Prawoda jest inteligentną istotą duchową – Krzysztof Wudarczyk

More videos
Views
   

– jak odkryłem prawodę
– rozmowy z wodą
– ciekawe właściwości prawody
– mając prawidłową wodę w organizmie musimy być zdrowi
– programowanie wody pitnej prawodą
– ochrona przed mikrofalami przy pomocy prawody
– wymiana wody w ciele na prawodę
– prawoda przekazuje wiedzę

Strona Krzysztofa Wudarczyka: www.magterapia.pl

28 komentarzy

 • Mateusz
  Reply

  Witam Was serdecznie i dziekuje pieknie za ten material.
  Nabylem prawode od Pana Krzysztofa a od kilku miesiecy posiadam/uzywam/pracuje z plytkami Kolcowa.
  Moje pytanie: Czy posiadanie przy sobie buteleczki z Prawoda oraz plytke Kolcowa (obojetnie jaka) nie bedzie sie ze soba sprzeczalo informacyjnie/energetycznie? Prawoda wedlug informacji od Was rowniez zmienia wode w naszym ciele, a jej nie da sie zaprogramowac. Plytki Kolcowa natomiast maja na celu przekazywanie informacji / jakiegos wzorca na wode pitna i w naszym ciele.
  Dziekuje bardzo za opinie i pozdrawiam 🙂
  Mateusz

  • Alex
   Reply

   Ja w jednej kieszeni noszę prawodę a w drugiej płytkę Kolcowa. W ten sposób nie powinno być żadnej sprzeczności informacyjnej.

 • Barbara
  Reply

  Jeżeli woda jest inteligentną istotą, to czy to jest etyczne, by zamykać ją w butelce i sprzedawać?

 • Sławomir
  Reply

  Szanowny Dobrodzieju!
  Używasz tej cudownej wody 3 lata, a wyglądasz jakbyś za chwilę miał urodzić hipopotama.Z tego wnoszę,że nie przywraca ona homeostazy,a więc wogóle nie działa.Będę wdzięczny za wyjaśnienie.

  • Krzysztof Wudarczyk
   Reply

   Witam,
   Szanowny Panie, Jestem bardzo wdzięczny za ten wpis. Umożliwił mi zobaczenie miejsca, w którym jestem.
   Życzę, aby w Pana przypadku przyniósł podobne efekty.
   Pozdrawiam, życzę wspaniałych świąt Szczodrych Godów.

 • Jan
  Reply

  @ Krzysztof Wudarczyk nie ma zadnej prawody, to wszystko jest wtytworem naszej wyobrazni. Jezeli Pan sobie powie ze jest jakas prawoda i to odnotuje Panska podswiadomosc, to ona przyjmuje to jako pewnik. Reszta jest juz tylko wynikiem tego zaprogramowania naszego umyslu. NIech Pan poczyta ksiazke doktora Murphy Potega podswiadomosci, tam jest wyjasnienie tego wszystkiego.

  • Krzysztof Wudarczyk
   Reply

   Witam,
   Pan się opiera na autorytetach ludzkich, możliwe że na stopniach naukowych. To jest Pana wybór/wybory. Jestem w innym miejscu, właśnie te autorytety, dokumenty, patenty, to są rojenia chorych umysłów. Chorych na EGO, tak pisane dużymi literami, im większe tym bardziej nadęte ego. Podświadomość jako łatwa do manipulacji, ulega ego. Natomiast moment, w którym zaczynamy czuć sobą jest momentem przełomowym w naszym życiu. Od tego momentu zaczynamy czuć prawdę. Po co nam przekonywanie innych, prawda jest w nas. Wystarczy sobie pozwolić. Jeżeli ja widzę gęstą wodę i tysiące innych osób widzą gęstą wodę, to znaczy, że ja zaprogramowałem tysiące ludzi na widzenie gęstej wody. Gratuluje logicznego myślenia. Ostatecznie wszyscy, wszystko jesteśmy jednym.

 • flaszkadomniejużjedzie
  Reply

  Chyba jeszcze nigdy nie spotkałem się, żeby gość wywiadu tak wiele wyjaśniał w komentarzach pod filmem bardzo mnie to ciesz, bo dobrze to świadczy o szanownym dobrodzieju .
  namaste

 • Monika
  Reply

  Zastanawiam się nad napisami na buteleczce. Rozumiem, że naturalnym jest podpisanie swojego produktu. Ale skoro wszystko na nas oddziałuje i szczególnie jest przenoszone przez prawodę to czy umieszczone pana nazwisko nie będzie przenosiło np na mnie osobę która będzie nosiła na sobie buteleczkę z prawodą pańskich programów np rodowych związanych z pańskim nazwiskiem ? Czy było to badane ? Dlaczego zdjęcie naklejki ją osłabi? Czy zamiast tego nie wystarczy, że podpisze swoim imieniem?

