Biblijne potwierdzenie apokalipsy – Zbigniew Szczodrak

More videos
Views
   

– zła kobieta
– powstanie państwa Izrael
– rewizjonizm syjonistyczny
– kto zorganizował tzw. „pogrom kielecki” w 1946 roku
– kim była Estera
– Ezechiel – ufolog z Biblii
– spór pomiędzy Żydami ortodoksyjnymi a syjonistami

Category: Nauka, Umysł
Tags:

15 komentarzy

 • Polak Słowianin
  Reply

  Odnośnie poruszonej tutaj kwestii przez pana Zbigniewa i tzw. „przyjścia mesjasza”. Pan to interpretuje jako osobę, bo tak to się kojarzy na podstawie tego co zostało napisane. Ja widzę to tak – ten tzw. mesjasz jest już od dawna, ale to nie jest żadna konkretna osoba. To narzędzie, które zostało dane ludzkości, które non stop postępuje w kwestii „odkrycia zakrytego”, czyli tzw. apokalipsy …. tym narzędziem jest INTERNET !!!!
  Sława
  ariowie.com

 • Isabella
  Reply

  „Boże, coś Polskę” i „Matka Boska”. Gorąco w Sejmie na debacie o GMO
  Pamietaja Panstwo moje wystapienie w Sejmie czesc osob uwierzyla a czesc osob nie.
  13.04.2019 roku swietlista istota ukazala sie mojemu synowi i spytala czy chce isc do nieba czy zostac na ziemi.
  A gdy on odpowiedzial ze chce zostac na ziemi powiedziala do niego.
  Jestes synem Boga jestes moim synem.
  Daj ludziom prawde.
  W jezyku lacinskim matke Boga nazywano Luxyferia a jej syna Luxiferem,
  niestety ktos przerobil slowo Luxifer na Lucifer wymieniajac 1 litere x na c.
  Imie luxifer-lucifer bylo na poczatku wyrazem pozytywnym.
  Lucyfer z Cagliari, również Lucyferiusz z Calaris, wł. Lucifero Calaritano (zm. 370 lub 371) – biskup Cagliari na Sardynii od ok. 353 roku, przeciwnik arianizmu, wokół którego powstał hetorodoksyjny ruch lucyferian, święty Kościoła katolickiego.

 • HuntDar
  Reply

  Pewnym błędem jest postrzeganie świata poprzez pryzmat Biblii i uznawać, że to jest wyznacznik. Mówiąc takie rzeczy np Japończykom, Tatarom, Indianom czy Eskimosom to Cię wezmą za wariata.

  Bo dlaczego ma być tak jak tam napisane, a nie jak np. u buddystów, czy hinduiźmie czy Indian Ameryki Płn ?

  Wartym spostrzeżenia jest sytuacja jaką pewne kręgi ośrodków tworzą i wytwarzają.
  Ludzie wpadają w to pole informacyjne i już tam toną nieważne zupełnie, że jest ono niepoparte niczym, a inne istniejące rzeczy przepadają. Gra toczy się w okół narzuconego pola i wyznaczonego pępka świata, reszta ma się nie liczyć.

  Np tzw religia rzymska katolicka. Ludzie np Polacy już dziś uważają, że nic nie było przed. Pochłonięcie przez to pole informacyjne przesłaniające im myślenie, postrzeganie i widoczność nie są w stanie wyjrzeć po za jego kręgi.

  Kolejne pole to tzw „przemysł holocaustu”. Wszystko toczy się w okół żydów.
  Ludzie już zapomnieli, że II wś była napadem Niemców na Polskę w celu unicestwienia narodu polskiego i jego państwa z docleową eksterminacją oraz innych celach np wdrożenie waluty światowej, niszczenie Słowian itd . Dziś liczy się kto ratował żydów, kto nie ratował, biedni ciepiący żydzi i żydzi i żydzi, a reszta narodów mimo, że zginęło ich znacznie większa liczba przepada. Ludzie myślą tylko o żydach już.

  Dla czego prawdy Indian, Słowian, Japończyków mają być nieprawdziwe, a prawdy żydów prawdziwe ?

