Asgard i Wielkie Misterium – Dariusz Kwiecień

More videos
Views
   

Wątki rozmowy z 6 grudnia 2014 z Darkiem Kwietniem:

 • otwarcie wrót i Wielkie Misterium
 • katastrofa elektrowni na Ukrainie
 • o zdobyciu Moskwy przez Polaków
 • co się dzieje z polskimi żołnierzami kontraktowymi po zakończeniu kontraktu
 • czy należy wierzyć w historyjki Darka Kwietnia
 • ekspedycja w poszukiwaniu Asgardu
 • pusta Ziemia (zobacz jeden z artykułów na ten temat Wewnętrzny kosmos)
 • ludobójstwo podczas II Wojny Światowej
 • obecne ludobójstwo
 • mapa wnętrza Ziemi

Blog Darka Kwietnia: Moje-Riese.blogspot.com

31 komentarzy

 • Justyna
  Reply

  ci którzy dzisiaj, po takim czasie, oglądają materiały z Darkiem i go oczerniają, muszą koniecznie obejrzeć sesje Calogero Grifasi z Oświęcimia.
  po prostu wpiszcie Calogero Grifasi Oświęcim.

 • sKy
  Reply

  Dawno nie słyszałem podobnych bredni. Pan Dariusz niech się dokształci bo przekręca fakty. Po opowieści o Eichmannie poddałem się.

  • Mariusz Szczytynski
   Reply

   Jasne że zobaczyłem tego linka , powiem ci jedno : jak się jarasz takimi bzdurami jak w tym linku co zapodales , to tak samo nie jarzysz filmu z Kwietniem , Dariusz Kwiecien pokazujac mapy hitlerowskie twierdzi ze ziemia jest pusta w środku a my mieszkamy na niej. A ty co linkujesz ? 🙂 Linkujesz za to zawodowego dezinformatora , ktory robi filmy dla idiotow , ktorzy kompletnie nie wiedza co to jest geodezja 🙂 . Robi tyle filmów po to by ukryc fakt , ze na życie na zewnatrz planety nie ma żadnego…. dowodu geodezyjnego , kumasz ? Zalinkowałes link nawet nie na temat , a to juz świadczy że pierdoły to twoja specjalność 🙂 O co chodzi w tego typu filmach to jest wyjasnione dowodowo w tym linku :
   https://redoctobermsz.wordpress.com/2015/06/06/dyskusje-na-temat-niebocentryzmu/

 • Leszek
  Reply

  Chcę zwrócić uwagę na wpis Mirosławy. Treść może być odebrana przez wielu jako pozytywna i kreująca wielką odpowiedzialność za losy ludzkości. Prawda według mnie i nie tylko, jest zupełnie odmienna. Jest to kontynuacja Projektu Cheops. Zaprosić Boginię Wiru odsyłając wszystkich Archonów i Reptilian. Coś za coś – nie ma w tym i wszystkich innych wrzechświatach bezinteresowności. Kończy się licencja naszych Twórców na korzystanie z wprogramowanej lemingowości naszego poddańczego bałwochwalstwa i służalczości. Inni chcą się wkręcić na stołki póki mamy ograniczoną zdolność pojmowania i działania. Wszystkie ciemnie siły starają się tak aranżować rzeczywistość, żeby jak najwięcej namieszać i pozostać jeszcze u źródła naszej ogromnej energetyki.
  Odradzam wchodzenie w zawoalowaną inicjację, niby ratującą nas przed tymi, którzy i tak od tysiącleci nami rządzą i eksploatują w celu zastąpienia ich naszymi „nowymi” wybawcami (czytaj: okupantami). Tylko Miłością jesteśmy w stanie pozbyć się starego nie potrzebując w zamian Nikogo nowego. To My jesteśmy stworzeni do kreowania wszystkiego co postępowe i najlepsze dla Nowego Wrzechświata. Nasi Twórcy stworzyli nas zgodnie z planem OJCA, ale ograniczyli tak, żebyśmy przypadkiem ich nie przerośli. Teraz chcą zatrzeć ślady swojej zdrady przez skundlone siły ciemności i żeby nie płacić podatku (jak hipermarkety w Polsce) zmienią nazwę na „lepszą”. Wykończyć można wszystko jak się ma władzę, ale jak po pożarze lasu, który trwa chwilę, wzrosnąć trzeba ze zgliszcz w trudach i już nie tak samo … o ile w ogóle. Panie Darku wielki szacun za to co Pan robi. Panie Aleksandrze ma Pan już charyzmę i wielki posłuch. Pan Janusz (NTV) jest Omnibusem Naszej wspólnej sprawy. Jest nas wielu ale jak to w historii bywało nie potrafimy być jedną siłą. Ukradkiem po domach rozprawiamy i komentujemy to czy owo, W zderzeniu z rzeczywistym światem zewnętrznym płyniemy z uśmieszkiem na twarzy wśród stada za bacą. Trzeba zacząć tworzyć własny ruch – praca organiczna – od podstaw, nie narzucony odgórnie (obojętnie jak się Oni nazywają). Ludzie są najnowszą i najpotężniejszą cywilizacją, której się wszyscy boją. Jeśli przejrzymy i złamiemy pieczęcie.

