Zapach sojowych świec Alicji Mosur

More videos
Views
   

Kilka lat temu Alicja Mosur zaczęła fascynować się aromatem i zapachami świec sojowych. To jej zamiłowanie doprowadziło do założenia internetowego sklepu AromatyczneŚwiece.pl
Zapraszamy do wspólnej podróży przez zapachy pięknych świec sojowych.

www.AromatyczneŚwiece.pl

Category: Zdrowie
Tags:

4 komentarze

 • Grzesiek
  Reply

  Uwieeelbiam zapach sojowych swiec. Jakos mimowolnie przypominaja mi soje, a ja uwieeelbiam soje, bo ma duzo „zdrowego” bialka- i watroba tak sie fajnie sie po nim rozpuszcza. Szczegolnie po tej od wujka Monsanto. Czy te swiece to tez na licencji wujka Monsanto?

 • Ania
  Reply

  Popieram! Świece pachną cudnie jeszcze przed zapaleniem, natomiast podczas palenia roztacza się w całym domu magiczny aromat. Polecam z całego serducha!

 • Leszek
  Reply

  Te świece są tak jak Alicja delikatne subtelne zmysłowe. Jedną z nich moja żona zapaliła w pokoju, w którym żeśmy nocowali i rzeczywiście zapach był przepiękny i mimo że intensywność jego była obfita to z powodu subtelności zapachu bardzo przyjemny. No i ta lekkość i przejrzystość roztaczającego się zapachu była nieuchwytna w swym roztaczaniu się. Alicjo gratuluje trafności pomysłu.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>