Proces sądowy w sprawie handlu dziećmi, 7.11.2018 – Paweł Bednarz

More videos
Views
   

7 listopada 2018 odbył się proces sądowy ze skargi Pawła Bednarza o odmowę wszczęcia postępowania w sprawie handlu dziećmi i uczestnictwa w nim min.: B. Komorowskiego, M. Wójcika, E. Rafalską, L. Kuziaka, B. Chrobak, M. Michalaka i innych osób.

Wszystkie dokumenty przekazane sędziemu podczas tego procesu dostępne są pod linkiem: mega.nz/#F!GRNSESpQ!ISEA1Ju6PkBIbxKOzKrITw

Strona Pawła Bednarza: www.FundacjaDobregoPasterza.pl
Facebook.com/FundacjaDP

20 komentarzy

 • Pingback: Ukraińskie oskarżenia, handel dziećmi i operacja Buś – Jan Zbigniew hrabia Potocki | Porozmawiajmy TV

 • ewa
  Reply

  Dzieci uprowadzane z polskich rodzin są przede wszystkim oddawane do „adopcji” do rodzin narodu wybranego. Naród wybrany ma bardzo dużą liczbę
  polskie i rosyjskie dzieci są chowane w rodzinach judowskich w atmosferze nienawiści, ośmieszania, poniżania, kłamstwa, kpin. Namawiane są do kradzieży, rozbojów, znęcania się nad innymi, oszustw. Jeżeli odmawiają obcych im zachowań są prześladowane głównie na tle seksualnym i mówi się im, że są jakieś inne i nienormalne.Delikatna psychika małych istot słowiańskich przeżywa prawdziwy koszmar i nie ma znikąd wsparcia. Tymczasem rodzice żyją gdzieś niedaleko, wychowując niepełnosprawne dziecko, które w swojej naturze jest im obce z zachowań. Przede wszystkim jest agresywne, nadpobudliwe, depresyjne, psychotyczne. Ludzie nie myślą nawet, że coś tu nie pasuje bo mają „wsparcie” kościoła : cierpcie a dostąpicie łaski, bóg tak chciał. Słowiańskie dzieci są chowane min na sędziów, prokuratorów. Taka przewrotna filozofia narodu wybranego. Wasze dzieci będą was niszczyć. Te dzieci chociaż bardzo by chciały, są tak ogłuszone filozofią i dręczeniem narodu wybranego, że naprawdę nie wiedzą co mają widzieć i już nie szukająodpowiedzi na pytanie dlaczego tyle krzywd spotkało ich w dzieciństwie. Dlaczego rodzice ich prześladowali. Nawet jeżeli nienawiść jest obca ich naturze to zamykają się w sobie i już nic nie chcą słyszeć. Szkoda, że naród wybrany nie chce niczego się uczyć i nie zastanowi się dlaczego ich dzieci są takie a nie inne. Mnie uprowadzono od moich rodziców i zostawiono im niepełnosprawne dziecko w prezencie. Niszczono moje życie od pierwszego dnia życia wrzaskami, przemocą fizyczną i psychiczną. Kiedy nie chciałam być taka jak oni zaczęto mnie okradać ze wszystkiego: egzaminy, dyplomy, ieniądze, firma, majątek. Ukradziono mi mojego syna w szpitalu zaraz po porodzie. Kiedy się o niego upomniałam próbowano mnie zabić. Właściwie nie wiem jakim cudem żyję. Ponieważ nie można mnie ani zastraszyć ani przekupić, cała banda wpina się w moje życie. Podpinają się fałszywymi stronami internetowymi pod moje skrzynki internetowe, odpowiadają ludziom podpisując się moim nazwiskiem, zatrzymują całą korespondencję tradycyjnej poczty, w otoczeniu zawsze mam kilkanaście podsłuchów i kamer ( a ja myślałam, że za BigBradera dostaje się kasę), szczują ludzi na mnie głównie opowiadając oszczerstwa, przysyłają do mnie ludzi którzywypytują mnie o moje osobiste sprawy, kiedy nie chcę im odpowiadać, prześladują mnie na tle seksualnym w bardzo obrzydliwy sposób, dzisiaj seks znaczy dla mnie tyle co porzygać się. Kobieta która udawała moją matkę jest największym katem jej syn-ksiądz największym oprawcą. Od prawie 30 lat utrzymuję ich dziecko które zostawili mi w szpitalu. Ich dziecko jest niepełnosprawne a ojcem jest ksiądz. dlatego to kler najwięcej mnie prześladuje zapewne za datki z tac albo chrztów.

