Dalekie podróże poza ciałem – Ilona Jail Kubacka

More videos
Views
   

Wątki rozmowy:

 • lecznicza potęga myśli
 • mudra równowagi
 • energia grawitacyjna i lewitacyjna
 • jak wrócić do zdrowia
 • nie spożywaj stearyny
 • istota opiekuńcza
 • Ernest Muldaszew i bóg Jama
 • kosz pełen ludzików
 • wędrówki po innych planetach
 • spotkanie z nieżyjącą matką
 • ul. Lermontowa 1 w Soczi
 • wojna na Marsie
 • trudności z odnalezieniem ciała
 • Lemuria i tablice szmaragdowe
 • odżywianie ormusem
 • jak podróżuje się bez ciała fizycznego
 • trudny powrót z Afryki
 • odejście męża
 • jak wychodzić z ciała
 • kraina Mu
 • czy Ziemia jest w niebezpieczeństwie
 • ekran na czole
 • Ziemia to statek kosmiczny
 • czym jest Alfa i Omega

Zobacz również kolejny wywiad: Porozmawiajmy.tv/nauczyciele-z-kosmosu-przebiegunowanie-i-co-sie-dzieje-po-smierci-ilona-jail-kubacka

Książki p. Ilony Kubackiej dostępne są na allegrolokalnie.pl/oferta/ilona-jail-kubacka-dar-nieba-lecznicza-potega

88 komentarzy

 • Ala
  Reply

  Jak wy możecie być wiarygodni skoro nawet nie wiecie co to masło. Masło 82% reszta stearynian… Masło 82% oznacza 82% tłuszczu a 18% to reszta maślanki czyli mix białka i wody. Po sklarowaniu masła czyli odparowaniu wody i pozbyciu się białka mamy 100% tłuszcz. Oczywiście że w maśle mogą być dodatki jak i nawet olej palmowy ale osoba mówiąca o tak ważnych rzeczach robiąc takie podstawowe błędy jest mało wiarygodna.

 • Malgorzata Lenard
  Reply

  Bardzo ciekawe jest to co mowi ta Pani. Ale jak mozna pomoc drugiej osobie? Schorowanej i bliskiej? No bo Pani mowi zeby sie odlaczyc i byc tylko obserwatorem…Nie mozna jesli ktos jest bliski kogo sie bardzo kocha i ta osoba cierpi. Pani Ilono co trzeba zrobic w takiej sytuacji? Skoro potrafi byc Pani poza cialem czy mogla by Pani tu przyleciec??? i nam w jakis sposob pomoc?

 • Katarzyna
  Reply

  Wspaniały wywiad ! Czekam na dalsze ! Czy ktoś wie gdzie można kupić książki Pani Jail Kubackiej ?

 • andrzej
  Reply

  mudra o jakiej pani wspomina w swoim filmiku przez wielu jest uważany jako znak szatana albo bestii 666

 • Jolanta
  Reply

  Kiedys parę ładnych lat temu śniło mnie się, ze stalam na wyciągnięcie ręki przy jakimś statku kosmicznym.Widzialam wyraźnie strukturę jego powierzchni .Po obudzeniu się dokladnie pamiętałam ,ale nigdy i nigdzie nie czytalam ,ze statek kosmiczny moze tak wlasnie wyglądać i takie miec ściany jakie ja widzialam.Pomyslalam sobie wtedy,ze takie bzdury mi sie przyśniły.Tak wlasnie myślałam do czasu az trafilam w miesięczniku Czwarty Wyniar lub Nieznany Świat (nie pamietam ) gdzie co miesiac byl zanieszczany fragment książki Pani Kubackiej.Bylam doslownie w szoku kiedy przeczytalam w tym kolejnym fragmencie dokladnie taki sam opis statku kosmicznego jaki Pani Kubacka widziala.Musialam to napisać. Pozdrawiam serdecznie.

  • Astre
   Reply

   @Jolanta
   Jak komuś śni się, że stał przy jakimś statku kosmicznym, to nie znaczy, że przy nim stał i widział jego strukturę. Jak komuś śnią się zepsute zęby, to nie znaczy, że ma zepsute zęby. Jak komuś śni się, że rozmawiał z Hitlerem bo i takie sny przecież bywają, to nie znaczy, że z Hitlerem rozmawiał !
   Sny opowiadają, ale o procesach, które dzieją się w ”Tobie” jako nazwijmy to – świadomości i przedstawiają je w postaci symboli (archetypów).
   Jeżeli cokolwiek się śni, a chcemy wiedzieć o co chodzi, to należy przed kolejnym snem zadać konkretne i krótkie pytanie – o co chodziło np. z tym statkiem kosmicznym ?Jeżeli odpowiedź będzie nie jasna, to trzeba pytania powtarzać do oporu….!
   W kwestii snów wypada polecić badania Jarka Bzomy, który je spisał w 6 -tomach pt: ”Krajobrazy mojej duszy” .
   A, jeżeli nie, to chociaż poczytać w necie Gazetę dla pustelników jest tam też Glosariusz – przewodnik po snach.
   Opis statku kosmicznego Pani Kubackiej i Twój sen nie oznacza wcale statku kosmicznego, lecz jak wspomniałem jakieś dziejące się procesy w świadomości Twojej i świadomości Pani Kubackiej. Masz narzędzie (sen), to zadawaj pytania i szukaj odpowiedzi….
   ..

