Magdalena kontynuuje temat kosmicznych baz w Polsce i dodaje kilka dodatkowych wątków:

 • dalsze sprawy związane z dyskami kosmicznymi w Polsce
 • obecne praktyki voodoo w Polsce
 • fałszywy ojciec Pio
 • ginące palmy Portugalii
 • masowy mord w Lizbonie

Nagranie z 10 stycznia 2015.


Ilość wejść:

Kosmiczne bazy i voodoo w Polsce – Magdalena

32 komentarze

 • Pingback: Król Jahwe – ciąg dalszy historii, 16.06.2015 – Zofia Piepiórka | Porozmawiajmy TV

 • Pingback: CERN i Zeta Reticuli – Magdalena | Porozmawiajmy TV

 • Astre
  Reply

  @Krzysiek pisze :

  ” Dlaczego nie bierzesz pod uwagę że możliwości że obok demonów wyprodukowanych w naszym umyśle czy przez zbiorowy umysł są istoty zewnętrzne zainteresowane nasza energią.”

  1. Nie biorę pod uwagę ponieważ nie posiadam w sobie programu (wzorca), który nakazywał by mi w taki sposób interpretować.
  2.Nie posiadam w sobie programu (wzorca), który nakazywał by mi myśleć, że cokolwiek dzieje się jest realne i rzeczywiste.
  3.Nie posiadam w sobie programu (wzorca), który nakazywał by mi myśleć, że istnieje energia, bowiem – nie istnieje żadna energia !

  4. Posiadam w sobie program (wzorzec), który nakazuje mi myśleć, że to co istnieje, lub nie istnieje, to tylko różnica w interpretacji.

  5.Posiadam w sobie program (wzorzec), który nakazuje mi myśleć, że jeżeli ktoś stwierdza, że mogą istnieć byty, który byłyby zainteresowane jego energią, to nie oznacza, że tak realnie i rzeczywiście jest, lecz tak mówi Ci tylko Twój wewnętrzny program (wzorzec).

  Wobec powyższego !
  Nie jest to dyskusja i do niczego ona nie doprowadzi, czy to prawda, lub nieprawda, że mogą istnieć takie byty, lecz jest to temat – poszukaj w sobie wzorca, który nakazuje Ci w ten sposób myśleć
  to co jawi się na ekranie Twojego umysłu…?

  @Krzysiek pisze :

  ”Jak już się powołujesz na jakieś badania to podaj jakie konkretnie. Jest tyle tych teorii naukowych. Jacyś naukowcy już wiedzą jak jest?”

  Napisałem wcześniej, że istnieją wyłacznie 4-wymiary. Jednak uwalaniając się od potocznego wzorca (wymiar) uściślę i powiem, że istnieje 4-matryce. Są one matrycami i zarazem wymiarami same w sobie. Owe matryce-wymiary tworzą całą resztę Wszechświata. Stanowią one Opis-Logos jak i co ma działać…? Cztery matryce multiplikują sfery/płaszyzny tzw. gęstości informacyje. Więc, mówiąc o 5 wymiarze, możemy mówić, ale conajwyżej o 5- tej gęstości.

  Dowody naukowe :

  Literatura :
  Peter Plichta – Tajemnicza Formuła Boga.

  Mathematic Vortex – https://www.youtube.com/watch?v=fI93jeaXGvs

  https://www.youtube.com/watch?v=-9Sq2qcY1Lk
  https://www.youtube.com/watch?v=M1IKb3hIbOQ

 • Ewa
  Reply

  Witam,
  świetne informacje, zwłaszcza ta „dość bawienia się, chcemy ziemię dla ludzi”- tak trzymać, Pani Magdo trzymam kciuki.
  Kurcze, szkoda wielka że nasi polscy wojownicy światła działają każdy sobie- gdyby się wszyscy zorganizowali- ale byłaby moc 🙂
  (http://2012portal.blogspot.com/ )

 • Magdalena
  Reply

  Odpowiadam Selena – co do Francji – oczywiscie było to spreparowane, nie trzeba być do tego jasnowidzacym:), i wielka szkoda ze wczesniej na bloga nie zajrzalam -bo do wczoraj był dostepny film wyrażnie pokazujący szczegóły mistyfikacji, ale od wczoraj na youtube nie mozna go juz obejrzec,został zablokowany- podaje linka
  https://kauilapele.wordpress.com/2015/01/12/well-this-is-news-bbc-news-admits-paris-false-flag/

  To co stało sie we Francji, a wczesniej w innych krajach będzie powtarzane prawdopodobnie wszędzie gdzie sie da, byc może po to aby wprowadzic światowy Stan Wojenny i wyłapac szybciutko wszystkich niewygodnych ..W Krakowie obóz FEMA juz gotowy i czeka ..
  Nie wchodze za bardzo w przyszłość, więc nie wiem co sie będzie działo, wg. mnie wszystko zalezy od tego kto i kiedy wygra tą niewidzialną walkę w 4 i 5 wymiarze i niekonieczmnie musimy sie fixować na Nostradamusa, bo to bardzo niebezieczne. Pamietajcie że my sami tworzymy rzeczywistosc, a jest wiele opcji i wersji rzeczywistości, wiele krzyżujacych się linii czasowych i przyszłosc wcale nie jest zdeterminowana .. Siłom wroga wiele spraw nie wychodzi, albo nie są wg ich planów gotowi na czas, więc wierzmy, że żadna następna wielka wojna na Ziemi im nie wyjdzie..
  pozdrawiam

