Eksperymenty z aurą – Zapper Nunczako i taboret Reicha

More videos
Views
   

Z Aleksandrem Polanskim i przeprowadziliśmy doświadczenia dotyczące wpływu zappera Nunczako i taboretu Reicha na ludzką aurę. Nie podajemy tu żadnych wniosków końcowych, ponieważ badanie to ma charakter amatorski, na osobach zdrowych i służy jedynie celom poglądowym.

Jest to już trzecie badanie z wykorzystaniem urządzenia kirlianowskiego do obrazowania ludzkiej aury, dwa poprzednie są tutaj:
http://porozmawiajmy.tv/eksperyment-z-aura
http://porozmawiajmy.tv/eksperymenty-z-aura-alex-alex

Strony Alexa Polanskiego:
www.LekarstwoNaRaka.com.pl
www.Zyciodajna.pl
www.Remedium.us

26 komentarzy

 • Astre
  Reply

  @Tadeusz pisze :

  ” Pewnie jest tak jak piszesz (albo zupelnie inaczej”

  Nie ma jednej odpowiedzi…
  Ile istnień, tyle odpowiedzi … na to samo pytanie ?

  Wobec powyższego zrozumienia istnieje zgrzyt, jeżeli ktoś usiłuje innym zaimplikować jakąś jedną odpowiedź, jakąś jedną prawdę. Nazywa się to – nieświadomą manipulacją….

  To co dla kogoś jest prawdą dla mnie wcale nie musi być.
  I na odwrót.
  Ostatecznie NIC jest prawdą !
  Dlatego istnieje taki przycisk ”reset” a na nim napis – ILUZJA, który wyzwala z wszelkiej prawdy naukowej, świętej, religijnej, duchowej, społecznej, rodzinnej, rodowej i osobistej.

  A, gdy odejdzie stare, wtedy nadejdzie nowe.

  Ale, nie dla każdego ten przycisk ILUZJA jest dobry… ?
  Bo, czym się będziesz podpierał jak dowiesz się, jak zrozumiesz, że to wszystko nie jest prawdą, jest tylko myślowym wzorcem (programem), który tak karze Ci interpretować to co jawi się w umyśle.

  • Jan
   Reply

   A skad wiesz ze to NOWE nie jest nowa ILUZJA? A taki sposob rozumowania jest na reke reptilianom.
   W niektorych CZLOWIEKACH prawda jest zapisana i Oni wiedza jaka ona jest. Tym samym moga kreowac PRAWDZIWA rzeczywistosc.
   Jan

   • Aleda
    Reply

    Jan,dokładnie tak jak piszesz 🙂 nowa iluzja „pod dyktando” gdzie umysł jak projektor stwarza ukierunkowane idee, iluzje, wszystko pięknie opakowane 🙂 Tylko że, obraca się w tych samych paradygmatach uzależnienia i oczekiwania na coś z zewnątrz, czy też pozyskiwania z zewnątrz i najgorsza podpucha – łączenia się z czymś z zewnątrz {niby naszym).
    cyt:
    „W niektorych CZLOWIEKACH prawda jest zapisana i Oni wiedza jaka ona jest. Tym samym moga kreowac PRAWDZIWA rzeczywistosc.”

    Pięknie napisane 🙂 i to właśnie dla „kontrolerów uzależnienia” jest niewygodne:) bo taka istota jest jak „trojan” w systemie.
    pozdrawiam serdecznie

   • Astre
    Reply

    @Jan pisze : ” A skad wiesz ze to NOWE nie jest nowa ILUZJA?”

    Owszem …jest ILUZJA. Ale, wcale nie jest aż tak ważne, że jest to ILUZJA. O wiele ważniejsze jest co z tą ILUZJĄ robisz ?
    A, co robisz to sobie sam Popatrz ?
    Zatwierdzasz w swoim umyśle, że taki sposób rozumowania jest na rękę Reptilianom ?…!
    A, skąd Ty wiesz i skąd masz taką pewność co jest na ręke Reptilianom….?
    Widać jak bezwolnie kupiłeś czyjeś przekonania i jeszcze je bezwolnie zatwierdzasz.Wierzysz, że to prawda ?…!
    A, skoro wierzysz, że to prawda, że jest to na rękę Reptilianom, to właśnie osobiście stworzyłeś sobie – część swojej rzeczywistości….

