Spotkanie z Jaguarem – Dagmara Gmitrzak

More videos
Views
   

Kolejne spotkanie z Dagmarą Gmitrzak – terapeutką holistyczną, socjologiem, trenerką rozwoju osobistego, autorką książek, podróżniczką, poświęciliśmy tematyce odnajdywania swojej wewnętrznej mocy i odwagi, umiejętności życia w harmonii ze sobą i otoczeniem oraz sztuce osiągania wytyczonych celów.
Cała rozmowa odbyła się w aurze dzikiego Jaguara z deszczowego lasu. To przepiękne zwierzę mocy przypomina nam, że jesteśmy połączeni z Matką – Ziemią.
Pokazuje nam pierwiastek wolności, dzikości i moc, która jest w każdym z nas.

 • Jaguar uczy jak pokonywać, a raczej oswajać własne lęki i przekształcać je w naszą moc
 • uczy jak odnaleźć pewność siebie
 • pokazuje jak znaleźć balans pomiędzy wypoczynkiem a aktywnością
 • uczy, jak widzieć sercem
 • jak puścić kontrolę, poddać się, zaufać
 • mówi aby nie tkwić w niekorzystnych już dla nas sytuacjach
  Podczas wywiadu macie Państwo okazję spotkać się z własnym Jaguarem podczas ćwiczenia – wizualizacji, którą przeprowadziła Dagmara.
  Zapraszamy też do zapoznania się z kodeksem, prawami oraz wielowymiarową symboliką Jaguara 🙂

Poprzedni wywiad z Dagmarą Gmitrzak:
http://porozmawiajmy.tv/prawda-serca-dagmara-gmitrzak/

Kontakt do Dagmary Gmitrzak:
www.rozwojosobisty.waw.pl

3 komentarze

 • jan piotr
  Reply

  Witam Doroto i Dagmaro -dziekuje za kolejne cudowne podpowiedzi i swietne nazewnictwo /JAGUAR/ – mam w tej chwili z pewna jaguarzyca doswiadczenia ??? wy dziewcvzyny potrzebujecie pewnych symboli i nazewnictwa – doswiadczalem przez 60 lat bez szufladkowania -nazewnictwa tak staralem sie wyjsc z tych programow -matki rodzicielki-rodzicow i tych z ktorymi dane mi bylo doswiadczac – podpowiedzi sa bardzo dobre i zgodne z faktami i za to dziekuje Dagmaro twoje podpowiedzi oparte sa na twoich doswiadczeniach -dziekuje

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>