Nowe urządzenia plazmowe i programowane płytki Kolcowa – Jolanta Maria Pulst

More videos
3.25K
Views
   

Jolanta Maria Pulst – naturoterapeuta i ekspert od urządzeń plazmowych opowiada o najnowszych urządzeniach plazmowych dostępnych komercyjnie oraz o niezwykłych płytkach Siergieja Kolcowa.

Wątki naszej rozmowy:
– urządzenie plazmowe
– deklastrowana woda
– sól himalajska pod język
– płytki Siergieja Kolcowa
– ekstrakt z liści oliwki
– choroba Hashimoto
– oczyszczanie organizmu z aluminium przy pomocy plazmy

Kontakt i sklep: prana24.eu

Ilość wejść: 3246

10 komentarzy

 • Jan
  Reply

  Alex, czy mógłbyś podać numer płytki wprowadzającej w stan wewnętrznego spokoju, o której wspominasz w filmie?

 • Gabriel
  Reply

  Od razu skojarzyły mi się te płytki z elektretami, nie wiem czemu, jak tylko pani wspomniała o pamięci specjalnej gumy. Kiedyś wykorzystywało się taką naładowaną płytę w kopiarkach, a niektóre materiały naturalne są takimi elektretami jak woski. Ale to tak w temacie zanim zapomnę o tym, może się przydać przy eksperymentach.

 • Danuta
  Reply

  Temat ciekawy i obiecujący.Interesuje mnie korekta wad wzroku najbardziej usunięcie zaćmy bez operacji dla mojej mamy.Sama też mam problem z oczami dlatego chciałabym prosić o kontakt do p.Jolanty gdzie przyjmuje i jakiś kontakt aby się umówić.Z góry dziękuję:-) Dziękuję Alex za Twoją pracę aby poprawić jakość naszego życia:-)

 • Bartosz
  Reply

  Jeśli ktoś byłby w stanie zasugerować jakieś rzetelne źródło informacji na temat tzw. urządzeń plazmowych, to byłbym bardzo wdzięczny. Czy w Warszawie lub Krakowie ktoś zajmuje się tym tematem?
  Nie chcę oceniać praktycznych osiągnięć tej Pani (bo ich nie znam), natomiast to, co ona mówi niestety nie zachęca do głębszego zainteresowania tematem. Nie przeszkadza mi zupełnie kumulacja paranaukowych teorii, natomiast tak niekonsekwentna, niespójna i nielogiczna wypowiedź, nafaszerowana pojęciami, które nic nie znaczą, jest bardzo trudna w odbiorze.
  Co te urządzenia faktycznie emitują? Zastanawiam się, czy nie są kolejną ściemą, tak jak magravy.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.