Wylecz raka metodą Aszkara – Bożena i Władysław

More videos
Views
   

Władysław przez kilku lat stosował metodę Aszkara, by się wyleczyć, natomiast Bożena po wielu latach od usunięcia raka piersi obecnie stosuje tę metodę profilaktycznie. Pomimo pewnej inwazyjności i bolesności tej metody, jest ona znakomitą alternatywą dla osób w potrzebie, które poszukują czegoś innego niż to co proponuje oficjalna medycyna. Zapraszamy do zapoznania się z publikacjami i materiałami dotyczącymi uzdrawiania z raka metodami naturalnymi.
Metoda Aszkara polecana jest przez dr Jana Pokrywkę, dr Jana Wróbla i wiele innych autorytetów medycznych — zobacz listę.

Polska strona metody Askara: LekarstwoNaRaka.com.pl

10 komentarzy

 • podczaszy
  Reply

  FFacet o kturym napisałem to Dariusz Żochowski -Sekrety dłudowieczności WLTY.pl
  Huldy Clark ksiązka warto przeczytac .

 • Mirka
  Reply

  „Jeżeli chcesz coś zmienić – musisz coś zmienić” inaczej mówiąc jeżeli chcesz wyzdrowieć z jakiejś choroby musisz zmienić odżywianie, czyli zmienić to co wkładasz do żołądka bo to co do tej pory jadłeś doprowadziło do takiego stanu w jakim jesteś. Zjadanie dziennie dużej porcji warzyw jest bardzo korzystne dla naszego organizmu. To proste przez 14 dni jesz tylko warzywa i owoce , do gotowanych warzyw jak i surówek dajesz oliwe extra vergine, sok z cytryny przyprawy kurkume, szczypte soli , pieprz i np papryka oregano majeranek zioła prowansalskie itp osobiście bazuję na sezonowych i dostępnych na bieżąco co jest bardzo korzystne dla organizmu i portfela. do tego pijemy wodę albo herbatki owocowe oraz szklankę soku z marchwi buraka pietruszki i jabłka + łyżka oliwy . Po tych 14 dniach jak poczujesz się lepiej to zrozumiesz jak ważne jest to czym się żywisz. Wydajesz mniej pieniędzy czujesz się dużo lepiej masz więcej energii twoja skóra wygląda dużo lepiej. Przedłużasz to jeszcze o 14 dni , później jeszcze o 30 dni i jest coraz lepiej. Do tego dokładasz to co tu podpowiadają Leszek i Alex , oni dają nam tu na „tacy” gotowe przykłady i rozwiązania , każdy dopasowuje coś do siebie i jest coraz lepiej i lepiej i lepiej .
  Pamiętaj „Jeżeli chcesz coś zmienić – musisz coś zmienić” wszystko zależy od nas samych bo przecież mamy wolną wole. Uśmiechaj się do siebie a przy okazji do innych. Pozdrawiam wszystkich cieplutko 🙂

 • AlucarD
  Reply

  Witamina B17, czyli Amigdalina to zapomniane lekarstwo na raka.
  Lekiem na raka może być tak zwana witamina B17, zwana też Amigdaliną. Jest to związek chemiczny występujący głównie w pestkach roślin owocowych. Terapie z wykorzystaniem amigdaliny traktowane są przez środowisko naukowe, jako niebezpieczna szarlataneria. Liczne dowody na to, że preparaty z witaminą B17 powodują remisję raka są rugowane z mediów.

  Przyczyny takiego stanu rzeczy są przynajmniej dwa. Pierwszy to groźba strat koncernów farmaceutycznym. Terapie antyrakowe są bardzo drogie i długotrwałe. Wiele osób uważa, że chemioterapia potrafi wykończyć człowieka jeszcze bardziej. Jest to jednak dochodowy biznes i chorzy na raka chętnie płacą, aby jeszcze troch ę przedłużyć sobie życie. A co jeśli mogliby się w ogóle wyleczyć?

  Tu dochodzimy do kolejnego aspektu wojny z Amigdaliną, świat bez raka przeraża naszych władców, bo może to spowolnić proces depopulacji ludzkości. Skoro zatem witamina B17 jest pomocna to robi się wszystko, aby zminimalizować jej dostępność na rynku do maksimum. Aby tego dokonać, przede wszystkim, walczy się z preparatami zawierającymi amigdalinę, ale mimo, że w aptece nie kupi się suplementów opartych o B17 to dostęp do nasion ją zawierających jest nie do opanowania.

  Nie da się przecież zdelegalizować moreli, migdałów, wiśni, brzoskwiń, śliwek czy jabłek. Da się jednak rozpuścić plotki jakoby spożywanie tych pestek było szkodliwe gdyż znajdują się w nich związki cyjanku. To dosyć zabawne, że ludzie, którzy dają sobie wstrzykiwać szczepionki z rtęcią i na wypadek raka pozwoliliby się faszerować chemią o nieznanym składzie jednocześnie uważają plotkę o szkodliwości pestek, jako pewną informację nawet, jeśli nikt nie umarł jeszcze od ich zjedzenia.