  • Beata
   Reply

   dlatego Magda prosimy cie o systematyczne nagrywanie z Alexem, chcemy zebys nas informowala o obecnej sytuacji, pamietaj ze wiekszosc ludzi nie ma takich zdolnosci paranormalnych jak ty, a bardzo jestesmy ciekawi co sie dziej

  • Astre
   Reply

   @Magdalena pisze :

   ”W Krakowie obóz FEMA już gotowy i czeka ?”

   Może Pani podać bliższe dane gdzie on się znajduje … ?
   Zostanie to dokładnie sprawdzone….! Nawet odbędziemy sobie wycieczkę po tym obozie.Chyba nie wątpi Pani, że ludzie mają takie możliwości…

   Pisze Pani :

   ” wg. mnie wszystko zalezy od tego kto i kiedy wygra tą niewidzialną walkę w 4 i 5 wymiarze”

   A, wg. mnie 5 – tego wymiaru nie ma ! Jest tylko 4-wymiary. Potwierdzają to solidne badania matematyki i fizyki, czy pochodzące dane jeszcze z czasów Platońskich.
   W świetle powyższego jest to urojona wizja, by nie powiedzieć kłamstwo…

   Pisze Pani :

   ”Pamietajcie że my sami tworzymy rzeczywistosc, a jest wiele opcji i wersji rzeczywistości.”

   W to nikt nie wątpi…
   Tylko, czy przypadkiem szerzenie różnych form defetyzmu, które jest Pani tutaj udziałem, to nie jest tworzenie rzeczywistości….?..!

   Pisze Pani :

   ”Siłom wroga wiele spraw nie wychodzi ”

   Zastanawiam się nad ludźmi, którym zależy w sferach społecznych na wpajaniu innym wiary w istnienie bytów – (wrogów ludzkości !) wyposażonych w rozmaite moce !
   Twierdzenia takie, to szczególnej rodzaj własnej ignorancji z definicji zwanej – opętaniem.

   Z powodu chronicznej niejasności takich koncepcji ludzkie władze poznawcze (rozum i doświadczenie) zostają odsunięte od kontroli nad takimi ”bytami” i w ten o to właśnie sposób koniec końcem ludzie sami stają się ”ofiarami” w rękach sił będących poza ich własną kontrolą.

   Czekam na rzetelene wyjaśnienia w/w poruszonych tematów. A, po owocach poznacie…

   • Krzysiek
    Reply

    Wiedze, że na podstawie doświadczeń ze swoimi myślokształtami próbujesz poukładać sobie świat. Dlaczego nie bierzesz pod uwagę że możliwości że obok demonów wyprodukowanych w naszym umyśle czy przez zbiorowy umysł są istoty zewnętrzne zainteresowane nasza energią.
    Te 2 możliwości na logikę się nie wykluczają. Może być tylko problem z rozpoznaniem.

    Jest tylko jeden wymiar ponad naszym? Ten pan też tak myśli
    https://www.youtube.com/watch?v=ljCXg5Lu0Lg
    Jakoś mnie nie przekonał. Platon i solidne badania? Jak już się powołujesz na jakieś badania to podaj jakie konkretnie. Jest tyle tych teorii naukowych. Jacyś naukowcy już wiedzą jak jest?

  • selena
   Reply

   Magdo, bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. To jest dla mnie tylko potwierdzeniem własnych odczuć.

   Jeśli zaś chodzi o Nostradamusa, czy innych jemu podobnych, to też uważam, że nie należy się na nich skupiać. Ja wybrałam świat pokoju, skąpany w miłości 🙂 Na tym się skupiam i taką swoją wizję manifestuję. Jeśli inni zrobią to samo, to znajdziemy się w takiej rzeczywistości 🙂 🙂 🙂

   Również zdaję sobie sprawę z tego, że cały czas idzie walka o Ziemię, na innych poziomach. Uważam, że skończył się już czas delikatności dla wszelkich najeźdźców. To my jesteśmy gospodarzami Ziemi i tylko mu mamy prawo o niej decydować. Wszyscy nieproszeni goście niech wracają do siebie. A jeśli nie chcą, to chyba właśnie pozostaje tylko walka. Cieszę się, że są ludzie, którzy dla nas walczą na tych innych poziomach. Dosyć nękania Planety i jej mieszkańców. Pozdrawiam bardzo serdecznie 🙂

 • Jacek
  Reply

  Witam!
  W Sintrze w Portugalii znajduje się pałac Palacio Nacional de Sintra – letnia siedziba portugalskich królów,natomiast potężny zamek Templariuszy -Convento de Cristo- znajduje się ok.150 km dalej,w Tomar.
  Pozdrawiam

  • Maria
   Reply

   A nie przyszło Ci do głowy , ze jesli czegos nie ogarniasz nie oznacza ze wszyscy tak samo mało wiedzą ??Zyjemy w XXI w, a 90% ludzkosci nie wie ze istnieją inteligentne cywilizacje we Wszechswiecie. Tez nie wiesz ??