  • Miroslawa
   Reply

   Leszku, nie pisze (tak jak wielu tu czyna) aby sie z toba spierac, bo kazdy ma swoja prawde i racje.
   I to jest okay. W ramsch wyjasnienia, ta medytacje ja nie wymyslilam, tylko zacytowalam z bloku Krystal
   „Transformacja 2012”. Od wielu lat czytam i sledze co tam milego i cieplego mozna uslyszec i zobaczyc.
   Do tej pory to jedna z kilku mily pozytywnych stron jakie do tej pory spotkalam.
   Alexa rowniez byla, ale widze, ze powoli zaczyna sie tu „wielka” walke, kto ma racje, a kto nie.
   Niestety, ale ja odczuwam te wszystkie zadziory i klotnie jako bardzo nie mile i negatywne!

   Zeby to chociaz szlo do dobra strone, ale niestety na to nie wyglada!

   To tyle co mialam do powiedzenia. Oczywiscie to jest tylko moj punkt widzenia.

   Pozdrawiam

  • Jan
   Reply

   Witam
   Leszku masz racje ze te inicjacje to nastepna wersja „duchowosci” Czy nie mozna byc normalnym
   CZLOWIEKIEM. Przeciez to czerpanie energii. od tych medytujacych i podlaczanie sie do BOG OW Drazni mnie tez te wszech obecne powiesci typu: kazdy ma swoja prawde, kreuje swoj swiat, przyciaga takie samo. To stek DURNOT.A co od komentarzy to nalezy je czytac i wyciagac wiedze ktora one niosa. a nie oburzac sie ze ktos INACZEJ pisze niz Ci uduchowieni by chcieli uslyszec.
   Pozdriawam
   Jan

 • Jan
  Reply

  Witam
  Lubie sluchac p.Darka. Ciekawi mnie „tajemnicza strona” kazdego systemu, a w tym szwabskim jest fascynujaca.
  Napewno inne systemy maja podobnie , ale o innych nie wiemy nic albo prawie nic. Niemcy to od wiekow nasi wrogowie. Mysle ze do Rosjan jest nam blizej i wewnetrznie tak czuje. My Polacy musimy sie obudzic i zrobic wewnetrzna rewolucje. Wymaga to czasu i wiele poswiecenia od Nas, Najbardziej w tym wszystkim jest brak wzorcow osobowych, bo albo sa czlonkami Iluminatow albo Kosciola albo tacy NOWI „uduchowieni” w new age religii.No bo jakim wzorcem moze byc np.Pilsudzki- mason i agent niemiecki albo tez Jan Pawel II- glowa instytucji ktora trzyma wszyskich w ciemnocie. Jest tak malo ludzi bezinteresownych, ktorzy dla „wspolnoty” poswieca WIELE.
  Pozdrawiam
  Jan

 • Włodek
  Reply

  Panie Darku, bardzo pana lubię i od paru lat bardzo panu kibicuję, ale też błagam, niech się pan choć trochę przygotowuje do swoich wystąpień. Wystarczy sprawdzić parę prostych faktów. Co, w którym roku, z kim, dlaczego. Przejęzyczenia, jak myślę, wszyscy panu wybaczą, ale o ten kreml w 1812 roku to Francuzi mogą mieć do pana pretensje.

 • Miroslawa
  Reply

  Oto następny epokowy krok w procesie Wzniesienia Ziemi i ludzkości. Ta medytacja jest niezwykle ważna, gdyż między innymi, umiejscawia pracowników i wojowników Światła w ich rolach przed Wydarzeniem według świętej geometrii. W internecie krąży automatyczne, nieedytowane, mało zrozumiałe tłumaczenie tego tekstu przez googla. Oto dokładne tłumaczenie, linki do tekstów są w jęz. angielskim:

  .

