Jak wygląda życie po drugiej stronie – Ilona Jail Kubacka

More videos
Views
   

Wątki rozmowy:
– śmierć nie istnieje
– czy każdy musi przejść przez tunel
– śmierć męża
– co robi mąż po drugiej stronie
– jak jest zbudowany wszechświat

Pani Ilona Kubacka prowadziła niegdyś prelekcje w Łódzkim Domu Kultury. Aktualne zostały one zawieszone z powodu przyjęcia uchodźców z Ukrainy przez Dom Kultury. Przyszłe terminy jej spotkań można będzie znaleźć na stronie: www.ldk.lodz.pl/aktualnosci-a3.
Ewentualnie proszę szukać w Google: „Klub Kosmobiologii: Spotkania w IV wymiarze – prelekcja Ilony Kubackiej”. Tam odbywa się dużo imprez, więc niekiedy trudno jest ją znaleźć w gąszczu innych aktualnych wydarzeń.

Książki p. Ilony Kubackiej dostępne są na allegrolokalnie.pl/oferta/ilona-jail-kubacka-dar-nieba-lecznicza-potega

44 komentarze

 • Iza
  Reply

  Ja mam pytanbie, czy jest możliwosc udostępnienia tych notatek, albo gdzies sa informacje, zwłaszcza jesli chodzi o Polskę, jak to będzie wyglądało? Czy jakies miasta ocaleją? Audycja była robiona w łodzi, i czy aj dobrze zrozumiałam, ze w tym rejonie ma byc Morze Czarne? To moga byc bardzo cenne informacje, moze ktos ma kontakt z p. Iloną i mogłby spytac, bardzo dziękuję.

 • JohnVeto
  Reply

  Po tzw. śmierci każdy spotyka się ze swoim lustrem, ze swoim odbiciem. Są na to dowody …..
  I nie byle jakie dowody, bo przypomnę, że są filmy na YT gdzie po przejściu śmierci klinicznej ” ludzie” opowiadali, że spotkali Jezusa, albo Matkę Boską z dzieciątkiem na ręku. Tylko, że Jezusa, ani Matki Boskiej tam oczywiście nie było. To lustro, to odbicie, odbicie wierzeń….. Więc teraz wiesz czego doświadczysz po ”drugiej stronie”
  A, oto dowody naukowe. Bądź uważny i posłuchaj jak nie chcesz paść ”ofiarą” urojonych wyobrażeń o świecie. Więc, usuń wszelkie Iluzje. Tyle mam do powiedzenia.https://niezaleznatelewizja.pl/index.php/aiovg_videos/lustro-platona-andrzej-burdziak-janusz-zagorski-x-harmonia-kosmosu/

 • Jolinka
  Reply

  Cudowna istota,aż dusza się uśmiecha. Jestem wdzięczna Tobie Alex za te wizyty u pani Ilony .Niech Ją strzeże światło z pałacu naszego rodziciela ❤💜💙❤

 • Aleksandra
  Reply

  Dzień dobry. Chciałabym zapytać,co się wydarzyło na filmie w 10 min.19 s i 10 min 23 s? Czy tylko ja to widzę?

  • Alex
   Reply

   Tutaj były wycięte fragmenty nagrania bo p. Kubacka szukała kartek. W montażu te kawałki zostały połączone poprzez morphing aby nie było przeskoku.

 • Ami
  Reply

  Chciałam potwierdzić podobne obserwacje co do energii zasysającej nad osobą umierającą, nad głową. Jakiś kanał otwiera się, wibruje, ma różne kolory, w drobnych cząsteczkach. Czerni nie obserwowałam, może coś jakby ciemnego było. Mocno czuje się go, jest piękny i straszny, a wszystko w poczuciu bezsilności. Gdy pojawia się zasysająca energia to nie ma odwrotu, żadna terapia nie pomoże. Cieszę się że nie tylko ja go zaobserwowałam. Nigdy nikomu o tym nie mówiłam.

 • Dorota
  Reply

  Sam- Mam do Pani pytanie ,prozbe czy dostała Pani kontakt do Pani Ilony ? Proszę o odpowiedz i z góry dziękuję

 • Krasula
  Reply

  A mnie to ciekawe czy ona tam rzeczywiście swojego męża widziała, czy to raczej jakąś mężo podobna istota. To tak samo jak Krzysztof Jackowski rozmawiał ze swoim nieżyjącym ojcem we śnie, ale czy on rzeczywiście rozmawiał z ojcem? ?

   • Dorota
    Reply

    Pozdrawiam Panie Alexie
    Jestem z pomorza bardzo chciałabym nawiązać kontakt jeśli byłaby możliwość z Panią Iloną,chodzi o zdrowie w szerszym ujęciu …
    Dorota Sokalska

 • Kaska
  Reply

  Tunel prowadzi na księżyc i tam ciemne strony sprawią,że znowu wcielisz się na ziemi.Więc morał taki z tego ,żeby nie iść tunelem!