 • Elżbieta Kamińska
  Reply

  Jest możliwość dostarczenia nam jakiej swieżej informacji o tej cudownej kobiecie. Materiał opublikowany 28 czerwiec 2019 na YT a tu 2016r, czyli dość stary materiał. Proszę o jakieś informacje, co dzisiaj dzieje się z ziemią? Jakie nowe informacje ma Pani Jail Kubacka??????

 • fdx
  Reply

  Jesli tak na to spojrzeć to kwestia jest jasna jednak ta Pani z przekoaniem mówi że była ostatnią zywą osobą jakby nikogo zywego juz nie było na całej planecie. I komu tu wierzyć ? Sam raczej jeszcze sie tam nie wybiorę. Być moze astralnie a fizycznie robi róznice ?

 • Fdx
  Reply

  Nierozumiem jednej rzeczy. Ta pani mowi ze byla na marsie i nie ma tam życia, ze byla ostatnia żywa osiba na marsie, z kolei Alex na filmie z czerwca tego roku opowiada o walkach miedzy ludzmi reptylianami i modliszkami na marsie w latach 60, 70tych. Zastanawiam sie skąd biorą sie tak różne informacje i ktora z nich jest prawdziwa

  • Alex
   Reply

   Wszystko może być prawdziwe lub nieprawdziwe. Przecież UFO może przylecieć na Ziemię i też nie zobaczy życia jeśli wyląduje na Saharze. Wszystko to jest kwestia miejsca. A na Marsie trudniej znaleźć życie niż na Ziemi.

 • Halina
  Reply

  Megien, żadna śmietana nie jest śmietaną. Jeśli w składzie śmietany podano hasło ” tłuszcze nasycone”, to też moze być kwas stearynowy, Oto link: http://czytamyetykiety.pl/smietana-czy-smietana/ Suszone owoce są traktowane siarką, a pierniki to kopalnia chemii, emulgatory, sorbinian potasu, skrobia modyfikowana, substancje spulchniające itp. Nie ma już ze sklepu nic zdrowego. Ale zawsze możemy zgłosić się do programu „Rolnik Szuka Żony” i zacząć eksplorację u źródeł 🙂 pozdróweczka

  • Megien
   Reply

   Tak, Halina, po napisaniu tegoż uświadomiłam sobie, że śmietana też musi być „wsiowa”, suszone owoce to siarka, a piernik najlepiej też upiec w domu (z wsiowych produktów). Jak żyć? Może nie przejmować się za bardzo? Zminimalizować chemię, na ile się da i przyjąć sobie taką zasadę: „To co jem i piję służy mojemu zdrowiu”. Niejedna wiedźma mówi o tym, np. Anja czy Beata Jeske. (Anja: https://www.youtube.com/watch?v=lRVBt2jYZAg)
   A poza tym natura jest zadziwiająco plastyczna i potrafi dostosować się do zmian w środowisku. Bądźmy więc przy nadziei. 🙂 Zdrówka!

 • Megien
  Reply

  Nie pozostaje nam nic innego, jak mieć sprawdzonego dostawcę prawdziwego masła ze wsi albo robić sobie samemu w domu. Na Youtube jest sporo przepisów, jak zrobić masło, np. taki:
  250 ml 30% śmietany schłodzonej, blender – wlewamy, ew. szczypta soli, ubić śmietanę, zblenderować jeszcze raz – wytrąci się masło + maślanka, masło wyrzucić na gazę, zakręcić, przepłukać zimną wodą – i gotowe.
  A słodyczy ze sklepu nie kupuję już w ogóle od jakiegoś czasu, robię sobie sama deserki w domu. Dzisiaj Bosacka w „Wiem co jem” radziła, że jak już ze sklepu to np. dobre pierniki (są bez tłuszczu) lub suszone owoce.

 • Halina
  Reply

  Niestety producenci kombinują i podają skład tak, żeby ściemniać. Np. podają symbole literowo numeryczne. Jeśli coś zawiera w składzie na opakowaniu hasło „kwas tłuszczowy nasycony”, to może to być kwas stearynowy albo palmitynowy, czyli stearyna. Norma to palmitynowy:25,0 – 29,0 procent tłuszczu w maśle, stearynowy:7,0 – 13,0 procent tłuszczu w maśle. Stearyna jest też we wszystkich wędlinach i w czekoladzie.

 • Megien
  Reply

  … lub per „babcia”. Babcią jest dla swoich wnuków – dla mnie i dla nas Panią Kubacką. Kobietą o silnym charakterze, która daje z siebie o wiele więcej niż niejeden 20-latek, mając 4 razy tyle lat co on. Mój szczery podziw i szacunek!

