Popraw jakość swojego życia poprzez zmianę swych przekonań – Agnieszka Ziembińska

More videos
Views
   

– podejrzany jegomość na Ustawieniach Narodowych
– czy ustawienia systemowe są jeszcze aktualne
– książka „Piąty wymiar – przyszłość tu i teraz”
– warsztaty obfitości
– praca z przekonaniami

Zobacz również inne nagrania z Agnieszką Ziembińską: Porozmawiajmy.tv/?s=Ziembińska

Strony Agnieszki Ziembińskiej:
AgnieszkaZiembinska.pl
Facebook.com/Gabinet-Psychologiczny-W-drodze

15 komentarzy

 • Anna
  Reply

  Powiem tak – zastanawia mnie – jak w przeciągu zaledwie dwóch lat Pani Agnieszka tak bardzo się postarzała – w tak radykalny widoczny sposób – dlatego budzi moje watpliwości taka nagonka jednych na drugich, skłócanie jednych przeciwko innym – istot wydawało by się będacych w rozwoju, na wyższym poziomie czy chcących innych czegoś uczyć – nie przekonuje mnie postawa takich osób. Natomiast pani Beata mówiła – tak jak słyszałam – że nastąpiła wtedy synchronizacja Światła z osobami które były na tych ustawieniach w tamtym czasie, ponieważ osoby te tam były z gotowością i otwartościa swojego serca – bardzo mnie jednak zastanawia, z jednej strony smuci , że jest takie antagonizowanie się – pytam się po co ? – zawiść , obniżenie własnej wartości, zaniżenie własnych zysków, warsztaty z obfitości – mające na celu tę obfitość w tym wypadku – finansową spowodować osobie prowadzącej kurs ? Jeśli te ustawienia przyniosły korzyść pani Agnieszce – to dlaczego nie powiedziała jak to się przełożyło na jej osobite życie i jej najbliższych – zamiast tego mówi o podczepach , które złapała – moim zdaniem osoby które wysoko wibrują , które są w miłości – do takich nie maja dostępu żadne podczepy niskich wibracji – brak w tym logiki a jedynie może wskazywać , że podczepy nastąpiły w wyniku bycia na niskim poziomie energetycznym.
  Czegoś tutaj nie rozumiem – brak spójności – powodowanie jakich niepokojów , sztucznych zamentów. Bądźcie inni ale nie róbcie z siebie tych co znaja jedyna prawdę – po owocach jesteście rozpoznawani i widoczni – jak również po tym czym nawet zewnętrznie emanujecie , co budzi niesmak.

  • Kasia
   Reply

   Jak te prace „energetyczne” na nas wpłynęły? umiem na to pytanie odpowiedzieć. wpierw opiszę „regresje pod hipnozą”, które robi Gracjana ( ma kanał na youtube HELLSEHER.eu). Kilka miesięcy temu oglądałam regresję, w której powiedziano, że w 1864 roku „złe siły” nałożyły mężczyznom w okolicy splotu słonecznego lub serca – blokady, przez które mężczyźni np toczyli wieczną wojnę z kobietami i nie mogli się nauczyć szacunku do kobiet i mieli też chyba bardziej zamknięte serca. W trakcie tej regresji zniszczono tą blokadę, dzięki czemu zdjęto ją ze wszystkich mężczyzn. Po kilku dniach od tego wydarzenia, opowiedziałam tą regresję mojej znajomej, choć przyznam, że z obawą, bo to wydarzenie mogło się wydawać bardzo „odjechane”. Ale opowiedziałam i wyjaśniłam, że ma męża i dorosłego syna i prosiłabym żeby mi powiedziała, czy zauważa w panach jakieś zmiany. A Ona mi na to odpowiedziała, że przed kilkoma dniami miała sen, w którym: MĘŻCZYŹNI PŁAKALI, WSKAZYWALI SWÓJ SPLOT SŁONECZNY I PROSILI KOBIETY O POMOC. PADŁO WE ŚNIE UWALNAIJAĆE SŁOWO : MADŻENTA. Zrobiło to na nas ogromne wrażenie. Madżenta czy magenta czy fuksja – to najbardziej doskonały kolor miłości. Niestety nie wiem czy mężczyźni i kobiety są inni po tym usunięciu blokady, ale wydaje mi się, że zniknęło takie dziwne napięcie. Ale odbyła się kolejna ważna regresja u Gracjany ( 27 listopada 2021), w której usunięto lub raczej odcięto ogromną mackę/żyłę/aortę, która oplatała planetę i powodowała powstawanie strachu/lęku itp i wysysała energię z ludzi. Teraz opisuję moje odczucia po : 2 dni chodziłam jakaś taka dziwna, struta, ale później obudziła się we mnie odwaga, która spowodowała, że odrzuciłam z niechęcią książkę, którą czytałam bo była kolejną książką pułapką napisaną dla gojów, wyłączyłam komputer żeby nie oglądać żadnych wolnych mediów – odrzuciłam „laskę, balkonik lub inną podpórkę” którą były dla mnie strony podobne do tej Aleksa, jestem w stanie zupełnie samodzielnie funkcjonować. ja na prawdę poczułam uwolnienie od lęku. Wiem, że nic nie wiem i dobrze mi z tym.

