Jakie rasy rządzą galaktykami i konsekwencje wojny galaktycznej – Harald Thiers, część 2

More videos
4.64K
Views
   

W nagraniu są polskie napisy. Aby je widzieć, proszę je u siebie włączyć.

Link do części 1: Porozmawiajmy.tv/trzy-klucze-do-dobrego-zdrowia-harald-thiers-czesc-1

 

Wątki rozmowy:

 • wojna w kosmosie
 • kim byli Katarzy
 • Anatoly Fomenko i nowa chronologia historii świata
 • kim był mąż Marii Magdaleny
 • Słowianie żyli na obszarze od Portugalii do Władywostoku
 • 4 groby Jezusa na świecie
 • wieś na południu Francji – Rennes-les-Bains
 • rzeźba diabła w kościele w Rennes-le-Château
 • dlaczego Niemcy i Słowianie są obecnie atakowane
 • odkrycia Tommy Williams’a
 • nasza Ziemia jest najważniejszym miejscem w naszej galaktyce
 • niemiecka Czarna Flota
 • czego możemy oczekiwać w niedalekiej przyszłości

W tym temacie wcześniej opublikowaliśmy ten wywiad:

Ilość wejść: 4635

19 komentarzy

 • Robert
  Reply

  Wygląda na to, że Tommy Williams przeżył sporo porwań niefizycznych przez rozmaite byty, gdy był młodszy jeszcze w UK, co zaskutkowało tym, że teraz ma „werwę” do tworzenia alternatywnej utopii ideologicznej pod nadzorem świetlistych istot. To żaden wyjątek, podobnych ludzi z podobnymi, wszczepionymi poczuciami misji jest mnóstwo na całym Świecie. Slogan „God bless America and President Trump” to program, niczym mantra.

 • Taka Prawda
  Reply

  Konrad jakie masz dowody ,że są to ci nasi podaj jeden przykład ? od wielu lat na różnych portalach byli różni mówcy , którzy twierdzili ,ze to oni maja prawdziwy kontakt i podawali daty min Kobra , Steve Beckow i co całe lata minęły i nic ,dlatego zadałem Aleksowi kilka pytań kto jest kim ? .Swoja drogą Harald Thiers powołuje się Tonny Williamsa a Tonny Williamsa na kogo się powołuje ? skąd on ma te wiadomości ? . I tak to trwa od wielu lat a na ziemskiej scenie fizycznej jak zmian nie było tak nie ma .

 • Lech
  Reply

  Bardzo ciekawe.
  Czy czeka nas wielki, wręcz monumentalny, przeskok cywilizacyjny?
  Chciałoby się – z powodu tęsknoty za lepszym życiem i wyzwoleniem ludzkiego potencjału.
  Tym bardziej, że ta tęsknota narastająca od wieków została już podsycona wieloma przepowiedniami i scenariuszami (ostatnio Igor Witkowski, Neale. D. Walsch,…).
  Ale… czy to uwzględnia twarde realia? Czy nie jest to wishful thinking? Jako „niewierny Tomasz” – mimo podzielania pewnych wątków – uwierzę jak zobaczę…
  Są też wątpliwości, czy działanie zewnętrzne są warunkiem wystarczającym, gdy to my sami powinniśmy się naprawić i wziąć za to odpowiedzialność. Mogę się natomiast zgodzić, że zarysowany scenariusz stanowić może jeden z warunków koniecznych, byśmy zostali wyprowadzeni ze ślepego zaułka zastoju i ułud…
  Pogadanka jest którąś kolejną z cyklu zapoczątkowanego w Polsce przez Stanisława Milewskiego.
  Interesuje mnie też na ile to może sie wiązać z ruchem Qanaon i sugerowanym wsparciem D. Trumpa?

 • adamo
  Reply

  No ale jak doszło do podpisania porozumienia uprawniającego do niewolenia ludzi przez 16 tys. lat. Kto się na to zgodził?? Kto śmiał naruszyć moją wolną i zrobić ze mnie niewolnika???

  • Konrad
   Reply

   ciesz zie ze nie podpisali na 160 tysiecy lat. bo bysmy dalej siedzieli w ciemnej d…. a tak jestesmy juz wolni i mozemy robic co nam sie podoba, byle jakiejs mrowki na chodniku nie rozdeptac bo teraz grozi to ciezka karma.

