Jak zmniejszyć zużycie paliwa średnio o 15% – Marcin Rodzaj

More videos
Views
   

Tabletki Govvi:
– zmniejszają szkodliwe emisje
– zwiększają moc i wydajność
– czyszczą osady węglowe w silniku
– poprawiają stabilność paliwa
– zmniejszają ilość spalanego paliwa
– można stosować w silnikach benzynowych i Diesla


Uwaga: dokument ma 165 MB

Tabletki Govvi są sprzedawane jedynie poprzez sieć poleceń, w związku z tym aby je zamówić:

1. Kliknij w link polecający otrzymany od kogoś, kto Ci polecił obejrzenie tego filmu.
Jeśli nie masz takiego linku, to możesz skorzystać z tego linku: www.govvi.com/go/alexb
2. Wybierz jedną z opcji produktu.
3. Wpisz swoje dane do wysyłki.
4. Tuż przed procesem płacenia, po prawej stronie pojawi się okienko z pytaniem „Would you like to become a Promoter?”. Warto je zaznaczyć aby mieć możliwość zarabiania na polecaniu produktu.
5. Opłać zamówienie. Przesyłka do Polski kosztuje obecnie około $12.

Najbardziej opłaca się kupić wersję za $99, wtedy cena jednej tabletki wyniesie 15 zł. Subskrypcję można potem wyłączyć w każdej chwili, a nadmiar tabletek można odsprzedać znajomym po 20 zł/szt.

33 komentarze

 • Hubert
  Reply

  Alex nie wspomniałeś, że te 99$ to subskrypcja miesięczna. 35 tabletek co miesiąc, kiedy ja to wykorzystam. Nawet sprzedać taką ilość nie jest łatwo. Bez subskrypcji to koszt 130 $ a to przy obecnym kursie wychodzi coś koło 20 zł za tabletkę. Dość mała ta oszczędność niestety. Pozdrawiam.

  • Alex
   Reply

   Ja też na początku kupiłem za $130, ale potem się zorientowałem, że lepiej jest kupić za $99 i po zakupie zrezygnować z subskrypcji. W każdej chwili można zrezygnować.
   Ja jednak wejdę na subskrypcję, bo widzę, że łatwo jest te tabletki sprzedać znajomym i rodzinie. Więc wychodzi koszt około 15 zł, a sprzedajesz za 20 zł i potem ewentualnie proponujesz im zapisanie się w ten sam sposób. Po jakimś czasie masz tabletki za darmo.

 • ROBERT
  Reply

  Cześć 🙂
  Ja już testuję. Zatankowany drugi zbiornik, narazie oszczędności małe. Czekam na trzecie tankowanie, bo nawet na opakowaniu firma podaje, że zauważalne efekty będą widoczne po użyciu 2-3 tabletki. Lubię takie rewelacje sprawdzić osobiście, zanim będę polecał dalej, ale już czuję, że będzie dobrze.

  • Astre
   Reply

   Zużycie paliwa to skutek wielu czynników . Zastosowanie opon o niskim oporze toczenia czyli efektywności paliwowej klasy (A) to już mniej zużycia o 6-7%.
   Na oponeo.pl szeroki wybór z darmową dostawą Kurierem do domu.
   Ponadto takie opony mniej szumią co znacznie poprawia komfort jazdy.
   Sprawność układu zapłonowego to również ważny czynnik. Tu jedyna zmianą, która łatwo dokonać jest wymiana świec zapłonowych z klasycznych świec na świece irydowo- platynowe. Te świece są drogie (250-300 zł) za 4 sztuki. Ale spadek emisji tlenku azotu, który najbardziej degraduje środowisko wynosi ok. 20% i średni spadek zużycia paliwa ok 2%. A, więc wymiana opon plus świece, to mamy w sumie już prawie 10%. W egzemplarzach samochodów z przebiegiem ponad 80 tys.km pojawia się problem z nadmiernym nagromadzeniem różnych depozytów pomimo myjących właściwości oleju. Przykładem mogą być nawet niektóre typy Toyoty Yaris, gdzie jak donoszą serwisy z powodu jakiegoś błędu konstrukcyjnego stwierdza się tak dużą ilość depozytów w silniku, że trzeba je usuwać w sposób mechaniczny. Generalnie płukanie silnika tuż przed wymianą oleju to konieczność z zastosowaniem opracowanych do tego celu płukanek np. TEC2000. Wspomnę jeszcze raz o reduktorze tarcia NANO C5. Nie warto tego reduktora lekceważyć. Jest drogi ale efekty są naprawdę spore w pracy silnika i również w kolejnym zmniejszeniu zużyciu paliwa ! A, więc jeżeli kompleksowo podejdziemy do tematu to osiągniemy spore wyniki ….w zakresie zużycia paliwa i redukcji toksycznych spalin.

 • rasputin
  Reply

  ta za 99usd to i owszem oplaca sie tyle ze to jest MONTHLY PAYMENT czyli co miesiac beda sciagac 99 plus wysylka. Na on time to sobie licza sporo. Jak dla mnie za ladnie to wyglada…. wysylka tylko z usa a czemu nie z europy?

  • Alex
   Reply

   Bo firma niedawno powstała i nie ma jeszcze przedstawicielstwa w Europie.
   Z miesięcznej subskrypcji można w każdej chwili zrezygnować.

