Jak stwarzamy swoje wewnętrzne doświadczenie – Colin P. Sisson

More videos
Views
   

Fragment warsztatu Colina P. Sissona Obudź Swoją Wewnętrzną Moc. Integracja Oddechem i Obecnością w praktyce, który odbył się 17-18 października 2015 we Wrocławiu. Materiał prezentowany na tym warsztacie – © Copyright Colin P. Sisson. Tłumaczenie: Magdalena Janicka.
Wątki nagrania:

 • od początku – Jak stwarzamy swoje wewnętrzne doświadczenie.
 • 9 min 41 sek – Bądź ze swoimi uczuciami.
 • 13 min 05 sek – O korzyściach jakie czerpiemy w swoim życiu z bycia w stanie ofiary.

Colin odwiedzi Polskę w 2016 roku jesienią. Na jego stronie www.ColinSisson.com w zakładce „Kalendarium” znajdą już Państwo pełen wypis tegorocznych warsztatów i treningów.

4 komentarze

 • vv
  Reply

  ..colin, to poukładany, rzeczowy, serdeczny i łebski facio,.. choć nie polak,. dziwne,… to jeden z niewielu ludzi, dzięki którym warto by ta współczesna cywil jeszcze nie padła,.. jeszcze kilku takich nie odlecianych, nie zaprzedanych normalnych ludzi i ziemia ma szansę..

 • jacek
  Reply

  Podoba mi sie Collin ma pojecie o zyciu i nie robi z mozgu marmelady ,sprawilo radosc ogladanie tej czesci wykladu,dziekuje.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>