Tajemnica maszyny orgonowej inż. Rychnowskiego – Arkadiusz Brzeski

More videos
1 531
Views
   

– związek Rychnowskiego z Reichem
– jak działa eteroid
– gdzie zachowały się opisy urządzenia Rychnowskiego
– czym jest eteroid
– zwiększenie promieniowania w wyniku działania urządzenia
– regeneracyjne właściwości urządzenia
– orgonowanie wody i powietrza

Kontakt do Arka Brzeskiego: arekbrzeski@porozmawiajmy.tv

Ilość wejść: 1 531, w tym dzisiaj: 8
Category: Nauka, Zdrowie
Tags: ,

6 komentarzy

 • Robert Zamyslawski
  Reply

  Są przesłanki że naukowcy rosyjscy mówią że lepsze efekty uzyskuje się w skrzynce sześciokątnej a nie czterokątnej , wyścielonej folią a nie blachą , sama skrzynka powinna być wykonana bez dodatku gwozdzi czy skobli .Uziemienie jest niedopuszczalne. Zastanawiam się nad efektami jakie mogą dać połączenie Komory Normo lub Hiperbarycznej z akumulatorem orgonowym oraz Lustrem Kozyriewa?
  Które wytwarza samo w sobie bardzo dużą ilość jonów ujemnych w skali Bovisa i zagina czasoprzestrzeń , stosowane do OBE i telepatii oraz w celach zdrowotnych i energetycznych . Można by to było połączyć wraz z technologią Keshe.
  Darek pomyśl nad konstrukcją lampy eteroidowej .

 • Robert Zamysławski
  Reply

  Franciszek Rychnowski , naukowiec , wynalazca ponad 20 patentów .
  Człowiek który był geniuszem tamtych lat .
  Napisał kilka publikacji , między innymi takie jak : „44 wspomnienia z przeszłości” i „Reminiscencje naukowe” „Eteroid” oraz „Czy istnieje dusza nieśmiertelna” w których opisywał swoje wynalazki jak i wyniki badań , bez ujawniania najistotniejszych szczegółów .
  F. Rychnowski w swojej książce opisuje 4 stany skupienia materii. My znamy ze szkoły trzy podstawowe: Stały , Ciekły i Gazowy , zaś wynalazca opisuje czwarty stan który nazywa stanem Promienistym. Jako ciekawostkę podam że o wynalazku Rychnowskiego na temat pozyskiwania elektroidu wspominał B. Prus w swoich tygodniowych kronikach z roku 1899.
  Badaniami F. Rychnowskiego interesował się też inny znakomity wynalazca Jan Szczepanik nazywany „Polskim Edisonem” o którym wspominał Mark Twain .
  Jednak Szczepanik nigdy nie potwierdził ani też nie zaprzeczył prawdziwości teorii elektroidu gdyż nie miał dostępu do wszystkich danych ponieważ F. Rychnowski utrzymywał te dane przed wszystkimi w tajemnicy i słusznie .
  Eteroid sam w sobie jest , nie powstydzę się powiedzieć fenomenem na skalę światową .
  Ma wszechstronne zastosowanie i leczy wiele schorzeń i dolegliwości.
  Eteroidem można naświetlać ciało . wymaga to systematycznych zabiegów które w zależności od schorzenia trwają od 3 do 8 tygodni po 30 min. dziennie.
  Eteroid służy do aktywacji powietrza atmosferycznego , Przy wykorzystaniu tylko 10-ciu procent Eteroidu przy oddychaniu powietrze staje się bardzo świeże , rześkie , nazywamy to praną .
  Boską energią , która ma istotne znaczenie w przedłużaniu życia naszych komórek przez ich dotlenienie.
  Niweluje i zapobiega skutecznie chorobom nowotworowym.
  Po 45 naświetleniach pozbywamy się kwasu moczowego który krąży wraz z obiegiem we krwi.
  Usuwa autoimmunologiczną nadczynność tarczycy .
  Poprawia funkcję serca i niedomóg nerwu SYMPATICUS.
  Usuwa ból nerwu Trójdzielnego Twarzy .
  Po naświetlaniu przez 45 dni po 30 min odzyskujemy popęd seksualny.
  Wilhelm Reich przywłaszczył sobie osiągnięcia Franciszka Rychnowskiego i zgłosił się z nimi do rządu USA co za skutkowało wieżami w postaci programowaniu ludzkich umysłów.
  Człowiek został stworzony na boskie podobieństwo i składa się z Duszy , Ciała i Umysłu, jeśli współczesna medycyna nie będzie łączyć tego jak całość tylko rozgraniczać jak to robią do dziś to nigdy nikogo nie wyleczą .
  Wszystkie problemy zaczynają się uaktywniać w naszej aurze która nas otacza a następnie po 6-ciu miesiącach przechodzą na ciało .
  Powodem jest długotrwały stres,
  trauma
  czy
  wszelkiego rodzaju używki

  złe odżywianie (cukier , mięso , zwykła sól kuchenna która zawiera antyzbrylacze i jest wypłukana z wszelkich mikroelementów oraz sztucznie suszona w suszarniach o bardzo wysokiej temperaturze , co bardzo przyśpiesza proces jak i szybszą sprzedaż.)

 • Paweł Pawluczuk
  Reply

  17:15 minuta – a może zachodzi zjawisko podobne do tego o jakim była mowa w filmiku z Dianą Wojtkowiak o 'WIMPy’ – podobne i/lub pochodna tych zjawisk ?

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>