Na czym polega cała ta gra – Drzewied Radhesław

More videos
Views
   

Drzewied Radhesław i ARIAŃSKA UCZELNIA MĄDROŚCI
zaprasza do ośrodka duchowego w górach 31 lipca i 7 sierpnia na praktyczne szkolenie pt.
WEDYJSKA KOSMOLOGIA ŚWIADOMOŚCI
Kontakt: drzewied@proton.me

Wielu ludzi, którzy się budzą do świadomego i duchowego życia szuka uniwersalnej prawdy o sobie (obserwatorze) i o polu działania jakie nas otacza, oraz o źródle i pierwotnej przyczynie ich obu. Poufna wiedza Ariów o kompletnej całości i naszym w niej położeniu, nie jest ogólnie dostępna, ale przetrwała do dziś i nadal skutecznie rozwiewa ignorancję i wszelkie jej bolesne konsekwencje.

Aby efektywnie korzystać ze swojej wewnętrznej mocy należy przebywać w przestrzeni swego serca (które czuje) i z mądrością (czyli kompletną wiedzą) stosować się do swoich uczuć. Kierowanie się tylko uczciami (sercem), bez wiedzy, jest niebezpieczne, bo nagminnie eksploatowane przez Mrok. Kierowanie się wiedzą, bez uczuć, jest pozbawione radości i spełnienia, dlatego niesatysfakcjonujące. Realizowanie obu aspektów tej całości daje pełne doświadczenie i zbliża nas do długoterminowego (sat) szczęścia w miłości (ananda), dzięki wiedzy (czit).

Przedmiotem szkolenia jest praktyka wchodzenia i przebywania w przestrzeni serca, podbudowana solidną prastarą wiedzą Ariów nt. wszystkich elementów całej układanki, które tworzą nas i środowisko. Wszystko co potrzebne aby bezpiecznie poruszać się po dżungli wielowymiarowego wszechświata i skutecznie realizować swoje cele. Wiedza potrzebna do rozróżniania narracji i działań, na te które nam służą i te które szkodzą. Patrząc oczami wiedzy możemy stosować się do naturalnych zależności i faktów, które tworzą wielowymiarową przestrzeń naszego pola działania i dzięki temu usytuować się w swoim miejscu mocy, przestrzeni serca, i z wiedzą zarządzać swoim losem, a nie być jego ofiarą.

Zgromadziłem tutaj to co najlepsze z praktycznej i teoretycznej wiedzy prastarych przekazów Wed. Nic nie jest tu przypadkowe, wyspekulowane czy zasłyszane z niepewnego źródła, lecz jest istotnym składnikiem pradawnej procedury alchemii duchowej, która tworzy pożądany rezultat. Wszystkie elementy szkolenia synergicznie dają wstrząsową dawkę wysokich wibracji oraz wiedzy potrzebnej do utrzymania takich stanów.
Ważnym elementem szkolenia jest miejsce i oprawa całego doświadczenia, które odbędzie się w ośrodku duchowym w górach koło Jazowska, z dala od szos i niskowibracyjnej infrastruktury, wśród łąk i lasów Beskidu Sądeckiego ok. 600 metrów n.p.m. z pięknymi widokami i błogą atmosferą. Smaczne posiłki wedyjskiej kuchni wegetariańskiej są rodzynkami programu, a 2 dniowe warsztaty w ich przyrządzaniu i zdrowym odżywianiu odbywają się pod koniec szkolenia. Małe grupy, tylko 9 miejsc. Terminy 31 lipca i 7 sierpnia. ZAPRASZAM DO KONTAKTU: drzewied@proton.me

RECENZJA Z OSTATNIEGO SZKOLENIA
Cześć, byłem uczestnikiem szkolenia z Radhesławem. Istota o nieprzeciętnej wręcz potężnej znajomości tematu. Merytorycznie oraz dokładnie przedstawiona wyjaśniona, rzetelnie przekazana wiedza. Polecam. Miejsce szkolenia również w 10~ nie trzeba lecieć na Bali, aby być w uduchowionym miejscu. Słaby zasięg, woda źródlana – petarda; Warsztaty z gotowania – prima sort, aż po powrocie ugotowałem zupę, co zdarzyło mi się chyba z 10 raz w życiu… czyli inspiracja poszła. Grupa na warsztacie potężna, procesy, jakie się zadziały godne i transformujące. Jeśli szukasz – to jest to niewątpliwie miejsce zarówno dla intelektu, jak i dla ducha. Cały czas czuję to co się tam działo. Poranne pobudki o 4.30 i zimny prysznic oraz joga – niewymagająca, ale otwierająca dzień i spacery, po których mieliśmy wybitne śniadania. Mleko prosto od krowy – prosto, czyli bezpośrednio do butelki jeszcze ciepłe… smak i wartość tego nektaru – wspaniały. Poczuj, czy to dla Ciebie, zdecydowanie dla istot, które się budzą.

