Nauczyciele z kosmosu, przebiegunowanie i co się dzieje po śmierci – Ilona Jail Kubacka

More videos
Views
   

Wątki rozmowy:
– co się zaczęło po śmierci klinicznej
– intensywne nauczanie ludzi przez anioły
– każda śmierć jest inna
– jak wygląda dusza
– odejście męża i jego ponowne narodziny
– w jaki sposób dusza może odwiedzać sama siebie
– hologramy na niebie i ogon lisa
– przebiegunowania Ziemi nie będzie, było przebiegunowanie Słońca
– kataklizm roku 2029

Link do poprzedniego wywiadu: Porozmawiajmy.tv/dalekie-podroze-poza-cialem-jail-kubacka

Pani Ilona Kubacka prowadzi regularne prelekcje w Łódzkim Domu Kultury. Aktualne terminy jej spotkań można znaleźć na stronie: www.ldk.lodz.pl/aktualnosci-a3.
Ewentualnie proszę szukać w Google: „Klub Kosmobiologii: Spotkania w IV wymiarze – prelekcja Ilony Kubackiej”. Tam odbywa się dużo imprez, więc niekiedy trudno jest ją znaleźć w gąszczu innych aktualnych wydarzeń.

Książki p. Ilony Kubackiej dostępne są na allegrolokalnie.pl/oferta/ilona-jail-kubacka-dar-nieba-lecznicza-potega

54 komentarze

 • Michał
  Reply

  Cześć Alex, kontaktowałeś się może z Panią Kubacką w ostatnim czasie? Zastanawia mnie temat tego co się obecnie dzieje, a dzieje się bardzo dużo. Jest bardzo dużo filmów z nagraniami planety X obok słońca (Nibiru) która docelowo miałby przelecieć obok ziemi w 2024-2025 roku i spowodować trzęsienia ziemi, wybuchy wulkanów i cały cyrk, który ma się rozpocząć o którym mówiła Pani Jail. Czy nie o tej „komecie” właśnie mówiła? Kolejna rzeczą jest coraz większa aktywność słoneczna która ma mieć szczyt w 2025 roku oraz temat resetu 676, który jest wyznaczony na 2024 rok. Jest o tym książka i mówi o tym Pan Lalak. Co o tym myślisz?

 • Katrina
  Reply

  Dlaczego komentarze na you tube są wyłaczone? Każdy komentarz podnosi przecież oglądalnośc. Ktoś kto tak doradził miał nieszczere intencje.

  • Alex
   Reply

   Dobrze, w takim razie ze szczerych swoich chęci zatrudnię Panią za „dziękuję”, do sprawdzania komentarzy pod około 1300 filmami. To jest tylko kilkaset komentarzy dziennie. Trzeba je przeczytać i na wiele z nich odpowiedzieć a w trudniejszych przypadkach nawet boksować się z trollami. To jest tylko 2-3 godziny roboty dziennie, codziennie.
   Natomiast tutaj trolle nie zaglądają bo się boją. Tu piszą tylko ludzie, którzy szczerze czują, że mają coś do powiedzenia.

 • Katrina
  Reply

  To jest na szczęście tylko jedna z linii czasowcyh- opisy przyszłości. Sami kreujemy swoje doświadczenia. Ale opis tego co po śmierci super.

 • BEATA IN LOVE
  Reply

  Oglsdalam ten eywiad juz 2 lata temu i teraz poniwnie. Czy moze mi ktos powiedziec, z petsoektywy czadu i wiedzy, czy pani Ilona mowi o Matrixie czy o nadzym Zrodle? Mam na mysli te zbieranie energii.

 • Milosz
  Reply

  Lis jest rudy, a rudy w naszym układzie jest mars. Ogon lisa to ogon rudego czyli ogon Marsa.

  Mars utracił swoje globalne pole magnetyczne miliardy lat temu i teraz ciągnie za sobą pozostałości małych pól magnetycznych pozostałych w niektórych regionach jego powierzchni.