 • Beata
  Reply

  przebiegunowanie wg Nostradamusa
  II wielka katastrofa kosmiczna-październik 2044 rok?

  Przygotowania Henryka króla Francji i króla Polski oraz ich sojuszników do generalnej roz-prawy z III antychrystem – mahdim, kalifem Wielkiego Talibanu i jego sprzymierzeńcami mają przerwać jeszcze bardziej tragiczne w skutkach dla mieszkańców Ziemi wydarzenia w skali globalnej. Zostaną one później nazwane II katastrofą kosmiczną – a przez ludzi wierzą-cych II wielkim ostrzeżeniem Pana Boga – stanowiącym jak gdyby wezwanie Stwórcy (po raz drugi) do przerwania przez jego dzieci (ludzi) wielkiej wojny. Wojny prowadzonej za Jego przyczyną i w Jego imieniu-wojny wyznawców dwóch wielkich religii: chrześcijaństwa i is-lamu.
  Warto przypomnieć w tym miejscu, że I katastrofa kosmiczna, o której już poprzednio tu pisaliśmy, ma mieć miejsce po około dwóch latach trwania III wojny światowej, a związana ma być ona z upadkiem meteorytu lub odłamka komety na północny Atlantyk.

  II-giej katastrofie kosmicznej – II-giemu ostrzeżeniu – mają towarzyszyć jeszcze większe tra-giczne wydarzenia na Ziemi niż w czasie I katastrofy.

  II katastrofa kosmiczna będzie się składała z dwóch następujących kolejno zdarzeń, które mniej więcej będą wyglądać tak:

  1.Wielki wybuch na Słońcu – wskutek czego niebo na Ziemi przybierze kolor czerwony.
  2.Wejście na obrzeża Układu Słonecznego nieznanego olbrzymiego ciała kosmicznego; gwiazdy lub planety, która spowoduje zakłócenia w całym systemie słonecznym i spowoduje wiele trwałych zmian w ruchach wszystkich planet w tym naszej Ziemi i Księżyca.

  Z tym drugim wydarzeniem będą związane tak zwane trzy dni ciemności – w których nastąpią następujące procesy:
  – Zmiana odchylenia osi ziemskiej w stosunku do ekliptyki Układu Słonecznego, a więc;
  -zmiana usytuowania biegunów geograficznych,
  -przebiegunowanie magnetyczne Ziemi, związane z przemieszczeniem biegunów magne-tycznych planety, co znaczy, że biegun północny zajmie miejsce bieguna południowego i od-wrotnie;
  -w trakcie tych wydarzeń nastąpi chwilowy zanik pola magnetycznego Ziemi. Będzie to związane z całkowitym przerwaniem łączności telefonicznej i satelitarnej, zanikiem w odbiorze programów telewizyjnych i radiowych. Wystąpią też przerwy w dostawach energii elektrycz-nej.
  -„Cud Krzyża”; pojawienie się na obu półkulach jednocześnie jasnego błękitnego światła w kształcie krzyża otoczonego gwiazdami. 88 gwiazdozbiorów widocznych dotąd na naszym niebie nie będzie przez ten czas chwilowo widocznych. Po zniknięciu cudu gwiazdozbiory zmienią swoje położenie na niebie.

  W wyniku przemieszczeń ogromnych mas powietrza nastąpią wielkie; hiperhuragany i ol-brzymie przemieszczanie się wód oceanicznych. M.in. wystąpi ponad kilometrowej wysokości fala oceaniczna. Nastąpi dalsza zmiana w położeniu i kształcie obszarów lądowych (kon-tynentów i wysp) na Ziemi. Niektóre wyspy znikną pod wodami, a niektóre się pojawią.
  Prawie jednocześnie nastąpią wybuchy wszystkich wulkanów na Ziemi, zarówno tych na lą-dach jak i tych oceanicznych pod wodą.
  Podobne zmiany nastąpią prawdopodobnie w całym systemie Układu Słonecznego, a więc na innych planetach i księżycach.
  Główną przyczyną prawie wszystkich (choć nie jedyną) tych wydarzeń będzie przejście ta-jemniczego ciała niebieskiego: tzw. żelaznej gwiazdy śmierci, zwanej przez badaczy „Neme-zis”(nazwanej imieniem bogini z mitologii greckiej) lub ogromnej planety „Nibiru”(nazywanej tak na cześć boga z mitologii sumeryjskiej) lub nazywanej „Marduk” (na cześć bóstwa z mito-logii babilońskiej).

