Najbliższa przyszłość Ziemi – Igor Witkowski – Festiwal Wibracje

More videos
Views
   

12 komentarzy

 • Pingback: PorozmawiajmyTV – Najbliższa przyszłość Ziemi – Igor Witkowski – Festiwal Wibracje | Mowie Jak Jest

 • Romano
  Reply

  Tak, kolejny raz okazuje się, że pan Igor to ściemniacz i nic konkretnego nie mówi, a szkoda bo ciekawe temety porusza ale ich nie rozwija 🙁

 • Marcin
  Reply

  Tym razem facet bredzi – np. mówi na początku, że rok 1900 to ludzie nie wiedzieli jeszcze, że można latać, a rok 1950 to samoloty odrzutowe i lot na Księżyc, ale:
  – już 21 listopada 1783 roku wraz z pierwszym udokumentowanym lotem balonu na gorące powietrze braci Montgolfier
  – co prawda nawet w 1892 roku lord Kelvin stwierdził, że skonstruowanie maszyn latających cięższych od powietrza jest niemożliwe – co chyba Igor miał na myśli
  ale:
  – w 1903 roku bracia Wright dokonali pierwszego kontrolowanego przelotu. Trwał on 12 sekund. Tego samego dnia bracia dokonali kolejnych trzech przelotów, w których samolot przeleciał 270 metrów, a najdłuższy lot trwał 59 sekund.
  oraz:
  – pierwszym odrzutowcem pasażerskim był De Havilland Comet. Wszedł do regularnej służby w 1952 r.

  Pod resztą się podpisuję z przedmówcami (przedpiścami?) – brak jakiegokolwiek logicznego przejścia co i jak i po co i w ogóle – choćby hipotetyczny przykład jak to się cała cywilizacja wali i w ogóle – i jak ma się podnieść, skoro coraz więcej i więcej ludzi jest coraz bardziej głupich – np. cała ta historia z płaską Ziemią, czy teorią płaskiej Ziemi – Ci ludzie mają coś zrobić? Słabo to widzę.

 • Konrad
  Reply

  3 dni nie wychodzić i się udusić we własnym mieszkaniu, super instrukcje! W bloku gdzie 100 rodzin mieszka, po prostu się odizolować od matrixa, równie dobrze można komuś powiedzieć żeby się schował na dnie jeziora.

  • Astre
   Reply

   A, jakby było wojna to gdzie byś siedział ? Nie we własnym mieszkaniu ?
   Trzy dni ciemności, to przecież metafora ! Cokolwiek się wydarzy, a na pewno się wydarzy, będzie skutkiem supozycji, lub jak opisuje, to swoim językiem Nassim Haramein – jest to Horyzont Zdarzeń.
   Najlepszą rzeczą jaką możesz zrobić w tym ”świętym tygodniu”, który nastąpi, to NIE robić NIC !
   I tak NIC nie robisz, bo tylko wydaje Ci się, że robisz, bo tak każą Ci myśleć fenomeny psychiczne zbudowane o wzorce społeczne.
   A, poza tym Ciebie i tak tu nie ma – to kolejne wzorce społeczne…..
   https://www.youtube.com/watch?v=FsJobXtQppc&t=106s

 • Astre
  Reply

  W kwestii przemian na Ziemi warto sięgnąć do głębszych poziomów rozumowania. Tutaj fundamentem przemian jest sposób kodowania Matryc (3+1), gdzie 3 wymiary są Iluzją, a 4-ty jest rzeczywistością. My jako istoty ”duchowe” istniejemy na poziomie czwartego (rzeczywistego wymiaru), a tylko na krótki moment w t.z.w niby życiu percepujemy Iluzję 3- wymiaru. Co ciekawe w filmie MATRIX jest przedstawiony Klucz jak to działa i co z niego wynika. Prawidłowo o tym mówi też Andrzej Bardziak, który wspomina o księdze przemian I Ching, a która napisana została właśnie w oparciu o ten klucz 3+1, a to co z tej matematyki i fizyki wynika to, że niebawem nastąpią 3-dni ciemności, które dosłownie za kilkanaście dni nastąpią. Myślę jednak, że nie będzie takich spektakularnych efektów, że nic nie będzie widać, ale z pewnością nastąpią jakieś głębokie zmiany.
  https://www.youtube.com/watch?v=v52l7ACLrI4

 • Victor
  Reply

  Jaki festiwal takie wibracje….Dawno takiego bełkotu i wodolejstwa nie słyszałem. Ble, ble, ble….Ten „handlujący z książkami” ma super kartkę z „wykładem „…, zero szacunku do odbiorców, bez kontaktu wzrokowego z ludźmi, mówił o niczym, najwyraźniej speszony, nie wie co z rękami zrobić, (które ciągle coś robiły wokół krocza i tyłka), podciągał sobie portki, drapał po nogach ( i nie nie tylko po nogach), skubał po nosie, patrzył na zegarek….”ile jeszcze mam nawijać :)…:)……..Na jarmark też go nie wpuszczą 🙂 …w przyszłości..

 • Piotr
  Reply

  Tak, mam podobne odczucia co Damian. Pan Igor ma wielką wiedzę, ale nie ma daru przekazywania informacji. Coś zaczyna, gubi myśl po czym zaczyna nową a zdanie nie trzyma sie kupy. Troszke szkoda, bo ciekawi mnie to co ma do powiedzenia, niestety trudno sie tego słucha. I tak jak napisał przedmówca, tak naprawdę brak konkretów, taki ogólne gadanie, bez wniosków.

 • Damian
  Reply

  Jej jaki pan Igor jest smutnym człowiekiem ślemy uśmiech oraz pozytywne nie ma co przyda się 🙂 .
  I teraz; Cały wykład przesłuchany i znów zero konkretów:
  1 Kto ? to planuje?…
  2 Dlaczego chcą tak zrobić?…
  3 Po CO ? tak naprawdę ma to nastąpić !!! tylko „bla bla”- jak zwykle… i po łebkach.
  4 Jakie są te błędne założenia !! 🙂
  I teksty zaraz do „tego przejdę, wrócę później” i co i nie wracamy…
  A i mistrz mistrzów coś w stylu „Opisywałem to ale nie pamiętam” WOW 🙂
  I oby nie było to nie HEJT tylko ” Mam książeczki ze sobą” 🙂
  PS. dziękuje publiczności, że była aktywna ! 🙂 wielki Plus za to …

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>