 • Maria
  Reply

  Z jednej strony opowieść o mężu trochę przypomina mi „Nasz dom”, co niestety podobnie, jak u Newtona jest ostatnio krytykowane jako typowa machina reinkarnacyjna, z drugiej pocieszający ten opis przyszłości, że ludzie a nawet Polacy przetrwają i będzie lepiej – czyli plany globalistów nie wypalą

 • Max
  Reply

  Przyklad Ilony potwierdza fakt, ze wszelkiej masci tzw. jasnowidze (wg mnie wiekszosc to czarnowidze) nie powinni dzielic sie publicznie swoimi wizjami, ktore jak widac po komentarzach na wielu kanalach bardziej szkodza niz pomagaja wiekszosci widzow przerazonych katastrofalna wizja przyszlosci…
  Prosze miec na uwadze, ze kazdy kto posiada dusze jest istota kreujaca wlasna rzeczywistosc, wiec nalezy bardzo uwazac jakim informacjom dajemy uwage, gdyz wszystko co AKCEPTUJEMY tworzy nasza rzeczywistosc tu na ziemi i w zaswiatach…

 • Ania Ju
  Reply

  Nie każdy musi czy nawet powinien przechodzić przez tunel. Świat, również ten po drugiej stronie, to projekcja umysłu ego. Człowieka zniewala to co on sam uważa za większe od siebie… bo jeszcze nie odkrył kim jest naprawdę.

  • JohnVeto
   Reply

   Przechodzenie przez Tunel, to również projekcja umysłu. Cała opowieść Jail Kubackiej to tak samo projekcja umysłu z czego ona najwyraźniej nie zdaje sobie z tego sprawy i opowiada to tak jakby to wszystko była rzeczywistość ? ! Na YT jest film gdzie kobieta, która przeszła tzw. śmierć kliniczną i opowiada, że spotkała po tej niby drugiej stronie Matkę Boską z dzieciątkiem na ręku ? ! Owszem spotkała, ale atrapę umysłu …., Czyli, myślokształt , który zmaterializował tzw. ( łumysł). A, zmaterializował bo taki właśnie ( myślokształt- wzorzec) był zapisany w ”umyśle” na wskutek uporczywej katolickiej indoktrynacji.

 • Kasia
  Reply

  Cudownie Pania znow widziec i posluchac. Pani Ilona mowi, ze ma wszystko opisane w notatkach, byloby super posluchac o tym w drugiej czesci, np. o wizjach przyszlosci naszej planety. 😉 Oczywiscie jesli prowadzacy i Pani Ilona sie zgodza na kolejny odcinek. Pozdrawiam serdecznie.

 • Itachi
  Reply

  Najlepsza pułapka to taka w której nawet nie wiesz, że jesteś w niej . Ta pani jeszcze musi pobierać lekcje i życzę powodzenia w tych naukach .

 • Sam
  Reply

  P A N I I L O N O
  Jest Pani ciekawa i bardzo inteligentna osoba. Mam do Pani duza prosbe. Prosze aby podala mi Pani jak moglabym sie z Pania skontaktowac . Mam bardzo wazne pytanie prywatne. Bardzo mi na tym zalezy. Lub moze Pan prowadzacy wywiad moglby mi w tym pomoc. Naprawde mi bardzo na tym zalezy. Serdecznie dziekuje.

 • Maciej
  Reply

  Wydaje mi się że Pani odczytuje informacje z Matrixa, do tego z jakiejś mocno negatywnej linii czasowej. Wiadomo że nikt nie wie na którą linię czasową trafimy, ale raczej nie będzie tak źle jak Pani opowiada 🙂 Do tego ten kosmos i kometa w przypadku jeśli brać pod uwagę że żyjemy pod kopułą to bardzo ciekawe 😉

 • Speedy
  Reply

  Jeżeli Pani Ilona twierdzi że zmiany będą na skale całego kosmosu to śmiem twierdzić że dojdzie do wybuchu supernowej w naszej galaktyce i konsekwentnie dojdzie do nowego porządku…w układach planet i gwiazd…chyba że nastąpi coś Co Sami nie wiemy jak to jeszcze nazwać…ale to jest bardzo prawdopodobne że nastąpi..Dr.Woźniak obszernie na ten temat prowadzi blog Człowiek planety Ziemia…

  • Lidia Gladysiak
   Reply

   Może będzie druga cześć .Liczę na więcej szczegółów odnośnie katastrofy wspomnianej przez p Ilonę .

 • Elżbieta
  Reply

  Wygląda na to, że Pani Kubacka miała możliwość obejrzeć machinę reinkarnacyjną. A te istoty przy rzece, to dobrze nazwała ” stado baranów” . Jakże inaczej się słucha tego po kilku latach.

 • BEATA IN LOVE
  Reply

  Szkoda, ze znowu te same informacje.
  Mi zdaje sie, ze Pani Ilona mowi wylacznie o budowie i dzialaniu Matrixa.

  • Sanczo
   Reply

   Zastanawiające jest to , że wiedza Pani Ilony może być wybiórczo podawana przez byty kosmiczne, które zarządzają przestrzenią…. i mogą być nie do końca prawdziwa.

