Tajemnica maszyny orgonowej inż. Rychnowskiego – Arkadiusz Brzeski

More videos
Views
   

– związek Rychnowskiego z Reichem
– jak działa eteroid
– gdzie zachowały się opisy urządzenia Rychnowskiego
– czym jest eteroid
– zwiększenie promieniowania w wyniku działania urządzenia
– regeneracyjne właściwości urządzenia
– orgonowanie wody i powietrza

Kontakt do Arka Brzeskiego: arekbrzeski@porozmawiajmy.tv

Category: Nauka, Zdrowie
Tags: ,

11 komentarzy

 • jarosik
  Reply

  Witam!
  Reich dostał ataku serca w więzieniu a jego książki spalono bo nie współpracował z rządem USA, mówiąc oględnie.
  Robił zupełnie inne rzeczy niż Rychnowski z pramaterią. Sam sobie Pan zaprzecza mówiąc że Reich ukradł wynalazek aby go sprzedać .Dlaczego tego nie zrobił, dlaczego wymazano jego skradzione dokonania jeśli wcześniej chcieli to kupić za 4mln dolarów.

 • Zdzicho
  Reply

  Energia tzw. ,,orgonu”, to wg mnie jest energia wody. Woda w obiegu krąży. W rezultacie, na samej najwyższej wysokości, na wysokości tzw. Linii Karmana, woda jest w stanie zamrożonym. Jest lodem, który jest od strony powierzchni Ziemi drobinkami, kryształkami lodu. Są to kryształki, które w wyniku tarcia i suchości tej wody na dużej wysokości, mają olbrzymi ładunek elektrostatyczny in plus. H2O to tlen in minus oraz wodór in plus. Jeżeli w okresie wiosenno- letnio- jesiennym ta ,,sucha” woda w postaci mocno naładowanego lodu będzie się nagrzewać przez promienie słoneczne, zacznie się rozładowywać, tworząc olbrzymie i częste wyładowania elektryczno – plazmowe, oraz opadać na dół tworząc chmury, często także burzowe. Na Y.T. jest kilka filmów pt: upadek meteorytu w Czelabińsku. Widać kulę ognia o olbrzymiej temperaturze, jak przelatuje przez coś przeźroczystego ( wg mnie przez lód). I w pewnym momencie wlatuje w atmosferę, w inny stan skupienia materii, pociągając za sobą zamieniony lód w chmury, tworząc przy tym falę uderzeniową, która wybiją szyby w Czelabińsku. Ta sucha woda jest także bardzo niebezpieczna. Robi za wirusy. Jak spadnie na ziemię, to po dostaniu się do organizmu, rozbija łańcuchy aminokwasów w komórkach. Organizm dążąc do samonaprawy albo łączy nici aminokwasów tak jak wynika to z możliwych ich potencjałów. Zapewne wodór, albo jego dodatnia energia jest tutaj klajstrem. Jak nici połączą się niewłaściwie to tworzone są komórki nowotworowe. Albo jak się nie połączą, nić będzie przerwana, to komórki obumierają. Leczenie może być przy pomocy węgla i leków z węglem I spowolnionym wodorem. Organizm podmieni ten wysokoenergetyczny wodór, albo odda jego nadmiar węglowi. Amatandyna, Chinina,  Metformina,  etc. mają w składzie chemicznym węgiel i wodór. Ale jak się okazuje, Leczenie jest możliwe, także przy pomocy plazmy, wytwarzanej przez przeróżne urządzenia. Lampa plazmowa Riffa, tarcze Lakowskiego, zappery dr Clarke, czy Jana Taratajcio. Tutaj trzeba znać częstotliwości tego konkretnego wodoru, albo patogenu. Ale także inhalator jednokatodowy Mirosława Sobolewskiego, rozbijający wodę na mikroskopijną i ze spowolnionym wodorem parę wodną przynosi pozytywne reakcje organizmu. Wydaje się, że sauna jest także dobrym rozwiązaniem jako metoda rozgrzania organizmu i ,,wyrzucenia” z siebie zimnej wody. Co do leczenia energią organu przy zastosowaniu np. taboretu Reicha, to zapewne chodzi o spowolnienie procesów życiowych. I może tutaj działanie wirów powoduje przedostanie się do organizmu przez tylny otwór, przez pupę, spowolnionego wodoru.
  A działa organowe mogą działać, w sposób skupiający, albo rozpraszający wodę. Tworząc albo rozpraszając chmury,  w zależności od rodzaju wibracji rur pvc. Myślę, że tylko konkretne badania i praktyczne doświadczenia mogą wykazać czy jest tak, jak napisałem, czy też jest zupełnie inaczej