    Kolejny Twój wywód nie posiadający żadnych dowodów, nie posiadający żadnych implikacji, to jest taki, że w niektórych człowiekach prawda jest zapisana i oni wiedzą jaka ona jest ?

    Zadam pytanie ? Co to znaczy w niektórych człowiekach ? I jak prawda jest zapisana ?

    Zadaj sobie wpierw pytanie ?

    1. Człowiek, czyli kto ?
    2.Prawda, czyli co ?

    • Jan
     Reply

     Astre a moze astral. To chyba na jedno wychodzi.
     Powinienes to wiedziec. Nie chce mi sie z Toba dyskutowac, juz wystarczajaco dalem Ci energii.
     POMPUJ w EGO a pytan bedziesz mial wiecej.
     Jan

 • Orgonit
  Reply

  Sorki Alex ale napisze kompletnie nie na temat.
  Widząc zdjęcie płonącego domu z Ekoosady dręczy mnie pytanie jak to możliwe ,że żadna z osób uczestniczących w tej budowie nie usłyszała zapewne wyraźnych ostrzeżeń ( Duszy , opiekuna duchowego itp…) Przypuszczam ,że te osoby nie mają takiego kontaktu ,a on wyraźnie ułatwia życie i nie pozwala kroczyć po omacku. Oczywiście jest mi przykro z powodu ich straty lecz może najpierw powinni popracować w sferze duchowej niż fizycznej. Pozdrawiam

  • Alex
   Reply

   Każdy ma swoją ścieżkę. Najwidoczniej ich taka była i dokładnie tak na tę chwilę miało być. Nigdy nie wiemy czy to co nam się wydarza jest „dobre” czy „złe”, bo z dalszej perspektywy czasu może okazać się (czyli po wielu latach), że to co się wydarzyło, było czymś wspaniałym. I dlatego ich „Opiekun Duchowy” doprowadził, że tak właśnie miało się wydarzyć i się wydarzyło.

   • Jan
    Reply

    Czesc Wam.
    To moze przesluchacie Georg’a Kavassilas’a. Albo odczytajcie sens wypowiedzi „Piąty Wywiad z dr Jamissonem Nerudą”. http://wingmakers.pl/content/view/240/530/
    Dlaczego nie umiecie dyskutowac tylko zaraz musicie atakowac i to tak brutalnie, gdzie wasze czlowieczenstwo. Wiem ze wkladam nutke „INNOSCI” w Wasz swiat.
    Pozdrawiam
    Jan

    • Astre
     Reply

     @ Jan pisze : To moze przesluchacie Georg’a Kavassilas’a. Albo odczytajcie sens wypowiedzi „Piąty Wywiad z dr Jamissonem Nerudą”. http://wingmakers.pl/content/view/240/530/

     A, skąd masz pewność, że Kavassilas i Neruda głoszą prawdę ?
     Żyjesz w świecie/płaszczyźnie – PRAWDY ?
     Na, czym ta ”PRAWDA” polega i w czym jest wyrażona ?

     Czy, teraz Ya siedząc przed monitorem i pisząc na klawiaturze – jest to prawdą ?
     Czy, jest to tylko efekt wzorców poznawczych (programów), które to one ”wyświetlają” (werbalizują) na ekranie umysłu, takie formy, które odpowiadają własnym wzorcom ( programom).
     Wobec powyższego Ty sam, jak i Ya stwarzamy to co odpowiada naszemu wewnętrznemu oprogramowaniu.
     Zmień oprogramowanie, a zobaczysz i doświadczysz czegoś innego …?

     Dlaczego, więc wierzysz w czyjeś wewnętrzne oprogramowanie (Kavassilas’a, czy Nerudy) , które ”wyświetliło” się na ekranie ich umysłu ? A, to co się ”wyświetliło” na ekranie ich umysłu, są to tylko ich własne przekonania………

     To są tylko człowiecze przekonania.
     Nie ma w tym czystej informacji, nie ma w tym czystej świadomości, są to tylko człowiecze przekonania.

     Czy, potrafisz odróżnić czystą informację, uniwersalną informację, obiektywną informację od człowieczych wizji, myślokształtów, przekonań… ?