  Nadeszła pora, aby podjąć działania jeszcze raz! Teraz jest czas, aby wziąć losy naszego świata w swoje ręce! Dlatego spotkamy się w małych i dużych grupach, jako jednostki, jak i pary, w momencie kwadrantu Uranu i Plutona w dniu 15 grudnia 2014 roku. Wielu z nas zgromadzi się i zakotwiczy energie Bogini Wiru, tworząc w ten sposób jasne i harmonijne kanały manifestacji ostatecznego wyzwolenia planety.

  Nasza wizualizacja wesprze plan planetarnego wyzwolenia, tak, aby zamanifestowało się jak najszybciej i najłagodniej jak to tylko możliwe. Możemy to zrobić! To musi się rozprzestrzenić wirusowo! Musimy dotrzeć do wielu ludzi, tak aby masa krytyczna osób medytujących została osiągnięta. Proszę opublikujcie to na swoich stronach internetowych i blogach. Jeśli znacie wejście do alternatywnych mediów, możecie to do nich wysłać. Możecie utworzyć grupę na Facebooku dla lokalnych grup w różnych częściach świata. Możecie stworzyć film na ten temat i umieścić go na YouTube.

  Badania naukowe potwierdziły pozytywne efekty masowej medytacji w społeczeństwie ludzkim, więc to co robimy naprawdę ma wpływ:

  http://www.spiritscienceandmetaphysics.com/proof-that-group-meditation-can-change-the-world/

  Aktywacja portalu IS:IS nastąpi dokładnie w momencie kwadrantu Uranu i Plutona w dniu 15 grudnia (lub 14 grudnia, w zależności od strefy czasowej). W momencie aktywacji, tranzytujący Ascendent w Kairze będzie w koniunkcji z Merkurym i Chariklo i w ścisłej koniunkcji z Centrum Galaktyki, w ten sposób aktywując konfigurację:

  W momencie uaktywnienia portalu, Atraktor Shapley’a wyśle ​​impuls energii do naszej lokalnej gromady galaktyk po raz pierwszy w znanej historii, tworząc trójkąt energii pomiędzy galaktyką Drogi Mlecznej, galaktyką M31 w Andromedzie i galaktyką M33 w Triangulum, skutecznie rozpoczynając ostateczną triangulację kosmicznej anomalii ciemności i jej wchłanianie w Światło. Atraktor Shapley’a umieszczony w 2 ° Skorpiona będzie miał silny aspekt z Księżycem i Lilith w momencie aktywacji. Spowoduje to otwarcie drzwi dla bardzo silnych energii Bogini pochodzących bezpośrednio ze Źródła, które skąpią ten Wszechświat.

  Atraktor Shapley’a jest największą znaną strukturą we Wszechświecie, grawitacyjną supermasywną anomalią , która kształtuje strukturę czasoprzestrzeni w naszym sektorze Wszechświata:

  http://en.wikipedia.org/wiki/Shapley_Supercluster

  To ciekawe, że więcej detali na temat Atraktora Shapley’a zostało opublikowanych w dniu 11 stycznia, 2006 roku dokładnie 10 lat po inwazji archontów na Kongo w 1996 roku:

  http://www.ifa.hawaii.edu/info/press-releases/kocevski-1-06/

  Podczas aktywacji, impuls energii z Atraktora Shapley znacznie zwiększy nasze połączenie ze Źródłem:

  Ten impuls energii wyśle fale Światła przez nasze lokalne gromady galaktyk, a zwłaszcza wpłynie na nasz sektor galaktyki, w tym Ziemię. Na poziomie kwantowym, wszystkie cząstki elementarne w tym sektorze Galaktyki przejdą przez hiperwymiarowy tunel (wormhole) i struktura fluktuacji kwantowych wokół tych cząstek stanie się o wiele bardziej zrównana ze Źródłem, w ten sposób skutecznie zmniejszając podstawową anomalię, która była głównym źródłem ciemności we Wszechświecie.

  Aktywacja ta spowoduje ogromne zmiany w naszym sektorze Galaktyki. Spowoduje to głębsze zjednoczenie wszystkich przyszłych linii czasowych i jeszcze większe ich zrównanie z Jednością.

