Świat się budzi, prawda wychodzi na wierzch – Marzena Tomaszczak i Mariusz Paśko „Ras”

More videos
Views
   
MARZENA TOMASZCZAK, ur. w 1964r we Wrocławiu. Z wykształcenia pedagog. Od wielu lat pasjonatka medycyny chińskiej, zdrowego stylu życia, holistycznego pojmowania świata i otwartego spojrzenia na jego problemy. Twórca i przez wiele lat redaktor pierwszej w powojennej Sobótce gazety „Świat Sobótki”. Fascynacja naturą i miejscem, w którym przyszło jej żyć oraz miłość do dzieci natchnęła autorkę do napisania Kryształowych bajek, w której moc legendarnego kryształu Ślęży uzdrawia i daje radość życia. Bajki pod tytułem Z serca ulatują Anioły, Dom Elfów, Dwa Żuki, Las, Czarodziej Ras, Żywa woda, Zwierza Słowiańskiej Góry i Kryształ rubinu stanowią zbiór bajek. Tomik poezji Kryształowe Przebudzenie jest efektem głębokich medytacji, przemyśleń i wniosków w zmieniających się czasach, w których przyszło nam żyć.

SAMOISTNOŚĆ Współczesna filozofia terapeutyczna. Zrozumieć, poznać siebie i zacząć szczęśliwie żyć w prawdzie, miłości i zgodzie ze sobą i ze światem. „Wchodząc, zatapiając się we własnej ciszy, odnajdujemy swoje prawdziwe przesłanie, powołanie , swoją drogę, z jaką przyszliśmy na ten świat, aby odkrywać swoje człowieczeństwo, swoją wrażliwość, swoje przeznaczenie.” Samoistność według autorki książki to stan twórczego tworzenie i poszukiwania wartości w procesie samotności.

MARIUSZ PAŚKO pseudonim Ras (urodzony 20 Maja 1983r w Poznaniu). Wolnomyśliciel, aktywista, przedsiębiorca, artysta. Ekscentryczna osobowość. Nie wierzy w formalną edukację, jest zwolennikiem nauki opartej o pracę nad sobą z prywatnymi nauczycielami. Jest propagatorem skutecznej komunikacji. Od najmłodszych lat był zainspirowany przedsiębiorczością, przeczytał setki książek z pogranicza filozofii, psychologii, socjologii, biznesu. Obecnie prowadzi fundację wspierającą przedsiębiorczość „8”, zajmującą się wszelkiego rodzaju rozwojem świata poprzez aktywność społeczną, przedsiębiorczość, artyzm. Jest twórcą kontrowersyjnej serii książek “Śpiący za życia”. Jego życiową misją jest rozwój świadomości. Przeprowadza zmiany w ludziach. Określa się mianem Antropokraty, twierdząc, że świat potrzebuje transformacji ustrojowej. Jego znakiem rozpoznawczym jest Kruk. „Kiedyś miałem sen, że umarłem. To nie był sen, ja naprawdę umarłem – umarłem za życia.” Jest twórcą nowoczesnej filozofii wolnościowej RASMASTANIZMU.

Wątki rozmowy:
– co jest efektem mówienia nieprawdy
– jedna z zasad bogacenia się elity masońskiej
– każdy z nas ma w sobie kryształ
– różowa energia uzdrawia
– pierwszy i ostatni oddech
– ludzie zapisują się w aptekach po szczepionkę
– koronawirus pokazuje czym naprawdę jest ten globalny spektakl
– do czego służą wojny
– bajki pisane z serca
– metody manipulacji społecznej wg Noama Chomskiego
– jak wpływać na członków swoich rodzin
– ze swojego otoczenia eliminuj ludzi, którzy już z Tobą nie współgrają

Strony Marzeny i Mariusza:
OknoDuszy.pl
ToKoronawirus.pl

4 komentarze

 • Ola
  Reply

  Co za bzdury na temat wirusa.
  Sorry ludzie, ale moze zatrudnijcie sie na wolontariacie w szpitalu, w ktorym sa zakazeni. Rozumiem, bronic sie przed szczepionka, ale wirus istnieje, jest niebezpieczny i takie gadanie i doszukiwanie sie manipulacji wszedzie pogarsza sytuacje. Chyba, ze chcecie zarobic na ksiazkach… Nie moge juz sluchac wszystkich „specjalistow”. Zatrudnijcie sie w szpitalu a potem mozecie sie wypowiadac.

 • Iwona
  Reply

  Tak deklarujesz swój sprzeciw, będziesz walczyć o zmianę rzeczywistości a nie chce ci się skutecznie poinformować sprzedawcę o kowidzie, o swoich prawach, i zgłosić sprawę na policję, nie chcesz się fatygować?

 • Iwona
  Reply

  Mylisz się, żaden sklep nie ma prawa odmówić ci sprzedaży (art 135 KW). Ich regulamin wewnętrzny nie może stać w sprzeczności z prawem. Dziwię, się że tak mówisz. Pomyśl – gdyby regulamin wewnętrzny sklepu nakazywał robienie zakupów na czworakach to być robiła? Ponadto żaden sprzedawca nie ma prawa egzekwować maski. Ja robię tak: Jeśli odmówią mi sprzedaży, pozostawiam kierownikowi sklepu list z informacjami prawnymi, zdrowotnymi i kłamstwami COVID, załączam informacje emitowane np. u Roberta Brzozy, w Wolnych Mediach czy na Bitchute. Uprzedzam tam, że jeśli nadal nie będę obsłużona, to zgłoszę sprawę na policję (nie dbam o to czy wygram – ważna jest SPRAWA). Już porozumiałam się z prawniczką. Co się okazało; Ci sprzedawcy wyrazili wdzięczność za infomacje, bo nie mieli pojęcia co się dzieje naprawdę! i oczywiście zgodzili się na sprzedaż. Odmowę przyjęcia na poczcie już przedstawiłam adwokatce.
  Druga sprawa – jeśli chcesz kontakt z prawdziwymi historykami skontaktuj się z Dziadem Wszewiedem i Arturem Lalakiem.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>