Wymiana stawów biodrowych powoduje anemię – Aliaksandr Haretski

More videos
Views
   

Aliaksandr Haretski w prosty i logiczny sposób wyjaśnia, dlaczego wymiana stawów biodrowych nie jest dobrym pomysłem. Wymiana tych stawów na protezy powoduje, że zniszczony zostaje szpik kostny w największych kościach w ciele, przez co organizm produkuje około 20% mniej krwi. W przypadku wymiany stawów kolanowych sytuacja bywa jeszcze gorsza, ponieważ wówczas niszczy się szpik kostny aż w czterech dużych kościach nóg. Lepszym pomysłem jest regeneracja tych kluczowych stawów przy pomocy metod naturalnych.
Inne rozmowy z Aliaksandrem Haretskim:
Porozmawiajmy.tv/?s=Haretski

Książka Aliaksandra Haretskiego jest dostępna bezpłatnie tutaj:
www.MedycynaLudowa.com/pl/index.php?id=ksiazka

17 komentarzy

 • Halina
  Reply

  KAŻDA OPERACJA POWODUJE ANEMIĘ BO JEST UPŁYW KRWI. CHORE STAWY BIODROWE TRZEBA OPEROWAĆ BO NIE MOŻNA ŻYĆ Z CIĄGŁYM BÓLEM.

 • Bartosz
  Reply

  ja mam pytanie nie zwiazne z tematem filmu, i to pytanie do Aliaksandra Haretskiego. Odzyskanie koloru wlosow to farba czy jakas kuracja ?

 • HerC
  Reply

  Zawsze z wypiekami na twarzy słucham porad p. Haretskiego. Budzą nadzieję na odzyskanie zdrowia innymi sposobami niż przeszczepy. Ostatnio coraz mocniej dochodzę do wniosku, że leczenie w Akademii Medycyny Ludowej to jedyny sposób na poprawę funkcjonowania organizmu. Niestety czar pryska po zapoznaniu się z cennikiem usług. Jak dla mnie przeciętnego pracującego człowieka jest kosmiczny. Ostatnio na oddziale nefrologii mówiłem pacjentom, że nie są skazani na dializy itp. atrakcje, że niech sobie poczytają o zabiegach. Poczytali, pośmieli się na temat cen. I tak się skończyło. Szkoda. Pozdrawiam.

 • Elżbieta
  Reply

  Opowiem o swoim doswiadczeniu ze stawem biodrowym.Dolegliwości bólowe zaczęły się 6 lat temu -niewielkie..Już wtedy byłam na odzywianiu makrobiotycznym.Co roku 6 tygodni diety warzywno -owocowej.Generalnie niezła świadomość tematu z racji specjalizacji i wieloletnich eksperymentach z ciałem.Sporo ruchu ,suplementy,praca z ciałem ,homeopatia…..2 lata temu ,miałam wypadek samochodowy,pedał gazu po gwałtownym manewrze odbił powodując mega kompresje stawu biodrowego.Od tego czasu ból nasilał się -badania rtg stwierdziły bardzo duże zmiany ,brak szpary stawowej-bezwzględne wskazanie do zabiegu.Sama też umiałam to ocenić .Dałam sobie szanse -wszystko w.w plus praca z Totalną Biologią ,Dwupunkt,Reiki.Ból nasilał się coraz bardziej,chodzenie sprawiało problem,próbowałam dalej.Po 2 latach i leczeniu sanatoryjnym ,siadła psychika.Moje życie zatrzymało się -podjęłam decyzję -operacja.Był to trudny dla mnie czas konflikt wewnetrzny,nie udało się ,ale zrozumiałam ,że ręce operatora i proteza ,którą od razu uznałam jako integralną część mojego ciał są boskie.Dziś nie żałuję Nic mnie nie boli ,jestem aktywna ,tańczę .Nie mam też anemii.Załuję ,że tak długo zwlekałam.W mojej pracy zawodowej widziałam tysiące takich przypadków -ludzie odzyskiwali wolność.Nie twierdzę ,że jest to zjawisko bardzo powszechne,ale wyeliminowanie metody ,która przywraca sprawność jest dużym błędem.Medycyna jest jedna -skuteczna.Mam kilkudziesięcioletnie doświaczenie zawodowe i od tylu lat kocham medycynę komplementarną,Każda historia jest inna ,tak jak inne są ludzkie organizmy z caółym bagażem uwarunkowań.Otwartość ,uwazność ,doświadczanie.

  • Dorota
   Reply

   Niekoniecznie, ponieważ osoba z amputowaną kończyną ma też mniejszy krwiobieg, czyli mniej ciała do zaopatrzenia, więc pozostałe zdrowe kości ze szpikiem mogą stanowić wystarczające zaopatrzenie.

 • Mika
  Reply

  Panie Aliaksandrze, no jak w pape strzelil. Oswiecenie. Czyli od lat mam zapalenie w stawach biodrowych, a nie stawy do wymiany. Tylko szkoda, ze Pan tak malo powiedzial, co mozna samemu zrobic, aby to zapalenie ustapilo. Bede wdzieczna za chocby jedna konkretna wskazowke, jak mozna od zaraz zaczac zmniejszac stan zapalny. Oczywiscie zamiast udawac sie do dyzurujacego ortopedy w przychodni z gablotami sztucznych protez. Moja mama temu nie uszla, ja zbieram informacje, jak sie nie dac, za ktore serdecznie z gory dziekuje.

  • Kalina
   Reply

   Wez swiece do uszu . I czysc to miejsce majac intencje . Po jakims czasie bedzie czyste miejsce .Moze wydaje sie smieszne ale wcale nie jest smieszne . Najlepiej swiece z olejkami nasaczonymi eukaliptus oil albo herbacianym olejkiem .Moze tez byc lawenda razem w tej kombinacji .

 • Kalina
  Reply

  Dzieki A;ex . No to mam swojego idola na porozmawjajmy i napewno jest nim Aliaksandr Haretski.
  dzieki za przypomnienie Panie Alexandrze o .Bone marrow Dzieki wielkie a umknelo to mojej uwadze ostatnio a to przeciez bylo w moich cwiczeniach centralnym zainteresowaniem kiedys .

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>