  Energie tych aktywacji będą przekazywane do naszego układu słonecznego przez asteroidę Chariklo, aktywując GARIL, święty kamień, który następnie uaktywni Święty Graal, święty kielich wykonany z Mołdawitu, obecnie w rękach sił Światła Bractwa Gwiazdy. Następnie przefiltrują te energie o bardzo wysokiej wibracji poprzez 144.000 aspektów Świętego Graala i prześlą je do 144.000 członków Orderu Gwiazdy:

  http://2012portal.blogspot.com/2012/09/brotherhood-of-star-this-blog-post-will.html

  Energie Bogini stworzą iskrę przebudzenia w członkach Orderu Gwiazdy (wcielonych dusz pracowników i wojowników Światła) i te energie zaczną organizować 144.000 wcielonych dusz w świętą geometrię mandali tak, aby każda dusza zajęła swoją właściwą pozycję dla wykonywania swojej misji przed i w trakcie Wydarzenia.

  Będziemy przekazywać te silne energie do planetarnej sieci Światła:

  http://www.light-weaver.com/vortex/2triangles.html

  Wykonywanie planetarnej pracy Światła jest jednym z najpotężniejszych środków zaradczych przeciwko okupacji archontów:

  http://recreatingbalance1.blogspot.fr/2014/10/invitation-to-physical-gridwork.html

  Głównym punktem zakotwiczenia dla tej aktywacji będzie na płaskowyżu Gizy w Egipcie. Jesteście mile widziani, aby do nas dołączyć:

  http://portal2012.org/Egypt.html

  Ci, którzy nie mogą dołączyć się fizycznie do naszej głównej grupy, mogą wspomóc tę aktywację z własnej lokalizacji i w ten sposób skutecznie wzmacniając siatkę Światła wokół planety.

  Wszyscy będziemy wykonywać tę aktywację w tym samym czasie, w momencie kwadrantu Uranu i Plutona, który przychodzi w dniu 15 grudnia o 7:11 czasu kairskiego. Odpowiada to 06:11 w Europie Środkowej, 05:11 w Londynie, 00:11 w Nowym Jorku, 23:11, 14 grudnia w Chicago, 22:11 w Denver i 21:11 w Los Angeles.

  Możecie zobaczyć dokładny czas aktywacji dla wielu miejsc tutaj:

  http://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=IS%3AIS+PORTAL+ACTIVATION+PART+2&iso=20141215T0711&p1=53

  Instrukcje:

  1. Podnieś ręce ponad głowę i zacznij obracać się w prawo (zgodnie ze wskazówkami zegara).

  2. Podczas tego śpiewaj mantrę iiiiiiii, tak aby wibrowała w całym twoim ciele i wizualizuj swoje ciało przeobrażające się w błyskotliwy filar Światła z milionamigwiazd w kolorze tęczy rozrzuconych w tym filarze Światła.

  3. Kontynuuj mantrę i obracanie. Po kilku minutach opuść ręce blisko ciała i kontynuuj obracanie w kierunku wskazówek zegara.
  .
  4. Podczas wykonywania tego, zacznij śpiewać mantrę eeeaaa, tak aby twoje ciało wibrowało i wizualizuj tęczowy wir Światła rozszerzający się z serca na zewnątrz do całej planety. Wezwij obecność swoich duchowych przewodników,wzniesionych mistrzów, Plejadan, aniołów, bliźniaczych dusz, bratnich dusz, rodziny dusz i inne istoty Światła.
  .
  5. Śpiewaj mantrę, obracaj się i przebywaj w obecności wszystkich tych istotŚwiatła przez jakiś czas. Tu masz również instrukcje Wiru Bogini w tym filmiku w minucie 05:21:
  .
  http://www.youtube.com/watch?v=m6HF4etgNaA
  Ze względu na ogrom tej aktywacji, będziemy wykonywać tylko część 1 aktywacjiportalu IS:IS w tym czasie. Część 2 i może nawet część 3 będzie uaktywnionaprzed lub po Wydarzeniu.

  Po otwarciu portalu IS:IS, będą dalsze wydarzenia i aktywacje w ciągu 2014/2015 Okna Możliwości. Więcej szczegółów o nich zostanie opublikowanych, gdy nadejdzie właściwy czas.