 • Sławomir
  Reply

  Strona nie zawsze się nie otwiera nie wiem dlaczego wcześniej nie było takich problemów z nią.

  Przy próbie otworzenia tej strony Normalnie w przeglądarce jak zwykle zamiast niej głównym polu przeglądarki pojawia się komunikat o następującej treści:
  „Ta strona nie działa Jeśli problem nie ustąpi, skontaktuj się z właścicielem strony.
  HTTP ERROR 405”.

  Nie wiem dlaczego tak się dzieje ani z jakiego powodu ani kto ewentualnie blokuję że tak powiem mi tą stronę.
  Jeśli ktoś potrafi wyjaśnić to zjawisko to proszę No i przede wszystkim jak mu zapobiec? Na marginesie niejako wspomnę że tego rodzaju przypadków utrudnień skutecznych zawierających czas pieniądze i życie w życiu doświadczyłem bardzo wiele niestety. Nie wiem jak w inny sposób w przypadku różnych niezależnych ode mnie i od mojej woli zjawisk i utrudnień mogę czy mógłbym skontaktować się z właścicielem tej strony jak sugeruje komunikat?
  ale nie ma co narzekać tylko w zamian stworzyć to co pozytywne.

 • Sławomir
  Reply

  AD Krysia
  Wręcz przeciwnie niż napisałaś. Bo życie i zdrowie oraz bezpieczeństwo ludzkie jest ponad wszelkim prawem!
  I wobec tego dla dobra wspólnego przekazuj informacje rzetelne i pozytywne czyli skutecznie informuj sprzeciwiając się haniebnemu bestialstwu jakim jest w istocie karalny proceder handlu dziećmi i ludźmi!
  Dlatego przekazuj informacje i to wideo dokumentujące treści i przebieg przewodu sądowego w którym są zamieszczone również bardzo istotne dowody przed sądem przeciwko owym procederom. Kopiuj to nagranie na niezależne nośniki i przekazuj innym do wiadomości także poprzez internet na jak największej ilości stron po to żeby ludzie mogli dowiedzieć się prawdy i być świadomi co może ich spotkać jeśli w porę sprzeciwiać się proceder handlu dziećmi i ludźmi nie będą.
  Więc wiesz co Jak robić oprócz tego Pisz także do prokurator sądów do biur poselskich oraz senatorskich zbiorowe sprzeciwy obywatelskie przeciwko procederowi handlu dziećmi i ludźmi po prostu Polakami w celu zaprzestania natychmiastowego tego procederu. A kopie tych pism wysyłaj także do Pana Pawła czy też Aleksa do wiadomości.
  Bo teraz jest czas pozytywnego działania.

 • Krysia
  Reply

  Więc nie jest ważna informacja o przęstępstwie, o zagrożeniu życia i zdrowia polskich dzieci , tylko to, że posłaniec nie jest rodzicem tych tysięcy dzieci> ? !!!! Art. 305. § 4. Wskazuje , że zawiadomienie takie może złożyć „osoba lub instytucję państwowa, samorządowa lub społeczna, która złożyła zawiadomienie o przestępstwie, oraz ujawniony pokrzywdzony, a o umorzeniu także podejrzanego – z pouczeniem o przysługujących im uprawnieniach.”

 • Polak Słowianin
  Reply

  @Aleksander Wyjechać z tego kraju to mogą co najwyżej … ONI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Na drugi raz poroszę się zastonowić co pan pisze, bo dziś większość Polak myśli dokładnie w ten BEZSENSOWNY SPOSÓB. Mamy wroga w kraju więc … wyjedźmy z niego i zostawny go dla NICH !!!!!!!!!!!!!! Niedoczekanie. Sława.