     Skoro piszesz, że ktoś Cię atakuje, to tylko dlatego tak to odbierasz, bo masz w sobie program (wzorzec), który nakazuje Ci tak myśleć.
     Więc, poszukaj w sobie wzorca, który karze Ci tak myśleć…?
     Mogę się założyć z Tobą, że jest to wzorzec z dzieciństwa, lub odziedziczony po własnych rodach …

     W, ogóle nie jest ważne co dzieje się w tej płaszczyźnie ILUZJI o nazwie 3D. O, wiele ważniejsze jest to, co z tym robisz ?
     A, co robisz ?
     Obwiniasz innych za swe własne emocje i uczucia mówiąc – że ktoś Cię atakuje.
     Tymczasem te emocje/uczucia są przecież Twojej własnej produkcji.

     Wszystko co widzisz i wszystko co czujesz jest wyłącznie Twoim dziełem. Jest wyłącznie Twoim własnym światem. A, ten (świat), to nic innego tylko sposób w jaki postanowiłeś widzieć rzeczy, ludzi, zjawiska, zdarzenia, okoliczności itd…

     Nic w tym złego, ani nic w tym dobrego.
     Problem tylko zaczyna się wtedy, gdy chcesz tą ILUZJĘ własnych przekonań, lub czyichś przekonań, czyli, ten subiektywny świat zatwierdzić jako – prawdę….?…!
     Stajesz się więźniem własnych przekonań ….

     I nie mam zamiaru Ciebie jak i nikogo z tego wyprowadzać.
     Ja tylko, o tym mówię…

     Moje miejsce w tym środowisku nie ma na celu udowadniać jakiejś ”prawdy” i racji. Jedyną rzeczą jaką mogę zrobić wobec zgromadzonych tutaj osób, to powiedzieć : wszystko co dzisiaj uznałeś za słuszne, mądre, prawdziwe – jutro wcale takie nie musi być !

     Wobec powyższego – możesz potraktować (WSZYSTKO) jako lekcję i być dla siebie wspierającym przyjacielem.

 • Jan
  Reply

  Czesc Alex
  Widac ze bez zappera byles bardzo ladnie zbalansowany. Natomiast tylko po dotknieciu tego „syfu”
  poszedles w dol. A „ten” nad glowa to horus, bog ASTRALU. Mysle ze powinienes trzymac sie z daleka od tego.
  Pozdrawiam

  • Alex
   Reply

   To było tylko chwilowe. Niech Horus się mnie boi 🙂
   Każdego typu oczyszczanie powoduje chwilowe zanieczyszczenie, czyli pogorszenie stanu, więc zdziwiłbym się, gdyby stan się natychmiast polepszył. A poza tym, to czuję w Tobie dużą wrogość do Jana Taratajcio.

   • Jan
    Reply

    Czesc
    Nie jestem wrogiem p. Jana ale jego produkt programuje przestrzen. Zauwaz ze wszystkie zappery maja zwykle miedziane elektrody, a tu sa odizolowane, wiec gdzie jest kontakt elektryczny.
    W poprzednich wywiadach bylo spotkanie z jasnowidzka ktora powiedziala ze widzi Jezusa gdy uzywany jest Jana zapper. Przyznasz ze to kompletny idiotyzm.Czy nie widzisz ze ASTRAL
    czerpie z tego energie i umiejetnie oddala WAS od bycia CZLOWIEKIEM.
    Pozdrawiam

    • Alex
     Reply

     Hello! Janie! Obudź się! Przecież to co napisałeś to jest paczką programów umiejętnie owiniętych kokardką „oddala WAS od bycia CZŁOWIEKIEM”.
     Rozumiem, że masz jakąś cudowną alternatywę dla ludzi, którzy nie chcą używać farmaceutyków i wg. Ciebie nie powinni używać zappera. Jeśli tak, to chętnie z Tobą coś nagram aby ulepszyć ten świat, a nieśli nie masz alternatywy, to lepiej już zamilknij i nie mieszaj! Bo wątpliwości bardzo łatwo jest ludziom wprowadzić. Jan Taratajcio od kilkudziesięciu lat robi eksperymenty, pracuje od rana do wieczora, walczy z systemem. A Ty usiadłeś przed komputerem, doznałeś olśnienia i coś napisałeś. Człowiek, który to przeczyta bardziej uwierzy tobie, bo ludzie są tak zaprogramowani, że skoro ktoś w czymś nie ma interesu to musi być bardziej wiarygodny, więc pewnie uwierzy w Twoje olśnienia.
     Zastanów się komu Ty służysz… zapewne nieświadomie. Pozdrawiam