 • Halina
  Reply

  Do Magdariana
  Trudno, aby w jednym wywiadzie Pani Kubacka odnosiła się do wszystkiego, więc nie możesz jej stawiać zarzutów, że nie mówi o istnieniu wielu światów. W książkach pisze często o istnieniu innych światów, które odwiedza, choć zależy jeszcze co uznamy za „świat”, bo w wymianie zdań na internecie może zaistnieć rozbieżność w definicjach i rozumieniu spraw. Co do dualizmu, do którego się odniosłeś, pisze o nim Robert Monroe, na youtube można sobie nawet znaleźć jego dłuższą wypowiedź o tym, że dusze wchodzą ten świat, aby nauczyć się egzystować w energiach/warunkach dualnych. Pani Kubacka czyta Roberta Monroe i wiele faktów przedstawia pod parasolem jego przekonań, ponieważ miewali podobne doświadczenia, więc to, o czym piszesz, niekoniecznie jest w sprzeczności z jej poglądami. Nie wiem natomiast, w którym punkcie zrozumiałeś, że człowiek jest przymuszany do nauk, ale nic takiego nie słyszałam, chyba coś źle zrozumiałeś. Jeśli piszesz o „przekrętach, z których ciężko się jest wykręcić”, to z kolei ja nie rozumiem, do czego pijesz i wypadałoby, abyś wyrażał się jaśniej. Chodzi o to, że dusza schodzi w świat materii, by się uczyć? Zrozumiałam natomiast z Twojej wypowiedzi, że obecność w tym świecie odczuwasz jako bolesną, w czym mogę Cię zapewnić, że absolutnie nie jesteś osamotniony. Zdenerwowało Cię, że Pani Kubacka twierdzi, iż wszystko było z góry zaplanowane. Rzeczywiście, słyszałam to od niej na wykładach. Pomyśl jednak, że ten wymiar Stwórcy, który jest absolutnym Źródłem bytu, istnieje poza umownymi ograniczeniami czasu oraz przestrzeni – w przeciwstawieniu do ostatecznego wymiaru istnienia przyszłość, teraźniejszość i przeszłość to tylko konstrukcje istniejące wewnątrz naszego umysłu i w świetle tego faktu rzeczywiście możemy poczuć się okrutnie wmanewrowani, wmanipulowani w bieg zdarzeń i wszyscy tak się często czujemy. Z drugiej strony, jeśli pojęcie czasu i usidlenia w czasoprzestrzeni jest ściśle związane z naszym umysłem, jeśli chcemy się uwolnić z tego więzienia, to powinniśmy pracować z umysłem i medytować, bo przez narzekanie nikt się jeszcze nie uwolnił. Ja oczywiście też uwielbiam kwękać, ale przynajmniej ustawiam swoje kwękanie w odpowiedniej perspektywie. Pani Kubacka także dobrze wie, tak jak my, że z tego więzienia smród się już rozchodzi po całej galaktyce, ponieważ słyszałam, jak mówiła to na wykładzie parę lat temu, tylko nie używała słowa „smród”. Rozumiem, że złości Cię to, że ona o tym mówi, ale przecież tak jest i to nie jej wina. Pani Kubacka nie mówi, że to „normalne”, jak twierdzisz, niczego nie łagodzi, niczego nie uzasadnia, nie usprawiedliwia. Przedstawia tylko stan rzeczy. Nie wiem, czy dobrze rozumiem, że pod pojęciem Ciemnych Stwórców kryje się Twoje rozumienie ras wyższych, które uczyniły z nas niewolników poprzez manipulację genami? Nie jestem specjalistką w tej kwestii, ale tutaj też Pani Kubacka ma podobne poglądy, choć ostatnio mówiła, że zbliża się do końca era panowania wyższych ciemnych bytów nad naszą cywilizacją. Na koniec tylko powtórzę, że mam wrażenie, że oczekujesz kompletnej wykładni rzeczywistości od jednego wywiadu, który siłą rzeczy jest tylko konwersacją z luźnymi dygresjami. A może po prostu chciałeś swoim postem rozwinąć bolesne dla Ciebie wątki. Bardzo wiele uzupełniających informacji jest w jej książkach. I swoją drogą, jeśli ktoś pisze o niej „ta starsza pani” (Ty), albo „staruszka” (inni), ujmę to tak, że najwyraźniej widzi tyle, ile chce zobaczyć, albo na ile mu zakres jego percepcji pozwala.

  • Megien
   Reply

   Do p. Haliny i G., Magdariana,
   Jakieś światło (oby nie fałszywe) na to, co obydwoje mówicie o Ciemnych Stwórcach rzuca Wiesław Matuch w cyklu filmów na YT pt. „Wiedza Ojca Pio”. Tagen TV też przeprowadził z nim parę rozmów. Warto posłuchać.

