10 zakazanych szokujących faktów, które wstrząsną twoim życiem ujawnia Robert Kwiatek

More videos
Views
   

Zapraszamy do wysłuchania wykładu Roberta Kwiatka o rzeczach, które należy wiedzieć.

Nagranie zostało wykonane podczas imprezy Święto Żywiołów – Słowiański piknik mocy (16-17.06.2018) – zorganizowanego przez Andrzeja Nikodemowicza.

Kontakt do Roberta Kwiatka:
– srebrokoloidalne@yahoo.pl
srebrokoloidalne.waw.pl – do pobrania materiały uzupełniające i konspekty

15 komentarzy

 • piotr
  Reply

  za dużo treści na jedną godzinę, to jest nieprzyswajalne w takim tempie, nawrzucane wszystkiego do kotła zmieszane uczucia emocje rozwój kosmici dusza socjologia miłość społeczenstwo psychologia reinkarnacja absolut wszechświat po prostu kosmos

 • juraj
  Reply

  jak pewny ludzie potrafia gadac, gadac i tak malo powiedziec…ten pan chyba jeszcze cierpi na jakas potrzebe udowadniac sobie, komus….nudne…

 • Iluzja
  Reply

  @Astere otwórz się na proces życia zamiast kolejny już raz uporczywie głosić tą samą mantre w temcie Iluzji w dziesiątki razy w swoich komentarzach. I zgadzam się z Tobą , nie znam nikogo, kto znał by solidną odpowiedź na to czy żyjemy w iluzji czy jest inaczej, czy Twoje, moje, czy kogkolwiek opinie są prawdziwe czy nie. Tak więc tak jak ty głosisz swoje koncepcej bez dowodów, tak prelegencji robią to samo. Z tym, że niektórzy z nich „uzdrawiają” niektóre „dolegliwości” fizyczne i inne – i ludzie dzięki temu poprawiają swoją jakość życia tu i teraz. Być może też tak robisz. EGO jak jest wysoko to nie przyjmuje do siebie. Fakty niewygodne pomijasz /”założenie z góry trzecia umowa że u mnie był gniew”, a wygodne uwypuklasz. Klasyka ego, w sumie zgadzam się, że łatwiej jest szukać na zewnątrz niż we wewnątrz. Radości życia i zdrowia Tobie życzę. Pozdrawiam

 • Iluzja
  Reply

  Astre
  cytuję Twoją wypowiedź „Mam swoje badania na ten temat, niemniej nie zamierzam tych bajek publikować.” To albo masz badania albo masz bajki. Cokolwiek masz to po co piszesz, jak i tak nie zamierzasz tego publikować. Popracuj jak masz ochotę nad poziomem zrozumieniem. Przeczytaj książkę DON Miguel Ruiz ” Cztery Umowy” Wypisz, wymaluj zrobiłeś tezę z trzeciej umowy która brzmi ” Nie zakładaj niczego z góry” . Założyłeś że cyt .” że na słowo osiołek poczujesz gniew, albo się obrazisz et cetera.””” – Brak u mnie gniewu, brak obrazy na to że nazywasz kokokolwiek osiłkami itd.
  Widać słabo zrozumiałeś co napisałem. Zwróciłem Tobie uwagę , że osoba która ma tak wysoką świadomość jak Ty powinna używać werbalizacji pozytywnej. Osoby których linki dajesz ZAWSZE mówią życzliwie bez obrażania NIKOGO/ Gangaji, Shanti Mark Koppikar, David R. Hawkins/ Może też tak spróbuj ? Przekaż swoje trafne spostrzeżenia i wiedzę bez osądzania i krytyki. W ciepłym tonie i Życzliwie z pozytywną werbalizacją.
  Na marginesie wiem po Co jest Iluzja w której żyjemy. Artykułu tego nie znałem , przeczytam dziękuję.
  Popracuj nas Ego.
  Sie ma  podróżniku na ścieżce

