Jak uruchomić przepływ obfitości w życiu – Agnieszka Ziembińska

More videos
Views
   

– czym jest obfitość
– przepływ pomiędzy matką a dzieckiem
– mantra Om Dzambhala Dzalen Draye Soha https://youtu.be/rtub1ZqLogc
– jak znaleźć stare problemy rodowe, które warto przetransformować
– harmonia w rodzinie
– nieznane bliźniacze ciąże
– posprzątajmy nasze poczucie winy
– zmyjmy z siebie sakramenty kościelne i ślubowania ubóstwa

Zobacz również inne nagrania z Agnieszką Ziembińską: Porozmawiajmy.tv/?s=Ziembińska

Strony Agnieszki Ziembińskiej:
SpelnioneMarzenia.pl
Facebook.com/Agnieszka.Ziembinska.58

10 komentarzy

 • Bartek
  Reply

  Witam,
  dziękuję za ciekawy wykład. Mam pytanie o ,,zerową wodę”, gdzie można znaleźć takie źródła wody w Polsce?
  Pozdrawiam serdecznie 🙂

 • Grzegor
  Reply

  Odnośnie dawania pieniędzy żebrakom – to zależy jak dajemy. Jeśli dajemy z litości to przejmujemy karmę żebraka, a jeśli dajemy z radością z serca, to nie przejmujemy karmy od niego

 • R
  Reply

  Totalne Bzdury. Bylem u Ziebinskiej rok temu, wziela pieniadze i nic sie sie w moim zyciu nie zmienilo. Ziebiska nie ma pojecia o prowadzeniu profesionalizmu na warsztatach. Jest tylko ukierunkowana na siano.

  • Alex
   Reply

   A w którym miejscu ona powiedziała, że ona przeżyje Twoje życie za Ciebie?
   Profesjonalizmu można oczekiwać od szkoleniowców korporacyjnych. Na przykład, Joe Vitale w ogóle nie przygotowuje się do swoich warsztatów, wszystko robi spontanicznie z poczucia chwili i bierze za to tysiące USD. Efekty zależą w 99% od ucznia. Ogromne znaczenie ma tu gotowość ucznia.

 • iza
  Reply

  nie ma mojej zgody na odrabianie czegokolwiek za jakichkolwiek przodków. Tak samo jak nie chcę aby ktoś coś odrabiał za mnie. Każdy odpowiada tylko za siebie

 • Astre
  Reply

  To prawda, że jeżeli wytrenujemy się w uczuciach, to możemy uzdrowić kogoś choćby znajdował się na Marsie, albo jakiś niby domek, czy samochód sobie wykreujemy.
  Ale, to nie wszystko.
  Jest taki gość nazywa się Raymond Moody, który zajmował się badaniami świadomości na pograniczu życia i śmierci i w kwestii uczuć udowodnił , że… liczą się tylko i wyłącznie te uczucia, które są spontaniczne, które nie są zależne od intencji logicznego umysłu i nie zależą od niczego, po prostu są ……!
  Prosty przykład – widzimy kwitnące kwiaty i ktoś automatycznie i spontanicznie poczuje radość, poczuje piękno….. nawet uklęknie przed nimi…
  A, ktoś inny, który dowiedział się, że uczucia są ważne, no to zacznie trenować, czy praktykować żeby poczuć tą radość z tytułu tego, że ma przed sobą cudowne, kolorowe kwiaty. .
  Jest różnica między jednym, a drugim, czy nie ma !
  Jest różnica miedzy tym, że czujesz wdzięczność nieważne za co, a tym, że czujesz wdzięczność, bo czujesz wdzięczność, czujesz wdzięczność za to, że……? ? ? coś mi się udało osiągnąć …., zdobyć, czy coś podobnego ?
  Wdzięczność, radość i wszystkie uczucia razem wzięte, to nie wewnętrzna, mentalna paplanina umysłu, tylko – stan umysłu !…!

 • Monika
  Reply

  Bardzo dziękuję za piękny wykład 🙂
  Zatem, zgodnie z prośbą życzę dużo dobrobytu i cudownego poczucia bezpieczeństwa dla Alexa i P. Agnieszki. Niech Nam się darzy.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>