 • G., magdarian
  Reply

  Halinko, ta pani, którą tak chwalisz, mówi wiele prawdy…, a nawet zbyt wiele. Właśnie to, czyni z niej niebezpieczne narzędzie w rękach Panów. Nie mówi jednak absolutnie o rzeczy najważniejszej- a mianowicie: We wszechświecie jest wiele światów. Ten świat, jest ale wyjątkowym, bo jedynym bazującym na świetle/ dźwięku/ materii (materia, to zagęszczone światło i dźwięk). Jeszcze inaczej mówiąc- bazującym w dużej części na falach elektromagnetycznych, a tylko w małej, na falach skalarnych (radiacji). Wszystkie inne światy, bazują głównie na falach skalarnych, a fale elektromagnetyczne stanowią bardzo niewielką ich część. -I właśnie tutaj leży pies pogrzebany, bo fale skalarne, czyli radiacja, mają to do siebie, że same siebie napędzają. Napięcie, jakie produkują jest bardzo wysokie, a natężenie znikome. Nie wchodzą ze sobą w duże interakcje, czyli słabo oddziaływają na siebie. Bilans energetyczny jest więc dobry, bo dużo produkują, a mało zużywają; To trochę tak, jak by porównywać silnik elektryczny pracujący na wysokim napięciu prądu zmiennego, o wysokich częstotliwościach, z silnikiem pracującym na prądzie stałym. Ten pierwszy nie grzeje się, a ten drugi, można pobocznie używać jako grzejnika, albowiem wiele energii podczas jego pracy zamienianej jest w ciepło.

  Skoro ten cudowny, wielowymiarowy świat, w jakim przyszło nam żyć, jest tak wyjątkowy i jedyny wśród niezliczonej ilości światów w nieskończonym wszechświecie, to wiele istot daje się znęcić i złapać w pułapkę, chcąc sobie popróbować, podoświadczać jak to jest, żyć w takim świecie ze światła, z materii. Niestety nie zadają sobie pytania, co napędza ten świat, i nawet nie przypuszczają, jak sprytne, wyrafinowane technologie niewolnicze, i programy kontroli świadomości, są tutaj stosowane. Wiele z tych istot nie wie bowiem, że aby świat materialny (czyli zużywający więcej energii, niż jest w stanie wyprodukować) mógł istnieć, zdany jest na PASOŻYTNICTWO energetyczne. Skoro istnieje w nim dualność (która jest efektem ubocznym światła i dźwięku, a więc fal o niskich częstotliwościach), to istnieje rozdwojenie jaźni, obupłciowość, a to z kolei prowadzi do wiecznych sporów między plusem, a minusem, męskością, a żeńskością itd. Z tego, co zdołałem wysłuchać w nagraniach tej starszej kobiety, o tym arcyważnym aspekcie MATERII, DUALNOŚCI, PASOŻYTNICTWA, nie ma tam mowy. Co więcej, zauważyłem nawet, jak ta kobieta opisuje scenki, gdzie człowiek przymuszany jest do brania udziału w jakichś naukach itp., podczas kiedy w innych światach, czyli nie bazujących na świetle/dźwięku/materii, a więc nie bazujących na KREACJI, tego rodzaju przymusowe metody nie są stosowane. Nie ma też wymazywania pamięci, jakichś dziwnych „umów dusz” i innych przekrętów, z których trudno jest się później wykręcić. Nie ma oszukiwania hologramami, podstawianymi istotom za prawdę, aby celowo wprowadzać je w błąd, i nazywanie tego „nauką”, czy „doświadczaniem”. Czy kłamstwa i przekręty, czynienie istotom ogromnego cierpienia na tak ogromną skalę, jak praktykuje się to w tym świecie, na prawdę warte są tego, aby ich doświadczać i uczyć się ich? -Z całą pewnością NIE. A jednak ta kobieta -jakby w hipnozie- twierdzi, że nic tutaj nie dzieje się bez przyczyny, czyli że niby tak ma być. -Acha, to niby to doświadczanie tutaj, polegające na robienie istotom z życia wariatkowa, skrzywianie ich świadomości ponad granice wytrzymałości, jest czymś normalnym?

  Wojna, jaka trwa w tym świecie, a nawet na zewnątrz, wokół niego, ma na celu zniszczenie tego więzienia. Inaczej bowiem, nazwać tego nie można, jak właśnie WIĘZIENIEM, jednym, wielkim przekrętem, fabryką wariatów i na zawsze skrzywionych świadomości. Ja i wyższa istota, której jestem niewielką częścią, i która schwytana jest i zmuszana do kreacji tych rzeczywistości, jesteśmy zagorzałymi przeciwnikami Kreacji. Liczba tych przeciwników rośnie, bo smród wychodzący z tego więzienia, już dawno rozszedł się po wszechświecie i przestał być znośnym. Za tym przekrętem z „materialnym światem”, stoi kilku, Ciemnych Stwórców. Noszą oni w sobie błąd, polegający na pewnego rodzaju niespójności w sobie, czy rozwarstwieniu jaźni, na czym cierpią także ich zdolności stwórcze, i przez co położyli oni w swej działalności większy nacisk na to, by rozwijać się w kierunku technologii i technokracji, a więc materii. Co za tym idzie, na wyzysku, pasożytnictwie, bo- jak napisałem- materia nie jest falą skalarną, lecz wyraźnie dualną (plus/ minus, męskość/ żeńskość, miłość/ nienawiść…), a więc nie potrafi produkować takich ilości energii, jakie zużywa.
  Grzesiek

  • Megien
   Reply

   Tak też sądziłam, ale wolałam postawić kropkę nad „i” … 🙂
   Dzięki bezcennej informacji Pani Kubackiej o stearynie sprawdziłam przy okazji czym jest stearynian magnezu – to kolejne paskudztwo dodawane jako wypełniacz do kapsułek z suplementami. Kto ciekaw – proszę sobie wyguglować. Może zaklejać jelita i powodować spadek odporności. Może być zanieczyszczone pestycydami. Wbrew swojej nazwie nie jest żadnym źródłem magnezu. Lepiej więc używać płynnych form suplementów niż kapsułek.