  Ogon Marsa powstaje, gdy zostają one przenoszone przez wiatr słoneczny, ulegają połączeniu i uciekają w przestrzeń kosmiczną. Być może w ten sposób Mars pozbywa się resztek swojej atmosfery.

 • BeA
  Reply

  Wszystko ,cala energię się oddaje ,to są 3 ciała subtelne ( duszy ) ,z czym człowiek zostaje ? Kim się staje ? Kodem DNA ,świadomościa,która zawiera kod genetyczny i stara pamięć. Te ciało świetliste to nic innego jak orby a w niej świadomość, te skupiska świadomości o której tą kobietą wspomina, to na zasadzie podobne przyciąga podobne ( Robert Monroe o tym wspominał) ,trzymają się w jedności.

 • Iza
  Reply

  Pani Kubacka ma racje mozna to sprawdzic bo wiele zrodel mowi o tym samym, moze tylko innymi slowami. Ojciec Pio, Ewangelia Jana III tajemnica fatimska i to ze czlowiek odszedl od warosci i jego zycie tez. Ja tez widzialam to w snach a Pani Kubacka przekazala szczegoly.
  Glos w tle to kobieta ktora tez zna szczegoly i powiedziala rok w ktorym zaczna sie powazne zmiany klimatyczne a 2029 bedzie przelomem.

  • Astre
   Reply

   @Pani Izo, to banał, że śniły się Pani zmiany klimatyczne ! Oczywiście, może Pani coś takiego się przyśnić, ale taki sen należy po prostu zamówić, czyli wyrazić taką intencje chwilę przed pójściem spać i co najważniejsze dokładnie sprecyzować, o co Pani chce zapytać, bo zmiany klimatyczne to zapewne temat szeroki w swej formie i treści. Co więcej, w snach nie zobaczy Pani zmian klimatycznych per se tylko przyśni się Pani złożona symbolika senna dotycząca zapytania ? Może się Pani przyśnić (podaje tylko przykład) – lina wisząca z ”Nieba” do Ziemi, liście spadające z drzewa, czy Budda, który jedzie na białym koniu.Wszystkie elementy ze snu należy dokładnie spisać zaraz po przebudzeniu, bo później Pani je zapomni, a następnie kolejnej nocy w śnić się w te symbole i pytać co one oznaczają.
   To nie moja wiedza, tylko wiedza, którą cytuję z wielowiekowych metafizyczno-mistycznych doświadczeń, czy tych, którzy nad snami spędzili kawał swojego życia.
   W ogóle, aby pojąć strukturę snów, należałoby choć pobieżnie zapoznać się ze strukturą świadomości i co z niej wynika, którą również w snach może Pani krok po kroku osobiście zbadać i mieć osobiste doświadczenie, a nie być tworem różnych wpływów i bezwolnie kopiować czyjeś tam wizje świata.

   Linkuje poniżej opis struktury świadomości, która jest wynikiem szczegółowych badań…
   https://snienieprogresywne.pl/struktura-swiadomosci/

 • obserwator
  Reply

  panie Alexsie czy mógł by pan zrobić cykl takich opowiadań z panią Kubacką to jest bardzo ciekawe i te rysunki , to trzeba utrwalić to piękna wiedza.

 • Marcin Drozdowski
  Reply

  Dzień dobry,
  Istota, która nie przedstawiła się Pani Ilonie i nakazała jej wrócić złamała prawo wolnej woli. Nie miała czystych intencji.
  Ziemia to nie miejsce dla najbardziej rozwiniętych lecz raczej dla upadłych bądź żądnych wrażeń istot. Około 70% dusz tutaj nigdy nie inkarnowało na innych bardziej rozwiniętych planetach i dlatego tak trudno stąd wyjść. Istoty w astralu, które mącą w świadomości tych wcielających sie istot i namawiają je do powrotu na Ziemię.
  Najlepszą pomoc jaką możemy okazać innym „ziemianom” to dać przykład jak stąd wyjść, nie zwracać uwagi na żadnych strażników i nie wracać. To zostawi w polu ślad – przykład za którym podążą inni.
  Tak czy inaczej szacunek dla Pani Ilony za otwartość i podzielenie się doświadczeniem.
  Pozdrawiam
  Marcin Drozdowski