   Teraz mogę odnieść się ustawień. Zauważyłam, że mniej więcej od owego „zejścia światła” , czyli od połowy sierpnia lub początku września, w trakcie prowadzenia ustawień systemowych, reprezentanci mają lżejsze odczucia, czasami są one bardzo lekko wyczuwalne. Na pewno zniknął ogromny ładunek bólu, rozpaczy, łez, złości, wściekłości – które czuli reprezentanci. Nie zmniejszyło się natomiast odczuwanie miłości i radości. Gdy na przykład dochodzi do pojednania w rodzinie i „płynie miłość” to ja to pole miłości mocno wyczuwam dookoła kochającej się pary :). Pojawiają się łzy wzruszenia :). Wydaje mi się, że próba opowiadania i zgadywania co „Światło” dało ludziom nie ma sensu. Nic nie wiemy.

   Mam nadzieje, że Ci, którzy opierali swoje działania na utrzymywaniu lęku/ strachu /bezradności/ zagubienia – będą teraz „umierać”. i dotyczy to również działań w „wolnych mediach”.

   Niektórzy próbują zdyskredytować wręcz ośmieszyć ustawienia i hipnozy. Strzeżmy się takich fałszywych proroków.

 • Kasia
  Reply

  Dziękuję za takie otwarte poruszenie tematu ustawień systemowych. Hellinger zapewne „przewraca się w grobie” gdy słyszy Beatę Socha lub Mietka Bielaka. Ustawienia są niezwykłą metodą pracy dla dobra i rozwoju człowieka. UWALNIAJĄ! Jest jeszcze kolejna ważna rzecz: dokonuje się odwrócenia piramidy i pojedynczy człowiek (dla globalistów niewolnik) staje na szczycie swojej piramidy a poniżej szeroko rozrośnięty ród, który go wspiera. A po ustawieniach każdym pojedynczym korzeniem tego rozrośniętego genealogicznego drzewa płynie do człowieka miłość. Tak działają ustawienia.

 • ela
  Reply

  Fakt byłam na tych ustawieniach i jak wszedł ten mężczyzna zamaskowany to zaczęłam się zabezpieczać i zasłaniałam się jak robił zdjęcia.

 • libertatedoxafato
  Reply

  Agnieszko zostaw tych ezoteryków, odkryli jak bardzo ważną jesteś w naszej przyszłej enklawie i rozgrywają Cię jak dziecko we mgle. A ty Brzydoto Brzydot odejdź od niej, bo nigdy cię nie rozkarzę.

  Ananta She Sha v BaalRama RutRa w drodze lekarz dusz w miłości mądrości i świetle stwarzania dla chwały źródła jego

   • JohnVeto
    Reply

    Nie wiesz kim jest Brzydota ? Nikim ! A, kim miał/miała być ? To tylko marne słowo. Nie bardziej prawdziwe niż cokolwiek innego ? !
    Wyraża ono przekonania, a właściwie stan umysłu nosiciela takich przekonań, a który w nie bezkrytycznie wierzy ?!

 • Jan
  Reply

  Alex kiedyś miałeś wywiad z gościem, który mówił o jakichś kodach planet i chyba ucieczce tam. Kto to był i jak naleźć te wywiady?

   • Izabela Siuzdak
    Reply

    Ja chce spytać o wywiad gdzie jest mowa o ustaniu w oknie i wypowiadania użyczenia. Nie pamiętam gdzie to było,może pan pamięta panie Aleksy.

    • Alex
     Reply

     Tak, przypominam sobie, że kiedyś to mówiłem, ale nie pamiętam gdzie. To nie chodziło o proszenie. Wystarczy stanąć prosta, ręce go góry w geście otwarcia się na niebo i pomyśleć sobie „Otwieram się na obfitość i przepływ…”, albo „Rzeka pieniędzy płynie do mnie szerokim strumieniem”, albo coś podobnego 🙂

 • obfitość
  Reply

  Tego wyjazdu nie da się przyspieszyć no bo chodzi o to że na tą obfitość trzeba będzie czekać aż do przyszłego roku he

 • konrad
  Reply

  wdziecznosc to raczej cecha biedaka a nie kreatora, to biedak jest wdzieczny ze dostal pare groszy na wodke i moze sie upic i zapomniec ze jest biedakiem i wyobrazic sobie ze jest kreatorem, kreowanie obfitosci, do kogo ta mowa? do ludzi co ganiaja w maseczkach po ulicy? po 3ej dawce?
  hehe. wylaczyc wifi, a wylaczyc w calym lesie czy tylko pod drzewem pod ktorym spimy? co ta kobieta opowiada? naciaganie na kase tych co nie wiedza na co wydac swoje oszczednosci, usuwanie implantow a czym to sie rozni od wmawiania ludziom ze choruja bezobjawowo na co widac…?
  polacy to akurat wiadomo kim sa, frajerami, rokefeler to przeciwny koniec zupelnie innego kija.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>