Zmniejsz zużycie paliwa o 20% z Govvi. Testy techniczne – Mateusz Sumera

More videos
Views
   


Uwaga: dokument ma 165 MB

Tabletki Govvi są sprzedawane jedynie poprzez sieć poleceń, w związku z tym aby je zamówić:

1. Kliknij w link polecający otrzymany od kogoś, kto Ci polecił obejrzenie tego filmu.
Jeśli nie masz takiego linku, to możesz skorzystać z mojego linku: www.govvi.com/go/alexb
2. Wybierz jedną z opcji produktu.
3. Wpisz swoje dane do wysyłki.
4. Tuż przed procesem płacenia, po prawej stronie pojawi się okienko z pytaniem „Would you like to become a Promoter?”. Warto je zaznaczyć aby mieć możliwość zarabiania na polecaniu produktu.
5. Opłać zamówienie. Przesyłka do Polski kosztuje obecnie około $12.

Najbardziej opłaca się kupić wersję za $99, wtedy cena jednej tabletki wyniesie 15 zł. Subskrypcję można potem wyłączyć w każdej chwili, a nadmiar tabletek można odsprzedać znajomym, np. po 100 zł za opakowanie 5 szt.

19 komentarzy

 • wUser
  Reply

  Silnik Auto po 2012roku 2.0 disel
  Zużyłem 3 opakowania govvi tj.15tab. Od kilku lat stosowałem różne dodatki/ulepszacze do paliwa, a więc nie miał za bardzo co czyścić w układzie paliwowym. Stosowany według zaleceń, zresztą jak producent twierdzi 3maks5 zbiorników może być potrzebne aby środek zaczął działać, a później tylko cieszyć się z oszczędności. Co do mniejszego spalania 5-25% to BRAK EFEKTÓW, no chyba ze jakiś efekt placebo 0,1-0,3l co można uznać za tolerancje błędu. Natomiast co do lepszego wpływu na prace silnika to się nie wypowiem bo nie jestem w stanie tego sprawdzić, ale patrząc na brak zmniejszenia spalania to wątpliwe.
  Na koniec dodam iż tankuje na markowych stacjach jak i 95% na tej samej stacji, zawsze do pełna/do odbicia i zeruje licznik, więc daje mi to możliwość dokładnej weryfikacji spalania. Tryb jazdy od lat podobny.
  Kupiłem z czystej ciekawości bo i tak leje dodatek do paliwa, a więc jeśli spalanie było by mniejsze to rozważyłbym stosowanie tego środka.

  • JohnVeto
   Reply

   Tak to oszustwo MADE IN USA grubymi nićmi uszyte. Właściciel tego kanału, które przeprowadza szczegółowe testy i ponosi przy tym spore koszty mając twarde dowody sprawę zgłasza do UOKiK co prowadzi do złego zakończenia !

 • JohnVeto
  Reply

  Niniejszy temat to jak zadbać o silnik, a jak dbasz tak masz. Poniższy filmik, którego linkuje pokazuje pewną prawdę, ale też pokazuje manipulacje rodem z koncernów chemicznych, które zarabiają krocie na ludzkiej niewiedzy, a niewiedza prowadzi do złego zakończenia.
  Więc, aby do tego nie dopuścić i nie stać się ofiarą manipulacji polecam z uwagą do końca wysłuchać. nie

  https://www.youtube.com/watch?v=dbzn0TkjtDQ

  https://autobachus.pl/produkt/nagarozaur-eliksir-do-czyszczenia-nagaru-dla-silnikow-4-6-cyl/

  • Alex
   Reply

   Bez sensu przytaczasz takie niby analogie. Na temat tego rodzaju katalizatorów robiono ogromną ilość badań i nawet w USA firma ubezpieczeniowa ubezpiecza ewentualne szkody gdyby uszkodzenie takowe się wydarzyło. Govvi nikomu nie spowodowało żadnych uszkodzeń silnika. Jeśli podajesz analogie, to takie, które mają związek ze sprawą.