  Uaktualnienia na temat otwarcia portalu IS:IS

  http://2012portal.blogspot.com/

  Przetłumaczyła Krystal

 • Kuba
  Reply

  Witam. Przyjmijmy że „Misterium” się rozpoczęło , a „Wielkie otwarcie” ma nastąpić to czy zwiastun filmu „Iron Sky 2” (link: https://www.youtube.com/watch?v=WWo3ydIY_sc ) to właśnie przedstawia?… nawiązując do słów Michała 0XMi ( link: https://www.youtube.com/watch?v=L4zcnM-j7Zc 10minuta rozmowy) Michał opowiada o tym że Iluminaci (bądź ktoś inny kto rządzi światem) informują ludzi o tym co ma się wydarzyć poprzez filmy … czy Iron Sky2 nawiązuje do „Wielkiego Otwarcia”?… film ma trafić do kin w 2016 roku. Oglądając zwiastun zwróćcie uwagę na końcowe napisy i symbol Vril… to wszystko jest co najmniej dziwne. Pozdrawiam

 • Arturo
  Reply

  Jak zawsze super wywiad ”pół żartem, pół serio”
  A takimi ludźmi jak pan Tomaszek i Karolek współczujmy bo pewnie rodzice ich nie kochali. Zajrzałem na stwone pana Tomaszka, spędziłem tam troche czasu, jeden wniosek nasuną – ”syndrom lustra”
  Pozdrawiam i pamiętajcie ”Nie czyńcie bo sobie czynicie”

 • Paweł
  Reply

  Ktoś kto lubi ruskich jest rusofilem , a nie rusofobem ( to oznacza coś zupełnie przeciwnego) i Rosjanie nie świętują zdobycia przez Polaków Kremla tylko świętują ich wygonienie z tegoż Kremla. W pierwszych 14 min tyle bredni , że wymiękłem i nie dałem rady dalej…

  • Przemko
   Reply

   dokładnie. niewielka wiedza historyczna, lingwistyczna – kompromitująca.
   ale o tym, że Ruscy świętują wygonienie Polaków z Kremla i że (niestety) Polacy gwałcili, rabowali i mordowali – wypadałoby wiedzieć.
   no i te brednie o Eichmannie. dostał wyrok śmierci w obu instancjach i odmówiono mu prawa łaski. nikt go nie uniewinniał

 • wędrowniczek
  Reply

  Dziękuję za wywiad P. Darkiem.
  Alex, podziwiam Twoją czystość i determinację.

  Pozdrawiam Was obu.

 • Ania
  Reply

  Witam , odnośnie współpracy handlowej z Rosjanami w wymiarze drobnego handlu , to jest troszeczkę inaczej . My jako producenci sprzedający swoje towary do Rosji chcemy z nimi handlować . Niestety cena rubla do dolara jest u nich bardzo wysoka . I z tej prostej przyczyny im się po prostu nie opłaca od nas kupować bo muszą więcej płacić i potem nie mogą tego sprzedać , a chcą przecież zarobić . Ceny dolara do rubla ustala bank i sytuacja ekonomiczna , więc to nie zależy od zwykłego obywatela polskiego czy rosyjskiego. Wydaje mi się ze to są celowe zagrania , mające na celu skłócenie i osłabienie polskiej (drobnych przedsiębiorców) i rosyjskiej gospodarki. Zachód bardzo boi się naszego ewentualnego sojuszu z Rosją ponieważ Rosja nie sprzedała się jeszcze zachodowi . A Polacy mają jeszcze potencjał aby być mądrymi i duchowymi ludźmi. ( niestety z głupią i sprzedajną władzą ) Z Putina media robią omalże zbrodniarza , traktując wojny amerykańskie jako wręcz humanitarne. Pozdrawiam Pana Darka , który daje nam możliwość na szersze spojrzenie na otaczająca rzeczywistość. Oby ta rzeczywistość zmieniała się w dobrą stronę ..

 • Jacek
  Reply

  Witam!
  Moskwa została zajęta – słowo odpowiadające sposobowi wejścia do miasta – 3 razy: 1382 Tatarzy, po 3 dniach oblężenia podstępem,bez walki wchodzą do miasta 1610 przed Żółkiewskim bramy miasta otworzyli bojarzy 1812 Napoleon wkracza do niebronionego miasta,z którego ewakuowano większość mieszkańców
  Pozdrawiam

 • RobertK
  Reply

  Rosja nie jest największym odbiorca polskich towarów, największym odbiorcą są Niemcy, dużo firm samodzielnie zrezygnowało z eksportu do Rosji po „akcjach Putina”, który jest nieobliczalny i z dnia na dzień potrafi wprowadzić sankcje, lepiej handlować ze stabilnym partnerem niż z nieobliczalnym

 • GrazynaNY
  Reply

  Rzeczowa, dynamiczna i wartosciowa rozmowa …Jestem pod wrazeniem i bardzo sie ciesze, ze takich Polakow jet coraz wiecej. Kolejna tego typu rozmowa bardzo mile bedzie widziana. Dzieki.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>