Homo Orcus, Yeti i żołnierz z Atlantydy – Piotr Kłuciński

More videos
Views
   

12 komentarzy

 • Michał
  Reply

  Chodziło na pewno o film „Piąty Element”. Nie był ze Schwarzeneggerem, tylko z Brucem Willisem, ale była tam dokładnie tak jak opisana scena na lotnisku ze zmieniającym się kosmitą, co się zdenerwował i zaczynał się ukazywać w swojej pierwotnej formie.

 • Pingback: PorozmawiajmyTV – Homo Orcus, Yeti i żołnierz z Atlantydy – Piotr Kłuciński | Mowie Jak Jest

 • tom
  Reply

  Bardzo ciekawy wywiad. To co mówi ten pan słyszałem z innych źródeł. Wszystko zaczyna się gdzieś już łączyć w całośc.

 • adi.
  Reply

  tak Bóg to komputer matrixa on tylko został bo reszta stała sie jego bateriami . jaki bóg pierwszy monopolista anie dobro.

  • Alex
   Reply

   Ola, zanim uwierzysz w cokolwiek co mówi Wikipedia, oglądnij te dwie części o dezinformacji rozsiewanej przez Wikipedię:
   https://youtu.be/4Q4mTXwrpfI
   https://youtu.be/HnTGKJr6Acg

   TV Planete jest zbyt poważną telewizją, aby inwestować mnóstwo pieniędzy w wyprodukowanie żartu na prima aprilis. Sam fakt, że film został opublikowany 1 kwietnia, nie znaczy jeszcze, że jest żartem. To może być tylko zagrywka telewizji, aby nie zrobiono z nich pośmiewiska, gdyby ktoś chciał z nich szydzić za ten film. Tu jest opis tego filmu dokumentalnego i jakoś nie piszą, że to był żart:
   http://www.planeteplus.pl/dokument-homo-orcus-nasz-dziki-krewniak_42464

   W opisie dotyczącym Yeti, oni również używają słów „mityczny”, „jakoby”, „kryptozoologia”, „rzekomy”, „wiara w istnienie Yeti”, itp… Jak widać, Wikipedia nie służy rozwojowi wiedzy, tylko rozmydlaniu prawdy.

 • juraj
  Reply

  no nie wszystko musi byc zrobione poprzez technologie….widzialem kiedys taki filmik od bbc.co.uk jak dziennikarze w rosji robili wywiady w chodowlach lysow : mowiono i pokaziwano im lisow z polowie zmienionych jakby w kierunku psiego ciala… Pracownicy chodowli w tym jeden naukowiec – kobieta-twierdzili dziennikarzom ze iz po 3ciej czy 4tej generacii lisow chodowlanych w klatkach pojawiaja sie nagle nieodwrotne duze zmiany w kolorze -duze plamy, albo zupelnie inne kolory ktorych nie ma w naturze, zmiany w kolorach oczy, wysiace albo lamane uszy, przedgryz scienki, zmiany na ogonoch, i lisy zaczynaja tez mienic glos i zaczynaja inaczej sciekac….otoz to jest wlasnie bardzo wysoka wrazliwosc gatunku psiego na wiezenie czy bliskosc czlowieka….konie tez tak maja ale bardzo wolniej…czyli uwaga na pewna grozbe ze wszystko jest nie tak jak sie nam wmawia….czasamy jest i tak jak nam mowia w CNN ha ha…(ale to rzadko)

 • Marcin
  Reply

  Tolkiem całe życie powtarzał, że Irlandia jest pozostałoscią Atlantydy, miał dostęp do tajnej bibiloteki w Oxfordzie tak mowił Zalwit w jednym ze swoich fimików.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>