  ariowie.com

 • Sławomir
  Reply

  Ad Lech

  A ty co jesteś mazgai jakiś ciepłe kluchy czy co!? 😉

  Zamiast się tu produkować nie wnosząc nic istotnego to raczej istotnie sam Zacznij informować i przekazywać informacje normalnie o tych wydarzeniach podobnie jak coraz więcej ludzi czyni dlatego że są ludźmi a nie bandytami więc podobnie jak ludzie jak coraz więcej ludzi przekazuj te rzetelne informacje ku wiedzy i przestrodze innym ludziom nie tylko na niezależnych nośnikach mediów publikując i rozpowszechniają wszędzie lecz przede wszystkim metodą z ust do uszu czyli bezpośrednio i normalnie zwyczajnie a zarazem najpewniej.
  A tutaj możesz przekazać na przykład informacje W ilu na przykład 10 różnych innych miejscach w internecie znajduje się już tutaj prezentowana audycja Oczywiście tych stron i miejsc w internecie i nie tylko powinno być jest coraz więcej znacznie więcej niż tylko 10.

  Pozdrowienia dla Aleksa także ode mnie 🙂

 • Sławomir
  Reply

  Ad Aleksander 🙂

  Nie no a gdzie ty się chcesz wybierać w ogóle I po co? hahaha (nieco sarkastyczny i z czarnym humorem śmiech) 😉

  Ad Aleksander

  Hahaha, skoro ty tak odważnie chcesz uciekać przed dzieciakiem w sędziowskiej todze czy tam jakimś innym przebraniu który się boi własnego cienia bo być może on wie że za tym cieniem jest Rzesza pospolitych bandytów polskich i nie tylko polskich (a, gdzie tam!, polskich bandytów to przecież oficjalnie nie ma podobnie jak nie było i nie ma nigdzie w polskich obozów koncentracyjnych czyli inaczej mówiąc zagłady ani też Polacy nie produkują oficjalnie żadnych wyrobów ze skór ludzkich ani też oficjalnie nie handlują ludzkim mięsem no bo przecież oficjalnie to nie można tego powiedzieć bo to jest przecież prawda).

  No więc gdzie ty się tak odważnie zamierzasz wybierać wyjechać z tego kraju i czy na przykład na talarki chcesz być pokrojonym na przykład w Czechach A może wolisz pojechać do Włoch i być tam adoptowanym przez jakąś pobożną oczywiście rodzinę pedofilska i być gwałcony lub też wprost do któregoś z burdeli?
  Przecież w sumie to i w Polsce mógłbyś być pokrojony na kawałki i przeszczepiony potem w częściach jak na przykład prawdopodobnie stało się z Piotrem Wieteska młodym człowiekiem z Łodzi który w 2017 roku będąc w Płocku został napadnięty nie udzielono mu pomocy przez tamtejszych policjantów pani lekarka tamtejszego szpitala aby doprowadzić go do śmierci tak zwanej śmierci pnia mózgu po to żeby go następnie przeznaczyć na organy do przeszczepów bo miał zadeklarowaną na to zgodę do których to zgub wyrażania zachęcają kapłani i wierni różnych religii i kościołów… w sumie to i na mięso mógłbyś tutaj być w Polsce przeznaczony A no ale ty chcesz koniecznie wyjeżdżać gdzieś?…
  Dobra no to napisz co i gdzie posiadasz to być może uzasadnij zarówno twój jak i inne przypadki opuszczenia No na przykład tego kraju inaczej mówiąc ziemskiego padołu jak to zdarza się w wielu przypadkach tak zwanych zaginięć o których wszyscy dobrze wiedzą No na przykład z woli bożej które dokonują się także w Polsce na przykład 16-latki giną do burdeli czy 70 lub 80 latki dobrze sytuowane również nagle dostają Alzheimera pozostawiając po sobie cały swój Dorobek No więc wiesz mieszkanko jakieś oszczędności może meble starodawne czy antyki jakieś luksusowe wille takie samotne osoby może po sobie pozostawiły No a oprócz tego oczywiście Emerytury dla draństwa które o No i już potem im nie będzie musiało przecież wypłacać A to jest jakiś interes dla banksterów na przykład… przy wiedzy i aprobacie Rzeszy pospolitych bandytów polskich… :/
  Więc gdybyś rzeczywiście chciał jakoś tak wyjechać co nie ma problemu w zbrodniczym mieście Łodzi ja wiele lat temu napadnięty za wiedzą i przyzwoleniem społecznym potem odebrano mi to znaczy napastnik który z Woli Rzeszy pospolitych bandytów okradł mnie ze wszystkiego co przy sobie miałem a więc między innymi z dokumentów w tym legitymacji osoby niepełnosprawnej a to wszystko Oczywiście odzyskała od sprawcy polska policja ale tylko po to żeby mi ich do tej pory nie oddać lecz podzielić między sąd A siebie a następnie ta sama policja stwierdziła że jeśli mi się w tym kraju nie podoba to mogę z niego wyjechać bo im czyli tym policjantom i jest tutaj dobrze w tym kraju w takiej sytuacji… No oczywiście później zostałem fałszywie oskarżany także przez tam policję a sąd oczywiście nie biorąc jak było przygotowane z założenia żadnych moich wyjaśnień a tym bardziej dowodów pod uwagę lecz nawet gdy oni wspomniałem to od razu z sali Sąd ogłosił przerwę bo musiał wyjść raptem z przerażenia gdy ja to spokojnie powiedziałem a następnie sąd zrobił ze mnie za pomocą swoich psychiatrów którzy też nie brali żadnych faktów i dowodów które im przedstawiały pod uwagę wariata ze mnie no i oczywiście taka sytuacja trwa nadal że jestem zastraszany i pozbawiony właściwie wszystkich praw przy i wiedzy urzędniczej i bandyckiego społeczeństwa także tego „pobożnego” a jakże! :/