 • Robert Zamyslawski
  Reply

  Są przesłanki że naukowcy rosyjscy mówią że lepsze efekty uzyskuje się w skrzynce sześciokątnej a nie czterokątnej , wyścielonej folią a nie blachą , sama skrzynka powinna być wykonana bez dodatku gwozdzi czy skobli .Uziemienie jest niedopuszczalne. Zastanawiam się nad efektami jakie mogą dać połączenie Komory Normo lub Hiperbarycznej z akumulatorem orgonowym oraz Lustrem Kozyriewa?
  Które wytwarza samo w sobie bardzo dużą ilość jonów ujemnych w skali Bovisa i zagina czasoprzestrzeń , stosowane do OBE i telepatii oraz w celach zdrowotnych i energetycznych . Można by to było połączyć wraz z technologią Keshe.
  Darek pomyśl nad konstrukcją lampy eteroidowej .

 • Robert Zamysławski
  Reply

  Franciszek Rychnowski , naukowiec , wynalazca ponad 20 patentów .
  Człowiek który był geniuszem tamtych lat .
  Napisał kilka publikacji , między innymi takie jak : „44 wspomnienia z przeszłości” i „Reminiscencje naukowe” „Eteroid” oraz „Czy istnieje dusza nieśmiertelna” w których opisywał swoje wynalazki jak i wyniki badań , bez ujawniania najistotniejszych szczegółów .
  F. Rychnowski w swojej książce opisuje 4 stany skupienia materii. My znamy ze szkoły trzy podstawowe: Stały , Ciekły i Gazowy , zaś wynalazca opisuje czwarty stan który nazywa stanem Promienistym. Jako ciekawostkę podam że o wynalazku Rychnowskiego na temat pozyskiwania elektroidu wspominał B. Prus w swoich tygodniowych kronikach z roku 1899.
  Badaniami F. Rychnowskiego interesował się też inny znakomity wynalazca Jan Szczepanik nazywany „Polskim Edisonem” o którym wspominał Mark Twain .
  Jednak Szczepanik nigdy nie potwierdził ani też nie zaprzeczył prawdziwości teorii elektroidu gdyż nie miał dostępu do wszystkich danych ponieważ F. Rychnowski utrzymywał te dane przed wszystkimi w tajemnicy i słusznie .
  Eteroid sam w sobie jest , nie powstydzę się powiedzieć fenomenem na skalę światową .
  Ma wszechstronne zastosowanie i leczy wiele schorzeń i dolegliwości.
  Eteroidem można naświetlać ciało . wymaga to systematycznych zabiegów które w zależności od schorzenia trwają od 3 do 8 tygodni po 30 min. dziennie.
  Eteroid służy do aktywacji powietrza atmosferycznego , Przy wykorzystaniu tylko 10-ciu procent Eteroidu przy oddychaniu powietrze staje się bardzo świeże , rześkie , nazywamy to praną .
  Boską energią , która ma istotne znaczenie w przedłużaniu życia naszych komórek przez ich dotlenienie.
  Niweluje i zapobiega skutecznie chorobom nowotworowym.
  Po 45 naświetleniach pozbywamy się kwasu moczowego który krąży wraz z obiegiem we krwi.
  Usuwa autoimmunologiczną nadczynność tarczycy .
  Poprawia funkcję serca i niedomóg nerwu SYMPATICUS.
  Usuwa ból nerwu Trójdzielnego Twarzy .
  Po naświetlaniu przez 45 dni po 30 min odzyskujemy popęd seksualny.
  Wilhelm Reich przywłaszczył sobie osiągnięcia Franciszka Rychnowskiego i zgłosił się z nimi do rządu USA co za skutkowało wieżami w postaci programowaniu ludzkich umysłów.
  Człowiek został stworzony na boskie podobieństwo i składa się z Duszy , Ciała i Umysłu, jeśli współczesna medycyna nie będzie łączyć tego jak całość tylko rozgraniczać jak to robią do dziś to nigdy nikogo nie wyleczą .
  Wszystkie problemy zaczynają się uaktywniać w naszej aurze która nas otacza a następnie po 6-ciu miesiącach przechodzą na ciało .
  Powodem jest długotrwały stres,
  trauma
  czy
  wszelkiego rodzaju używki

  złe odżywianie (cukier , mięso , zwykła sól kuchenna która zawiera antyzbrylacze i jest wypłukana z wszelkich mikroelementów oraz sztucznie suszona w suszarniach o bardzo wysokiej temperaturze , co bardzo przyśpiesza proces jak i szybszą sprzedaż.)

 • Paweł Pawluczuk
  Reply

  17:15 minuta – a może zachodzi zjawisko podobne do tego o jakim była mowa w filmiku z Dianą Wojtkowiak o 'WIMPy’ – podobne i/lub pochodna tych zjawisk ?

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>