  • Astre
   Reply

   Tak, mam swoje badania. Swoje, czyli osobiste doświadczenia. I nie zamierzam ich publikować tym bardziej pisać tasiemcowych komentarzy u Alexa na ten temat z następującego powodu – to co wiemy o rzeczywistości jest to bardziej domysł niż rzetelna wiedza. Intelekt jest za cienki aby ogarnąć tyle zależności, złożoności, wieloznaczności, więc określenie (bajki)) jest słuszne. Twoje słowa o jakichś (tajnych badaniach), które tutaj przyklejasz do moich słów, są to urojenia !
   Inaczej nie można też napisać, że są to urojenia (emocjonalno-wyobrażeniowe), , że jestem jakąś osobą, która ma wysoką świadomość. Na jakiej podstawie tworzysz takie sądy ?..! Czym jest świadomość ? Skąd wiesz, czym ona jest ?
   Nie ma żadnej różnicy pomiędzy Tobą, mną, a kimkolwiek i już neoplatonizm te kwestie poruszał i wyjaśniał.
   Nikogo nie obrażam! Są to urojenia społeczne w sensie potocznego języka i myślokształtów kulturowo – obyczajowych zachowań. Zacytowałem Hawkinsa, którego sam tu przywołałeś i on tłumaczy co można zrobić jak stworzysz sobie wyobrażenia na temat tego, że ktoś kogoś obraża. Więc, otwórz się na proces życia jak powiada Hawkins, zamiast kolejny już raz uporczywie głosić tą samą mantre.
   O, ty wiesz po co jest Iluzja, w której żyjemy ? A, to ciekawe ? Osobiście nie mam zielonego pojęcia po co jest ta Iluzja, w której żyjemy i nie znam nikogo, kto znał by solidną odpowiedź na to pytanie.
   Ale, znam inną odpowiedź. Pytanie po co jest ta Iluzja jest z założenia bez zasadne.

 • Iluzja
  Reply

  Astre, ze zdumieniem czytam co piszesz. W sumie Ty prawda, „oni” fałsz – to takie normalne nazywać kogoś osiołkami, prawda, Ty lepszy te osiołki gorsze. Chyba, że w Twoim rozumieniu osiołek to nazwa pozytywna w ogólnym rozumieniu. Nie pisz mi, że nie ma pozytywu i negatywu bo żyjemy w iluzji, To takie normalne osądzać kogoś i oceniać – w końcu żyjemy w iluzji – wszytko można. Super, że odnalazłeś swoją prawdę, tylko po raz kolejny pytam, po co jesteś na tym portalu. Masz jakiś problem, że nie ma dotąd z Tobą wywiadu ? A może podaj nam swoją stronę www, chętnie poczytamy , zapoznamy się z Twoimi tajnymi badanami / ostatnio napisałeś – wiem ale nie powiem – po co tak pisać – mówi to dobitnie o Twoim EGO/. Jesteś tak przekonany o swojej racji ?? to po co żyjesz marnej iluzji ? Im wyższej jest Istota ze swoim poziomem świadomości tym ma większe zrozumienie dla „innego” – nawet jak jest tak zwane „głupie ” i „fałszywe” Po co się tak męczysz w tej iluzji,
  Zmierz sobie jego poziom swojego EGO i zrób coś z tym lub nie rób.
  oglądnij Doceń swoje Ego – David R. Hawkins
  https://www.youtube.com/watch?v=GQEP2gzYNu0
  Możesz wyciągnąć z tego wnioski i się pochylić nad tym, albo w swoim stylu „przyatakować” . Dziękuję za cokolwiek co zrobisz
  Pozdrawiam

