie.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>