  Oto ciekawy tekst Nostradamusa w połączeniu z wielkim wieżowcem w Dubaju – bo w tym tekście chyba o niego chodzi:

  II wielka katastrofa kosmiczna -etap I – przybycie z otchłani kosmosu wielkiego nieznanego ciała niebieskiego (Nemezis, Nibiru lub Marduk) i wybuch na Słońcu.

  Słynna centuria i czterowiersz 84 oraz jej dalszy ciąg z alamahu i prognostyków:

  Gdy Księżyc ukrytyWielkie niebieskie ciało ukradkiem przybędzie z otchłani,
  z miejsca nieba, którego nikt się nie spodziewał,
  wielki burzyciel przyjdzie jak nieproszony gość,
  ochrzcić Układ i Ziemię wielkim ogniem rozpaczy, a nie wodą!

  A oto centuria III, czterowiersz 34 z pochodnymi z prognostyka uratowanymi przez se-kretarza Nostradamusa:

  Kiedy nastąpi zaćmienie Słońca,
  podczas dnia pojawi się potwór,
  wielu będzie się różniło w interpretacji.
  nieoczekiwane ceny, nikt nie będzie przygotowany.

  Następny tekst pognieciony przez Nostradamusa i rzucony w kąt – uratowany przez jego sekretarza – jest niezwykle porażający – a zarazem bardzo ciekawy dla astronomów!!!

  Wielkie nieznane ciało zakłóci wszystko!
  Wydłuży orbitę Neptuna i podąży ku Słońcu,
  jego obraz jak rdzawa tarcza będzie widziany z Ziemi,
  nim w końcu schowa się za Słońcem dając korzyść Wenus.

  W tej przepowiedni Nostradamus wyraźnie powiedział o Neptunie jako ostatniej planecie Układu Słonecznego (choć ponoć dwie dalsze – bez Plutona mają być odkryte cyt: „przez lu-stra w kosmosie” (pewnie teleskopy kosmiczne)- choć uwaga o tej planecie, to jest o Neptunie jak i Uranie, nikt w jego czasach nie wiedział.
  O tych dwóch planetach nie wiedział ani Mikołaj Kopernik ani Galileusz, który przez swoją lunetę wykrył 4 największe księżyce Jowisza- i po raz pierwszy z ludzi je zobaczył. Ich wy-krycie spowodowało wielki gniew Świętej Inkwizycji.

  Wielki Galileusz musiał publicznie wyrzec się swoich poglądów i odkryć. Do końca życia był w tak zwanym „areszcie domowym”- pod kontrolą inkwizytorów.
  Jednak Nostradamus o Neptunie wiedział, bo on odkrycie tej planety przewidział.

  Co wiemy o planecie X?

  Istnieje hipoteza, że na krańcu naszego Układu Słonecznego znajduje się planeta, której istnienia jak dotąd nie udało się potwierdzić. Coś nieznanego, poza najdalszym zasięgiem zna-nego układu słonecznego, oddziałuje na planety Uran i Neptun. Grawitacyjna siła zaburza dwie gigantyczne planety powodując niezgodności na ich orbitach. Jej siła sugeruje obecność oddalonego i niewidocznego dużego obiektu, czyli długo szukanej dziesiątej planety. Hipote-tyczne ciało niebieskie znajdujące się za pasem Kuipera – planeta X, utożsamiana jest z mito-logiczną planetą Nibiru. Niektóre źródła donoszą, że planeta jest 4 krotnie większa od Ziemi, a jej obecność powoduje grawitacyjne anomalie wśród innych ciał niebieskich. Planeta X ma eliptyczną orbitę o niezwykle długim obiegu trwającym 3600 lat.
  Astronomowie są tak pewni istnienia nowej planety, że od razu nazwali ją „Planeta X – dzie-siąta planeta”.
  Przelatując co pewien czas w pobliżu Ziemi doprowadza do nieodwracalnych zmian klima-tu, objawiających się wzmożoną aktywnością wulkanów, trzęsieniami ziemi oraz falami tsu-nami. Ostatni raz była w pobliżu ziemi 3600 lat temu, następnie podczas wyjścia Żydów z Egiptu oraz 7200 lat temu podczas potopu Noego. Według podawanej długości okresu orbi-talnego oraz dat poprzednich katastrof, kolejny przelot w pobliżu ziemi będzie miał miejsce w 2012 – 2014 roku.

  W 1981 roku została podana do publicznej wiadomości informacja o dziwnych zakłóceniach mających wpływ na Uran i Neptun.

  14 listopada 2003 roku, Mike Brown, David Rabinowitz oraz Chada Trujillo z California Institute of Technology, przy pomocy 120-centymetrowego teleskopu znajdującego się w ob-serwatorium Palomar, niedaleko San Diego, zaobserwowali nieodkrytą jak dotąd planeto-Idę. Nowy obiekt, na część bóstwa oceanu z wierzeń Inuitów, nazwali Sedną. Sedna, krąży wokół Słońca po mocno wydłużonej eliptycznej orbicie, pod kątem 12 stopni do płaszczyzny eklip-tyki, a jeden obieg wokół słońca zajmuje jej 12 tys. lat. Wiele osób utożsamia Sednę z planetą X.
  Według starożytnych kultur, planeta Nibiru jest zwiastunem wielkich zmian oraz nadejściem nowej ery.
  Skąd się biorą nazwy nieznanej planety: Nibiru lub Marduk?