  • Astre
   Reply

   @ Iluzja.
   Z jakimi tajnymi badaniami ? Poza tym gdzie napisałem – wiem, ale nie powiem. Pokaż w którym miejscu
   bo nigdy używam takich słów, więc je sobie zmyśliłeś !
   Nie trzeba być wróżką, żeby przewidzieć, że na słowo osiołek poczujesz gniew, albo się obrazisz et cetera.
   To zacytuję D.Hawkinsa – ” jeżeli ktoś cie obraża, lub rzuci za tobą kamieniem, to doskonały moment, aby otworzyć się na proces życia”. To teraz wiesz z jakiego powodu użyłem tych niby obraźliwych słów. Bo właśnie to miałem na myśli. A, nie żeby kogoś obrażać, bo obrażają się tylko małe dzieci, gdyż się nie rozumieją jeszcze swoich emocji.
   W kontekście swojego poprzedniego komentarza wykazuje podstawowy błąd w myśleniu w kwestii różnego typu i rodzaju wydumanego rozwoju i w tworzeniu wokół tego ideologii.
   Pod komentarzem podałem dwa linki, które w sposób prosty jak budowa cepa wskazują, że żadnego rozwoju nie ma i jest to eufemistyczne podejście.
   Podziękuj sobie, że napisałeś ten komentarz, bo mam dla Ciebie prezent. Więc, możesz pochylić się nad treścią tego co poniżej linkuję, bo zrozumiesz szersze i głębsze aspekty tego co się dzieje i nie będziesz miał więcej pytań, również w kwestii Iluzji i po co ona jest ?
   https://snienieprogresywne.pl/oswiecenie/

 • Dawid
  Reply

  Bardzo lubię słuchać tego człowieka. Jeśli to możliwe to Aleksie zaproś proszę Pana Roberta na jakąś dłuższą pogawędkę odnośnie technologii i UFO, bo bardzo często wspomina on o różnych ciekawostkach (jak np. tajne loty na Saturna, itd.), ale z braku czasu nie rozwija tych wątków a szkoda, bo zapewne dużo ma do przekazania. To taka moja mała prośba / życzenie 🙂

 • Janusz
  Reply

  Nie można poziomów świadomości przerobić na wykładzie. Podstawą tego jest praktyczne doświadczenie i wyciąganie z tego wniosków. Czyli praktyka czyni mistrzem a teoria daje mam wskazówki i ewentualnie wiedzę że coś takiego jak poziom świadomości istnieje i można podjąć próbę (praktykę) własnego rozwoju (wzrostu). Co oczywiście polecam z wyborem własnej drogi.

  • Astre
   Reply

   Panie Janusz – jest prosta droga do doświadczenia poziomów świadomości i tego kim jesteś . Nie potrzeba specjalnie żadnej praktyki, żadnej wiedzy i prób własnego rozwoju. Wszystko to, jest Iluzją umysłu i nie ma nic wspólnego z prawdą ! Prawdą którą jesteś na głębszym poziomie. A, ta prawda nie wymaga żadnego rozwoju i nie wymaga żadnej naprawy ! Głosiciele różnego rozwoju to zwykli kłamcy ? Zadaj im pytanie kim jest ten, który ma się rozwijać ? Ty masz się rozwijać ? Ty, to znaczy kto ? Ja ich nazywam osiołkami, kreacjonistami Iluzji albowiem niewyobrażalne jest w dzisiejszym świecie przy takim dostępie do informacji mówić o rozwoju identyfikując się z jakim rzekomym bytem (Ja) i z tymi rolami, które owy spersonifikowany byt sobie odgrywa na scenie tego teatru i jeszcze myśli, że to wszystko jest prawda !
   Moje przesłanie jest wciąż takie samo …!
   Nie karm się cudzą prawdą ! Nie słuchaj wypocin tych, którzy usiłują nauczać innych, a nie znają odpowiedzi na fundamentalne pytanie kim właściwie jestem i nie mieli żadnego mistycznego doświadczenia w tym względzie ?…!
   Jak wspomniałem droga jest prosta…. ..
   Zatem to co mam do powiedzenia w tej sprawie (to tylko wskazówki !) jaki kierunek działań można podjąć i owe wskazówki linkuję poniżej. Robiłem to już tutaj sto razy, ale zrobię to jeszcze sto pierwszy raz !

   https://www.youtube.com/watch?v=W3Hf3xPJDg8
   https://www.dailymotion.com/video/x1p346l

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>