  • Krzysztof Wudarczyk
   Reply

   Witam, czy jeżdżąc Maybachem ma Pan potrzebę zrywania znaczka, bo przeszkadza? Bo utożsami się Pan z firmą? Cały sukces Prawody polega na tym że jest wolna, od całego świństwa, które uzbierała na ziemi. Ma pamięć tego co było, wie co jest, ma świadomość tego co będzie. Bardzo wyraźnie rozdziela przyszłość skrystalizowaną, od tej płynnej nieustalonej. Proszę zapytać Prawody czy Pana wątpliwości są zasadne. Proszę do Prawody zwrócić się ze swoimi wątpliwościami, dostanie Pan odpowiedź, tylko jest wielce prawdopodobne, że będzie to odpowiedź, która jest niewygodną. Może jednak dostanie Pan potwierdzenie swoich wątpliwości, przecież Prawoda działa ze stanu miłości. Jakim więc sposobem może spełnić życzenie przenoszenia cudzych programów? Prawoda jest początkiem wolności, takim oknem na świat, przez które wpadają nieśmiało pierwsze promienie lepszego jutra. Pierwszym widocznym działaniem Prawody jest ustąpienie strachu, strachu który paraliżuje nasze poczynania.

   • Ja
    Reply

    No ja akurat w drugim motocyklu pewnej osławionej marki, zawsze zamalowuję logo. Nigdy ich nie lubiłem i nie polubię. Odzieży też z nadrukami nie noszę i tak! Mam taką potrzebę pozbywania się ich… Co ma pierun do wiatraka 🙂

 • Monika
  Reply

  Czy zatem można użyć prawody aby zmienić wodę w swojej okolicy/ Polsce / na świecie ? Np wrzucają butelkę z wodą do jeziora/ morza / rzeki czy wlewając ją? Czy wlewając utraci swoje właściwości ? Skąd pochodzi woda wzorcowa ?

  • Krzysztof Wudarczyk
   Reply

   Odpowiem w pierwszej kolejności na ostatnie pytanie. Prawoda powstała, w pewien sposób stworzyła się sama. Ja miałem swój udział użyczając mojej Wolnej Woli, niezbędnej do przeprowadzenia procesu samooczyszczenia. O tym wszystkim mówię prawie w każdym wywiadzie. Jeżeli ma Pani życzenia znaleźć odpowiedzi na pozostałe pytania zapraszam do Grupy Prawoda na f,b, Dodam tylko że Prawoda nie łączy się z żadną wodą.

   • Monika
    Reply

    dziękuję za odpowiedzi, pierwszy raz spotykam się z tym tematem i będę zgłębiać temat dalej, bo widzę, że jest trochę wywiadów w sieci.

   • Marion
    Reply

    Jesli prawoda nie lączy sie z zadna woda, to takze nie moze uzdrawiac i nasza wode w naszych komorkach, nieprawdaz?

    Wiec czyz, nie lepiej energetyzowac wode wg metod dr Masaru Emoto…
    I uzyc kamieni z Rosji – szunditu do strukturyzowania wody….

    Zas pana, co ma wkrotce wydac na swiat hipopotama…zapraszam, aby bardziej chcial przysluzyc sie dobru calej ludzkosci, niz kombinowaniem.jak zapelnic swe dziurawe kieszenie!

 • Dariusz
  Reply

  Jeżeli kupię kilka buteleczek wody z myślą o sprezentowaniu jej członkom rodziny, to czy jako prezent będzie ona działała, czy też muszą mi oni za tę wodę zapłacić. Chodzi mi między innymi o dzieci ( dorosłe) i na przykład małe wnuki. Czy woda programowana od tej oryginalnej i sprezentowana najbliższym będzie działała. Dajemy wszak sobie wiele rzeczy niematerialnych jako dowód powiązania rodzinnego i dowód miłości. Babcia nie sprzedaje wnukom zupy pomidorowej. Może powinna aby zapewnić przepływ energii? Kiedyś czytałem trochę o Reiki. Pierwsi mistrzowie nie brali z tego co pamiętam zapłaty. element ten został wprowadzony znacznie później. Czy jak dam wodę mojemu psu, lub postawię buteleczkę przy jego legowisku, to czy pomimo, że nie śmierdzi on groszem i nie może mi zapłacić to woda będzie na niego działała ? Nie kwestionuję tego, że Pan sprzedaje wodę, co więcej akceptuję ten fakt, ale uważam, że je nie mam prawa dalej jej odsprzedawać, a woda sprezentowana przeze mnie powinna nieść dodatkowy pozytywny ładunek.