   • JohnVeto
    Reply

    K…wa ja nie piszę o żadnych katalizatorach !!! Nie słuchałeś nawet 5 minut, bo wykład trwa ponad 50 minut o czym mówi inż. Kamil Pabich. Umieściłem tą cenną wiedzę tutaj ponieważ kręcimy
    się wokół tematu obniżenia zużycia paliwa i redukcji toksycznych spalin, a każdy kto ma trochę oleju w głowie to wie, że negatywne skutki pracy silnika biorą się głównie ze złej pracy pierścieni tłokowych. Na YT można znaleźć filmiki gdzie mechanicy pokazują jak już po 50 tys. przebiegu samochodu zdarza się, że pierścienie tłokowe są przyblokowane nagarem, nie są elastyczne co negatywne wpływa na zużycie paliwa, spalanie oleju, uszkodzenia katalizatorów, zużyciem gładzi cylindrów i spadek mocy silnika. Więc w pierwszej kolejności należy zająć się pierścieniami tłokowymi, a jak i czym faktycznie skutecznie to zrobić jest wytłumaczone w filmie, który zalinkowałem. Dość, że wnoszę tutaj cenną wiedzę to robisz z tej wiedzy śmietnik. Najpierw posłuchaj, wyciągnij właściwe, a potem się wypowiadaj !

 • Marian
  Reply

  Można by tak prosić o kalkulację ile zaoszczędzę na kupnie opakowania za 99$? Bo nie mam czasu na oglądanie godzinnego materiału.

  ps
  Przydałoby sie robić dłuższe filmy w taki sposób że na początku główne tezy przedstawia się w dwie minuty a potem dla tych co chcą rozszerzających wytłumaczeń idzie cały wykład

 • Paweł Sladek
  Reply

  Po wpisaniu adresu wyskoczyła mi informacja This address can not be validated! Czyli ze adres nie może być zweryfikowany. Pytanie czy nie ma się czym przejmować i zamawiać, czy jest coś na rzeczy. Dodam tylko ze mieszkam w Holandii

  • Alex
   Reply

   Być może to był jakiś chwilowy error. Ja zamawiałem już 5 razy i zawsze przeszło prawidłowo. Może spróbuj w innej przeglądarce.

 • Astre
  Reply

  Brak katalizatora, bo ktoś go wyciął nie ma zasadniczo wpływu na zużycie paliwa jak w jakiś sposób tutaj kolega Mateusz sugeruje, Wpływ ma , ale zapchany katalizator bo wtedy auto znacznie traci moc, dlatego ludzie wycinali. Więc robiąc pomiary przy użyciu tych tabletek nie ma znaczenia, czy w danym samochodzie katalizator jest czy go nie ma. Sonda za katalizatorem nie jest sondą regulacyjną ona mierzy tylko poziom tlenu w spalinach, Jeżeli poziom tlenu przekroczy pewną wartość to oznacza, że katalizator jest uszkodzony, lub go brak, ponieważ przy sprawnym katalizatorze nie ma prawa być w ogóle w spalinach tlenu gdyż jest całkowicie zużywany w procesach katalitycznych w katalizatorze. Więc brak katalizatora, lub jego uszkodzenie powoduje zapalenie się kontrolki check engine, bo sonda za katalizatorem wysyła sygnał do ECU o wysokim poziomie tlenu w spalinach. W starszych samochodach zapalenie się kontrolki check engine z powodu dużej ilości tlenu w spalinach nie miało wpływu na pracę silnika, ale w nowszych typach silniki wchodzą w tryb awaryjny co wiąże się ze znacznym spadkiem mocy. W nowszych samochodach, gdzie stosuje się trzy, a czasem nawet cztery sondy lambda, gdzie pomiary są bardzo precyzyjne zmiana struktury paliwa poprzez tabletki wiąże się z korektą oprogramowania w ECU. Działa tu zasada, że gdzieś dodasz, gdzieś indziej musisz ująć. Mam na to dowód taki, że znajomy zastosował bardzo podobny środek, o którym tu już pisałem w Mitsubishi ASX z roku 2017 i po przejechaniu 200km zapaliła się kontrolka check engine. Ale, w innym samochodzie paliwożernym
  Opel Insygnia po zastosowaniu wspomnianego środka nic się nie dzieje. Oznacza to, że w zależności od typu silnika, jego konstrukcji, zastosowanego oprogramowania w ECU mogą pojawić się jakieś kłopoty zwłaszcza, że na pierwszy rzut pojawia się znacznie więcej tlenu w paliwie i sondy lambda musza to jakoś skorygować w mieszance paliwowo – powietrznej, a jak nie dadzą rady skorygować , to wchodzą w nasycenie. Nie ma jednoznacznych odpowiedzi na pytanie co będzie się działo po zmianie struktury paliwa i takich badan nawet naukowych nikt nie przedstawi, bo wszystko zależy od wielu czynników w danym typie i modelu samochodu. Jeżdżę samochodem Citroen Xara z silnikiem szesnastozaworowym
  110 kM i zauważyłem po zastosowaniu podobnego środka, że temperatura silnika znacznie wzrasta średnio 10-12, a momentami jak były upały nawet o ok.15 stopni. No cóż, wzrosła eksplozja ….!