 • Brianna Lotha
  Reply

  Wierze w Jezusa i Trojce Przenajswietsza. Czesc ogromnej wiedzy poiadali upadli aniolowie. Bog nie przekazal im calkowitej swoej madrosci. Mysle ze pani Ilona ma duchowosc upadlego aniola ktory chce wprowadzic ludziom duzo zamieszania. Tylko Jeen Jedyny Pan Nasz ktory jest Stworca trzyma nad wszystkim piecze. Anioly upadle to istoty niezwykle inteligentne madre i manipulanci zeby odlaczyc nas od Boga. W usmiechu kryje ie nienawisc W pomocy morderstwo

 • Astre
  Reply

  To nie fala krytyki z mojej strony, lecz opinia jako wynik pewnej obserwacji i doświadczeń. To co Pani Kubacka opowiada brzmi jak jakaś prawda, jakiś paradygmat i podaje wnioski rozstrzygające, czyli jest tak, jak ona to widzi i twierdzi nie zostawiając miejsca na to, że może się mylić i nie dostrzegając, że są to właściwie jej mentalne wrażenia i opisy tych wrażeń. W dzisiejszym świecie taki rodzaj postępowania jest nieakceptowalny ponieważ budujemy kolejne niczym nie podważalne paradygmaty, gdzie w istocie żadnych paradygmatów nie ma, a mamy do czynienia to co uczą już w szkołach podstawowych, lub średnich, że mamy do czynienia ze złożonością procesów, wieloznacznością, a nawet paradoksami co wynika z obserwacji t.z.w. cząstek elementarnych. Co co szukają jakiejś prawdy, lub głoszą jakąś prawdę powinni udać się do Watykanu, bo tam płynną słowa prawdy, a nawet świętej prawdy. Już dawno temu pewien filozof, o ile pamiętam Sokrates powiedział – ”kto wierzy w jakąkolwiek prawdę, którą mógłby gdzieś usłyszeć, to strasznie ograniczony człowiek”.

  • Konrad
   Reply

   swietnie napisane, kazdy z nas wyglasza i ma jakies prawdy ktore po czasie ulegaja zmianie bo zdobywamy kolejne doswiadczenia a one maja wplyw na nasze prawdy, nie wydaje mi ze ze w ogole istnieje jakas stala prawda, moze poza jedna ktora mowi ze wszystko jest ale i tu znajda sie tacy co beda udowadniac ze tak naprawde niczego nie ma, wydaje sie ze my wszyscy jestesmy czastkami jednej istoty ktora sie podzielila zeby sobie udowadniac rozne prawdy bo wtedy wiecznosc nie jest nudna.

 • Klaudia
  Reply

  Skoro nie można kupić tej książki to może ten kto ma niech zrobi zdjęcia I rozsyła je innym ludziom. Ta wiedza jest bezcenna!

 • Andrzej
  Reply

  Radzę interpretować wszelkie informacje jak sen czy to w wywiadach, książkach, rozmowach ect., metaforycznie, pomiędzy wersami. Wtedy można zrozumieć i wyciągnąć dla siebie jak najwięcej. Jesteśmy na różnych poziomach zrozumienia.

 • marek
  Reply

  Przecież były wybuchy na wschodzie/.
  Do tej pory odkopuja stare tunele metra. np w Istambule. czyli cargrodzie

 • Marek
  Reply

  Kurwa mać przecież ona mówi o przeszłości.Boże Święty przecież ona opowiada o przeszłości. To co ona opowiada to już było. Obejrzyjcie sobie dziada wrzechwieda.