  • Jerry
   Reply

   Mam jeżeli nadal jesteś zainteresowany.zalezy mi tylko na tym żebyś dużo jeździł.czyli w stosunku do krótkiego czasu poznał efekty działania.ja używam ale robię małe przebiegi.jurek 692 130 877 pozd692

   • Speedy
    Reply

    No niewiem. ..wgłębiłem się w to i stwierdziłem że na tej zasadzie działa Spalsadz do węgla kamiennego i z rozmowy z z starszym pokoleniem te dodatki czyli katalizatory były znane już w 50 latach…ktoś odgrzewa kotlety I nakręca sobie biznes…

    • Alex
     Reply

     W materiałach źródłowych wyraźnie jest określone, że jest to zmodyfikowana wersja wynalazku z roku 1973, za którego dwóch naukowców dostało nagrodę Nobla. Więc proszę tu nie wrzucać żadnych kotletów bez sensu.

     • Speedy

      Tak,dokładnie,sam Pan powiedział że zmodyfikowana bo musi być by ktoś nie xarzucił że nie jego bo tak się robi I przeinacza różne wynalazki dla własnych korzyści, tak samo laury zebrał pewien naukowiec z oxfordu za wynalazek Pana Łągiewki i zarabia na nim…zresztą to na Pańskim kanale poruszamy te sprawy z takim srodowiskiem kombinatorów I naciągaczy a tu co…zwrot w akcji…nierozumiem…

     • Alex

      Kolego, do jednego kotła wrzucasz wiele tematów i naciągasz fakty. To jest niesmaczne.
      Tutaj chodzi o ekologię i oszczędności, a tego chyba każdy rozumny człowiek szuka, przynajmniej dla siebie.

     • Speedy

      Ekologia to nie jest promowanie produktu i nabijanie kiesy za coś, tylko racjonalne wdrażanie udoskonaleń technologicznych I umiarkowane stosowanie by uzyskać ten efekt .jak wcześniej wspomniałem te katalizatory powszechnie były stosowane w latch 50 i zapomniane jak wiele różnych wspaniałych wynalazków które dostały kopa bo były zbyt doskonałe I ogólnodlostępne dla wszystkich…bez ograniczeń….coś tu się pozmieniało u Pana……tyle. …

     • Alex

      Dobrze, widzę, że ze swojego poziomu będziesz „racjonalnie stosował udoskonalenia technologiczne” dotyczące samochodu. Powodzenia.

  • Sylwia
   Reply

   skorzystałam z lnka, dziękuję , przeczytałam , , nie jestem mechanikiem samochodowym , więc sie nie znam, ale wyczytałam ,że tuych katalizatorów jest kilka , a poza tym , ja w moim aucie ( i chyba kazżdy) ma zainstalowany katalizator , czy to nie to samo ? poza tym przeczytałam tam też , że nie powoduje , albo inaczej + nie ma wpływu na zużycie paliwa ale za to ma rewelacyjny wpływ na żywotnnosc silnika .C zysty silnik pracuje lepiej i dłużej i wydajniej co mnie się kojarz z osiągami silnika .Jeżeli kupujesz na rynku krajowym ten własciwy to napisz . Ale po co w takim razie zarz PE o konieczności instalowania w autach katalizatorów , może ci co ich nie mają muszą używać tabletek po pierwsze aby nie zajechać silnika a po drugie aby nie smrodzić spalinami

 • Marian
  Reply

  Nie rozumiem wykresów od 7:56 i dalszych cyferek. Test bez dodatków to jest nasza „baza” i ona powinna byc oznaczona jako ZERO. Co to znaczy 13% w odniesieniu do testu bez dodatków?

  • Alex
   Reply

   Przy jednej tabletce możliwe jest, że niczego się nie zauważy, chyba że jest to nowy samochód. Każda kolejna tabletka bardziej oczyszcza osad i polepsza pracę silnika. Instrukcja mówi, że optymalne wyniki mogą być po 2-3 użyciach.
   Wielu ludzi już zamówiło, ale przesyłka z USA idzie do 3 tygodni, więc jeszcze nie znam nikogo, kto by je otrzymał.

   • Rado
    Reply

    Dzięki za odpowiedź. Byłbym wdzięczny za informację jak już będzie ktoś miał na odsprzedaż.

 • Astre
  Reply

  Ostatnimi laty pojawił się OLISYN HYDROGEN produkowany w technologii Nano.
  Jego działanie jest takie samo jak GOVVI, choć niektóre parametry wg. pomiarów , które są podawane są nieco lepsze od GOVVI.
  Litr O-HYDROGEN kosztuje ok.80 zł i starcza na ok.790 galonów paliwa, czyli 3000 litrów, czyli ok. 10 razy taniej od GOVVI !!!
  https://sklep.archoil.pl/produkt/oilem-hybrogen-rewolucyjny-nano-modyfikator-paliw/
  Warto wspomnieć o innym istotnym produkcie modyfikatorze tarcia Nano C5 jako dodatek do oleju.
  https://sklep.archoil.pl/produkt/oilsyn-nano-c5-modyfikator-tarcia-regenerator-metalu/

  Posiada on niezniszczalne cząstki w porównaniu z dwusiarczkiem molibdenu, czy wolframu, które się rozpadają, co powoduje, że przy Nano C5 wystarczy wymienić olej raz na 20-25 tys.km. przebiegu.
  Przed zastosowaniem Nano C5 pasuje wypłukać silnik dobrą płukanką tuż przed wymianą oleju. Chodzi też oto, że przy przebiegu samochodu ponad 150 tys.km
  często pod pierścieniami na tłokach znajdują się nagary, które blokują prace pierścieni (ich sprężystość).
  Po zastosowaniu O-H i Nano C5 różnica w pracy silnika jest spora. Aby, upewnić się co się co się zmieniło warto zrobić pomiary na analizatorze spalin przed zastosowaniem i po. Efekty są naprawdę spore, oczywiście jeżeli zawory są dobre.

  • Alex
   Reply

   W dokumentacji nie widzieliśmy żadnych przeciwwskazań odnośnie jakichkolwiek typów silników. Napisane jest, że to działa we wszystkich silnikach benzynowych i wysokoprężnych.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>