  To prawda, że związki cyjanku znajduja się w pestkach, ale jest ich tak mało, że nie sa w stanie wywołać zatrucia. Za to zbawienny wpływ amigdaliny jest nie do przecenienia. Ludzkość spożywała kiedyś płody roślin takie jak proso i wiele innych nasion zawierajacych amigdalinę. Dieta taka była swego rodzaju antyrakową prewencją. Teraz gdy łańcuchy żywnościowe większości z nas opierają się o tanie i nafaszerowane chemią produkty z dyskontów spożywczych kłopoty rakowe są pewne w przypadku każdego z nas. To co możemy zrobić na własną rękę to minimalizowanie trujących produktów, co jest bardzo trudne w dzisiejszych czasach, albo stosowanie prewencji jaką zapewnia spożywanie witaminy B17. Lepiej o tym pamiętać zanim nie będzie dla nas jeszcze za późno.
  Źródło: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/witamina-b17-czyli-amigdalina-zapomniane-lekarstwo-raka

  • podczaszy
   Reply

   CO MA BIGOS DO RAKA leczenie raka to jak zrobienie dobrego bigosu ,wymaga wiedzy b,wielu produktow iich wzajemnego współdziałania a efekt jest przy dodrym podgrzewaniu i mrożeniu po 2 tygodniachi, i można jeść codziennie a naj lepiej przez lat 100- czy działa – gdydy nie ,,to bym nie napisał bo 5 tygodni jakie mi dali zycia dawno juz mineły.Podaje najkródszy przepis- H klark Tombak Nieumywakin,GersonJ Kwasniewski S Szczepaniak J Kempisty PSzulc-vega -test, pestkiB17 acerola kordyceps AG-123 Sirol +mineraly Szynglera, mleko zsiadłe +ziolaa ……na tacy- dzis mozna skozystac z wykładówFFantastycznegoFFaceta -Darka-Tajemnice dlugowiecznosci naWL….ale ciecierzycy bym nie lekceważył bo to genialny lek za 5,0 zł pozdrawiam i dołoże do bigosu na kolacje – zupę,,autryjacka,, rewelka-2 cale cebule ,2całe ziemniaki ,2 cale czosnki 2coś ulubione +2 l wywaru,po gotowaniu 2 szklanki smietany slodką ikwaśną ,sól zieprz +gałka muszkatułowa -idealna nadzis na obiad – a na sniadanko oczywiscie 3 zółdka ,,,,,

 • Mirka
  Reply

  Jak dla mnie jest to głupota by dokładać choremu i osłabionemu organizmowi jakąś dodatkową infekcję. Jeżeli ktoś szuka pomocy to bardzo polecam Terapie Gersona http://www.terapiagersona.com.pl/
  „Uważam Gersona za jednego z największych geniuszy w historii medycyny.”
  – Albert Schweitzer, laureat Nagrody Nobla „”
  Lub książki – Michał Tombak „Cy można żyć 150 lat” , „Jak żyć długo i zdrowo”, „Uleczyć nieuleczalne” . Dwanaście lat temu szukałam rozpaczliwie pomocy kiedy lekarze stwierdzili rak bardzo złośliwy i że nie ma ratunku, i muszę się z tym pogodzić. „-kto szuka znajduje” i moje serce podpowiadało a wręcz krzyczało szukaj i walcz!! Dziś wiem że można wiele chorób wyleczyć , pomagam też ludziom podpowiadając jak i dlaczego tak się dzieje, jak można wzmocnić układ immunologiczny. Organizm ludzki w naturalny sposób produkuje zarówno wolne rodniki jak i niektóre przeciwutleniacze. Zanieczyszczenia środowiska, stres czy niedobory pokarmowe zakłócają równowagę między wolnymi rodnikami a ich naturalnymi antagonistami, co prowadzi do licznych chorób. Przywrócenie tej równowagi opiera się na stosunkowo prostych zasadach, wśród których czołowe miejsce zajmuje dostarczanie organizmowi naturalnych przeciwutleniaczy. Jednak niewielu ludzi orientuje się czym są przeciwutleniacze i wolne rodniki, a jeszcze mniej potrafi powiedzieć, na czym polega ich działanie. Komórki nowotworowe mnożą się bez przerwy i w dowolnym miejscu, nie respektując żadnych zasad ustalonych przez organizm jako całość, niszcząc wszystko co stoi na ich drodze. Jedyny sposób by zatrzymać ten niekontrolowany rozrost jest ich bezwzględna eksterminacja. Odpowiedź jest prostsza niż mogła by się wydawać, dlatego że na straży naszego zdrowia stoi potężny układ immunologiczny, którego zadaniem jest neutralizacja wolnych rodników oraz identyfikacja i unicestwienie złych komórek.Układ immunologiczny broni nas zatem przed wszelkimi czynnikami agresji z zewnątrz i od wewnątrz. Dlatego właśnie bardzo ważne jest regularne dostarczanie organizmowi przeciwutleniaczy, flawonoidów wzmacniających układ immunologiczny i wspomaganie go na wszystkich frontach jego aktywności. Woda też ma duże znaczenie.

 • wieslawa
  Reply

  Witam Alex i Leszek Na stronie galaktycznej kawiarenki z dn2501,2014 jest przekaz od Saint Germain pt;Wyzwolenie z kajdan Oriona w przekazie tym mowi ze obecne elity Oriona zadomowily sie na ziemi i utrzymuja ludzi w niewoli ,CYTUJE 'Ten stan moze byc zkonczony jedynie przez usuniecie tych elit.’ kim jest Sain German mozna znalez na stronie http;Prawda serca pl, Pozdrawaim cieplo Wieslawa

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>