Zapach sojowych świec Alicji Mosur

More videos
3.13K
Views
   

Kilka lat temu Alicja Mosur zaczęła fascynować się aromatem i zapachami świec sojowych. To jej zamiłowanie doprowadziło do założenia internetowego sklepu AromatyczneŚwiece.pl
Zapraszamy do wspólnej podróży przez zapachy pięknych świec sojowych.

www.AromatyczneŚwiece.pl

Ilość wejść: 3132

Category: Zdrowie
Tags:

4 komentarze

 • Leszek
  Reply

  Te świece są tak jak Alicja delikatne subtelne zmysłowe. Jedną z nich moja żona zapaliła w pokoju, w którym żeśmy nocowali i rzeczywiście zapach był przepiękny i mimo że intensywność jego była obfita to z powodu subtelności zapachu bardzo przyjemny. No i ta lekkość i przejrzystość roztaczającego się zapachu była nieuchwytna w swym roztaczaniu się. Alicjo gratuluje trafności pomysłu.

 • Ania
  Reply

  Popieram! Świece pachną cudnie jeszcze przed zapaleniem, natomiast podczas palenia roztacza się w całym domu magiczny aromat. Polecam z całego serducha!

 • Grzesiek
  Reply

  Uwieeelbiam zapach sojowych swiec. Jakos mimowolnie przypominaja mi soje, a ja uwieeelbiam soje, bo ma duzo „zdrowego” bialka- i watroba tak sie fajnie sie po nim rozpuszcza. Szczegolnie po tej od wujka Monsanto. Czy te swiece to tez na licencji wujka Monsanto?

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.