  Otóż w czasie badań archeologicznych przeprowadzanych w XIX wieku w dzisiejszym po-łudniowym Iraku w wielu punktach, mających na celu odkrycie ruin starożytnych miast sume-ryjskich (Sumerowie – lud azjanicki nie semicki) Lagasz, Ur, Uruk i innych(miejsce biblijnego Edenu-raju) odnaleziono dziwne tabliczki kamienne z pismem sumeryjskim i…jak się po pewnym czasie zorientowano po odczytaniu alfabetu sumeryjskiego rysunkami układu sło-necznego ze Słońcem i biegnącymi wokół niego (nie Ziemi) wszystkimi planetami w liczbie dziesięciu (10), w tym ośmioma dotychczas znanymi.
  Do niedawna kiedy to Pluton był zaliczany przez światową organizację astronomiczną jako dziewiąta (9) przedostatnia planeta – uważano, że tylko ta dziesiąta (10) -bardzo duża i ma-sywna jak wynika z rysunku – jest nieznana i poszukiwana.
  Uważano więc, że należy znaleźć tę ostatnią.
  Już wówczas niektórzy uczeni twierdzili, że Sumerowie (lud archaiczny o najstarszej roz-winiętej kulturze na świecie, mieszkający na tych ziemiach ponad 3000 lat przed naszą erą) narysowali tę dziewiątą planetę o wiele większą niż Pluton – a więc uważali, że nie tylko 10-ta ale i 9 -ta planeta jest nieznana.
  Umieszczali oni też te dwie planety (ostatnie 9 i 10) nieco wyżej od innych – czyli suge-rowali, że leżą nieco wyżej od ekliptyki.

  Dalszy ciąg II katastrofy kosmicznej

  Wszystkie przedstawione planety były nazwane imionami mitologicznych bóstw sume-ryjskich lub akadyjskich.
  Dziesiąta planeta została nazwana Nibiru („Posłaniec boży”) a przez Akadyjczyków Marduk- („Planeta przejścia”). Niektórzy naukowcy” identyfikują ją z Jowiszem lub Gwiazdą Północy, którą w tamtych czasach nie była Gwiazda Polarna a Thuban lub Kohab.
  Trzeba zaznaczyć, że wielu naukowców zbija ten pogląd. Prawo Niutona, a w szczególności Prawo Einsteina wyraźnie pokazuje, że nasza gwiazda poranna o nazwie Słońce musi mieć towarzysza (gwiazdę, planetę lub dalsze planety) o potężnej masie, która wpływa na jej ruch obiegowy wokół środka masy całego Układu Słonecznego.
  Można jednak wyliczyć, że gdyby Układ Słoneczny składał się z tych planet, księżyców i innych ciał astronomicznych, które już znamy to środek masy układu znajdowałby się bliżej Słońca a nie w odległości obecnej.
  Słońce wraz ze wszystkimi ciałami astronomicznym w tym z Ziemią faktycznie obracają się wokół środka tych mas, a nie jak to się potocznie mówi wokół Słońca. Podobnie jest też w przypadku układu Ziemia-Księżyc. Środek ten znajduje się bowiem ok.1700 metrów pod jej powierzchnią i wobec powyższego Ziemia kołysze się wobec tego wspólnego środka układu. Podobnie jest ze Słońcem – tylko że środek Układu Słonecznego znajduje się poza jego tarczą.
  Z tego wniosek, że w Układzie Słonecznym musi istnieć jakaś brakująca nieznana duża masa w postaci dużo mniejszej niż Słońce nieznanej gwiazdy(nie ciągu głównego jaką jest Słońce, lecz tzw. czerwonym karłem lub niby gwiazdą tzw. brązowym karłem), która okrąża w ol-brzymiej odległości po torze eliptycznym wspólny środek układu – możliwe, że ta gwiazda ma jakąś lub jakieś planety – może też być samotna.
  Taką perspektywiczną nieznaną gwiazdę uczeni nazwali Nemezis (imieniem greckiej bogini śmierci).
  Ta nieznana gwiazda obiegałaby wspólny środek mas: Słońce-Nemezis a także inne planety i ciała po olbrzymiej elipsie co 26 milionów lat.
  W czasie swojego obiegu co 26 milionów lat zbliżałaby się na niebezpieczną odległość do granic Układu Słonecznego powodując zakłócenia w ruchu planet, planetoid, komet, meteo-rów itd.
  Zbliżając się do granic Układu wchodziłaby ona (Nemezis) w olbrzymi otaczający Układ Słoneczny tzw. pas Oorta, który jest jak gdyby śmietnikiem różnych małych i średnich ciał (miliardów) w tym komet.
  Nemezis wchodząc w ten „śmietnik różnych ciał i komet” wytrącałaby je w kierunku we-wnętrznych planet i ich księżyców (w tym Ziemi) powodując bombardowanie ich po-wierzchni.
  Temu zdarzeniu większa część geologów uzasadnia np. upadek na Ziemię komety, która m.in. spowodowała wyginięcie dinozaurów co w swoim rozwoju (tzw. nisza przyrodnicza”) wyko-rzystały ssaki, w tym człowiek.
  Te olbrzymie ciało ma przechodzić pomiędzy orbitą Merkurego lub Wenus lub pomiędzy Słoń-cem i Merkurym. Olbrzymia planeta dziesiątki razy masywniejsza niż Ziemia widziana by była według wyliczeń astronomów jako olbrzymia tarcza o „rdzawym kolorze”- ze względu na skład chemiczny atmosfery i zbliżanie się do Słońca.