 • Max77
  Reply

  Asteroida Apophis 13 kwietnia 2029 roku zbliży się do Ziemi na ok 38 000 km (około 10 razy bliżej niż Księżyc). To pierwszy tak duży obiekt w historii ludzkości, który przeleci tak blisko naszej planety. Asteroidę będzie można oglądać gołym okiem w Europie, Afryce i zachodniej Azji. Polecam też zobaczyć ten film: https://www.youtube.com/watch?v=NZqgJ8jXnaw

 • MAŁGORZATA PATER
  Reply

  Kochana Pani Ilono!
  Na Pani dłonie lek to krem RadioProtect firmy Aurea Pharma – do stałego stosowania, leczyłam skórę po naświetlaniu promieniami UV i jonizujacymi – POMOŻE !!! W myślach biorę Panią za ręce – Taka jest Pani bliska duchowo Pozdrawiam Serdecznie, mam nadzieję spotkać Panią za życia! MŁGORZATA Z kRAKOWA

 • Borys
  Reply

  Aborcja to prywatna sprawa? Rozrywanie maleńkich ciałek, mordowanie najdelikatniejszych i najsłabszych żywych istot nie podlega napiętnowaniu? Nie wierzę w tę wizję!

 • Ewa Wasiak
  Reply

  Słuchałam wywiadu na słuchawkach, żeby nie przeszkadzać mężowi. Zamurowało mnie w minucie 57:07!!!!!! Jak mówi a o Egipcie. W tle nagrania słuchać jakiś głos. Ktoś tam z Wami był przy nagraniu. Odsłuchajcie tego momentu.

 • PROROCK
  Reply

  Na początku wywiadu byłem zaskoczony, że pani opowiada o tak zwanym „stosie”, o którym pisał Robert Monroe. Następnie mi emocje opadły, bo okazuje się, że pani książki Monroe’a czytała, więc… może o wszystkich innych informacjach też gdzieś przeczytała i dodała sobie swoje sny i pomysły…?

 • JAN
  Reply

  http://ag.108.pl/clock/slavclock.html
  Era Lisa była Erą poprzedzającą obecną Erę Wilka. W Bajkach Słowiańskich lis lub lisica podstępnie okradała, oszukiwała, pochłaniała cudzy znój i wypinała pierś po ordery za cudze zasługi. Era Lisa już się skończyła, lecz jej ogon tkwi w przyzwyczajeniach, nawykach niektórych ludzi. O to chodzi w oczyszczaniu Lisiego ogona.

 • monika sowa
  Reply

  A ja ponawiam pytanie ktore juz bylo pod innymi filmikami z ta Pania. Gdzie mozna kupic ksiazki bo szukalam w internecie i nic nie moge znalezc a podobno byly juz 4 wydane?

 • juraj
  Reply

  32-33mn pani mowi o kanalu czarnym do ktorego wstepuje dusza….kanal ze szrobem…hmmm, jak nawet ze szrobem to czy to tak naprawde cale nie jest jakys matryx a nie duchowe przestrzenie….

  • Netta
   Reply

   Telepatycznie możesz porozumieć się z każdą istotą z innego wymiaru. Trzeci wymiar rządzi się innymi prawami, ale po zmianie będzie już inaczej. Uwierzysz dopiero jak tego doświadczysz ? Błogosławieni Ci, którzy nie widzieli, a uwierzyli… Jak się otworzysz, to doświadczysz znacznie więcej.

 • Krasula
  Reply

  ach te zagadki, są zagadki i ludziska się nakręcają i oddają swoją uwagę, bo nie potrafią rozsupłać tego i potem nagle puzle sie układają i są nowi wyznawcy hej

