Dla sądu jesteś firmą czy osobą fizyczną? – Waldemar Brzywczy

More videos
Views
   

12 komentarzy

 • Dawid
  Reply

  Od dawna nurtuje mnie jak jest z pismami w wojsku… zazwyczaj imie pisane jest z dużej reszta male litery, nazwisko wielkimi, czasem wypisane jest, ze syn tego i tego czasem nie. W niektórych kwiatach na kopercie j.w. a w środku pismo zgodne z Polską pisownią… Pieczątki koloru niebieskiego, zielonego bądź czerwonego, ale nie widzę korelacji bo piszą wymiennie. Mocno walczylem ze szprychami będąc w strukturze i przegladalem wszystkie otrzymane pisma WP i brak mi pomysłu ( przez lata zebralem ładna teczkę😁).. ktoś ma jakiś pomysl? Po wywiadzie sprawdzenia jeszcze podpisy pod pismami, ale prawie pewny jestem, ze są sme parafii..

 • MM
  Reply

  Powtarzając ICH wypociny jesteś PRO-systemowy.
  Chyba nie o to tutaj chodzi ponieważ ten cały system jest systemem PRZESTĘPCZYM…

 • MM
  Reply

  Dokładnie jestem za taką postawą, bo większość ludu (nawet niby świadomego) cały czas trzęsie przed nimi gaciami nawet w najmniejszej sprawie.
  Słyszałam o tym, że czepiali się DODY, ale nie wiedziałam, że ich zaskarżyła.
  Tym bardziej brawo – ona jest bardzo mądrą kobietą.

 • Edek
  Reply

  Nieodebrany list polecony uważa się za dostarczony. Masz dwa tygodnie na odbiór, jak nie odbierzesz – twoja sprawa.

 • Darek
  Reply

  W moim wpisie chodziło o podpis elektroniczny, który czasami jest kwestionowany, a który jest właściwą formą wg prawa europejskiego.
  Z tego co pamiętam, to w tej sprawie jest rozpatrywane zapytanie SR Katowice-Wschód do TS UE. Na FB wystarczy przejrzeć stronę Marek Jarocki.Ogłoszenie wyroku odbędzie się 17.10.2024r.

 • Piotr
  Reply

  Szanowny Waldemarze…
  Przejrzałem pisma do pobrania na stronach które wskazałeś i taka refleksja…
  Imię z rodu Nazwisko, winno być Imię z rodu w Godności © – po środku dokumentu, nie po lewej jego stronie jako dłużnik, (NAZWISKO należy do systemu tak sobie wymyślili, to jaki jest cel posługiwać się ich nomenklaturą i państwa danymi (tożsamość) które-a zostały-a nam skradzione-a gdy byliśmy dzieckiem w kołysce i przypisane przez kogoś kogo nie znamy);
  C/o: [ul. Zamieszkania Box 777]
  V.C.[00-000][Miejscowość];[pl/Polska/pl]

  NAZWA JEDNOSTKI ORGANIZACYJNEJ do której zwracamy się zawsze po lewej stronie jako dłużnik najlepiej w ramce.
  piszemy zawsze do szefa firmy (do rąk własnych) nie do „brygadzisty” (żeby potem szef nie podżegał brygadzisty przeciwko nam – skoro nie widnieje na dokumencie – domniema, wychodzi z założenia, że nie ponosi odpowiedzialności za podległego pracownika – a tak nie jest) np. nie piszemy do NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO tylko do DYREKTOR IZBY ADMINISTRACJI SKARBOWEJ i wymieniamy resztę ZARZĄDU tej firmy czyli jego zastępców; NAZWISKO Imię vel NAZWISKO Imię (Capitis Deminutio Media – na służbie) ;
  V.C[00-000][MIEJSCOWOŚĆ];[ PL : POLSKA – korp.] – Polska jest korporacją więc wielkie litery w adresie do nich – zgodnie z rejestrami. Dalej w adresie:
  D-U-N-S® Nr #000000000 D&B/USA ;
  NIP: ………………. REGON: ……………………….

  Cytaty które wskazujemy im (ich konstytucja, ustawy, rozporządzenia) – jako statut korporacji III RP zawsze w klamrach np. [art. 4 Konstytucji] [art. 8 Kodeksu cywilnego albo kc] bowiem to oni (jako funkcjonariusze publiczni, administratorzy) składali ślubowania, przysięgi na przepisy ich statutu. Nieprawdaż? Itd…

 • JohnVeto
  Reply

  Polskie Sądy to też ciule i to nieprzeciętne. Oczywiście nie generalizuje. Ale, przykładów można mnożyć. Nie wspomnę o e-sądach, to dopiero jest neonazizm ! Dobrym przykładem może być sprawa piosenkarki Dody, którą sąd nawet w II instancji skazał na grzywnę za obrazę uczuć religijnych gdzie Doda orzekła że bardziej wierzy w Dinozaury niż w Biblie. I te barany sędziowskie zarabiające krocie, których utrzymuje ciężko pracujący podatnik nawet konstytucji ciule nie znają, gdzie zapisane jest, że każdy ma prawo do wyrażania opinii !
  Doda nie jest głupia, nie miała zamiaru się patyczkować się z różnymi pseudo – sędziami, złożyła sprawę do Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu i NIERZĄD ”POLSKI” musiał zapłacić Dodzie 47 tys. Euro. I tak trzeba postępować, nie bać się walczyć umysłowym mongolizmem, bo albo TY, albo oni !

 • Darek
  Reply

  Jest jeszcze legislacja UE, która jest nad tą legislacją. A w TS UE jest inna opinia o formie podpisu niż w SN. A ich wyroki są obowiązujące także SN, inaczej do tej pory frankowicze by przegrywali sprawy. Co gość powie na ten temat?

  • Waldemar
   Reply

   Proszę podać wyrok TS UE który wskazuje że pod wyrokiem można się nie podpisywać. Frankowicze wygrywają bo bankierzy i sędziowie łamali prawo PL i UE.

   • Darek
    Reply

    Wpis ponowny, teraz we właściwym miejscu. Wcześniej nie było takiej możliwości.

    W moim wpisie chodziło o podpis elektroniczny, który czasami jest kwestionowany, a który jest właściwą formą wg prawa europejskiego.
    Z tego co pamiętam, to w tej sprawie jest rozpatrywane zapytanie SR Katowice-Wschód do TS UE. Na FB wystarczy przejrzeć stronę Marek Jarocki.Ogłoszenie wyroku odbędzie się 17.10.2024r.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>