Tkalnia, kalendarzyk 1934 i tyfus – Dariusz Kwiecień

More videos
Views
   

10 komentarzy

 • Łukasz Zelek
  Reply

  p. Kwiecień bardzo mi sie podobają te nagrania ale na przyszlosc prosze sie skupic na przekazywaniu informacji a nie komentowaniu jakis debili ktorzy pana nieslusznie szykanuja bo tacy zawsze beda sie pojawiac a szkoda czasu i energii na nich, lepiej robic swoje a ich ignorowac taka moja skromna rada przeciez jest masa ludzi ktorzy pana prace doceniaja i podziwiaja!

 • Alicja
  Reply

  Że jest „coś na rzeczy” z Ukraincami na terenach Polski świadczyć może Siemoniak ukrainiec i czynny milosnik banderyzmu nowych sotni Siemoniak został Ministrem Obrony Narodowej w Polsce za POlakożerców i „wypracował” dla nich wielomilionową bezzwrotną „pożyczkę” z naszych pieniędzy. Sotnie bandytów napadajacych na graniczne sklepy stacje benzynowe i zostawiajacy okradzionym „kwity'” ze to dla armii wyzwoleńczej wielkiej ukrainy ” – czy ktokoliwiek usłyszał ,przeczytał 1 słowo w tych napadach w „państwowych” choć niemieckich mediach? Dla mnie jest to V Kolumna na utrzymaniu szwabów a wcześniej sprzedająca usługi „ochroniarskie” i ruskim i niemcom .Myślę że w przypadku wezwania przez komorowskiego „bratniej pomocy” oni byliby pierwsi jak w Powstaniu Warszawskim nie tylko na Wołyniu.
  W radiu podawno że rocznie Ukraińcy pracujacy w Polsce wysyłaja do rodzin 4.000.000.000.000 zł
  ale pozwolenie na pracę ma tylko 400.000 to ilu pracuje na czarno i gdzie?

 • Łukasz
  Reply

  Pan Dariusz dobrze mówi, bo co tylko media niemieckie i telewizja niemiecka działająca w Polsce może uprawiać Gebelsowską propagandę, chyba nie, zwłaszcza że pan Dariusz opowiada tylko o Historii a jak ktoś ma z tym problem to jest bardziej niż trochę nienormalny. Druga sprawa to politycy niemieccy wtrącają się, nie do swoich spraw. My się do nich nie wtrącamy. Apeluje nie kupować niemieckich produktów, nie kupować w niemieckich sklepach, nie kupować niemieckich aut. Niemcy w Polsce nie powinni na polakach zarobić ani jednej złotówki.

 • Bartek
  Reply

  Według mnie Pan Darek robi świetną robotę,fajnie że wciąż dostarcza nowych odkryć,dokumenty które są w jego posiadaniu często zaprzeczają tym co jest ogólnie przyjętą „wiedzą”.Podziwiam zapał z jakim się oddaje pasji nie bacząc na to co się dzieje wokół jego osoby,tak trzymać.Dzięki niemu na historię spojrzałem zupełnie inaczej niż niegdyś,teraz czuję „niedosyt” historii zwłaszcza takiej która nie jest powszechnie znana.Mam nadzieję że kiedyś uda mi się wybrać na jedno z Jego spotkań i osobiście uda mi się poznać Tego człowieka.Pozdrawiam

 • Lolek
  Reply

  Alex, szanuję Ciebie i Twoją TV za to, że naprawdę poszerzasz horyzonty i nie boisz się zapraszać naprawdę interesujących i wartościowych ludzi. Ale BŁAGAM, nie ulegaj propagandzie fantastów i ludzi nastawionych na szerzenie taniej i niezdrowej sensacji. Dariusz Kwiecień nie raz udowodnił, że uprawia i jedno i drugie. Ten człowiek jest kompletnie skompromitowany w środowisku poszukiwawczo-eksploratorskim (a tam zaczynał), w dodatku okazał się totalnie niesłowny i niegodny zaufania. Oprócz tego w swoich wywodach niejednokrotnie wręcz kłamie i totalnie nagina fakty, jak chociażby podczas przybliżania „historii” obozu Gross Rosen. Uważajcie więc ludzie na jego manipulacje i historie wymyślone na poczekaniu. Dość już fantastów w mediach!

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>