Kto od 500 lat rządzi Rosją. Geneza spisku – dr Franc Zalewski

More videos
Views
   

Rosja jest dojną krową, którą od setek lat wykorzystują obce siły. Dr Franc Zalewski odkrył genezę niewolniczej pracy Rosjan na rzecz obcych sił. Przedstawiamy tutaj 2-gą część ukrytej historii Rosji. Część 1 jest poniżej.

Nagranie zostało wykonane podczas Zjazdu Środowisk Niezależnych i Alternatywnych (5-6.10.2019) – zorganizowanego przez Andrzeja Nikodemowicza.

Strona dr Franca Zalewskiego: www.DrFranc.com

4 komentarze

 • Lechosław
  Reply

  https://www.youtube.com/watch?v=NSlp-bC3bZ4&t=616s – Gabriel Maciejewski, dr Krystyna Murat, dr Szymon Modzelewski. doszli do tych samych wniosków i zastało to opisane w Szkole Nawigatorów już kilkukrotnie, także w „Baśni Jak Niedźwiedź”, choć są różnice w szczegółach. Uczciwość nakazuje o tym wspomnieć, dr Franc Zalewski jednak o tym nie wspomina, najwyraźniej chce aby jemu przypisać wyłączność. Szkoda także, że nie wspomina o innych źródłach z których czerpał tę wiedzę.

 • Adam
  Reply

  historia jest zaklamana na calym swiecie. watpie zeby gdzies byly oazy prawdy. system monarchii tez sie nie sprawdzil co potwierdzaja tysiace lat historii. czas na nowy

 • HuntDar
  Reply

  Przeciwko Polakom i Słowianom prowadzona jest wojna hybrydowa, gdzie Polacy w wyniku działań inżynierii społecznej nawet nie orientują się, że przeciw nim jest prowadzona taka wojna i takie działania.
  Od jakiegoś miejsca na osi czasu elity zachodu wobec niemocy pokonania Słowian Ariów zaczęły prowadzić wojnę hybrydową w zasłonie inżynierii społecznej.
  Dowody na takie działania w przeszłości są na to w kronikach, literaturze słowiańszczyzny czy polskiej.
  Żeby zakorzenić się w danym narodzie trzeba „wejść między wrony i krakać jak ony”.
  Do tego celu stosuje się inżynierię społeczną aby zakamuflować pod jej działaniem swoje hybrydy ( v kolumny), a potem utrzymać ich przetrwanie. Najczęściej są to wszystkie nowoczesne ideologie.
  Socjogenetykę – próby jej stosowania znane są w dziejach przeszłych. Jest to hodowla.
  Polegają na kontrolowanym mieszaniu narodu przez Agresora. W następujących celach:
  – upodobnić się do podbijanego narodu – przejąć jego geny zachowując własne jestestwo i tożsamość – robi się to poprzez kontrolowane mieszanie – wiedza genetyczna- o przekazywaniu puli genów. ( elity kompradorów)
  – osłabić genetycznie masowo atakowany naród poprzez niekontrolowanie mieszanie z przypadkowym sortem obcego narodu ( masy przeznaczone na ubicie )

  Tak hodowane v kolumny potem są odpalane i prowadzone przez ich służby, finansowane i budowane w okół nich struktury. Do przejęcia władzy w narodzie i prowadzenie wyzysku jego kraju i narodu dla obcych elit.

  RP była ostatnim państwem słowiańskim zbudowanym na starych zasadach i naszym własnym ustroju społecznym, gdzie obowiązywały stare prawa. A obcy mieli problemy z dojściem do władzy.

  Należy pamiętać, że Polska to nie kolonia, że ma obowiązywać u nas ustrój i system państwa kolonialnego, a nasze społeczeństwo nosić nazwę obywatela (niewolnika) jak w państwach kolonialnych.
  Polska to państwo dziejowe wywodzące się z konkretnego narodu słowiańskiego, o własnej kulturze, tradycjach i obyczajach. Łączy i spaja nas nasza krew, geny, kultura to nasze jestestwo. Obowiązuje prawo naturalne.
  Natomiast w państwach kolonialnych obywatele spajani są poprzez ideologię, system, religie itp mają status administracyjno prawny. Obowiązuje prawo morskie-handlowe.
  Dlatego w Polsce nie ma potrzeby do obsadzania stanowisk władzy ludźmi obcego pochodzenia. To wbrew prawom i zasadom etyczno-moralnym.

  Po rozbiorach rozpoczęto budowę państwa kolonialnego na ziemiach Polski z ich hybrydami.

 • ozeł
  Reply

  Obecny Wladymir Putin też jest drugim z kolei Putinem. To na pewno nie ten sam człowiek, który początkowo rządził Rosją. Potwierdza to trochę znanych mi jasnowidzów umiejących odróżniać wibracje osobiste. Więc nawet dzisiaj można zrobić podmianę 🙂

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>