Avatar i inne projekty Andrzeja Nikodemowicza

More videos
Views
   

Andrzej Nikodemowicz jest znanym w Polsce terapeutą uzdrawiania kwantowego, wykładowcą i dźwiekoterapeutą, autorem medytacyjnych i relaksacyjnych płyt CD (we współpracy z Jackiem Gałuszką) oraz publikacji i warsztatów rozwoju osobistego. W powyższym wywiadzie rozmawiamy o jego historii i aktualnie realizowanych projektach: Nikodemowicz.com, Warsztatach channelingowo – kwantowych i Projekcie Avatar.
Techniki i metody transformacyjne projektu Avatar w znacznym stopniu redukują stres i podatność na stres, a także pomagają dostroić się do wysokich wibracji zdrowia i harmonii w życiu.

Strona Andrzeja: Nikodemowicz.com
Kalendarz planowanych warsztatów: www.Warsztaty-Alfaton.pl

3 komentarze

  • Remigiusz
    Reply

    Bioenergoterapia zawsze działa. Miałem lewą nogę krótszą od prawej a teraz mam równe.

  • GrazynaNY
    Reply

    Sluchajac tylu ciekawych ludzi, obdarowujacych nas niezwykle interesujaca wiedza i swoimi doswiadczeniami, przychodzi wiele pozytywnych refleksji, jak bardzo swiat sie zmienia czy raczej zmieniany jest przez takich jak oni czy takich jak my wszyscy, swiadomych swego potencjalu i nielimitowanych mozliwosci. Ci wszsyscy, ktorych mozemy sluchac za posrednictwem tej strony sa zywym i bezspornym przykladem na to w jaki sposob kazdy z nas z osobna moze rozwijac swoje talenty, odszukac siebie samego w sobie samym, przypomniec KIM JESTESMY…..i robic to co kochasz dla wlasnego i ogolu pozytku. Wystarczy tylko chciec i zrozumiec…..reszta przyjdzie latwo.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>