  • Krzysztof Wudarczyk
   Reply

   Witam, Prawoda rządzi się swoimi prawami. Ja też dostaję po kawałku przekazy. Część brałem na rozum, szczególnie na początku mojej drogi z Prawodą. Nasze rozumowanie niestety jest dalekie od tego, które prezentuje sobą Prawoda. Momentami mam wrażenie że jesteśmy jak dzieci we mgle, bez orientacji wszelkiej. Chwytamy nasze wyobrażenia i kreujemy z nich rzeczywistość, przekonania. Co do zasad jakimi kieruje się Prawoda, które są ważne przy współistnieniu społecznym, to są one następujące: Pierwsze, Prawodę dajemy w prezencie jako dowód miłości, ponieważ ona jest miłością, i z takiego stanu oddziaływuje na nas. Czyli najbliżsi, dzieci, rodzeństwo, rodzice, partnerzy życiowi. W pozostałych przypadkach Prawoda żąda wtórnego przepływu energii. Oznacza to konieczność kompensaty, czy będzie ona w formie najprostszej, finansowej, czy w innej, do przyjęcia przez Prawodę. Jeżeli Prawoda zaakceptuje inną formę przepływu energii to wtedy działa. Drugie. Jeżeli Prawodę potraktujemy jak gadżet, to przyjmie formę gadżetu. Trzecie. Jeżeli stwierdzimy np. już otrzymałem co chciałem i mogę się podzielić, wtedy własnoręcznie zrywamy nalepkę, ścieramy napis i możemy przekazać Prawodę dowolnej osobie, czując ze stanu miłości komu. Czwarte. Zwierzęta mogą być obdarowane Prawodą, gdyż ona jest dla wszystkich istot.

   • JohnVeto
    Reply

    @Krzysztof Wudarczyk

    słusznie Pan zauważył, że z wyobrażeń o świecie kreujemy z nich rzeczywistość…? To samo jest z prawodą….
    Mamy więc do czynienia z nieadekwatności każdego z naszych wyobrażeń …!
    Więc, ta ”prawoda” to subiektywne dzieło tzw. ”umysłu”, a poza umysłem nie istnieje żadna prawoda, ani żadna inna woda !

  • Robbie
   Reply

   A mozna zaczpic wode w buteleczce na lancuszku zlotym I nosic?
   Prosze rozwinac temat Bo odnioslem wrazenie zeby lepeij nic nie nosic na szyi Bo blokuje przeplyw energi?
   Dzieki za odp

   • Tomasz
    Reply

    A ja mając tę wodę przy sobie, staje się nerwowy i poirytowany. Czyli woda niewątpliwie działa, ale chyba nie tego oczekiwałem.

 • Jan
  Reply

  Genialne, sam Salomon by tego nie wymyslil. Tylko kto mi odpowie dlaczego prawde trzeba sprawdzac i to akurat przez 2 lata i 8 miesiecy? Nie wiem jak inni, ale ja prawde sprawdzacm caly czas. Gdybym ja sprawdzal tylko przez 2 lata i 8 miesiecy tkwilbym w nieswiadomosci, czyli w klamstwie, ktore teraz jest wszechobecne wszedzie, nawet na tym portalu. No coz, sa tacy ktorzy lubia klamstwo zwlaszcza takie ktore komplementuje ich ego. Tymczasem prawda bywa czasem trudna do przelkniecia.

  • Krzysztof Wudarczyk
   Reply

   Jak pisałem we wcześniejszym komentarzu, na początku próbowałem brać na rozum fakt istnienia Prawody. Próbowałem wcisnąć ją w ramy realiów tego matriksa. Czyli musi być jakiś termin przydatności, choć woda była na długo przed nami, jest i będzie długo po naszej formie materialnej. Kiedy sprawdziłem organoleptycznie że działa przez dwa lata i osiem miesięcy, to mogłem tę informację umieścić jako wiarygodną. Po kolejnych dwóch latach jest w takim samym stanie jak wcześniej. Pomimo ciągłego przebywania w ogrodzie, wystawiona na działanie promieni słonecznych i mrozu. Nikt i nigdzie nie mówi, że Prawodę trzeba sprawdzać przez dwa lata i osiem miesięcy. Rozumiem że nieporozumienie wynika z braku zrozumienia tekstu. Zarzucanie kłamstwa, wydaje się bezpodstawne w tym przypadku. Zachęcam do sprawdzenia miejsca, w którym natrafił Pan na taką informację. Jeszcze jedna uwaga do tekstu, otóż używa Pan słowa „prawdę”, zarazem odnosząc się do Prawody.

 • Jerzy
  Reply

  Panie Krzysztofie w wywiadzie mówi Pan że prwoda działa do końca świata a w opisie w prwody pisze cytuję „Prawoda skutecznie działa przez dwa lata osiem miesięcy (powtarzalny wynik).”proszę o wyjasnienie

  • Krzysztof Wudarczyk
   Reply

   W momencie wprowadzenia Prawody sprawdziliśmy jej działanie przez 2 lata 8 miesięcy, teraz po wielu badaniach radiestezyjnych wiemy, że działa bezterminowo. Zostało to już zmienione na stronie.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>