  Niebezpieczne jest to, że powstały dwa pola informacyjne, które wciągnęly ludzkość mające wspólny mianownik. Wybrańców boga. Może sobie teraz rozmyślać o co tu chodzi i po co to ?

  • Ola
   Reply

   No właśnie, ja też niw wchodze w ten cały wallenrodyzmi mesjanizm narodow, że Polska Polska Polska jest tak ważna, tak ważna. To samo piszą Rosjanie, Niemcy, Czesi, Japończycy Tatarzy i Indianie. Prawda jest taka, że każdy jest ważny bo jest.
   Narracji biblijnej też nie kupuję, ALE kiedy się przesledzi przekazy wielu swietych ksiag i proroctw z wielu kregow kulturowych na całym swiecie to co jest na rzeczy odnosnie obecnych czasow i jego konca.

 • P.
  Reply

  Coś dziwnego . Jeśli apokalipse , czy armagedon przeżyją tylko nieliczni i wybrani z pokolenia Izaaka , to za kogo oddał ofiarę Jezus?
  Czyli co , jeśli chodzi o temat armagedonu ?

 • Andrzej Kmita
  Reply

  Apokalipsa ma sie zaczać gdy ODEJDZIE TEN , KTÓRY GO BLOKOWAŁ. Prawdopodobnie to była zmiana papieży. Co pokazuje , jakbyśmy byli w połowie apokalipsy. Tak podają ksieża Z Duszpasterstwa Tradycji katolickiej w Białymstoku.Film na youtube Apokalipsajesli dobrze pamiętam

 • BobAs
  Reply

  2:33 jeden z elochimów o domniemanym imieniu Jhvh czy jakoś tak uważany jest przez kolegę za Boga? A kiedy ów zrobił cokolwiek bezinteresownie, bo Bóg o którym mówi Jezus Chrystus jest bezineresowny. Bóg nie mamięta zła, a tamten pamięta{ł) do czwartego. itd

 • BobAS
  Reply

  Czy na pewno „nikt się nie zastanawia”? 🙂
  Otarłeś się o mesjanizm, własny 😉

  Ps nie piszą, bo może nie mają sensu. I po części nic ze strachem.
  Pozdrawiam 🙂

 • BobAS
  Reply

  A więc !-) skoro apokalipsa znaczy wyjaśnienie w tzw orginalne, a prawda wyzwala… i w opozycji stoi Hollywood gdzie znaczy to straszne.:-)
  Czekając apokalipsę zgodnie ze znaczeniem przymiot Boga, dobry, nie pamięta zła , źródło bezwarunkowo miłości…. To o jakich kataKlizmach może być rzecz?
  Faktem też jest obecność dodanego Ameba ,. Dodanego bo zdanie bez amen jest gramatyczne.
  Sporo namierzanie jak na Boga którego nie ma 😉

 • Justyna
  Reply

  Odblokuj w końcu komentarze na on bo to uniemożliwia zwykła komunikację. Jaja sobie z tym robisz u ktoś musi Ci to w końcu Aleks powiedzieć.

  • Alex
   Reply

   Dobrze, odblokuję je, pod warunkiem, że Ty będziesz je moderować 24h na dobę od teraz do końca życia. Ponad 1200 filmów w tej chwili, a w przyszłości więcej. Z czego połowę piszą trolle i ludzie, którzy nie mają gdzie wyładować swojej frustracji na życie. Chcesz się babrać w takim syfie? To będzie kilkaset komentarzy dziennie jeśli odblokuję.
   Natomiast tutaj piszą głównie ludzie, którzy mają coś do powiedzenia, bo trolle to tchórze i tutaj nie mają odwagi wchodzić.
   „musi Ci to w końcu Aleks powiedzieć” – ha ha ha, słyszę to co kilka dni, tylko nikt nie zastanawia się z czym to jest związane 🙂

  • Konrad
   Reply

   justyna, zrozum ze zyjemy w swiecie gdzie za wolnosc slowa czy obrone konieczna idzie sie do wiezienia, zwlaszcza w Polsce, poprawna nazwa partii pis to przestepczy i szuje, tam gdzie rzadzi bandyta, czlowiek uczciwy idzie do wiezienia.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>