  Wejście do Układu Słonecznego wielkiej nieznanej planety X -nazywanej przez starożyt-nych Nibiru lub Marduk, a także wybuch na Słońcu tzw. korony słonecznej skutkującej ode-rwaniem się części gorącej plazmy słonecznej i następnych pochodnych wydarzeń – to znaczy czerwonego 7-dniowego koloru nieba, trzech dni ciemności itd”- będzie wyjaśniane przez 600 lat od tego wydarzenia. Wszystko zostanie potem wyjaśnione przez naukowców bardzo do-kładnie z wyjątkiem tzw. Cudu Krzyża. To zjawisko zostanie wyjaśnione przez – uwaga!-samego Stwórcę. Ma się dokonać to za pomocą „dźwięcznego i płomiennego „głosu z Nieba”-po którym wszyscy ludzie nie mili Bogu stracą „słuch i wzrok”. W roku 3797- po wielkiej wojnie ze śmiercią – cała Ziemia będzie pogrążona przez trzy dni w ciemnościach również po raz drugi i ostateczny przed wielkim Sądem Bożym. Zaraz wyjaśnię te oczywiście pierwsze dni ciemności – a więc obie półkule ziemskie od razu na trzy dni będą pogrążone w ciemno-ściach – czyli do Ziemi przez trzy dni nie będzie docierało światło słoneczne.
  Najprawdopodobniej, kiedy jedna połowa półkuli ziemskiej będzie odwrócona od Słońca (Słońce zajdzie na niebie i będzie panowała tam noc) olbrzymia planeta X, czyli Nibiru-Marduk, zasłoni swoją tarczą całkowicie tarczę słoneczną(tak jak to robi Księżyc w czasie cał-kowitego zaćmienia Słońca) na drugiej półkuli – to jest tej dziennej.
  Tak więc cała Ziemia będzie pogrążona w mroku tj. półkula dzienna i nocna.
  Ta olbrzymia planeta wielkości Neptuna lub Urana- około 14 razy większa od Ziemi spowije przestrzeń kosmiczną wokół Ziemi i najbliższych jej planet: Merkurego, Wenus i Marsa – w wielkim ciemnym obłoku materii – pociągniętego przez tę planetę z obłoku Oorta, który za-kryje całkowicie dopływ światła słonecznego i gwiazd – które też na niebie nie będą począt-kowo w ogóle widoczne -zapanują więc na chwile prawdziwe „egipskie ciemności” – zanim na niebie pojawi się świetlisty krzyż.
  Przechodząca pomiędzy Ziemią a Słońcem wielka nieznana planeta X zakłóci ruchy nie tylko Ziemi ale również i innych wymienionych powyżej planet.
  Planeta Wenus jest ona kojarzona nie tylko z miłością i pięknymi kobietami – ale również z islamem.

  II katastrofa kosmiczna-rok 2044?-zakończenie

  Wielki cud – czyli wielkie pierwsze ostrzeżenie przed Sądem Ostatecznym

  Oto bardzo istotny fragment wizji niemieckiej zakonnicy siostry Yvety:

  „……będą wysławiać nowy dzień Wielkiego Czwartku.
  Krzyż i Hostia święta będą nierozdzielne.
  Wieczorem, w nowy Wielki Czwartek mój świetlisty krzyż przypomni wszystkim moją mękę, agonię i moją Boską Eucharystię.
  Ta święta Hostia będzie świecić jak Boskie Słońce przed oczami wszystkich mieszkańców Ziemi”.

  A oto fragment wizji świętego ojca Pio (Franciszka Forgione) żyjącego w latach 1887-1968:

  „….nieustannie będzie padać deszcz ognisty.
  Rozpocznie się to w bardzo mroźną noc.
  Grzmoty i trzęsienia będą trwać trzy ciemne dni i trzy noce!.
  będzie to dowodem, że nad wszystkim jest Bóg”.

  A teraz centuria Nostradamusa pod znamiennym numerem 7777:

  Gdy rdzawa olbrzymia tarcza schowa się za słońcem,
  gwiazdy i księżyc stracą swój odwieczny blask,
  wszyscy będą odczuwać jakby Zemia nagle stanęła,
  i wpadła w wielką otchłań nicości, czeluść bez dna!
  Wszędzie słychać jęki i widać potworny strach,
  po czym Stwórca wszystkiego rozświetli nad grzeszną ludzkością-
  swój święty krzyż zbawienia i pojednania!

