Kto od 500 lat rządzi Rosją. Geneza spisku – dr Franc Zalewski

More videos
1.84K
Views
   

Rosja jest dojną krową, którą od setek lat wykorzystują obce siły. Dr Franc Zalewski odkrył genezę niewolniczej pracy Rosjan na rzecz obcych sił. Przedstawiamy tutaj 2-gą część ukrytej historii Rosji. Część 1 jest poniżej.

Nagranie zostało wykonane podczas Zjazdu Środowisk Niezależnych i Alternatywnych (5-6.10.2019) – zorganizowanego przez Andrzeja Nikodemowicza.

Strona dr Franca Zalewskiego: www.DrFranc.com

Ilość wejść: 1840

4 komentarze

 • Lechosław
  Reply

  https://www.youtube.com/watch?v=NSlp-bC3bZ4&t=616s – Gabriel Maciejewski, dr Krystyna Murat, dr Szymon Modzelewski. doszli do tych samych wniosków i zastało to opisane w Szkole Nawigatorów już kilkukrotnie, także w „Baśni Jak Niedźwiedź”, choć są różnice w szczegółach. Uczciwość nakazuje o tym wspomnieć, dr Franc Zalewski jednak o tym nie wspomina, najwyraźniej chce aby jemu przypisać wyłączność. Szkoda także, że nie wspomina o innych źródłach z których czerpał tę wiedzę.

 • Adam
  Reply

  historia jest zaklamana na calym swiecie. watpie zeby gdzies byly oazy prawdy. system monarchii tez sie nie sprawdzil co potwierdzaja tysiace lat historii. czas na nowy

 • HuntDar
  Reply

  Przeciwko Polakom i Słowianom prowadzona jest wojna hybrydowa, gdzie Polacy w wyniku działań inżynierii społecznej nawet nie orientują się, że przeciw nim jest prowadzona taka wojna i takie działania.
  Od jakiegoś miejsca na osi czasu elity zachodu wobec niemocy pokonania Słowian Ariów zaczęły prowadzić wojnę hybrydową w zasłonie inżynierii społecznej.
  Dowody na takie działania w przeszłości są na to w kronikach, literaturze słowiańszczyzny czy polskiej.
  Żeby zakorzenić się w danym narodzie trzeba „wejść między wrony i krakać jak ony”.
  Do tego celu stosuje się inżynierię społeczną aby zakamuflować pod jej działaniem swoje hybrydy ( v kolumny), a potem utrzymać ich przetrwanie. Najczęściej są to wszystkie nowoczesne ideologie.
  Socjogenetykę – próby jej stosowania znane są w dziejach przeszłych. Jest to hodowla.
  Polegają na kontrolowanym mieszaniu narodu przez Agresora. W następujących celach:
  – upodobnić się do podbijanego narodu – przejąć jego geny zachowując własne jestestwo i tożsamość – robi się to poprzez kontrolowane mieszanie – wiedza genetyczna- o przekazywaniu puli genów. ( elity kompradorów)
  – osłabić genetycznie masowo atakowany naród poprzez niekontrolowanie mieszanie z przypadkowym sortem obcego narodu ( masy przeznaczone na ubicie )

  Tak hodowane v kolumny potem są odpalane i prowadzone przez ich służby, finansowane i budowane w okół nich struktury. Do przejęcia władzy w narodzie i prowadzenie wyzysku jego kraju i narodu dla obcych elit.

  RP była ostatnim państwem słowiańskim zbudowanym na starych zasadach i naszym własnym ustroju społecznym, gdzie obowiązywały stare prawa. A obcy mieli problemy z dojściem do władzy.

  Należy pamiętać, że Polska to nie kolonia, że ma obowiązywać u nas ustrój i system państwa kolonialnego, a nasze społeczeństwo nosić nazwę obywatela (niewolnika) jak w państwach kolonialnych.
  Polska to państwo dziejowe wywodzące się z konkretnego narodu słowiańskiego, o własnej kulturze, tradycjach i obyczajach. Łączy i spaja nas nasza krew, geny, kultura to nasze jestestwo. Obowiązuje prawo naturalne.
  Natomiast w państwach kolonialnych obywatele spajani są poprzez ideologię, system, religie itp mają status administracyjno prawny. Obowiązuje prawo morskie-handlowe.
  Dlatego w Polsce nie ma potrzeby do obsadzania stanowisk władzy ludźmi obcego pochodzenia. To wbrew prawom i zasadom etyczno-moralnym.

  Po rozbiorach rozpoczęto budowę państwa kolonialnego na ziemiach Polski z ich hybrydami.

 • ozeł
  Reply

  Obecny Wladymir Putin też jest drugim z kolei Putinem. To na pewno nie ten sam człowiek, który początkowo rządził Rosją. Potwierdza to trochę znanych mi jasnowidzów umiejących odróżniać wibracje osobiste. Więc nawet dzisiaj można zrobić podmianę 🙂

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>