     • Bozena

      Alex nic wiecej nie mozna napisac na takie wiadomosci jakie ma Jan do przekazania na tej stronie.
      Pan Jan Taratajcio to kochany czlowiek wszyscy o tym wiemy w mojej rodzinie i bynajmniej nie jest On w ,,rekach” sil astralnych -to bzdura ! ktorej trzeba ,,ukrecic” moc takiego pisania.
      Zapper bardzo mi pomogl w oczyszczeniu wszystkich cial i dalej pomaga jak i rodzinie.
      Wspolnie kibicujemy dalszym wynalazkom pana Jana i czekamy na nowosci.
      Pozdrawiam
      Bozena

     • Jan

      Czesc
      Zapper to generator konkretnej czestotliwosci , ktory jest dokladnie wstrojony w rezonans pasozyta.
      Jana zaper ma tylko 3 zakresy. A tu chce pokazac ze gdy wklada sie w to Horusa, to ten pseudo bog czerpie energie z tych osob ktore posluguja sie tym. A za te pseudo uzdrowienia trzeba bedzie kiedys „zaplacic”. A sluze wszystkim tym ktorzy sie BUDZA i chce ich chronic od pseudo duchowosci i pseudo uzdrowicielami. Jest wiele osob ktorzy produkuja zapery i nie robia wokol siebie sztucznego splendoru.Juz nie wspomne o cenie tego urzadzenie. Ale co tam duchowosc potrzebuje duzo kasy.
      Szkoda ze sluchacie Kazimierza Karwota i nie rozumiecie co On chce przekazac.
      Przykro mi ze tak silnie bronisz tego, powinienes byc tylko obserwatorem tego doswiadczenia.
      Mysle ze wiesz znaczenie takiego skrutu IHS.
      Pozdrawiam
      Jan

    • bogdan
     Reply

     Elektrody nie są odizolowane, lecz wręcz przeciwnie Jan zaleca owijać elektrody namoczonymi chusteczkami dla lepszej przewodności. Wiem bo używam. Więc Twoje wnioski to raczej teoretyzowanie. Pozdrawiam.

     • Bozena

      Jan no wlasnie,trudno zrozumiec o co Ci chodzi bo albo szkoda ze sluchamy p.Karwata albo ze nie wiemy co chce nam przekazac,same zaprzeczenia i niejasnosci.
      Poza tym piszesz ze sluzysz wszystkim tym co sie budza,gratuluje Ega,moze sie myle wiec warto abys skorzystal z oferty Alexa ku takim ludziom i nagral z Nim jakis fajny program o tym co chcesz madrego nam przekazac.
      Doskonale znam znaczenie IHS,moge tylko napisac za Alexem rzaden z takich bogow nie ma mocy mi szkodzic bo taka jest moja wola.
      Bozena

 • Orgonit
  Reply

  Ponieważ mężczyzna i kobieta ma odwrotną polaryzację ciała i czakry wirują również w przeciwnych kierunkach. Sugerował bym by kobiety trzymały nunczako z elektroniką w innej dłoni niż mężczyzna. Badałem to również z radiestetą który to potwierdził. Niestety ze względu na upływ czasu nie pamiętam na 100 % zaleceń. Tak na 75 % mężczyzna powinien trzymać w lewej dłoni ,a kobieta w prawej. Oczywiście czas pracy nunczaka to zaledwie kilka minut i może to nie ma aż takiego znaczenia. To tylko taka moja mała sugestia. Mam nunczako od kilkunastu miesięcy i dwa razy powstrzymało początki przeziębienia ,a ostatnio wyraźnie osłabiło przebieg. Jestem z niego zadowolony. Pozdrawiam .

 • Zbigniew
  Reply

  dot.badań aury
  Sugeruję,aby przy badaniach pola aurycznego pościągać z kończyn wszelkie metalowe urządzenia.
  Powodują one zakłócenia w przepływie energii.
  Pozdrawiam i życzę wytrwałośi w badaniach – są niesamowicie ciekawe.