  Uwaga:
  pierwsze dwa przykłady(fragmenty) wizji religijnych: siostry Yvety i świętego ojca Pio wy-brałem z bardzo wielu jako najbardziej charakterystyczne, które ukazują w pełni ten przeło-mowy w dziejach ludzkości moment historyczny.
  Powyżej podany dla porównania tekst Nostradamusa jest wyjątkiem-jest to jedyny siedmio-wiersz-a jak wiemy, wszystkie jego teksty to czterowiersze (których jest najwięcej) i sześcio-wiersze.
  Siedmiowiersz-(takich się przecież normalnie nie pisze) oraz liczba 7777- czyli cztery sió-demki-co to wszystko znaczy?- Co nam chciał powiedzieć autor tekstu?

  Jak widzimy znowu występuje czwartek-pisałem już o tym nie raz, że dzień ten w przepo-wiedniach (nie tylko Nostradamusa) ma szczególne znaczenie.
  Cztery siódemki oznaczają najprawdopodobniej to, że trzy dni ciemności i pojawienie się na niebie świetlistego krzyża nastąpi w czwartek.
  Poprzednio pisałem, że siedem dni przed tym wydarzeniem niebo będzie zabarwione (w wy-niku wybuchu słońca na kolor czerwony.
  Początek tych wszystkich wydarzeń ma się zacząć 4 października, w bardzo ostrą zimną noc. Przypuszczam, że będzie to rok 2044?
  Należy pamiętać, że zgodnie z kodem Biblii – liczba siedem należy do Boga.
  Bardzo ciekawa (radzę ją nabyć) jest książka Michaela Drosnina zatytułowana”Kod Biblii”, wyd.Cis i W.A.B.Warszawa1998.
  Autor jeden z głównych badaczy biblijnego kodu uważa, że-
  ….to co Mojżesz otrzymał na Górze Synaj, było interaktywną bazą danych do której aż do niedawna ludzkość nie miała pełnego dostępu z powodu braku odpowiednich narzędzi.
  Biblia, którą Bóg podyktował Mojżeszowi, była w istocie programem komputerowym, naj-pierw wyrytym w kamieniu, później zapisanym w zwojach pergaminu.
  W ukrytym tekście jest jednak nazwana (można to odczytać) „starożytnym programem kom-puterowym”.
  Teraz program udało się uruchomić i możemy wreszcie odczytać niedostępną wcześniej prawdę o przeszłości i przyszłości.
  Co ciekawe, odczytywana przyszłość biblijna jest całkowicie zgodna z przepowiedniami No-stradamusa.
  Ale nic dziwnego – był on Francuzem pochodzenia żydowskiego i znał doskonale wszystkie języki semickie, którymi posługiwali się Żydzi w różnych dziejach, w tym hebrajski i aramej-ski.
  Czytając Biblię w oryginalnych językach i wiedząc, że każda liczba to jest np;1,2,3,4…7,8 itd jest kolejno odpowiednio przypisana poszczególnym literom alfabetu hebrajskiego mógł on z Biblii odczytywać czekającą nas przyszłość i konfrontować ją ze swoimi „boskimi wizjami”- jak je sam nazywał.
  Ciekawostką jest też to, że słowo; „komputer” (choć nie dosłownie-ale jeżeli pod odpo-wiednie litery podstawimy przypadające im liczby-to wyjdzie nam uwaga-słowo „komputer” -coś nieprawdopodobnego.)
  Także pojawiają się słowa – uwaga; „kod Biblii”.
  Słowo” komputer” ma istotne znaczenie w całej sprawie, gdyż pojawia się przy końcu Ksiegi Daniela Starego Testamentu – w wersecie:…ukryj słowa i zapieczętuj księgę aż do czasów osta-tecznych”.

  Z tego wniosek, że to kod Biblii jest ową „zapieczętowaną księgą”- swoistym zamkiem czasowym.

  Warto jeszcze dodać, że ów specjalny komputerowy program badawczy działa tylko i wyłącznie gdy jest w języku hebrajskim.

  • Marek
   Reply

   Przepowiednie Nostradamusa każdy interpretuje jak chce!
   A tu jet wszytko wymieszane. Nostradamus, Biblia i diabli wiedzą co jeszcze 🙂

   • Beata
    Reply

    odopiednio zinterprepowane przepowiednie
    Nostradamusa sprawdzaja sie, problemem jest ze zostaly tak zaszyfrowane bo grozilo mu spalenie na stosoe prze inkwizycje, ale ktos kto zna sposob szyfrowania Nostradamusa ,potrafi je dobrze odczytac, ten czlowiek z forum zajmuje sie nostradamusem juz dlugi czas i dlatego umie go prawidlowo odczytac