Drzewied Radhesław: Żyjąc kilkanaście lat jako mnich świątynny zgłębiałem esencjonalną wiedzę Wed w autoryzowanej prastarej linii ustnego przekazu, co gwarantuje poprawność i moc z tego płynącą. Dlatego jestem w stanie przekazać tą samą autentyczną wiedzę Ariów współczesnym ludziom, którzy nie mogą sobie pozwolić na bycie mnichem, a chcą ją poznać. Dodatkowo robię to, w przystępnym i zrozumiałym języku oraz praktycznym życiowo kontekście, nawiązując do aktualnych czasów, wydarzeń i warunków.

14 komentarzy

 • Mariusz
  Reply

  To jest punkt widzenia ze strony szeroko pojmowanego hinduizm czyli kolejnej religii która ma za zadanie wkręcić nas w kibel.
  Obejrzałem twój film pt jak matrix z nami rozmawia i to jest strzał w 10, karma to kit wymyślony żeby wzbudzić w nas poczucie winy i ściągnąć nas z powrotem do matrixa żebyśmy znowu zasilali tych którzy tej energii potrzebują, to co było w filmie,, klasa 5 się skończyła, teraz są wakacje,, i tyle w temacie.

  • JohnVeto
   Reply

   Nikogo nie zasilamy żadną energią. Podaj na to twarde dowody ! Jeżeli nie posiadasz dowodów, to nie siej tutaj zamętu. Nie wiemy czym jest energia. Energia to tylko nasz ludzki sposób narracji i artykulacji. Karma najprościej ujmując, to jeden z mechanizmów przejawiania się nieprzejawienia. O Karmie zawsze mówiły wielkie tradycje i kultury jakie były na tej Ziemi. Tendencje jakie realizuje Karma może każdy sprawdzić sam, Wystarczy zapisywać sny i po czasie każdy może przekonać się jakie tendencje realizuje Karma. Hinduizm to nie kolejna religia, tylko hinduizm to filozofia. ”Twoje” abstrakcyjne rozumowanie nie zawiera nic prócz sofisterii i złudzeń.

 • Katarzyna Strozyna
  Reply

  Cudowna mądra wiedza przedstawiona w tak prostu i przejztsty sposób. Będę wdzięczna za kolejne wykłady tej wspaniałej istoty. Pozdrawiam z UK i dziękuję

   • Marcinn
    Reply

    Ja bym powiedział że wszystko jest jasne choć słuchając czulem się jak na nudnej lekcji w szkole…Za mało charyzmy i za dużo chyba skupiania się na terminologi której i tak nikt nie zapamięta.
    Sama wiedza bardzo ciekawa sama w sobie jak i drogowskaz do poszukiwania jej w swoim doświadczeniu w medytacji…
    Pozdrowienia

 • Ja
  Reply

  Jak dla mnie od pierwszej odpowiedzi.. chaos. Alex, ja cie proszę. To poniżej wszelakiego poziomu, ten materiał. Temat tak, ciekawy ale wyrwany z momentu, cholera wie jakiego. Tablica cała zapisana a chłop co niby ma coś powiedzieć, nie ma pojęcia co i jak? Może trema przed kamerą. Może brak ochoty, umiejętności lub słaby dzień. Może ma wiedze itd. ale kompletna porażka! wyszła. Cokolwiek chciano przekazać.
  Lepiej poczytać coś namacalnego od początku. Nawet byle co o wedach i człowiek więcej zrozumie..

  • Marcin
   Reply

   Ja bym powiedział że wszystko jest jasne choć słuchając czulem się jak na nudnej lekcji w szkole…Za mało charyzmy i za dużo chyba skupiania się na terminologi której i tak nikt nie zapamięta.
   Sama wiedza bardzo ciekawa sama w sobie jak i drogowskaz do poszukiwania jej w swoim doświadczeniu w medytacji…
   Pozdrowienia

 • Konrad
  Reply

  tez bylem w harekriszna, kazda zabawa jest fajna dopoki sie nie zrealizuje ze w tej zabawie ktos kogos wykorzystuje uzywajac klamstw i manipulacji, wiara w wymyslonego boga i szukanie sensu w cudzej wiedzy wyssanej z brudnego palca, jedyna dobra rzecz z tego wywiadu to pytanie na samym poczatku i tego nalezy sie trzymac.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>