 • BEATA IN LOVE
  Reply

  Bardzo ucieszylam sie uslyszec znowu pania Ilone, ale szkodza ze stare opowiesci i malo nowego.
  Szkoda ze moderator nie spytal jak idzie sie do Zrodla, bo jak ona mowi to tylko jest tunel, nowonarodziny albo bladzenie.

  • wicherek
   Reply

   Dziękuję już dawno miałem o Panią Ilonę zapytać. Czy Pani Ilona mówiła gdzieś kiedyś jak trafić do źródła? I co należy zrobić jak żyć żeby się już nie inkarnować? Czy jesteśmy skazani na ciągłe inkarnacje? Pozdrawiam

  • Astre
   Reply

   BEATA IN LOVE !
   Czy, Ty jak i inni zjadacze marchewki nie są w stanie pojąć, że o czymkolwiek mówisz i definiujesz – to są tylko pojęcia…..! Jak Cie tego nie uczono, to wpisz sobie na Wikipedii termin (pojęcie). I może wtedy zrozumiesz, że Źródło, tunel, światło, Matrix, reinkarnacja, drzewo, krowa, stół przy którym siedzisz – to tylko pojęcia, a nie rzeczywistość, lub jakaś prawda …? ! Źródło, to neologizm. W istocie pojęcie psychiczne, wyobrażeniowe takie same jak wszystko inne.
   W kontekście (metafizyczny) Źródło przedstawiane jest punkt (miejsce), w którym drgającą z ogromną prędkością cząstka odbija się pod kątem 120°, co wyobrażeniowo wygląda, to tak jakby ”tańczyła” ze swoim odbiciem i tworzy to co pojęciowo nazywamy sobie ”Wszechświat”. W Hinduskiej mitologii Ariów stworzono nawet taniec tzw. Deva Śiwy, który obrazuje ten stan rzeczy. Ale, (obrazuje nie znaczy, że taki jest!?
   W ramach ludzkich władz poznawczych i ograniczonego ludzkiego sposobu artykulacji możemy powiedzieć, że Źródło, czy punkt Źródłowy, to po prostu pewien – mechanizm…..!
   Więc, do czego chcesz wracać, do jakiego Źródła, jaką drogą ? Więc nie rozmawiajmy tu o obyczajach i światopoglądach, lecz przynajmniej starajmy się coś zrozumieć ….

   • Max
    Reply

    Panie madry…
    W przeciwienstwie do rzeszy zjadaczy marchewek, pewnie uwazasz sie za hodowce marchewek, ktory filozofowaniem probuje zablysnac swoja wiedza ale srednio mu to wychodzi…piszesz. ze „Źródło, tunel, światło, Matrix, reinkarnacja, drzewo, krowa, stół przy którym siedzisz – to tylko pojęcia, a nie rzeczywistość, lub jakaś prawda” – zadna to rewelacja bo srednio ogarnieta istota jest swiadoma tego, ze tzw. rzeczywistosc, ktora nas otacza to iluzja, symulacja zycia i pojecia, ktorymi sie poslugujemy na co dzien sa tu na ziemi potrzebne aby normalnie funkcjonowac…nie wspominasz natomiast o najwazniejszym czyli AKCEPTACJI…to wlasnie tylko i wylacznie od tego co akceptujesz zalezy, jak postrzegasz rzeczywistosc na ziemi, zaswiaty i przede wszystkim siebie samego…

    • Astre
     Reply

     @Panie mądry” a, od tego co Krowa (akceptuje) zależy jak ona postrzega rzeczywistość – Iluzje, czy Krowy nie ma ? !
     Przypomnę, że akceptacja to termin, który dotyczy tego, czego nie można zmienić ….

     • Max

      Nic nie wspominalem o krowie ale skoro siebie tak postrzegasz / akceptujesz to twoja wola i tak sie dzieje…
      „Przypomnę, że akceptacja to termin, który dotyczy tego, czego nie można zmienić”…ponownie, skoro tak to akceptujesz, dla ciebie tak to wyglada…
      Poza tym JEDYNA stala we wszechswiecie to wlasnie ZMIANA…

 • Beata
  Reply

  Tak.Zamyśliłam się.Ponad 15 lat temu czytałam sny i wizje Pani Kubackej w Nieznanym ŚWIECIE.o ooBE NIE WSPOMNĘ.Myslałam wtedy jak można opisywać swoje i sny i jeszcze je drukują.A teraz sam prowadzę dzienniki snów i doświaDCZAM oobe.

  • Lidia Gladysiak
   Reply

   Witam ,
   Mam prośbę do p .Ilony
   Czy mogłaby Pani bardziej sprecyzować i wskazać które tereny byłyby bezpieczne przed zalaniem
   Mieszkam w Chicago -czy tutaj będzie bezpieczniej?
   Pamietam nagranie z M.Brzoza ,która wspominała o zalaniu Chicago (wg tego co mówiła pani Brzoza przypadałoby to na 2023-24)
   Czy te zdarzenia są powiązane ?
   Nie bardzo zrozumiałam .Czy chodzi o północna Amerykę , czy północne Stany Zjednoczone ze są bezpieczne?
   Dziękuje i pozdrawiam

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>