  • Beata
   Reply

   Jestem po seri odcinkow, przepowiedni Nostradamusa, pokazanej w bardzo przystepnej odslonie, wg Nostradamusa wojna ma sie rozpoczac w 2021 roku od najazdu Chin, Japoni na Rosje, ktora podbija- rosja ma bron jadrowa i swietne uzbrojenie , ale azjatom uda sie w jakis sposob zablokowac ze jej nie uzyja, wiec Rosja bedzie bezbronna i szybko zdobyta zas arabowie ich przywodca Mahdi napadnie na Turcje i zdobedzie dalej Izrael przez polnocna Afryke do Hiszpani , Wlochy, Grecje, kraje basenu Morza Srodziemnego zostana podbite, wprowadzi tam islam, pozniej Mahdi przemiesci sie na polnoc, trafi do Polski, ale znajomosc z jakims polski generalem ocali cala Polske, u nas wojny nie bedzie, Niemcy zazadaja aby Polska przylaczyla sie do Niemiec, Polska odmowi wtedy najada zach. Polske, ale nie beda jej niszczyc liczac ze Polska bedzie niemiecka, Mahdi jak sie dowie ze Niemcy najechaly Polske najedzie Niemcy, przez jakis czas islam bedzie religia europejska, wojne 27 letnia przerwie asteroida olbrzymich rozmiarow, ktora wpadnie do atlantyku w roku 2023, zalane beda wybrzeza zach Europy, wsch. USA , potem wojna bedzie kontynuowana, do wladzy we Francji dojdzie czlowiek Henryk V, okaze ze rowny Mahdiemu i zacznie z nim walke wraz z Polska , ponownie bedziemy wracac na chrzescjanstwo, ale na innych warunkach, koscioly beda bardzo skromne skromniejsze niz protestanckie, zakazana bedzie eutanazja i aborcja, beda wybierani papieze na 5letnia kadencje( ale do stu lat to zaniknie), papiestwo bedzie we Francji Watykan juz nigdy sie nie odrodzi, w koncu zanikna granice, w przyszlosci kobiety nie beda rodzic dzieci beda rodzic dzieci, rodzice beda dostarczac materialu genetycznego, zas dziecko bedzie sie rozwijac w czums w rodzaju inkubatora, rodzice beda je po jakims czasie odbierac, rownolegle do wojny w europie bedzie wojna domowa w USA, wyniszczona wojna bratobojcza USA zostanie najechana przez azjatow, wg nostradamusa czeka nas kolejny kataklizm w 2044 roku przebiegunowanie z powodu wtargniecia do ukl slonecznego jakiegos olbrzymiego ciala niebieskiego rdzawo-czerwonego, odchyli ono os ziemi i ziemia odwroci sie, (w Polsce bedzie klimat srodziemnomorski), wojna zakonczy sie ok roku 2050, wg nostradamusa w niedlugim czasie bedziemy kolonizowac inne planety, wg Nostradamusa nie bedzie konca swiata, ale w 3797 r, czlowiek przyjme forme niefizyczna i staniemy sie dziecmi gwiazd, aha oficjalny kontakt z obca cywilizacja nastapi po 3ciej wojnie swiatowej chyba to bylo w 2150 r. jesli ktos ma ochote to zamieszczam linka do rewelacji nostradamusa
   https://www.youtube.com/watch?v=-rbCYq9geY8&list=PLzDDll76hCXZNW8ov7jAo11Pgx9iqZ9L5
   podaje tez linka do forum, gdzie dokladnie omowione jest przebiegunowanie, poniewaz wideo konczy sie na omawianiu 3 wojny swiatowej, osoba, ktora omawia Nostradamusa to adrian88888
   http://kodczasu.pl/viewtopic.php?t=1701&postdays=0&postorder=asc&start=450

   • Marek
    Reply

    „wojne 27 letnia przerwie asteroida olbrzymich rozmiarow, ktora wpadnie do atlantyku w roku 2023,”
    Jak 27 letnią wojnę, można przerwać w 2023 roku? Chyba 7 letnią, jak zacznie się w tym roku 🙁

 • Maciejjj
  Reply

  Ja od kilku lat oglądam NTV czy Pana Alexa itd. ale tej rozmowy nie ogarniam. Za wysoki level dla mnie 🙂 Pozdrawiam

 • selena
  Reply

  Czy Magda mogłaby sprecyzować (jeśli wie), jakie to portale się otworzyły ? Wiem tylko (w ostatnim czasie) o Portalu Boskiej Świadomości.

  Przepraszam, że teraz nie na temat, ale może Magda wie, czy masakra w Paryskiej redakcji była pod fałszywą flagą ? Takie wieści docierają ze świata.

  Pozdrawiam 🙂

 • Remigiusz
  Reply

  Najlepiej zastosować technikę „0” tolerancji dla gadzich „świętych” tj. Pio, Sananda, Satana
  i innych gadzich energetycznych dewiantów jak to pisują Chris Thomas i David Icke.

  Hasło na dziś: „Raso ludzka powstań z kolan” – DI.

 • Beata
  Reply

  czyli mozemy sie spodziewac jakis walk w calej europie? mozna prosic Magde o wiekszy komentarz? czy te walki muzulmanow we Francji byly tego poczatkiem?

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>