   • Megien
    Reply

    Nazwa „stearynian magnezu” może być kamuflowana jej synonimem „sole magnezowe kwasów tłuszczowych” . Wszędzie tego pełno, w kapsułkach i tabletkach, do których dodają często (po co?) biały barwnik – szkodliwy dwutlenek tytanu (ang. titanium dioxide). Zdrowia!

 • Halina
  Reply

  Warto byłoby, by niektóre osoby wyrażające się tu protekcjonalnie o Pani Kubackiej pohamowały się z bezmyślnym wyrażaniem opinii zapoznały lepiej z jej życiem. Pani Kubacka bardzo długo uzdrawiała bezinteresownie, bezpłatnie i zapłaciła za to dwoma zawałami. Pamiętajcie o prawie karmy, bo kierując w jej stronę złe energie nagrabicie sobie podwójnie. A co do doświadczeń, jeśli ktoś ich nie miał, trudno, żeby je z majestatu swojej ignorancji krytykował. Ja osobiście doświadczałam wielu rzeczy dokładnie tak jak ona i cieszę się, że wiele rzeczy mi się potwierdziło, a jak czegoś nie rozumiem, to nie krytykuję, tylko staram się to bardziej zgłębiać.

  • Megien
   Reply

   Jeśli pojawiły się tutaj wzmianki o bezinteresowności to w odniesieniu do nas samych. Broń Boże, nie do Pani Kubackiej, dla której mam najwyższy szacunek i wdzięczność za to, co robi. Dziękuję Jej i Alexowi za ten wywiad.

 • Kalina
  Reply

  Jak widze jedyna Jail wspomniala dobitnie o zatruwaniu nam wszystkiego .
  Idzcie na to you tube i piszecie cos pod tym i rubcie cos dla wszystkich bezinteresownie bez udawania milosci ~mam takie szczescie od dziecka , ze wiem kto kocha z centrum i nie musi sie tego uczyc !!!! Przestancie sie tak bardzo rozczulac nad swoim rozwojem wewnetrznym bo jak wam zryja glowe chemitrials i cialo to bedziecie czuc ,faktem jest „elektryczna potege w sobie” ale nie bedzie to zjawisko naturalne tylko nastepna iluzja i uniesienie ja to wiem bo mam zdolnosci korygowania ciala w godzinie jak sie scentruje na swiadomosci Ludzie siedza na drzewach po kilka miesiecy zeby je ocalic i znam ich sa zadowoleni z tego ze cos zrobili dla wszystkich . Mam juz dosyc waszych pogoni za programami swojego wenetrznego rozwoju zenujace i zaczynam miec problem z akceptowaniem sorry ale glupiego forum .Moze piszecie madrze ale chyba tylko dlatego , ze nie czujecie dobrze .zbyd duzo poswiecilo sie czasu na intelektualizowanie sztucznym mind .Nie ma w ludziach najwazniejszej iskry pasja sie nazywa .

 • G., magdarian
  Reply

  J. Kubacka RÓŻNI SIĘ od pozostałych, reklamujących się tutaj, kostuchowych bio-portali (portali, jak: K.Tomporowska, M.Mucha, R.Branco i wielu innych). Poprzez portal J. Kubacką, Kostuchy dają o wiele więcej prawdy na podpuchę, lecz w zamian za to wmanipulowują obok tej prawdy, o wiele niebezpieczniejsze kłamstwa. Dlatego do nagrań z nią, podchodzić należy z większą ostrożnością, aniżeli do nagrań z setkami innymi, reklamującymi się tutaj, Kostuchowymi bio-portalami.

 • dariusz dariusz
  Reply

  ,,Swiat Eteryczny to wspanialy ogrod, pelen cudownie pachnacych kwiatow. Ale pod kazdym kwiatem Wąż sie czai” / J.A.S. „Droga w światy nadzmysłowe – nowoczesna radża joga” / Z tad poparzone rece. Piekny wywiad, chjoc malo merytoryczny. Sytuacje ratuja wspaniale rysunki mowiace wiecej niz slowa w ktorych tak ciężko ująć fakty duszno – duchowe. Dzieki Aleks, masz nosa do ludzi i tematow.

  • dariusz dariusz
   Reply

   Po obejrzeniu 4rech odcinkow filmu z wykladu P. Jail , jestem pelen podziwu dla Jej merytorycznego przygotowania, i uwazam ze jej przekaz jest wprost proporcjonalny do mozliwosci ogarniecia tematow przez sluchaczy. Tak wiec zwracam P. Jali honor, a nam odbiorca zycze abysmy mogli w jak najwiekszym stopniu zrozumiec te idee i aby nie okazaly sie one perlami rzuconymi miedzy swinie.