 • Robert
  Reply

  Uratować się ludzie mogą tylko i wyłącznie sami, ponieważ mają ku temu wszystko, co potrzebne w swojej esencji 🙂 Zjawisko zwane „Federacją Galaktyczną” jest cały czas badane przez ludzi ze 100% ludzkim DNA i niestety wyniki pokazują, że nie są to już takie ładne kwiatki 🙂
  https://www.youtube.com/watch?v=1Ip0V9BJqo8 – 586-PL_IT Arleta, Federacja Galaktyczna – Hipnoza Ezoteryczna 3.0 Lucio Carsi

 • Piotr
  Reply

  Zastanawiające jest, dlaczego na zadane pytanie o urządzenie do wytwarzania prądu Harald uciekł z tematu, jakby się czegoś obawiał, a przecież z tego co mówił ciemne siły nie mają już tu na ziemi czego szukać. Pozdro.

 • David
  Reply

  A ktorys z madrych sledzil Tommiego Williamsa I THI? Ja sledze I polecam bo to co tam jest to wam 4ry litery pomoze wkoncu zmovilizowac a nie narzekac ma wszystko.

 • Jerzy
  Reply

  Dziekuje za wywiad
  Chcialem znalesc kanal Youtube Tonny Williamsa probowalem search jednak bez powodzenia jezeli ktos wie jak znalesc ten kanal to prosze o pomoc i Dziekuje

 • taka prawda
  Reply

  Aleks pytanie do ciebie za 100 punktów o jakiej federacji mówi Harald Thiers , bo ja od wielu lat z różnych czytałem ,ze w pasie Kuipera na krańcach Układu Słonecznego znajduje się miliony statków Federacji Galaktycznej rzekomo asystującej nam przed transformacją jaka ma być na ziemi . Harald Thiers mówił o flocie kosmicznej , która pojawiła się nagle w ilości 2 mln sztuk . Kto jest kim ? czy w pasie Kuipera była skoncentrowana flota obcych negatywnych jak Drako i inni czy tez jest to ta flota o której mówi Harald Thiers przypomnę ,ze flota o której mówił Harald pojawiła się z portalu słonecznego . Pytanie czy ta flota Haralda jest tą ,która zniszczyła flotę tą z pasa Kuipera ? a była tam od lat . Jest jeszcze jedna flota , która się często pojawia w programach na youtube a mianowicie Federacji Światła . Niech mi ktoś powie kto jest kim w tej układance bo teraz jest jeszcze więcej znaków zapytania. I dlatego te pytanie kieruje do Aleksa .

  • Konrad
   Reply

   chlopie nie wazne kto z kim jak i kiedy, wazne ze nasi wygrali! huraaaa!! jak bedziesz myslal pozytywnie to nawet parowka z glifosatem ci nie zaszkodzi 🙂 a tak w ogole to jak dlugo chcesz zyc na tym swiecie i po co?

 • Konrad
  Reply

  w jakim porabanym swiecie zyjemy, bo kto zagwarantuje ze za jakis czas ktos znowu nie podpisze jakiejs umowy na kolejne 16 tysciecy lat? gdzie zowu bedziemy czyimis niewolnikami…

 • Marcin
  Reply

  Ciężko mi w to uwierzyć. Błędy naszej egzystencji tkwią w nas samych. Jeśli chcemy zmiany (zresztą nie mamy innego wyjścia) to musimy zmieniać samych siebie, nasze dzieci i otoczenie. Nikt za nas tego nie zrobi. Żadna cudowna flota nas nie uratuje. Wiem że istnieją inne cywilizacje które nas „odwiedzają”. Ale nie wierzę w tysiące ogromnych statków sfotografowanych przez jedną osobę. Tysiące osób ogląda kosmos przez teleskopy, robią fotografie i nikt tego nie zauważył… Ezoteryka to ciekawa dziedzina gdzie prawda cały czas jest zmieszana z fałszem. Tworzą się różne teorie. Później się mieszają i powstaje taka właśnie zupa dla mnie niesmaczna a nawet szkodliwa. Która innych zaczynających się interesować poznawaniem świata prawdziwego świata po prostu zniechęcić.

  • Dawid
   Reply

   tak to już w tym światku jest – miliony teorii z których niewiele okazało się być tymi prawdziwymi 😉 jedyne czego możemy być pewni to właśnie to, że nie jesteśmy tutaj sami, a co dalej to już zgaduj zgadula – można sobie posłuchać tych wywodów z czystej ciekawości, bo innej wartości to niestety nie ma (brak namacalnych dowodów)

   • En
    Reply

    ,,(…) jedyne czego możemy być pewni to właśnie to, że nie jesteśmy tutaj sami(…)”. I mnie się tak zdaje. W kwestii kim/ czym mogą być ci których istnienia jesteśmy prawie pewni, mogę polecić odsłuchanie tego: ,,Jak pokonać UFO imieniem Jezus”. Bo czemu nie, skoro ufolodzy już dawno o tym wiedzą. Nawet pan Zagórski niedwuznacznie o tym wspomina od czasu do czasu. Pozdrawiam.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.