Losy Moskiewii, 400 lat fałszywej historii – dr Franc Zalewski

More videos
5 170
Views
   

Zapraszamy do obejrzenia wykładu dr Franca Zalewskiego o prawdziwej historii Moskiewii, obecnie zwanej Rosją.

Nagranie zostało wykonane podczas II Konferencji Wolnych Ludzi (6-7.04.2019) – zorganizowanego przez Andrzeja Nikodemowicza.

Strona Franca Zalewskiego: www.drfranc.com

Ilość wejść: 5 170, w tym dzisiaj: 1

11 komentarzy

 • Каштанова Людмила Евгеньевна
  Reply

  😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁 Czy to traktować jako humor? Czy zaawansowaną demencję?

 • Barbara
  Reply

  Panie Dr Frank Zalewski. W Wikipedii znalazlam na temat Elizy Fryderyka Luiza Marta Radziwil informacje ze Eliza nie wyszła nigdy za mąż. Zmarła 8 lat po ostatecznym rozstaniu z Wilhelmem, na gruźlicę. Jak w takim razie mogla byc babka zony ostatniego cara Rosji?

 • Oskar Jańczak
  Reply

  Znam ja te teorie Ruskich o „Wielkiej Tartarii”. Sprawdźcie na YouTube. Ten pan mówi to samo tylko po polsku i bez ezoteryki. Albo to rosyjska propaganda, albo wymysły z niewiedzy. Jest jakiś procent, że to prawda, ale trzeba by było ogromnych przekłamań. Można też zadać pytanie: po co? To samo z „Wielką Lechią”, która też może być rosyjską próbą podbicia ideologicznego reszty Słowian.

  PS: Dlaczego macie Państwo, porozmawiajmy.tv taką niewyraźną czcionkę i takie małe okienko do pisania komentarzy w sekcji komentarzy?

 • Borys
  Reply

  Rewelacyjny wykład przedstawiony w sposób prosty i streszczony do minimum. Podobnie jest z nami Polakami od Piastów nią rządzą nami obcy. Dzięki takim wykładów wszystkie nie logiczne fakty historyczne nabierają zupełnie nowego znaczenia i sensu. I układają się w logiczną całość. Widać że nadchodzi era przebudzenia dzięki internetowi wychodzą różne fakty. Kiedyś martwiłem się że zanim się wszyscy przebudzą miną wieki ale to nie prawda do tej rewolucji potrzeba maksymalnie 10% świadomych ludzi to oni poprowadzą tę resztę. Wiedzą o tym Ci co trzymają ten system i siedzą jak na szpilkach. Korzystamy z tego że żyjemy w ciekawych czasach i to wszystko prawdopodobnie rozstrzygnie się za naszego życia. I proszę nie stójmy obok tylko działajmy.

 • Bobas
  Reply

  2:40 ten w lateksowej zbroi to się dopasował do obrazka 😉

  Szkoda trochę, że j polski kolega ma na słabym poziomie do tak szczytnej tematyki Chyba że to przejaw mechanizmu obronnego kolegi.
  Pozdrawiam

 • Adam
  Reply

  Nie na darmo funkcjonuje w Rosji przysłowie podrap dobrze po Rosjaninie a wyjdzie z niego Polak czy jakoś tak.

 • Edward
  Reply

  @ Maya – temat w ruskim internecie buzuje, jest mnóstwo o tym. Słowo klucz: Wielka Tartaria. Jest też po angielsku i po polsku, ale mniej.

 • Krasula
  Reply

  zawsze się dziwiłam czemu jest taka moda na Francję i tak dużo się w tamtym okresie mówiło po francusku teraz już wiem i dominowała moda francuska

 • Maya
  Reply

  cały dzień myślę o tym, czego wysłuchałam, co zaprezentował dr Franc Zalewski…Jak wiele innych osób byłam programowana przy użyciu ideologii jedynie słusznej obowiązującej w latach 1970 – 1983…Lata mojej podstawowej i średniej edukacji do matury włącznie…Potem z różnym skutkiem i tez podobnie jak wielu moich rówieśników w ramach deprogramowania przeszłych wdruków naiwnie wierzyłam w kolejny …jak sieokazało chwile później…program i uwikłałam się w ideologię wmawiającą nam Wolna Polskę…która dzisiaj okazuje się być jedynie wolna od PRAWDY i .. POLAKÓW wypędzonych podstępnie z własnej ziemi …za chlebem. Wiem, że ci którzy od wieków trenują tę samą strategię od wieków – opanowali zasady tej gry do perfekcji i jak tacy niesamowici ludzie jak pan Franc, którzy mieli otwarty nie tylko umysł ale i serce, gdy w gęstej mgle domysłów, półprawd i łgarstw nie pozwolili się zatracić ani zatruć jej wyziewami , gdy starają się przekazać swoje wnioski to wręcz wywołują szok w odbiorcach mojego pokroju…Nie narzekam,a jedynie zauważam, bo jak już dojdę do równowagi, to z pewnością z innej już perspektywy będę gotowa spojrzeć wokół siebie. Dziękuję Aleks, że Pan Zalewski miał przestrzeń też u Ciebie, aby zaprezentować swoje odkrycia a Panu, doktorze, za męstwo które pojmuję po kobiecemu i widzę nie tylko odwagę, konsekwencję, cierpliwość, mądrość , ale nade wszystko uczciwość i wierność swej Prawdzie. Serdeczności życzę i pozdrawiam

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>