 • PawełP.
  Reply

  1:32:.. – mowa o 'czasie’.
  Miałem sen (?) z którego wynikało, że 'Tam’ 6 sekund to u 'nas’ 8-10 godzin. Więc różnie to mogło być z tym 'brakiem czasu’ u tego pana (tam).

 • jan piotr
  Reply

  dzisiaj obejrzalem do konca co mowila i przekazala Jail =jestem zachwycony jej WIEDZA INFO FAKTAMI jest w wieku mojej matki a ma doskonala pamiec SWIADOMIE OBECNA I DOSKONALE ZNA WSZECHSWIATY ,GALAKTYKI I pieknie opisuje podroze kosmiczne i te leje wedrowne energetyczne,jakie ciala eteryczne ,tez nie mam laptopa ani internetu /zaczalem dzialac w internecie i tej technologi od 5 lat .Zdumiewa mnie info Jaili o PRZEBUDOWIE ??? MAM PRZEKAZ dany mi w 1998 roku o szescianie ??? to co mowi ze taki jest plan ABY TAK ZIEMIA WYGLADALA ??? -zwracalem sie do wielu osob na tej ziemi i nikt NIE DAL MI ZADOWALAJACEJ ODPOWIEDZI a Jail dala mi ja dziekuje pozdrawiam cie ISTOTO Jaila i zycze wszelkiego dobra i dalszych osiagniec i rozpoznania swych przekazow ,dziekuje Alexowi

  • Kalina
   Reply

   Nie zlamuj sie nie warto .Tak wlasnie wygladaja rozdzielajace sie swiaty . Nie zadny mistyczny crab ale calkowity podzial ludzkosci .bedzie to extremalne i nasili sie jeszcze wiecej beda walic nowa technologie , ale cale szczescie , ze jeszcze mamy starszyzne wychowana na dobrym kozim mleku nie sztucznie pedzonym .Niech nam zyja jak najdluzej ze swoja mocna genetyka Oni nie umieja sie poslugiwac visa cards i technologia wprowadzona do zycia na chama i to coraz trudniejsza i coraz szybsza zeby bussnes sie krecil wiec oni chamuja tych kiepow w pchaniu do przodu . Dzieki starym ludziom i nietechnicznym cywilizacjom mamy jeszcze gotowke w kieszeni blokuja calkowita alienacje z zycia naturalnego . Nadchodzi epoka personalnego narcyzmu lacznie z gender wygladem i osobistym rozwojem przystosowanym do sytuacji cos w rodzaju wspolzawodnictwa . Program dobrego funkcjonowania w sztucznej cywilizacji . Ich rozwoj niezalezny od naturalnego srodowiska . Totalny mistake totalny .

  • Astre
   Reply

   Czego się boimy ? Boimy się, że rocznie 100 gatunków roślin i zwierząt ginie bezpowrotnie. Że tysiące hektarów Ziemi zamienia się w pustynie. Że w mleku karmiących matek znajdowany jest już Roundap. Że, rocznie 80 milionów ludzi umiera z nędzy, chorób i głodu. Że co 6 sekund umiera na tej planecie dziecko, które nie prosi już o jedzenie, ale o wodę, ale i tego doprosić się nie może.
   Boimy się, że ……. nie masz serca, świadomości serca szczególnego rodzaju, które pozwoliło by Ci dostrzec nieocenione piękno ludzkiego bytu i jego tętniącej mocy, która jest obecna Tu i Teraz.

 • Lidka
  Reply

  Dziękuje za wywiad. W tych przekazach na rysunkach świetnie by się odnalazł pan Tadeusz Owsianko. Pani jest cudowna tyle spamiętać i narysować. Pozdrawiam serdecznie..

  • Beata
   Reply

   nie zgodze sie z toba jesli chodzi o owsianke, on wyraznie mowi ze nie bedziemy miec innych cial, ta pani mowi ze kazdy bedzie miec wybor albo cialo fizyczne jak dzisiaj lub cialo duchowe bez fizycznosci, wiec wlasnie owsianko wnosi sporo zametu lub zostal zle poinformowany

  • Kalina
   Reply

   Z takiej wojny mamy obecna Sachare . Technologia od dupkow zostala dana nastepnym dupkom ale w cialach juz fizycznych .Dawana byla dlugo bo trzeba bylo zreinkarnowac sztucznych fizycznych dupkow w ludzkich cialach pare tysiecy lat :)) Dlatego sie tak alienacko swieci jak taka krotka wojna wybucha .:))
   To tak w skrocie .

 • Krzysztof
  Reply

  wspaniały wykład i w ogóle niezwykle interesujące realne wiadomości,nie jakieś gdybania czy wybuchnie wojna jakichś głupich rozgrywek polityków,znaczących zero.