  • Konrad
   Reply

   skoro nalegasz 🙂 uwazam ze wszyscy jestesmy tu dla zabawy choc ta zabawa przyjmuje z ziemskiego punktu widzenia rozny wyglad poniewaz to jest zabawa w oszusta, zlodzieja, morderce, dobrodzieja, wyzwoliciela itp itd, panuja tu pewne zasady tak jak w kazdej grze, po zakonczeniu albo wracasz albo nie i to wszystko. pamiec jest ci zabierana zebys mogl w ogole sie bawic tutaj, jesli masz sie bac lub kochac po raz pierwszy i myslec ze masz rodzicow lub ta jedyna jest jedyna to musisz swoja pamiec zostawic na przechowanie zanim gra nie dobiegnie konca, cokolwiek w tej rzeczywistosci sie nie wydarzy nie ma znaczenia po zakonczonej grze, po tzw smierci. wszelkie zasady obowiazuja na czas gry, nie obowiazuja one poza gra. to moje zdanie, nie musisz sie z tym zgadzac, tego rodzaju przepowiednie maja tez swoje zadanie, np nastraszyc nas albo uczynic cwanymi bo posluchalismy i sie przygotowalismy na katastrofe, przetrwalismy ale to wszystko element gry, gra jak kazda gra jest zaplanowana od poczatku do konca wiec niektorzy maja zdolnosc zobaczenia co bedzie, co znowu jest jedynie elementem gry, polecam wywiad z chlopakiem ktory doswiadcza oobe, jest z nim wywiad na niezaleznatelewizja u janusza zagorskiego, sa dwie czesci, druga jest bardzo ciekawa, moze obie sa ciekawe ale druga ciekawsza 🙂 posluchaj i sam sie zastanow co tu jest grane i po co…?

 • Basia
  Reply

  Tak też jest w „złotej księdze”-w komnacie serca jest trzy płomienie „miłość , mądrość i moc”My mamy za zadanie zrównoważyć te płomienie.Bo cóż warta jest miłość i moc bez mądrości,czy mądrość i moc bez miłości.Pięknie dziękuję za proste ( na ile to możliwe) wyjaśnienie i pozdrawiam Panią .Serdeczne dzięki

 • Konrad
  Reply

  no i tu sie rodzi w wielkim bolu pytanie od ktorego boga ta pani ma swoje informacje? bo wracajac do wywiadu z haraldem wiemy ze jest ich dwoch, jeden prawdziwy jeden falszywy. oczywiscie obaj swoje tylki dobrze schowali tak zebysmy nie mogli ich znalezc.
  mam tez jedna sugestie odnosnie szkolenia, kogo sie szkoli i w jakim celu sie szkoli i kto szkoli…?

  • Netta
   Reply

   Bogów jest dwóch, jak braci z Biblii było dwóch. Jeden zabił drugiego – zło pokonało dobro. Człowiek jako istota ludzka pochodzi od złego, dusza pochodzi od dobrego. Wszystko jest dziecinnie proste, ale zostało zagmatwane, żeby ogłupiać ludzi. Człowiek ma być wiecznym niewolnikiem, zarówno za życia ziemskiego, jak i po śmierci ciała fizycznego.

   • Konrad
    Reply

    uwazam ze wolnosc jest czyms naturalnym a niewolnictwo jak samo slowo wskazuje narzucone z zew czyli jest tymczasowe.
    bog z definicji nie moze byc zabity, moze byc ich dwoch trzech albo miliard ale jesli cos juz jest to jest i nie moze przestac byc bo juz jest 🙂 nasza podswiadomosc nie akceptuje braku czegos ale akceptuje ze cos jest, takie tam troche moze filozoficzne, mozna polemizowac ale po co? brak czegos funkcjonuje na planie ziemskim tylko po to zeby wywolac strach bo to wazny skladnik naszej ziemskiej egzystencji, zeby cokolwiek tu mialo sens i sie dzialo musi byc strach. a utrata czegos nadaje sie idealnie do tego.

   • Ala
    Reply

    Jak tak tego dzisiaj słucham to mysle jaki jest sens życia w głodzie, strachu itd. Skoro wszystko ma się rozpocząć 2029 a głód ma być jeszcze w 2040 to o jakim rozwoju mowa. Ludzie powymieraja, nikt nie zrobi zapasów na tyle lat. Jakoś mi się to kupy nie trzyma….

 • Edyta
  Reply

  Wenus zaczela krwawic i wszyscy czekaja na zmiane ogona lisa… – Takie proste przeslanie zensko meskie , zwlaszcza ze ziemia Gaja plodnosc , moze naprawde zaczac krwawic z tych lejow po bombach meskich zabaw w wojne .. Tyle czasu to obserwuje, ze Jail to tylko dorzuca puzel do calosciowej ukladanki. Dziekuje za tak cenny wywiad, wyrazy szacunku

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>