   • Astre
    Reply

    Oszczędności (konkretne) to są, ale gdy auto posiada instalację LPG.
    Wtedy 40-60 % kasy zostaje w kieszeni. Cena LPG w moich stronach
    gdzie mieszkam – 2.88 PLN, a benzyny 6.56 PLN, więc samo mówi za siebie.

  • Sebastian
   Reply

   w pliku DPF który jest dodany pod filmem jest napisane o przestawieniu komputera na „nowe” paliwo o wysokiej wydajności. jest to pewnie to o czym piszesz. W starszych autach tego nie bedzie trzeba robić

   • Astre
    Reply

    Tak Jest raczej pewne, że w nowszych samochodach mówimy tutaj o samochodach od 2011 r , których obowiązuje restrykcyjna norma EORO 5 I EURO6 ten temat uzdatniania paliwa nie przejdzie. Normy te zmusiły producentów samochodów do zastosowania zaawansowanych układów pomiarowych i tym samym rozbudowanego oprogramowania w ECU, a wszystko to jest dopasowane do rzeczywistego paliwa takiego jakim ono jest w sprzedaży zgodnie z normą PN-EN ISO 4259.
    Pytanie tylko kto prawidłowo dokona zmian w oprogramowaniu ECU i za jaką cenę, bo w ASO na pewno tego nie zrobią, może zrobi to jakiś koleś, ale amatorszczyzną się nie zajmujemy.
    Pozdr.

    • Sebastian
     Reply

     Na pewno są ludzie którzy używali tego w nowszych samochodach trzeba by było zrobic jakąś ankietę, popytać czy był problem ( jakieś zmiany w ECU) to by rozwiało wszelkie wątpliwości. Gość z filmu ma audi A7 więc to nowe autu. Szkoda ,że nic o tym nie mówił czy coś takiego robił u siebie Pozdro

     • Astre

      Gość z filmu nie jest zainteresowany żeby przedstawiać komuś wyniki badań z Audi A7, a te informacje, że posiada Audi A7 wraz wynikami badań jakiegoś rzęcha na analizatorze spalin zostały z filmu usunięte. Nie czepiam się tylko stwierdzam fakty. Z resztą wyniki badań z analizatora, to żadne wyniki. Przekonali się o tym użytkownicy aut z LPG, że po kilku latach jazdy na LPG remontowali silniki. Czy paliwo LPG jest złe ? Oczywiście, że nie jest złe, tylko wiele samochodów nie jest przystosowanych do zmiany mieszanki paliwowo – powietrznej, bo zmienia się chociażby temperatura spalania, prędkość spalania co po kilku latach powoduje wypalanie zaworów. Dawniej gniazda zaworowe były kute, które były nie do zdarcia, a teraz celem obniżenia kosztów produkcji powszechnie stosuje się zawory z materiałów kompozytowych. Skąd wiesz jakie masz zawory w swoim samochodzie ? Ja tu nikogo nie odstraszam od tabletek, tylko tłumacze jak chłopu role, że zmiana mieszanki paliwowo- powietrznej wiąże się z różnymi konsekwencjami i nie wystarczy tylko profesjonalnie zestroić ECU.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>