 • Ania - Kosma
  Reply

  Solvieig – dzięki wielkie.
  Podpisuję się pod pytaniem.
  Co się dzieje, że te sprawy, tak ważne są bagatelizowane albo tak duża cześć ludzkosci nawet jakby rozwijającej się, nie ma o tym pojęcia a jeśli ma, nie jest to dla nich ważne…Dzięki Tobie, Kalinie i wielu innym jeszcze osobom, nie czuje się w tym tak bardzo osamotniona.
  Za chwile włączę sobie te rozmowę. Lubię telewizję Alexa od bardzo dawna. Jestem otwarta, przy czym co raz bardziej rozgoryczona powyższym faktem.
  Alex, Dorota – dzięki, ze jesteście.
  Pozdrawiam

  • konrad
   Reply

   ludzie sie tak szybko rozwijaja ze nie maja czasu protestowac jak ich szczepia i szykuja do wojny. ciekaw jestem jaka joge uprawiala ta pani bo sluzba oddania troche z krysznowcami sie kojarzy jak i ten przewodnik z 4 twarzami, w vedach nazywa sie on czaturmukha i tyczy sie niejakiego pana brahmy, a jama to byc moze pan jamaraj, sedzia ktory osadza ludzi wg ich karmy. nie zebym tu kogokolwiek atakowal ale takie mi sie skojarzenia nasunely, poza tym ze nie dosc ze manipuluja nami wredni politycy to jeszcze jacys ukryci dobroduszni niewidzialni ktorzy obdarowuja darmowymi naukami staruszke ktora ledwo nadarza pozbierac do kupy te wszystkie informacje. historia o mezu tez przypomina film – nasz dom, wiec troche to dziwne.

  • Kalina
   Reply

   Ania – Kosma
   Nic juz sie nie zrobi . Ja wlasciwie jak pisze to dlatego ze mam nadzieje ale moja przyjaciolka , ktora ma niezwykle rozwiniete czucie i jest raczej nigdzie nie znana mowi , ze to co robie to juz nie ma sensu , ze ludzie jakby sie ustabilizowali w swoich wyborach Czyli wybor zostal dokonany . Wiec jedyna nadzieja w tych co maja swiadomosc ziemi i tego co sie tutaj dzieje trzeba ta gesta siebie , ze tak powiem centralizowac w sercu i miec taka intencje i patrzec tylko globalnie , I z tego calego widzenia widziec poszczegolne sytuacje i sprawy korygowac to przez intencje i dzialnie caly czas tylko miec fokus na tym i nie sposzczac oka . Oni korzystaja jak ludzie sa w innych tradach i zainteresowaniach .Dlatego tyle entertainment i gonienia za groszem . Z naszego czucia wychodzi , ze tylko 30 procent na ziemi ludzi a moze nawet mniej ma centralizacje swiadomosci . Wedlug nas swiadomosc jest wyzsza forma niz energia . Ale to zostalo jakby przekrecone i dlatego jest przez tych swiadomych tyle do zrobienia .
   Ci co sa w energii powiedza , ze nie interwencja, spokojem i marazmem intelktualnym ( wylaczenie mozgu czy uspokojenie ) albo praca ze swiatlem naprawi wszystko . Jakos ten ich reverse nie pracowal tyle tysiecy lat .
   Pani Jail mowi , ze trzeba byc obserwatorem . Tak obserwatorem ale trzeba nim byc i byc swiadomym obserwatorem a nie snieta ryba .
   Troche bede pania z pelnym repektem analizowa . To prawda niektorzy moga (jest bardzo mala czastka ludzi) , ktorzy moga poniewaz nic nie zagraza ich scentralizowaniu. A moga zrobic duzo swoja swidomoscia poniewaz patrza szeroko Tak to widze i mowie z reka na sercu , ze reakcja czasami i zamieszanie jest potrzebne ale zalezy kto to robi .Czy robi to czlowiek ktory jest calkowicie swiadomy swojej struktury i kooperacji cialo-mind -otoczenie =swiadomosc.
   Mudry bardzo dobre widze po mojej mamie , ktora ma 86lat
   Pani Jail mowi o podobnych zasadach jakie sa w Vipassana medytacji . Tylko bez Buddy patrona i to ma ogromny sens . Pracowac nad swoim cialem nie reagowac ani negatywnie ani pozytywnie tylko obserwowac.
   Tak Pani ma racje to trzeba nauczyc sie takiej obserwacji i jaby byc tego ogromnyjm zwolennikiem i robic to wszedzie nawet jak sie wydaje , ze sie nie moze to robic to zawsze umysl wykorzystac do srodka ale widziec wszystko i wiedziec jak najwiecej i byc swiadomym dobra i zla w kazdej sytuacji . I byc swiadomym niegodziwosci na swiecie a nie oblekac sie zlota pajczyna nicia wycofujaca nas z zycia w swiat iluzji .

 • Astre
  Reply

  Pani Jail Kubacka może przemawia trochę enigmatycznym językiem, ale przekazuje bardzo istotne treści. Warto z głęboką uwagą wysłuchać wszystkich 4-ech części na YT.

 • Solveig
  Reply

  Pytanie do Pani Jail . Powiedziała Pani ze wszystko co sie dzieje na Ziemi jest planowane i nie trzeba sie tym przejmować . Wiec mam pytanie : czy niszczenie Ziemi i zycia na Ziemi jest planowane ? Mam na mysli modyfikacje GMO , chemtrailsy , eksploatacje Ziemi, zanieczyszczanie wszystkiego poprzez
  chemizację no i w końcu depopulacja i powolne przekształcanie człowieka w transhuman . Czy to jest zgodne z planem ?

