Świadomie zarządzaj swoimi emocjami

More videos
Views
   

W rozmowie z NTNS prezentuję podstawy Metody Sedona, czyli metody, która jest prostym narzędziem do uwalniania się od niechcianych emocji, starych przeżyć traumatycznych, fobii, nałogów, itp. Zwracam uwagę, że przedstawione tutaj techniki to zaledwie podstawy tej metody, niemniej jednak samodzielne ich stosowanie przynosi bardzo szybkie korzyści i może w ciągu kilku minut uwolnić człowieka od emocji zalegających nawet i kilkadziesiąt lat.

Dla zainteresowanych, w powyższym nagraniu wspominam o tych książkach:


Ilość wizyt:

10 komentarzy

 • Adi
  Reply

  Alex, pragnę podziękować Ci za ten materiał o metodzie Sedona. Dzięki niej już po pierwszym zastosowaniu pozbyłem się depresji z którą nie mogłem sobie poradzić przez długi czas 🙂 Pozdrawiam!

 • Tomasz
  Reply

  Cześć Alex 🙂 Swego czasu miałem okazję uczestniczyć w rewelacyjnych warsztatach Techniki Uwalniania Adama Krasowskiego – warsztaty trwały dwa dni. Dokładnie taką samą metodę Adam nam pokazał i przez te kilkanaście godzin uwalnialiśmy większość podstawowych programów, którzy praktycznie wszyscy posiadamy. Powiem Ci, że nigdy przez całe swoje życie nie czułem się tak dobrze – miałem taką wolność w środku (pustkę), że wydawało mi się, iż mogę wszystko 🙂 Nawet zniknęły prawie całkowicie dialogi wewnętrzne, których miałem bardzo dużo w głowie. Takie życie bez Ego – można to najprościej opisać. Niestety nie wykonałem zadania domowego – czyli uwalniać codziennie (odsłaniać kolejne warstwy cebuli). No i moja sielanka po jakimś czasie niestety się skończyła. Ego jest bardzo sprytne i zrobi wszystko aby przetrwać, bo właściwie jedyną rzeczą dla naszego Ego jest przetrwanie. Teraz trudno jest mi wrócić do uwalniania, gdybym to od tamtego czasu kontynuował to tak jak mówiłeś – robiłbym to już codziennie na tak zwanym automacie 😉 Powiem jeszcze jedno. Metoda ta jest tak prosta, że dla przeciętnej osoby, która ją poznaje wydaje się wręcz śmieszna (Ego mówi nam wtedy, ze to bzdura i lepiej tego nie robić) no i tak się faktycznie później dzieje – osoba pozna tą metodę, zrobi raz czy kilka razy uwalnianie i pod napływem codziennych obowiązków po prostu zapomni o tym albo zwyczajnie odstawi, bo uwierzy w to, że to nie działa. Dlatego przy tej metodzie najlepszym wyjściem jest pójście na tego typu Warsztat aby być w większej grupie i właśnie doświadczyć tego z innymi – wtedy tworzy się lepsza Energia do tego aby lepiej z tym pracować. A co później się stanie to już zależy wyłącznie od nas samych. Pozdrawiam 🙂

 • Miki
  Reply

  Bardzo fajna i prosta metoda. Przypomina mi trochę rekapitulację u Castanedy, dzięki której osiągało się odzyskanie energii uwięzionej gdzieś w świecie i przyciągnięcie jej na powrót, a w konsekwencji transformację i wolność. Tylko tam włączony był w to jeszcze ruch, wizualizacja i specjalny sposób oddychania. Dzięki za audycje, pozdrawiam!

 • Janina
  Reply

  Naprawde ciekawe nagranie. Zostalo duzo powiedziane i sa to wazne rzeczy. Chetnie poslucham nastepnego nagrania. Dziekuje i pozdrawiam.

 • Hania
  Reply

  Alex dziekuję, Twoja retoryka i percepcja widzenia rzeczywistości trafia do mnie i poszerza moje horyzonty … zawsze chętnie zaglądam na Twoją stronę.

 • Matt
  Reply

  Odnoszę wrażenie że te kilka ostatnich materiałów na tej stronie, jest dedykowane właśnie mnie… Bo bardzo mi pomogły 🙂 dziękuje i pozdrawiam.

 • Mirosław
  Reply

  Alex, wyrazy uznania za mądre, ciekawe , inteligentne spostrzeżenia w temacie naszego jakże złożonego wnętrza. Słucha się Ciebie z wielką przyjemnością, łatwo dociera twoja wiedza do osoby która pragnie coś wnieśc z tej wiedzy w samokształcenie własnej postawy w stosunku do ogółu.
  Dziękuję za bezcenne informacje.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>