Sole Schuesslera i równowaga elektrolitów w organizmie – Piotr Woźniak

More videos
Views
   

– skąd była inspiracja do przetłumaczenia książki
– co ma wspólnego etymologia z elektrolitami w organizmie
– znaczenie splotu słonecznego
– biegunowość i trójnia jednocześnie
– czym jest Esencja

Książka dostępna jest w księgarni IndygoBook.pl

Category: Zdrowie

12 komentarzy

 • Emilia
  Reply

  Zdaje się że wkradł się błąd w przedstawoonych znakach zodiaku . Wychodzi na to że Skorpion jest od 24 do 29 listopada, a Strzelec od 18 grudnia do 20 stycznia. Co pomiędzy 29 listopada a 18 grudnia?

  • Piotr Wożniak
   Reply

   W sąsiedniej konstelacji do Skorpiona, w konstelacji Wężownika (po angielsku Ophiuchus) Słońce przebywa przez prawie trzy tygodnie, bo od około 30 listopada do 18 grudnia.

 • WolnyElektron
  Reply

  Znam temat raczej powierzchownie i też odesłałbym do strony Santosa Bonacciego, który ma niepowtarzalną wiedzę w tych tematach..
  Syncretyzm jakim się zajmuje czyli połączenie kilku dziedzin wiedzy w całość, między innymi astrologi oraz szerzej pojętej teologii. Ma on dokładną teorię na ów płyn, który znajduje się w ludzkim ciele nazywany przez starożytnych CRISTOS, który odnosi się do biblijnego chrystusa.

  To wszystko ma dużo sensu analizując nie tylko chrześcijańskie pisma ale każdej jednej religii o co Santos przedstawia pomiędzy swoimi bataliami o płaskiej ziemi.

  Są osoby, które zajmują się tylko tego typu zgłębianiem pism i osobiście poleciłbym Kelly-Marie Kerr, która wydaje się pływać w tym jak w wodzie (jest na YouTube).

  Temat bardzo wciągający… i wymaga dyscypliny w każdym aspekcie życia. Od powściągliwości nerwów i emocji samych w sobie, poprzez medytacje i zdrowe odżywianie (nie mięsne) do powstrzymywania współżycia seksualnego w danych momentach każdego z cyklu 12 miesięcy w roku gdy księżyc jest w danym (twoim) znaku zodiaku (zwłaszcza dotyczy to nas mężczyzn, gdzie pozbywamy się wtedy płynów szczytując, o czym też mówi się na dalekim wschodzie).

  Nie wiem. Nie czytałem książki lecz nieco inaczej rozumiem ten temat choć większość z tego co tu zostało powiedziane jest trafnym kierunkiem ale sprawa duszy i jej materialnego odbicia (zwłaszcza w Cerebrum lub Cerebellum) brzmi abstrakcyjnie;
  jak zgadywanie a nie coś co można by udowodnić otwierając czaszkę, i gdyby tak było to nawet dzisiejsza, zakłamana nauka nie byłaby w stanie utrzymać tej tajemnicy za kurtyną.. [no chyba, że źle zrozumiałem temat].
  Jest taki prawdziwy pasjonata w bardzo już podeszłym wieku Frank Chester, który poświęcił życie geometrii (aż do sakralnej) i jego odkrycia bardziej do mnie trafiają, tym bardziej że mają odbicia w postaci dowodów egipskich artefaktów. Jak znajdę komfortowy moment to przetłumaczę ten materiał.

  Wyczułem chyba niestety parcie na szkło u pana tłumacza tą reklamą książki o wiedzy dostępnej w już necie.
  Podaję link do brakujących soli, o których mowa i stały się tu jakąś tajemnicą:
  atmalife.pl/
  Trzeba by jednak skorygować, która wersja kalendarza nas dotyczy bo ten oficjalny nie musi być prawdziwym i tutaj jest kopanie w śmieciach…komu zawierzać. Niestety. Zwłaszcza może to być uciążliwe u tych, którzy rodzili się na początku lub końcu oficjalnego znaku zodiaku. Jak mówiłem, znam temat powierzchownie więc podaję tu to czym sam się zainteresowałem.

  Wersja dla anglojęzycznych – Santos Bonacci – poznaj siebie:
  youtu.be/b2luC4AHmHE

  Wznoszenie owego oleju:
  youtu.be/xAXq0G_AcYQ

  Chrystus w tobie:
  youtu.be/06Gn-_7z82k

  Ten temat jest naprawdę bardzo ciekawy w zależności od świadomości rozumienia powagi sytuacji.
  Pisma ‚święte’ oraz niektóre skrypty praprzodków mówią o długowieczności a nawet nieśmiertelności ludzkiej więc jest co zgłębiać! lecz jako kolektyw wydaje mi się, że nie jesteśmy na to gotowi i mamy poważniejsze tematy do uporania się. Pomijając oczywiste (dzisiejsze systemowe) to pozbycie się interesowności byłoby naprawdę krokiem naprzód aby zacząć tworzyć wszystko dookoła z serca. Tak jak to widać na zabytkowych budynkach… a dziś za mało ludzi potrafi się na to zdobyć i tutaj powodów nie ma co oceniać bo na pewno nie wszystkie są iście negatywne. Po prostu jest to ważnym moralnym problemem naszych czasów.

  youtube.com/channel/UCK1B1C3WZPaBNB3jcn6bvVQ

  • Andrzej
   Reply

   Witam
   U mnie od razu po użyciu soli srebrny łańcuszek poczerniałe. Wydaje mi się, że to od soli numer 8 ale nie jestem pewien. Możliwe że jednak mam jej nadmiar
   Data urodzenia 30 -11

   • Piotr Woźniak
    Reply

    Rekcja zachodząca na Twoim łańcuszku to efekt pokrycia srebra siarczkiem srebra. Poprzez przewagę kwasu w otaczającym nas środowisku, czyli w powietrzu, następują zmiany substancji chemicznych, a w tym przypadku srebra. Podobnie wewnątrz naszego organizmu dochodzi do zakwaszenia krwi, tak samo jak zostaje zanieczyszczone srebro. Fosforan sodu jest solą równoważącą i neutralizującą kwasy. Ważne jest dbanie o utrzymywanie stanu alkalicznego zarówno w organizmie jak i wokół niego. Czyli powietrze, którym oddychamy musi być tak czyste jak pożywienie, które spożywamy.

 • Tomasz Spolnik
  Reply

  Hej, Wyśmienita jest tak książka – mam w oryginale i studiuję już kolejny rok. To jest wiedza o archetypach życia! Gratulację dla Piotra gdyż tłumaczenie na pewno nie było proste.

  • Piotr Wozniak
   Reply

   Mój umysł myśli po polsku, dlatego po przetłumaczeniu z angielskiego na język polski mam więcej skojarzeń i swobodniej docierają do mnie esencjonalne znaczenia poszczególnych słów. Mój sposób studiowania tej książki, to czytanie działu, którego znak zodiaku znajduje się aktualnie w cyklu księżycowym. Czyli, 15, 16 grudnia jest to znak zodiaku Byka; 17, 18, 19 grudnia będzie to znak zodiaku Wodnika, itd. Ale książkę tą można studiować na wiele różnych sposobów i na pewno każdy znajdzie coś interesującego dla siebie.
   Pozdrawiam serdecznie

   • Piotr Wozniak
    Reply

    Oczywiście 17,18,19 grudnia księżyc znajduje się w znaku zodiaku Bliźniąt, 20,21 grudnia 2021 w znaku zodiaku Raka itd.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>