  • Ewa
   Reply

   Moim zdaniem pani Jail to przykład osoby porywanej przez obcą rasę dla ich celów.
   Zwykle te rasy troszczą sie o dobre zdrowie porywanych,
   bo oni są im zwyczajnie potrzebni ( żywią się ich energią ).
   Nie zgadzam się z twierdzeniem porywanej , że nie trzeba nic robic bo wszystko jest już zaplanowane. Wręcz odwrotnie, nasze nic nie robienie utrzymuje własdzę obcych nad nami
   i jedynie właśnie nasza reakcja, nasz opór mogą nas wyzwolić.
   Ale ludzie, jak owce i barany, podążają utartymi ścieżkami mimo, że one są coraz bardziej karkołomne
   i to już nawet przysłowiowy ślepiec powinien widzieć ….

 • jan piotr
  Reply

  prosze Alex o wiecej wywiadow z Jail Kubacka /jest kopalnia wiedzy i info-faktow / a ty doskonale jej wysluchujesz i potrawisz wycisnac z niej doskonale fakty dla ludzi -dziekuje

 • jan piotr
  Reply

  raz jeszcze Jail jestes w moim wieku ,tlumaczyysz w sposob prosty i zrozumialy i te ZJAWISKA zwiazane z grawitacja znakomicie wytlumaczylas oraz temat jedzenia i zdrowia oraz inne tematy -dziekuje

 • jan piotr
  Reply

  Jail dziekuje ze jestes tu i teraz na tej ziemi ,oraz za wytlumacze nie dzialania energi i jak to dzila w naszych cialach dziekuje Alex za ten wywiad

 • Ania
  Reply

  Popieram to co Pani mówi na temat jedzenia.Mój organizm sam się domaga danego pokarmu jak go potrzebuje i jestem na to wyczulona.Szkoda tylko ,że wielu ludzi wmawia osobą rozwijającym się duchowo ,że skoro jedzą miesą to są złe. Znam ludzi ,którzy są weganami a energia nienawiści wręcz z nich kipi, ale nie generalizuje bo nie każdy jest fanatykiem .Każdy jest inny i trzeba to uszanować.

 • żyrafka
  Reply

  „Kryzys jest motorem rozwoju. Ujawnia wiedzę. Zmusza do zmian i do rozbicia iluzji w jakiej dusza się dusi. Dla człowieka to źródło stresu i niezadowolenia. Musi wyjść z aktualnej sfery komfortu, poszerzyć siebie i swoje rozumienie. Niestety nie ma dojrzewania do dorosłości bez napięć i sytuacji stresujących – inicjacyjnych. Duchowość uczy je rozumieć i opanować, a nie całkowicie usuwać z życia, bo to niemożliwe.

  W szukaniu przyczyn kryzysu najogólniej można wyróżnić trzy typy myślenia. Pierwszy typ szuka przyczyn w okolicznościach zewnętrznych – innych ludziach, obwiniając ich o swoją porażkę. Drugi typ szuka powodu w sobie, obwiniając siebie o niepowodzenie. Trzeci typ łączy powyższe podejścia, szukając przyczyny zarówno w sobie, jak i w otoczeniu. Rozpoznaje blokady w przepływie relacji między światem wewnętrznym a zewnętrznym. Niepowodzenie traktuje jako szansę na przemianę, dalsze hartowanie ducha w materii i samodzielność.

  Ludzie emocjonalnie niedojrzali, mają skłonność do zrzucania winy za swoje własne nieszczęścia, decyzje i skutki wyborów na innych. Na tym etapie nie umieją być samodzielnymi, tzn. wziąć odpowiedzialność za swoje życie, emocje i wzorce, którymi się kierują……….”
  fragment z – http://kochanezdrowie.blogspot.com/2016/09/nie-uciekaj-przed-samym-soba-wszystko.html?view=timeslide (polecam całość pod rozwagę)

  • petrygon
   Reply

   Czy to znaczy, że jesteś duszą. i mówisz z pozycji duszy? Ciekawe jak to jest być duszą, bo ja nie jestem duszą.

   • żyrafka
    Reply

    no to zgadnij co to jest
    „Trzecia to trzecia , nie czwarta , nie piata a na pewno nie szósta . Trzecia to trzecia . Jest jeszcze pierwsza i druga . pierwsza trwa ale druga szczeka i miałczy . tak wiec trzecia już nie szczeka i nie miałczy , ale jeszcze nie myśli . Trzecia myśli ,że myśli ale gdyby myślała naprawdę, mogła by być np. czwartą lub piątą a nawet szóstą … ale jest trzecią . Trzecia musi być trzecią bo nie było by ani pierwszej , ani drugiej , ani czwartej … i innych też by nie było, jakby nie było trzeciej . Trzecia to trzecia ale szału nie ma . Trzecia to takie brakujące ogniwo w teorii … ( Kogoś tam )”

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>