  • Jan
   Reply

   Tak wogole to badanie aury jest bezsensowne. Jak widac zmienia sie w zaleznosci od emocji.
   No i rozdziela ludzi a nie laczy. (moja aura jest lepsza od twojej- komu to ma sluzyc, chyba tylko EGO)
   Pozdrawiam
   Jan

   • Alex
    Reply

    No tak, masz rację. Tak samo jak wszelkie inne badania są bez sensu. Napięcie w mojej bateryjce jest większe niż w twojej. Ja mam lepszy poziom cukru niż ty. Temperatura mojego ciała jest bliższa 36,6 niż twoja. itd…
    To nie chodzi o sposób pomiaru, tylko o to jak je postrzegamy i co z tym zrobimy. Oczywiście, że aura w każdej sekundzie się zmienia, dlatego trzeba było czekać aż się trochę ustabilizuje. Poza tym wszystko zależy również od urządzenia pomiarowego. Szybkie zmiany kolorów na początku pomiaru nie oznaczają, że coś jest nie w porządku, oznaczają jedynie, że należy pominąć ten fragment pomiaru, bo jest jeszcze niestabilny. Dobrze przeprowadzone badanie aury jest jedną z najlepszych form diagnozy.

    • Astre
     Reply

     Alex pisze : Dobrze przeprowadzone badanie aury jest jedną z najlepszych form diagnozy.

     No, tak masz rację !

     Lecz, w powyższe zdanie wątpię .
     Badanie aury to jedno, a diagnoza to drugie…

     A, jak to wygląda wpraktyce drodzy państwo…
     Robiłem skan aury sobie i córce.

     Na podstawie wygenerowanych raportów diagnosta stwierdził między innymi, że hmm ma pan… bardzo dużą nadczynność kończyn dolnych.

     Ale, gdy córce zrobili skan aury, też wyszła bardzo duża nadczynność kończyn dolnych…?…!
     Pewnie gdyby Alex robił z nami wtedy to badanie też wyszła by mu duża nadczynność kończyn dolnych.

     I teraz na czym polega ta zbawa o szumnej nazwie ( diagnoza ! ) aury ?
     Polega na zabawie, za którą zapłaciłem 120 zł razy 2, bo dwie osoby.

     Bo koniec końcem dopiero po dłuższej rozmowie wyszło , że raport o nadczynności kończyn dolnych
     prawdopodobnie wynikł z tego, że od przystanku autobusowego do ośrodka trzeba było iść piechotą ponad 2 kilometry no to zrobiła się nadczynność kończyn dolnych. Nadczynność ?…!
     To nie żadna nadczynność ? To taki dyrdymał, bo to co faktycznie jest nadczynnością, lub nią nie jest wymaga wnikliwych i precyzjnych badań, a nie żadnych raportów ze skanu aury ?

     Więc, jak powiedział diagnosta – skan aury jest obrazem biopola, ale nie wskazuje to na prawdziwość procesów i ich przyczyny, bo można sobie rosół za dużo osolić i na skanie aury wyjdzie nadczynność układu krwionośnego. Ale, za 3-godziny to samo badanie nie wykaże już nadczynności, bo spadnie objętość krwi i ciśnienie tętnicze.

     Prawdziwa diagnoza to NIE badanie aury, tylko rzetelne testy np : (Screening Volla) gdzie masz pełny obraz organizmu i wszystkich jego obiegów i skutecznośc tej metody sięga 80-90 %.

     Więc, Jan ma tu absolutną rację w tym sensie, że aura nie stanowi w zasadzie żadnych podstaw do diagnozowania, ponieważ tzw. obraz aury, to zaledwie chwilowy, wręcz szczątkowy obraz pewnego bilansu eneregetycznego, a nie wskazanie na nieprawidłowości nie mówiąc już o wskazaniu przyczyn nieprawidłowości….?

     Ps. Tak przy okazji. To urządzenie , którym bawiliście się, a które ten pan właściciel zachwalał jako jedyne w Polsce, to zabawka, której działanie polega na pomiarze oporności skóry, a następnie na podstawie pomiarów oporności emuluje obrazy na ekranie monitora. Widziałem takie zabawaki lub podobne na ebay.uk po 20 funtów i zero chętnych ….
     Profesjonalne, a nawet półprofesjonalne urządzenia do scanu aury posiadają przede wszystkim interaktywną kamerę. Ich cena zaczyna się od 3-4 tys.dolarów.

     Pozdrawiam propagandystów ILUZJI…. 🙂

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>