  Zobacz jaki świat jest piękny Jaka piękna pogoda i cudowne słoneczko na niebie nad ziemią nad tą ziemią świeci wraz z pogodą ducha która niechaj nas nigdy nie opuszcza i niech słońce trzeźwego myślenia optymizmu spokoju i harmonii nad nami nigdy nie zachodzi To taka metafora i rzeczywistość zarazem 🙂

 • Lech
  Reply

  Szacun dla Alexa za odwagę w przekazywanie prawdy.Niewielu jest niezłomnych,a Alex do nich należy z pewnością.Bardzo dobry materiał jest też z Józefem Orliczem Popławskim.

 • Jak to!?
  Reply

  Czy to nie dziwne że nie było na tej sali i na tej rozprawie mediów narodowych ani religijnych tak ochoczo przecież współcześnie działających i rządzących w Polsce?

 • Aleksander
  Reply

  Faktycznie – jeśli takich mamy sędziów – to pora wyjechać z tego kraju. Jakiś dzieciak, który boi się własnego cienia – mówi cicho i pospiesznie bez wiary w to co mówi – smutne.

   • Sławomir
    Reply

    Ad Alex
    Więc Cześć i chwała za to, że grono spośród bardzo wielu ludzi którzy mogli tam być i byli zarejestrowali prezentowany także tutaj przebieg przewodu sądowego. Jak widać czcigodny Pan Paweł Bednarz mówi spokojnie i rzeczowo.

    Nie należy Moim zdaniem ujawniać Ile osób nagrało cały przebieg tego postępowania lecz na wszelkie sposoby w wielu miejscach należy zamieszczać i upowszechniać to nagranie a przede wszystkim na nośnikach niezależnych i kolportować je natomiast przede wszystkim przekazywać informacje najprostszą metodą czyli z ust do uszu.

 • Mysz kościelna?
  Reply

  sędzia „kalosz”?
  hm, a wije się niczym piskorz… udając że jakby „nie rozumie” wagi przedstawionych mu i udowodnionych zeznaniem i dokumentami przestępstw wręcz zbrodni…

 • Anna
  Reply

  Zawsze mi się wydawało, że jeśli sędzia podczas rozprawy wejdzie w posiadanie informacji o potencjalnym przestępstwie to jest zobowiązany do przekazania tej informacji do prokuratury. Widać tylko mi się wydawało.

 • beata
  Reply

  Takich sędziów jest cała masa, to żaden wyjątek tylko jakiś gostek bez doświadczenia życiowego żyjący w odrealnionym świecie decyduje o losie/losach człowieka to jest dopiero absurd .

 • urs
  Reply

  Szacunek dla pana Bednarza i osob, ktore walcza z pedofilami/ szatanistami i mordercami dzieci polskich i z calego swiata. Trump juz zamknal w wiezieniach kilkadziesiat tysiecy pedofilow w USa. Zobacz na you tube pizzagate…Dziekujemy tym, ktorzy dolaczja sie do Fundacji DObrego Pasterza i Pana Pawla B.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>